פורום תלונות וקיטורים - הסוף

../images/Emo204.gif פורום תלונות וקיטורים - הסוף

זוהי אזעקת אמת. חודשים ארוכים שהפורום, שאני מעז לקרוא לו בית, כבר לא פעיל כמו בעבר, והנסיונות להחייאתו לא כל כך הצליחו. מנוס רב אין ובתיאום עם הנהלת תפוז הוחלט לסגור את הפורום, אך לעד תשאר תפארת הארכיון של כ-1400 עמודים שרובם מלאים בשנינויות , מי יותר ומי פחות (מי שפחות יודע...) אני רוצה להודות לכל מי שעזר במלאכה, למנהלי העבר, ובעיקר לכל הגולשים, שהפכו את הפורום לבית שהיה עבור רבים מאיתנו, במשך כמעט 9 שנים. אז החל מה-17/3/10, ינוחו על משכבם הדפים הוירטואלים, ונפרוס כנפיים לעבר עולמות חדשים. שאו ברכת אמת וחיי נצח, למד.

../images/Emo16.gif

אין אפשרות נוספת? אז נכון שאין בפורום הזה 2000 הודעות ביום כמו בפורום "האח הגדול" אז נכון שלפעמים אפשר למצוא בדף הראשון בפורום הודעות מלפני שבועיים אז נכון שהפורום לא באמת נותן מענה אנושי\הגיוני למגוון התלונות המגיעות לכאן אבל! זה אחלה פורום! וכל מי שפה מאוד נהנה, לא נראה לי שתפוז מפסידים כסף מתחזוקת הפורום או מהמשכורת המנופחת למנהל הפורום (אל תשקר, זה היה באמנון לוי).\ אני קורא בזאת להנהלתה ולכל הנוגע בעניין להשאיר את הפורום על כנו, על אף הנוכחות הדלה

Enyalius

New member
זו קנוניה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וואו...........מדהים.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........חחחחחחחחחח כולי התפעלות............כ-ו-ל-י התפעלות !!!!!!!!!!!!!!! למרות שזה אכן יהיה חבל.........עד שמצאתי סופסוף את נחלתי.......לעת זקנה.........עד כמה זה אירוני......... אבל אני מוכן לאבד את נחלתי הנפלאה והמיטיבה כל כך הזאת בעבור האירוניה שנפלאה ממנה פי כמה......... לא ידעתי שתפוז יכולים להיות כל כך יצירתיים........... נראה שהם קצת פחות מטומטמים ממה שחשבתי.......... אחרי ההודעה שכתבתי להם וביקשתי לחסום אותי, הם חשבו על התרגיל הזה........ שכן הם לעולם לא חוסמים את מי שמבקש שיחסמו אותו.......ככה זה אצל אפסים כמוהם........חחחחח ובכן תפוז.........לא ניצחתם......חחחחחח ................ אני עומד כאן כתמיד ומלעיז עליכם........ הם ראו עד כמה החייתי פה והתססתי את הפורום הזה עם הגאונות המרנינה שלי....... עם השנינות היהלומית שלי........... והם החליטו לשים לכך סוף..............חחחחחחחחחחחחחחחחח הם כרגיל לא יודעים עד כמה זה משמח אותי........... לעולם לא יהיה לי בית,,,,,זה גורלי !......... ואני מקבל את הגורל הזה בצחוק מרטיט אשכים.............חחחחחחחחחחח נ.ב. עד ה-17 אתה אומר ? אין בעיה....... יהיה פה כזה שישו ושימחו שהתפוז הרקוב לא ראה מיום היווסדו......... חחחחחחחחחחחחחח................ חי לוציפר ! ........ לעזוב בפיצוץ אטומי......... לא מה שתכננתי, אבל זה מה שנפלא כל כך במלחמה הזו שהיא החיים..........לתוכניות אין שום ערך........חחחח

התמ-ים

New member
וההחלטה של ../images/Emo43.gif עוד הפיכה?

הייתי מקטר על זה, שכל פורום שאני מרגיש בו בבית - נסגר. אבל כבר אין איפה ...

סוודרית

New member
סליחה?!?!?!

ואני אהיה לשם שינוי רצינית מאוד! סליחה?!!!? זה מפריע להם? עולה להם כסף? זה בגלל שלך אין כל לנהל או בגלל שלתפוז זה תופס "מקום"? אני בתפוז בניק המזורגג הזה כבר מעל לעשור ואני ממש לא מוכנה לקרוא את השטות הזו! אני רוצה לדעת בדיוק מה הסיבה שסוגרים! זה ממש לא מקובל עלי ואני רצינית מאוד, מה האפשרויות להשאיר את הפורום למד? זה בגלל שלך אין כח יותר? אין בעיות אני אנהל אותו או אדאג למצוא מנהל שיש לו כח וזמן! לא מספיק שאני לפני שבוע נשי + עצבנית + המזג אויר הורג אותי אז בנוסף לכל החרא הזה אני צריכה לקרוא הודעה כזאת?!?!? מי הם וסליחה אבל מי הם שיחליטו שהפורום לא חי?!?!

פחדתי שהגיע 1 באפריל

אתה עושה טעות גדולה. הפורום פעיל בצורה סבירה יחסית. אני ברוב הזמן קוראת סמויה, מאוד נהנית ממנו. והוא די חשוב לי, הוא מאוד משעשע אותי. אם לא מצליחים להחיות יותר, מביאים שחקני חיזוק בתור מנהלים, אבל למה לסגור? ההודעה הזו מבאסת ת'תחת. למד, אל תסגור יא למד!!!!! אם צריך נחסום את איילון, אבל ברצינות.. אל תסגור. חשוב שנית. סווד תתפשט, אל תסגור.

gabiclub9

New member
כל העולם להיכנס !

