סיכום אמצע-שבועיXD

Johnni456

New member
../images/Emo204.gifסיכום אמצע-שבועיXD../images/Emo204.gif

כמו סיכום שבועי רק באמצע השבועXD שיר האמצע-שבוע: להקת האמצע-שבוע: תמונת האמצע-שבוע: ציטוט האמצע-שבוע: משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: מסר אמצע-שבוע לאומה: ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? (רמז: להציףלהציףלהציף!) אמצע שבוע טוב

נסטי XD

New member
XDDDD אהבתי את ההצפה

כל הפורום זה אני ואת סתוי XDDD שיר האמצע-שבוע: דור דניאל- הכל רחוק הכל איתך להקת האמצע-שבוע: דור דניאל תמונת האמצע-שבוע: במהירה ציטוט האמצע-שבוע: "נייקל ג'קסון רץ מהר?" XDDD משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: סימנו את המצגת משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: אמממ...ריבים עם כולם משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: מלון, אמממ..לא עולה לי לראש סD מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: שהוא נגמר XD מסר אמצע-שבוע לאומה: אל תסגרו לנו את הפורום...פיל אומכ!!! ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? (רמז: להציףלהציףלהציף!) להציף?? XDDD

Johnni456

New member
יאללה להציףףףףףףףףףףףף

שיר האמצע-שבוע: Nirvana - Lake of fire להקת האמצע-שבוע: נירוונה, גאנס אנד רוסס וקצת סאם41 תמונת האמצע-שבוע: התמונות בשירשור תמונות ציטוט האמצע-שבוע:
משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: עבודה משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: עבודה, ונחתכתי משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: אצל חברה מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: חברה מסר אמצע-שבוע לאומה: הורדתי את כל הצמידים!! ^^ ויש לי חתיכת שיזוף שם >< ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? (רמז: להציףלהציףלהציף!) להציף חח

חחח מסכממ"ת. :)../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

שיר האמצע-שבוע: John Mayer-Neon. להקת האמצע-שבוע: ג'ון מאייר. תמונת האמצע-שבוע: - ציטוט האמצע-שבוע: 1: "מה פתאום אסור ללכת לים?!" 2: "אסור לעשות כל דבר שנחשב כיף בבין המצרים." 3: "קחי את הבן שלי לים-אז בטוח לא יהיה לך כיף!" משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: עבודה! מעייף אך מספק. :) משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: עייפותתתת. כאבים בכל הגוף!!! הכול תפוס לי... משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: לחברה ממש טובה יש מחר יומולדת. מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: העבודה. מסר אמצע-שבוע לאומה: לכו לעבוד!! D: ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? (רמז: להציףלהציףלהציף!) אממ... להציף? :)

../images/Emo84.gifמסכמש"ת ../images/Emo6.gif

שיר האמצע-שבוע: Simple plan- happy togeyher sum 41- into deep מלא של מקפליי
להקת האמצע-שבוע: כל מי שבשירים D:
תמונת האמצע-שבוע: דאגי ממקפליי
ציטוט האמצע-שבוע: אין
משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: שאני אולי קונה כרטיסים להופעה של סימפל *__*
משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: אין
:]
משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: סופשבוע ? D:
מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: ראש 1
מסר אמצע-שבוע לאומה: תאכלו עוגיות !
LOL
ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? להציףלהציףלהציף! :]

../images/Emo175.gifמסכמתת :)

שיר האמצע-שבוע:|xsda| mcfly- Do ya
להקת האמצע-שבוע: mcfly
simple plan
תמונת האמצע-שבוע:
דאגי!!
ציטוט האמצע-שבוע: חחח אני הולכת להופעה של סימפל פלאן ורציתי ללכת לשדה תעופה לראות אותם אז שאלתי את חברה שלי אם בא לה להצטרף אליי אזז יהא כזה עונה לי :" רגע צריך להזמין כרטיסים"חחחחח XDDD איזה מטומטמת!
משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: הייתי ביומולדת של חברה ואז ישנתי אצלה עם עוד כמה חברות והיה כל כך כיף!!!! :)
משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: חחח.. כלום :)
משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: תכננתי ללכת להארי פוטר נראה אם זה יסתדר
מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: אממ... מישהו מפורסם? אם כן אז דאגי פוינטר!!
(לאלה שלא מכירות הוא בסיסט בלהקה שנקראת מקפליי, שדרך אגב ממש טובה
)
מסר אמצע-שבוע לאומה: תישנו הרבה!, זה טוב [:
ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? (רמז: להציףלהציףלהציף!) להציף לא? :) כבר הצטרפתי אז למה לא להציף אותכם בחפירות המעניונות ביותר שלי!? המשך שבוע טוב בנות :)

McLife135

New member
../images/Emo55.gifסיככוםםם :)

שיר האמצע-שבוע: all time low - break out break out chris daughtry - what about now danger is my middle name - setback to subject משו כזה danger is my middle name - revange in the radio mayday parade - when i get home you're so dead mcfly - room on the 3rd floor mcfly - down by the lake mcfly - no worries כל הדיסק החדש של סימפל
להקת האמצע-שבוע: מקפליי סימפל פלאן
תמונת האמצע-שבוע: נכון הוא מדהים???
ציטוט האמצע-שבוע: *באוטובוס* אני: אתן רוצות שנלך לשדה תעופה לראות את סימפל? חברה:ואוי כן בואו באמת נלך! צריך להזמין כרטיסים?? חחחחחחח הרגה אותנו
משהו טוב שקרה עד האמצע-שבוע: יומולדת לחברה :)
משהו רע שקרה עד האמצע-שבוע: - -
משהו שיקרה בחצי הבא של השבוע: הולכת לראות הארי פוטר 6 D:
מישהו שעשה לכם את האמצע-שבוע: לא מישו ספציפי
מסר אמצע-שבוע לאומה: קחו הכל באיזי :)
ולשאלה המתחלפת - מה אתם מסכימים לעשות כדי שלא יסגרו את הפורום? (רמז: להציףלהציףלהציף!) *מעתיקה* להציףלהציףלהציף! חחחחחחח
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif אניאניאני D:

אין לי כוח לעשות אבל אני אנסה לעזור לכם להציל את הפורום כי זה ממש מבאס כשפורום של להקה שאוהבים נסגר >.<" אבל יש תמונה D: ~ג'ארד ליטו
~

למעלה