../images/Emo41.gifסקר אסקסואלי../images/Emo41.gif

חוק הסקרים של הדר
1.לפניכם סקר שחלק משאלותיו מציעים מספר תשובות, עליכן לבחור בתשובה שהכי מדויקת לתשובה האמיתית שלכן-אתן יכולות להוסיף לתשובה הערות, תמנעו מלהוסיף תשובות שלא קיימות-זה מעצבן אותי. 2.לא לרשום תגובות\הערות לגבי "חוק הסקרים". 3.ENJOY. 4.על מנת לענות על הסקר יש לסמן את כולו לעשות "העתק" ובתגובה להודעה לעשות "הדבק" ואז להתחיל לענות. 5.הסקר מדובר בלשון זכר אך מתכוון במידה שווה לנקבה\הסקר מדבר בלשון נקבה אך מתכוון במידה שווה לזכר,אני אשתדל לפי כוחי לרשום את שתי האופציות.
איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן
א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב.אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד.
אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה"..
המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין ד. מרתק ה.סיפור חיי..
המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג.יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית..
אתם כבר אחרי גיל 25.. וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) ד.אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!)
שאלות היכרות
(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם:(מותר להמציא) גיל: איזור מגורים:(מותר לא לציין..) מה את עוסקת ביום-יום? מה את אוהבת לעשות? כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ?(פעם בשבוע,חודש,יום-יום..) (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? מאמינה באסטרולוגיה? נורמולוגיה? מיסטיקה? התנ"ך?
סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-!
קרמבו או סופגניה? שוקולד או וניל? אליהו הנביא או סנטה קלאוס? תאטרון או קולנוע? לאילת-לטוס או לנסוע? לקפריסין-לטוס או לשוט? ספל או כוס? כוס- חד פעמית או זכוכית? מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות?
שאלות שונות ומשונות
בכל דבר רע יש משהו טוב? בכל דבר טוב יש משהו רע?
את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר)
משימת סיום(לא חובה, למרות שאשמח אם תענו ל"אתגר"!)
עליכם להמציא שיר על אסקסואלים(שיר אהבה\מחאה\ביקורת-אופציה פתוחה) לפי החוקים הבאים: לא לציין את המילה אסקסואל לא לציין מילים מהשורש מ.ש.כ(משיכה,נמשך,נמשכת..וכו') שיהיה לכולם סופ"ש נהדר ו... נתראה
הדר.

צריך יותר אפשרויות לכמוני ../images/Emo3.gif

איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב.אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד. ו. אני לא אסקס, אשמח לשכב איתה בזמן המתאים... אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה - להבא לא אלך עם כזה בן אדם לסרט... ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה".. המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין - בסך הכל גירוי עיצבי ד. מרתק ה.סיפור חיי.. המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג.יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית.. אתם כבר אחרי גיל 25.. וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) - ככה זה נראה כרגע
ד.אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!) שאלות היכרות(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם:(מותר להמציא) אדם יהודה אריה לב ארי גיל: 23 איזור מגורים:(מותר לא לציין..) ירושלים מה את עוסקת ביום-יום? סטודנט למתמטיקה וכלכלה מה את אוהבת לעשות? לקרוא למשל כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ?(פעם בשבוע,חודש,יום-יום..) כל יום (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? רגליים למעלה איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? עמידת דום?
ברצינות, להשען על משהו באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? על הבטן מאמינה באסטרולוגיה? לא נורמולוגיה? לא מיסטיקה? לא התנ"ך? לא אלוהים? לא סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-! קרמבו או סופגניה שוקולד או וניל? קשה מדי אליהו הנביא או סנטה קלאוס? non תאטרון או קולנוע? קולנוע לאילת-לטוס או לנסוע? לטוס, אין כסף
לקפריסין-לטוס או לשוט? לשוט ספל או כוס? לא אכפת כוס- חד פעמית או זכוכית? זכוכית מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? אני חברותי, השני מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות? ריאליות שאלות שונות ומשונות בכל דבר רע יש משהו טוב? לא בכל דבר טוב יש משהו רע? לא את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר) משימת סיום(לא חובה, אף על פי שאשמח אם תענו ל"אתגר"!) עליכם להמציא שיר על אסקסואלים(שיר אהבה\מחאה\ביקורת-אופציה פתוחה) לפי החוקים הבאים: לא לציין את המילה אסקסואל לא לציין מילים מהשורש מ.ש.כ(משיכה,נמשך,נמשכת..וכו') ירדתי למכולת וקניתי חלב ראתה אותי בחורה ושאלה: "מה המצב?" חייכתי בסימפטיות, אמרתי, ממהר צריך להאכיל את הכלב ולאונ' לא לאחר כי אני רק בן אדם שונה ולא מושלם כי אני רק בן אדם חי נושם וחי בעולם הגעתי לאונ', על הדשא שכבתי איזה בחור בורוד שלח לי קריצה והבנתי הוצאתי ספר מהתיק, אותי הוא כבר לא יטריד בסוף היום, ירדתי ליריד כי אני רק בן אדם שונה ולא מושלם כי אני רק בן אדם חי נושם וחי בעולם

