כביש 6

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
בעקבות הרחב חוצה ישראל עד עפולה
האם מתוכננים קוים חדשים לעפולה ואיזור / שינוי מסלול של קוים קיימים?
הכביש לא מגיע עד עפולה.
הקטע החדש מגיע עד יקנעם (למעשה כמעט עד יקנעם, אבל מסוף כביש 6 עד יקנעם אין רמזורים). לגבי שינויים בקווי אגד, יש כבר שירשור בנושא.

Image of me

New member
בעקבות הרחב חוצה ישראל עד עפולה
האם מתוכננים קוים חדשים לעפולה ואיזור / שינוי מסלול של קוים קיימים?
חוצה ישראל לא הוארך עד עפולה
אלא עד כביש זכרון - יקנעם. כדי להגיע לעפולה, עדיף לצאת מכביש 6 דווקא במחלף עירון, שכבר פתוח מספר שנים.

כבר הספקתי לנסוע בו לפני שעה קלה - פשוט תענוג
מקצר את הדרך בצורה משמעותית.

והנה תמונה היסטורית, האוטובוס הראשון של אגד בקטע כביש זה, בקו 999 לכוון דרום בכניסה למנהרת נילי (ניתן להבחין בה בתצלום הפנורמי, הרחק בצד ימין).

mister K

New member
אני מניח שקו 940 כבר אמור לעבור בו...
אין סיבה שלא, זה מקצר לו את הדרך. חוץ מזה, צריכים לשנות כמה קווים מהצפון לירושלים שיעברו דרך הכביש החדש.
אני לא בטוח ש-940 יעבור בקטע הזה.
בינתיים הקווים היחידים שיעברו בוודאות בקטע החדש הם קו 968 מירושלים לכרמיאל, קו 960 מלב המפרץ לירושלים שפעילותו תחודש, וקו חדש מכרמיאל לאילת שיחל לפעול מאוגוסט - קו 994 (יש כבר פליירים על כל האוטובוסים בעיר).

ערן שחר

New member
בינתיים הקווים היחידים שיעברו בוודאות בקטע החדש הם קו 968 מירושלים לכרמיאל, קו 960 מלב המפרץ לירושלים שפעילותו תחודש, וקו חדש מכרמיאל לאילת שיחל לפעול מאוגוסט - קו 994 (יש כבר פליירים על כל האוטובוסים בעיר).
למה הם לא הפעילו אותו ביולי?
אוגוסט זה כבר חצי חופש

mister K

New member
ועוד שני קווים ששכחתי...
993 מלב המפרץ לאילת ו-996 מרכסים לירושלים.

mister K

New member
דברי רהמ"מ בטקס חנוכת הכביש
לשם שינוי הפעם דווקא אהבתי את מה שביבי אמר.
חבל שהוא לא אומר את אותו הדבר על קו הרכבת המהיר לירושלים, שכעת כל המשועממים עברו אליו ומנסים להכשיל אותו.

S a m B o o k i

New member
כתבה באגד על הקווים שיסעו דרך הקטע החדש

עם פתיחת הקטע הצפוני של כביש 6 עד מחלף עין תות, החל מיום א' 26/07/09 ישונו מסלולי הנסיעה של קווי אגד לצפון וממנו: קו 960 חדש! מחיפה (מרכזית המפרץ) והקריות לירושלים דרך צומת יקנעם קו 993 - מחיפה (מרכזית המפרץ) לאילת- ישיר! קו 994 - מכרמיאל לאילת - ישיר! דרך מחלף זכרון יעקב: קו 940 - מירושלים לחיפה (מרכזית חוף הכרמל) קו 990 - מאילת לחיפה (מרכזית חוף הכרמל) הקווים ייסעו בנסיעתם צפונה עד מחלף עין תות ומשם ימשיכו לחיפה. בכיוון השני - המסלול זהה.
עד כאן לשון ההודעה באתר אגד.

mister K

New member
כתבה באגד על הקווים שיסעו דרך הקטע החדש

עם פתיחת הקטע הצפוני של כביש 6 עד מחלף עין תות, החל מיום א' 26/07/09 ישונו מסלולי הנסיעה של קווי אגד לצפון וממנו: קו 960 חדש! מחיפה (מרכזית המפרץ) והקריות לירושלים דרך צומת יקנעם קו 993 - מחיפה (מרכזית המפרץ) לאילת- ישיר! קו 994 - מכרמיאל לאילת - ישיר! דרך מחלף זכרון יעקב: קו 940 - מירושלים לחיפה (מרכזית חוף הכרמל) קו 990 - מאילת לחיפה (מרכזית חוף הכרמל) הקווים ייסעו בנסיעתם צפונה עד מחלף עין תות ומשם ימשיכו לחיפה. בכיוון השני - המסלול זהה.
עד כאן לשון ההודעה באתר אגד.
מוזר שלא נכתב דבר על קו 968.

מצב
הנושא נעול.
למעלה