הסיכום השבועי

xamyx

New member
../images/Emo205.gifהסיכום השבועי

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):
מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):
בילוי השבוע שלכם:
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:
סקופ השבוע שלכם:
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:
פגשת את רוני השבוע? איך היה: שבת שלום לכולם

Gilital8

New member
הסכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): שיר אהבה צרפתי (עם טל מוסרי) מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): רק עוד קיץ אחד-השמינייה בילוי השבוע שלכם: למי שלא יודע בוואלה כיף! יש את המשחק "קראש בנטיקוט" ועד שלא הצליח להביס את הבוס אני לא אפסיק לשחק בו סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: נראה אותך (ראו תוכנית מלאה בראש הקישורים) התוכנית המלאה תהפוך לחינמית ב21:30 בדיוק סקופ השבוע שלכם: יהיה לי בכל חופשת חנוכה בכל יומיים מופע חנוכה אחר תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): איך שהוא השיר "נסיכת פופ" קשור לשידור של "נראה אותך" אני לא אקלקל לכם משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: פתחתי לי ג'ימייל משהו שהרס לכם את השבוע: איבדתי את המפתחות של הבית שלי משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: מחר עיריית רחובות מארגנת אירוע לזכרו של סבי פגשת את רוני השבוע? איך היה: רוני נמתחה אמש ב"נראה אותך" (שבמקרה היא נפלה לעוד מתיחה מפי יצירתו של יגאל שילון) רוני זרמה עם טל והיא החליטה לתרום את העשרת האלפים לביה"ח "שניידר" מי שלא יודע היא מתנדבת קבוע שם

הסכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):אדוני מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):empire state of mind בילוי השבוע שלכם:לראות את כל העונה הראשונה של glee בשלושה ימים סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:glee סקופ השבוע שלכם:רוני ב"נראה אותך" תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:לראות glee משהו שהרס לכם את השבוע:המורים בבית ספר!!!
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:לא פגשת את רוני השבוע? איך היה:לצערי לא

Safiaa

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo105.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): אדוני. מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): I Feel Good. בילוי השבוע שלכם: ירי, הגנה עצמית, כושר, מכשולים ועוד קצת ירי. סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: "התגנבות יחידים".
סקופ השבוע שלכם: אין. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): כושר מבצעי ברעל. משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: הקורס... משהו שהרס לכם את השבוע: כלום.
אולי זה שאין לי ממש קשר עם אף אחד בזמן האחרון. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: לעבור מסלול שוטר ובראור ולהיות מוסמכת בסכ"מ סופסוף. פגשת את רוני השבוע? איך היה: לא. שבוע טוב!

Safiaa

New member
לא, משטרת תנועה ארצית.../images/Emo13.gif../images/Emo105.gif

להגיע למצ"ח זה לא פשוט אם אין מישהו מקורב.

איזה כייף לך

מאז שהתחלתי ללמוד נהיגה לראות אנשים עושים עבירות תנועה נורא צורם לי. הלוואי ויכולתי להכנס ב#^#^@ שלהם

Safiaa

New member
זו הרגשה נהדרת להכנס ב#^#^ שלהם!../images/Emo256.gif../images/Emo105.gif

sHiR TaDmOr

New member
מפיך לאלוהים../images/Emo57.gif וכל מיני, לא הכל כזה מלהיב

משקי"ת מידע\שלישות\כוח אדם, מאחזקת מצנחים(וואלה?! תמותו צה"ל!), מאבחנת פסיכולוגית וזה וזה

גם אני ../images/Emo13.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): מכתב פרידה.
מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): Empire State Of Mind
בילוי השבוע שלכם: נהיגה. ועוד נהיגה. ועוד נהיגה
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: האנטומיה של גריי, מרפאה פרטית.
סקופ השבוע שלכם: לנהוג באוטומט זה באמת משעמם כמו שחשבתי.
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): אהובתי הקטנטנה שתגיע שבוע הבא
...
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: תוציאו רישיון נהיגה!!!!!
משהו שהרס לכם את השבוע: מבחנים. איכסה.
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: פיצי תגיע
פגשת את רוני השבוע? איך היה: נופ
גוד שאבס

למעלה