קשוחה, מה?

איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב.אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד. טוב, אני כמובן לא בטוחה בהגדרות שלי, אז כן הייתי מוכנה לנסות את הקונספט לאט ובזהירות, כמו שאומרים... וסביר להניח שעם תמיכה מקצועית מסיבית. וזה לא יהיה פשוט... בכל מקרה, ההגדרה בעייתית, כי זה לא שבן זוגי היה יודע שאני לא רוצה ויום אחד מבקש בכ"ז, אלא המטרה הסופית (שלי, כרגע) היא כן לנסות יום אחד, ופשוט לקחת את כל העניין מאד באיזי, עם המון סבלנות והתחשבות, ולדעת מראש שזה לא הולך להיות פשוט. אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה".. אמנם לא הצבעתי למפלגת "שקט", וגם אני אוהבת להעביר דחקות פה ושם באמצע סרט, אבל כל שניה?! איך אפשר לראות סרט עם בן אדם כזה? ועוד אחד שהדבר היחיד, אבל היחיד שיוצא לו מהפה זה איך השחקנים נראים? הוא לא היה מגיע להיות חבר שלי מלכתחילה... אין לי כאלה חברים. אגב, אם "פעם ב" שואלים אותי מה דעתי על שחקן/שחקנית מסויימת, אין לי שום בעיה להביע את דעתי (ולי תמיד יש אחת) כולל להצהיר ש"הייתי עושה לו טובה" כמובן (מה אכפת לי להצהיר? כאילו שזה פחות ריאלי מאשר שהחבר יעשה לאחד מהשחקנים האחרים טובה... אנחנו גרים בישראל, לא ב-LA) המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין ד. מרתק ה.סיפור חיי.. כלומר, זה שאני לא עושה. נו, מה יהיה, אני שואלת?! על א-ד אני אוכל לענות רק אם וכשאני אנסה, אולי, יום אחד, מי יודע, אני מקווה שכן. המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג.יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית.. אתם כבר אחרי גיל 25.. [נכון, אבל לא צריך להזכיר לי את זה! מה עם קצת התחשבות בקשישים בחברה? אז מה אם לא הצבעתי לגמלאים!] וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) ד.אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!) תודה לאל, זה לא קרה בנתיים. שאלות היכרות(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם:(מותר להמציא) - מי שצריך לדעת, יודע. גיל: 28 איזור מגורים:(מותר לא לציין..) חיפה מה את עוסקת ביום-יום? לומדת ועובדת. מה את אוהבת לעשות? המון דברים, ובעיקר כאלה שקשורים בתרבות (אפילו אם זה רק טלויזיה...) - מוזיקה, קולנוע, הצגות, הופעות מחול... (לצפות, לרקוד אני לא יודעת לצערי) כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ?(פעם בשבוע,חודש,יום-יום..) טלויזיה ומוזיקה (באופן כזה או אחר) זה כמעט כל יום כמובן, הופעות וכו' לפחות פעם-פעמיים בחודש. (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) רגע, והקודמות היו?
איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? לא משנה אם זה כסא או כורסה, העיקר שהרגליים לא על הרצפה. אני אף פעם לא יושבת באופן "סטנדרטי" אלא אם אני חייבת. תמיד חולצת נעליים בכל מקום, ומקפלת את הרגליים בדרכים שונות - מישיבה מזרחית, או כל מיני תנוחות שאני לא יודעת את שמן, זה משתנה כל הזמן כי תמיד הרגליים נרדמות לי ואז צריך להחליף תנוחה. איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? עמידה היא מלכתחילה לא מצב נוח. באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? על הצד. מאמינה באסטרולוגיה? לא נורמולוגיה? אני מאמינה שזה תמיד אומר עלי את ההיפך...
מיסטיקה? לא התנ"ך? מאמינה שמדובר בטקסט מדהים וחשוב מאין כמונו לתרבות שלנו סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-! קרמבו או סופגניה? קרמבו (רק לא מוקה, חלילה!
)
שוקולד או וניל? וניל אליהו הנביא או סנטה קלאוס? אליהו, כי הוא משלנו! תאטרון או קולנוע? אם זה מחזמר עדיף תיאטרון, אחרת - קולנוע לאילת-לטוס או לנסוע? למי יש כסף?!
אם אני יכולה להרשות לעצמי להגיע לאילת, זה בכלל לא משנה איך.
לקפריסין-לטוס או לשוט? שונאת שיט בכל לבי. אבל לא איבדתי כלום בקפריסין, אם כבר לטוס, יש לי מקומות אחרים ברשימה. ספל או כוס? תלוי מה שותים. אם זה חם, ספל, בשאר הזמן כוס זה בסדר כוס- חד פעמית או זכוכית? תלוי אם אני צריכה לשטוף כלים בסוף הערב...
מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? לחלוק מזון זה טוב, כי הקלוריות מתחלקות בין עוד אנשים. מצד שני, אם זה קינוח אהוב במיוחד ויש לי מקום, אני עלולה להיות אגרסיבית כלפי מי שינסה לטחוב את כפיתו בתוך האוכל שלי... מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות?עוד לא החלטתי... במציאות אני נעה בין ריאלית לפסימית (האמת שההגדרה "ריאלית" בעייתית מלכתחילה, כי היא לא אובייקטיבית ומושפעת משתי האחרות) אבל לדעתי זה רק כי בתוך תוכי אני אופטימית שמפחדת להתאכזב... שאלות שונות ומשונות בכל דבר רע יש משהו טוב? לפעמים בכל דבר טוב יש משהו רע? לפעמים את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר) משימת סיום(לא חובה, למרות שאשמח אם תענו ל"אתגר"!) עליכם להמציא שיר על אסקסואלים(שיר אהבה\מחאה\ביקורת-אופציה פתוחה) לפי החוקים הבאים: לא לציין את המילה אסקסואל לא לציין מילים מהשורש מ.ש.כ(משיכה,נמשך,נמשכת..וכו') כתיבת שירים היא לא התחום שלי, 'צטערת.