יאללה שכל אחד יתפקד וככה תפוז יראו שיש פה מלאאאאן טרליון שבע מאות שבעים ושתיים אלף אלפיים חמש עשרה וארבעים ושמונה גולשים ואז הם יחזרו בהם מלסגור אותנו ! והתלונה הבאה מוקדשת לתפוז : מה אנחנו נראים לכם רגליים של זונה בשופרסל ? מה ככה סוגרים אותנו כי נמאס לכם לשמוע אנשים מתבכיינים !??! מה זה נראה לכם פה גלגל"צ ?!?!? מה שמים שיר של איזה בכיינית (קרן פלס) אז אתם מעבירים ערוץ ? מה נראה לכם שאתם יכולים פשוט למחוק את הפורום כמו שאורית פוקס מוחקת את האיפור שהיא שמה על הפרצוף עם טיפקס ?! מה טיפקס מה !? מה קובי אוז עכשיו ?? עכשיו כולם להמשיך את ההודעה הבאה שלי וכל אחד בתורו מתפקד ! סוודרית תגיבי מהר כי עד כמה שאני זוכר יש לך בעיה לספור אחרי 10 נכון ? אז יאללה !

gabiclub9

New member
1 (אחד, אונו, אישי , איינץ, ננג וואן וכו,וכו)

אני מעריך שאנחנו נגיע לפחות למאתיים אלף מליון מאה מתפקדים ואני לא מגזים בכלל !

סוודרית

New member
10?!?!?

מה אני רפי פרסקי?!?!?! למה נראה להם שהם יעלימו את הפורום כמו שרפי פרסקי נעלם אחרי השיר הזה שהוציא?!?!?! את האמת, מרוב עצבים אין לי חשק בכלל להגיב פה! ואני נשבעת שבמידה וסוגרים באמת את הפורום ואני ועוד מס' די מכובד של אנשים יעזבו את תפוז! כמה שזה נשמע ילדותי ומסריח יש את פייסבוק ושם נפתח קבוצה! (אמא איזה מעפנה אני נשמעת חחחחחחחח)

סוודרית

New member
2!!!

רפי פרסקי ההוא ששר "כמה פעמים ספרת עד 10 ושום דבר לא קרה" (תחפש ביוטיוב!!!)

gabiclub9

New member
זהו זה

אני לא עוזב את הפורום ! לא עוזב אני אומר לכם ! תסגרו כמה שבא לכם ! אני את הפורום לא עוזב ! תראו כמה הודעות יש רק מהיום ה-15-3-2010 החמש עשרה למרץ אלפיים ושר ! זה בטוח הרבה יותר מלפחות שליש מהפורומים העלובים שיש לכם באתר הזה כמו : פורום איך לסרוג פרחים , או פורום איך לנג אגזוז של טוסטוס מבלי להשאיר עליו סימני ליפסטיק , או ! פורום איך להפריח בועות סבון בצורות דילדו . ואל תגידו לי שהמצאתי את הפורומים האלה עכשיו כי אני יודע שהם קיימים !!!

ניראה לך????

ממתי תפוז נותנים דד ליין לסגירה?? ואילו ניסיונות להחייאה בדיוק נעשו כאן?? ולהביא את סוודר שתתפשט זה לא נקרא החייאה, אם כבר בדיוק להיפך!!

יצורה

New member
מה עשיתם לי?

הכל התחיל בתלונה על דג גוסס וכלב מצחין ומשם רק התדרדר. תוך כמה חודשים נכנסו לחיי עשרות תלונאים ותלונאיות מצטיינים שהשפיעו עליהם לנצח. סנופה, שלימדה אותי כלב מצחין מהו. נעל, שהגיעה בעקבות סנופה ולימדה אותי פולניה מהי. עדן, שהוכיחה שנרגילה בטעם ג'חנון היא רעיון שיווקי רע במיוחד. ספוק, שאני נזכרת בו בחיבה בכל פעם שמטרידים אותי מינית או בעת שימוש במקלדת האלחוטית שקיבלתי ממנו ומשרתת אותי נאמנה בעבודה. חומוס, שאולי עוד יצרח לצידי במטאליקה. סוודע, שודאי עוד אפגש איתה בשמחות מעל מזרקת שוקולד, בלי לדעת מי היא. אקס, האדם היחיד שהצליח להסביר לי עקומת תמורה מהי, ועוד בשעה 1 בלילה (כולל שרטוט גרפים במסנג'ר!) צלי, שהפך מילדון עם חרמש מוטורי לגברבר על חרמש מוטורי. רותם, שהייתה שותפה פעילה בהכנת מפית התלונות המפורסמת שעדיין שמורה אצלי. בלקר, שאני עדיין מפחדת ממפגש איתו בסמטא חשוכה. אנג, שתחנק עם הציון שלה בכימיה אורגנית. הציפור, שאני מתקשה להאמין שצלחה את שנה א', שלא נאמר סיימה תואר. ולמד אחד שיום יבוא ויודה שאני צודקת. ועוד רבים וטובים שהשעה מוקדמת מדי בשביל לזכור. הצעתי ללמד לפתוח קומונה בה נוכל להמשיך ולקטר יחדיו, והוא בתמורה הציע לי להצטרף איתו לניהולה. אז לפני שהוא הספיק להתקשר ולשיר לי I cant live if living is without you, הסכמתי. אז ניפגש כולנו ונמשיך לדסקס על למד ונטיותיו המיניות כאן: http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?communaID=37645&r=1 יצו'

סוודרית

New member
אני שם למרות שאני מאוכזבת רצח

לדעתי לא נלחמנו על הפורום ... (איזה קרציה אני יא-אללה!)

למעלה