סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo203.gif סיכום שבועי ../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שיהיה סופ"ש מעולה!

We Never Close

New member
טוב נו

משהו טוב שקרה לך השבוע: אתמול היה לי יום חופש נחמד משהו רע שקרה לך השבוע: כל שאר השבוע בערך שיר שלא הפסקת לשמוע: "שאריות של החיים" התחדשות השבוע: ספרים לבית ספר? תוכנית השבוע: האוס
, וערוץ 24 סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: הכנתי 3 עוגות ומוס שוקולד
יציאת השבוע: בית ספר
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הופעה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אף אחד ציטוט\יציאת\מילת השבוע: טוב יש כמה: 1 [בדיון מעניין בכיתה] אני: "על משכב זכר מקבלים מיתה?!" חברה שלי: "תראי, אם הם כבר עושים את זה לא עדיף מיטה?"
[הו, השנינות
] 2 "I want more dizzy water"
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להבריז מהלימודים כמה שיותר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: די רע, אבל השתפר לקראת סוף השבוע

We Never Close

New member
ראיתי,

וילסון עוזב כי נמאס לו מהאוס [סוף סוף], והאוס מנסה לגרום לו להישאר. לדעתי הפרק קצת מאכזב יחסית לפתיחת עונה, אבל אולי זה פשוט כי זו פעם שניה שאני רואה אותו. בכל אופן הפרקים הבאים אמורים להיות טובים, אל תפספסי!

עונה../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ לא משהו לא זוכרת משהו רע שקרה לך השבוע: ואו איזו מערכת
אני מותשת שיר שלא הפסקת לשמוע: hallelujah-Kate Voegele התחדשות השבוע: ג'ל הגייני לידיים. תוכנית השבוע: הפרק של מיאמי היה ממש טוב, מסכנה קאלי
סרט השבוע: צ'אק ולארי ספר השבוע:
מאכל השבוע: עוגיות סנדוויץ' של עלית. אני כשלון באפייה. יציאת השבוע: החנות החדשה של GAP, לא התלהבתי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני רוצה כבר את השיעורים העינויים של חנ"ג, שהמורה תדע שאני לא אפס כמו שהיא חושבת
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: המחנכת, יש לי משהו להגיד לה.. ציטוט\יציאת\מילת השבוע: לא כזה מצחיק אבל היום המורה אמרה מרקס ואנגל והם לא יודעים איך לכתוב והם כזה " מה?!?!#!?!" והיא :" כמו מרקס& ספנסר" זה הצחיק אותי
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: פרוג'קטט ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד מאוד. תודה רבה רבה שאכפת לך ופתחת סיכום!

trigotrigo

New member
איזה שבוע עמוס

עבדתי כל השבוע, היה לי זמן לשחק בפריסבי, פגשתי חברים אני מחכה למבחן שיש לי ביום שישי הבא כנפיים בצ'ילי מתוק
היה שבוע מעולה :)

Marg H

New member
../images/Emo192.gif

אני עוברת דירה די בספונטניות, אז זה די מעסיק אותי. בינתיים, על פי מה שידוע לי, אני עוברת שבוע הבאה, ואין לי כבלים בבית בכלל. לפחות יש לי אינטרנט (הדברים האסורים נכתבו בין השורות
). ואני יוצאת למסע לפולין באוקטובר ועכשיו זה ההכנות והמפגשים. אז זה די מעסיק ואתי היטב יחד עם כיתה י"ב.

We Never Close

New member
המסע לפולין ../images/Emo23.gif

החוויה הכי טובה, מזעזעת וכיפית שהייתה לי בחיים. אם את צריכה עזרה טיפים וכאלה, את מוזמנת לחפש בפורום 1091, או לשאול. בהצלחה!

Marg H

New member
עכשיו את אומרת לי...

סתם. הייתה לי משימה (לכל היוצאים למסע) לעשות עבודה על סיפור של ילד בשואה. כי זה הנושא של המשלחת. ועד שמצאתי סיפור. אבל זה יצא מדהים!
אני אכנס באמת, נחפש שם טיפים קצת יותר קרוב ליציאה. תודה!

למעלה