אמינימי

New member
עכשיו אני כי ההוא הלך...

איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב.אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד. אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה".. המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין ד. מרתק ה.סיפור חיי.. המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג.יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית.. אתם כבר אחרי גיל 25.. וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) ד.אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!) שאלות היכרות(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם:|(מותר להמציא) אני גיל: 30 איזור מגורים:(מותר לא לציין..) קריות מה את עוסקת ביום-יום? עובד בחברת תכשיטים גדולה מה את אוהבת לעשות?לשמוע מוזיקה, לעשות פאזלים, לטייל בטבע ועוד... כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ?(פעם בשבוע,חודש,יום-יום..) יום יום, פעם בשבוע, פעם בחודש (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? רגל על רגל איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? על שני רגליים באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? על הבטן מאמינה באסטרולוגיה? לא במיוחד נורמולוגיה? יש בזה משהו מיסטיקה? לפעמים התנ"ך? לפעמים סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-! קרמבו או סופגניה? שוקולד או וניל? אליהו הנביא או סנטה קלאוס? תאטרון או קולנוע? לאילת-לטוס או לנסוע? לקפריסין-לטוס או לשוט? ספל או כוס? כוס- חד פעמית או זכוכית? מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות? שאלות שונות ומשונות בכל דבר רע יש משהו טוב? נכון בכל דבר טוב יש משהו רע? לפעמים את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר) משימת סיום(לא חובה, למרות שאשמח אם תענו ל"אתגר"!) עליכם להמציא שיר על אסקסואלים(שיר אהבה\מחאה\ביקורת-אופציה פתוחה) לפי החוקים הבאים: לא לציין את המילה אסקסואל לא לציין מילים מהשורש מ.ש.כ(משיכה,נמשך,נמשכת..וכו') אז זהו, זה לא שאנחנו לא בסדר אנחנו בסדר גמור זה הם שדפוקים שלא רואים את האמת זה הם שלא מבינים שום דבר באמת מחפשים כל הזמן איך להיכנס לחדר המיטות ולהתנות אהבים אפילו בלי להינות ואילו אנחנו מוותרים מראש על משהו שבעינינו נאה כל כך נדוש מספיק עם זה ודי תתעוררו ותסתכלו לנו בעיניים ותראו שהחיים יפים מספיק גם בלי ה"תענוג" הזה שאתם אליו כל כך סוגדים

סקר

איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב.אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד. אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה".. ו. מה עם לבקש ממנו להפסיק כבר? המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין ד. מרתק ה.סיפור חיי.. המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג.יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית.. אתם כבר אחרי גיל 25.. וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) ד.אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!) שאלות היכרות(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם: אילי גיל: 25 איזור מגורים:(מותר לא לציין..) מה את אוהבת לעשות? לא פרטי מדי, אבל זה משתנה. כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ?(פעם בשבוע,חודש,יום-יום..) (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? לשנות כל הזמן איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? איזה יש? באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? על הצד / חצי "עובר" מאמינה באסטרולוגיה? לא נורמולוגיה? לא מיסטיקה? לא התנ"ך? כן ולא סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-! קרמבו או סופגניה? אוי, קשה קשה. קרמבו פחות משמין. שוקולד או וניל? מעורבב. אם חייבים לבחור אז שוקולד. אליהו הנביא או סנטה קלאוס? אליהו הנביא תאטרון או קולנוע? קולנוע לאילת-לטוס או לנסוע? לטוס לקפריסין-לטוס או לשוט? לשוט ספל או כוס? כוס כוס- חד פעמית או זכוכית? זכוכית מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? תלוי אם הוא גוסס בדיוק אז. וברצינות: השני, צריך לשתף. מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות? ריאליות עם קמצוץ אופטימיות לזמנים השקטים, קמצוץ פסימיות לזמני החלטות וזמנים רציניים. שאלות שונות ומשונות בכל דבר רע יש משהו טוב? לא בכל דבר טוב יש משהו רע? לפעמים את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ובעיקר של האסקסואלים לעצמם. ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר) משימת סיום(לא חובה, למרות שאשמח אם תענו ל"אתגר"!) עליכם להמציא שיר על אסקסואלים(שיר אהבה\מחאה\ביקורת-אופציה פתוחה) לפי החוקים הבאים: לא לציין את המילה אסקסואל לא לציין מילים מהשורש מ.ש.כ(משיכה,נמשך,נמשכת..וכו') בלקאאוט! בפעם הבאה.

בלון 196X

New member
סקר

איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב. אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד. אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה".. המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין ד. מרתק ה.סיפור חיי.. המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג. יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית.. אתם כבר אחרי גיל 25.. וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) ד. אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!) שאלות היכרות(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם: רון גיל: 41 איזור מגורים:(מותר לא לציין..) מה את עוסקת ביום-יום? מחשבים מה את אוהבת לעשות?לקרוא כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ? פעם בשבוע (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? רגל אחת מקופלת מתחת לשניה איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? ??? באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? על הבטן מאמינה באסטרולוגיה? לא נורמולוגיה? לא מיסטיקה? לא התנ"ך? קצת סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-! קרמבו או סופגניה? שוקולד או וניל? אליהו הנביא או סנטה קלאוס? שניהם תאטרון או קולנוע? לאילת-לטוס או לנסוע? לקפריסין-לטוס או לשוט? ספל או כוס? כוס- חד פעמית או זכוכית? מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות? שאלות שונות ומשונות בכל דבר רע יש משהו טוב? יש משהו עוד יותר רע ואפל בכל דבר טוב יש משהו רע? לא, יכול להיות שיש קצת אוגסטיות . אך לא רוע את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים - גם לרווקים מגיע זכיות ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר)

בלון 196X

New member
סקר

איכשהו נכנסתן לקשר רציני מאוד, אתן רוצות שהקשר יצליח, בשלב כלשהו בן\בת זוגתכן שיודע על האסקסואליות שבכן מבקש ממכן לקיים עימו אקט מיני..למרות הכל.. מה תהיה תשובתכן א.איכסה,שכח מזה!כשחזירים יעופו! ב. אתה לא שווה את זה. ג.אני אשקול זאת.. ד.פעם אחת ודי! ה.בסדר.. תזכור שאתה מקרה מיוחד. אתם יושבים עם חבר שלכם ואתם רואים איתו סרט,לא סרט כחול, אלא סתם סרט, עם מלא שחקנים\שחקניות מפורסמים ו"לוהטים" בימינו.כל שניה בסרט החבר\ה לידכם שואל אתכם שאלה בסגנון של "לא היית עושה אותה?" "מה אתה חושב עליה?" "פצצה,לא?" וכדומה.. מה אתם עושים? א.שומרים על זכות השתיקה ב.הולכים להכין משהו לאכול בזמן הסרט, לשירותים וכל מיני עיסוקים,עד שיגמר הסרט. ג.רוצחים אותו ד.עונים בחיוב על כל השאלות ה.אומרים שלא בא לכם לראות את הסרט הזה עכשיו ושמים סרט מצויר סטייל "פינוקי לומד מה השעה".. המשיכו את המשפט הבא: סקס זה...... א. איכס ב. פיכס ג. משעמם\לא מעניין ד. מרתק ה.סיפור חיי.. המשיכו את המשפט הבא:" בנות זה צרות,בנים זה על הפנים,מה שבטוח שניהם..........." א.לא מושכים במיוחד ב.לא משהו שהייתי רוצה שיסתובב לי בבית ג. יוצרים תסבוכים והמון בעיות,מי צריך את זה בכלל? ד.יוצרים המון בעיות,אבל מתישהו הייתי רוצה אחד כזה בבית.. אתם כבר אחרי גיל 25.. וכאן ההורים והמשפחה מתחילים ללחוץ עליכם בנושא הזוגיות שלכם, "למה אין לכם אחת כזאת?" "מתי תתחתן כבר?" "יש מישהי שאני רוצה שתכיר..." וכדומה.. נניח שהם כבר מציקים לכם על זה כבר כמה שנים טובות ועכשיו זה נהיה מוגזם, הם מזמינים כל מיני אנשים לארוחות ערב כדי שתכירו אותם ... מה תגידו להם? א.אני אסקסואל, אני לא נמשך לאף אחד ולא רוצה כרגע שום דבר, אז תרדו מזה! ב.אני אסקסואל,חפשו במילון.. ג.אני כרגע בקשר מסוים שנראה איך הוא התפתח.. (כל פעם להמציא קשר חדש בשבילם..) ד. אני לא מוכן כרגע בשביל זה . ה.רק תגידו איפה, מתי ואני מתחתן שם(יאללה נגמור עם זה כבר!) שאלות היכרות(לא חובה לענות על שאלות שבעיניכם פרטיות מידי!) שם: רון גיל: 41 איזור מגורים:(מותר לא לציין..) מה את עוסקת ביום-יום? מחשבים מה את אוהבת לעשות?לקרוא כמה פעמים את עושה את מה שאת אוהבת לעשות ? פעם בשבוע (2 שאלות הבאות *לא* קשורות לסקס!) איזה תנוחת ישיבה הכי נוחה לך? רגל אחת מקופלת מתחת לשניה איזה תנוחת עמידה הכי נוחה לך? ??? באיזה תנוחה הכי נוח לך לישון? על הבטן מאמינה באסטרולוגיה? לא נורמולוגיה? לא מיסטיקה? לא התנ"ך? קצת סמנו את המועדף מב-י-ן ה-א-ו-פ-צ-י-ו-ת-! קרמבו או סופגניה? שוקולד או וניל? אליהו הנביא או סנטה קלאוס? שניהם תאטרון או קולנוע? לאילת-לטוס או לנסוע? לקפריסין-לטוס או לשוט? ספל או כוס? כוס- חד פעמית או זכוכית? מי שאוכל לבד אוכל יותר או מי שאוכל לבד מת לבד? מה הגישה הכי טובה לדעתכם לחיים-אופטימיות, פסימיות או ריאליות? שאלות שונות ומשונות בכל דבר רע יש משהו טוב? יש משהו עוד יותר רע ואפל בכל דבר טוב יש משהו רע? לא, יכול להיות שיש קצת אוגסטיות . אך לא רוע את\ה יו"ר של הארגון האסקסואלי בארץ, מה מבין הבאים היית משנה\מנסה לשנות ראשון? א. את המודעות של החברה הישראלית לאסקסואלים ב. את התרבות האסקסואלית במדינה ג. יותר זכויות לאסקסואלים - גם לרווקים מגיע זכיות ד. לא הייתי משנה כלל ה. אחר:(ציין את האחר)

למעלה