אני חייב פרטים על ההופעה מחר

../images/Emo206.gif../images/Emo206.gifאני חייב פרטים על ההופעה מחר

כמה זמן טיפקס יופיעו שם? באיזה שעה? איפה זה במדיוק? למי הכניסה וכמה עולה? ועוד פרטים אם יש למשהו.

גל כתב שיש הופעה

בראשון לכבוד יום הסטודנט. תסתכל כמה הודעות יותר למטה. אנירוצה ללכת ומחפש פרטים.

למי שמעוניין ההופעה מחר בחוף הים של ראשון

בסביבות 9 בערב, במסגרת יום הסטודנט (שייערך מהערב עד 3 לפנות בוקר) של המכללה למינהל (המכללה שלי), טיפקס יתנו הופעה של שעה כשהם גם מארחים את MC שירי. עוד יתנו בהופעות - עברי לידר מארח את נינט, סטאלוס ואורן חן, הג'ירפות וסינרגיה

peremen

New member
אנחנו עולים בסביבות 22:30

זה בחוף הצפוני ראשל"צ יום הסטודנט של המכללה למנהל....מעבר לזה אין לי פרטים

shahar963

New member
אז איך היה בהופעה?

היה כיף מאוד, אני לא שומע את טיפקס בדר"כ, אבל ההופעה אתמול הייתה ממש טובה. מעכשיו מעריץ של טיפקס :)

../images/Emo168.gif../images/Emo57.gif../images/Emo220.gifהופעה ענקית!!!

אחת מהכי טובות שראיתי! קהל ענק של למעלה מעשרים אלף איש (יש שאמרו שלושים), במה עוצמתית ומגניבה, סאונד והגברה לפנים, טיפקס היו פשוט ענקיים, איזה הופעת במה, נתנו קצב מטורף, ועיבודים בליגה אחרת לגמרי, הקהל היה על הרגלים משולהב, קובי עשה קטעים מטורפים, רקד על הבמה, ולא נח לרגע. הפליליסט עצמו היה משובח, כלל את הלהיטים הגדולים לצד סלאם סלאמי וכפתור אדום מהארוויזיון, ועוד שיר חדש שלא הצלחתי לקלוט אותו, משהו שמורכב מכמה שפות, אולי כדאי שמשהו יעדכן על מה מדובר. השיא הגדול היה כמובן בשיר כפתור אדום, גם טיפקס וגם הקהל היו בשיא, זה היה מדהים! כיף לי שהיתי שם, פשוט ככה. בשבוע הבא אני ישתדל להעלות תמונות שצילמתי, על אף שהם לא יצאו כנראה טוב בגלל החושך והמרחק. שבת שלום.

1mayush

New member
קובי שמחה בשבילך שנהינת !!!

טוב לטיפקס כמות קהל כזאת אחרי האירוויזיון! זה נשמע התיאור שלך שהייתה הופעה "בת פרוצה!"(מארץ נהדרת)..
מקווה לראות כזאת בקרוב... אה... ותזהר לא לעקוף אותי במספר ההופעות של טיפקס!...חח
תהנה -- הכי חשוב !!!... בכל הופעה שאפשר שיהיה מישהו מהפורום זה טוב
ואולי את מתכוון לשיר הזה: - לבשמת יש את השיר עצמו, אני משומה מחקתי אותו ועכשיו אין לי \= .. ** 12 נקודות ביצוע: טיפקס מילים ולחן: קובי אוז כן כולם עולים על הבמה ל- Twelve points, Douze pointes בדו מדם ליבם את תמלילם ל- Twelve points, Douze pointes ובעולם הנעימו נעימה ל- Twelve points, Douze pointes נותנים כולם קולם אל האולם ל- Twelve points, Douze pointes פינלנד זה Twelve points דויטשלנד זה Twelve points נדרלנד זה Twelve points וו-אל ענזה Twelve points ואני, מה איתי? אני מה איכפת לי אומנות ותחרות כן או לא כל אחד שידרג את הקטע שלו דרוגים דרוגים מהעולם כולו ומי עומד מולו ומי כאן בצילו נקודות דוט נקודות דוט נקודות דוט נקודות גובה ללא שובע ואנחנו נגני רחוב על בימת אירופה הנחנו את הכובע מולדובה שקיפריה סעודיה ואני, מה איתי? אני מה איכפת לי הבה נגילה גילה גילו בם ל- Twelve points, Douze pointes וכל אירופה תהפוך לרמלה Twelve points ארצות הקור יעניקו לכולנו Twelve points, Douze pointes וכל שבטינו יעני כולנו Twelve points לה פראנס יונייטד קינגדום וויווה אספניה מקדוניה רוסיה טורקיה נורווגיה ארחנטינה ואני, מה איתי אולי קצת איכפת לי? **

sunshiner

New member
אני לא מאמין שפספסתי את זה ../images/Emo10.gif

מתנצל חבר'ה, חרשתי כמו חמור למגן באזרחות וכל כך רציתי להיות שם. טוב לא נורא. אולי אקפוץ להופעה בכפר סבא או הופעה אחרת בקרוב. אם כמובן הלימודים המזורגגים יאפשרו לי

1mayush

New member
../images/Emo50.gif מתן !!

לי יש בראשון מתכונת בהיסטוריה...
ואז עוד בזמן הקצר הזה שנותר עד ה20 ביוני יש עוד 3 בגרויות!! שמקווה שיעבור בהצלחה!!

לא זה לא זה

את השיר הזה אני מכיר היטב מהקדם ארוויזיון, זה היה משהו אחר. אולי משהו מהלהקה יעזור לנו???

peremen

New member
CROQUE MADAM

זה שם השיר, הוא הוקלט לא מזמן ואפשר לשמוע אותו ב myspace שלנו... כמו כן יש כתבת וידאו בנענע שצילמה וערכה שירה ארד...לי זה לא נפתח אבל אולי לכם http://video.nana.co.il/?ArticleID=487465

כן!!! זהו זה!!!

היה לו ביצוע מדהים שם, במיוחד עם המשולש המוזר שקובי החזיק ביד ודפק עליו, והקטע הרועש/סוער של הגיטרות פשוט הרים אותנו. תודה, ותודה גם על הוידאיו אצלי הוא עולה חלק,

טיפקסית

New member
עלה לי כמו ענק

בחיי קובי לי ולך יש אותו הטעם אגב כתבה משובחת של שירה,אהה פיליב קירקורוב מופיע,הזוי. כל הפייבוריטיות שלך הן גם מי שהיו הפייבוריטיות שלי. אי צדק כלפי בלגיה,אנדורה ופולין. בכל מקרה-יש הרבה לקחים להפיק מהאירוויזיון זוועה הזה. יאללה מה שהיה-היה ממשיכים קדימה. מתי עוד הופעות?

Funky Giraffe

New member
וואי וואי איזה ז#@

ההופעה בכפ"ס נופלת לי יום לפני מתכונת בלשון :((( וב17:00 אני רק מסיים שיעור נגינה וכתוב שההופעה ב17:30 או שהארועים החל מ17:30 ככה שאין לי מושג מה קורה שם ואני אשמח אם מישהו יוכל לברר לי מהלהקה מתי שעת העלייה שלכם לבמה עדיין מוזר לי שפותחים עוד במה להופעות בכפ"ס כאילו לא מספיק שיש פה עשרות חדרי חזרות ברמה ו3 מקומות רציניים להופיע (לה פצ'נגה להופעות אנפלאגד ואקוסטיות, השבוע הייתה שם איה כורם ולא מזמן מוניקה ועמיר לב וכאלה, וכמובן הבארבי האל-מותי והיכל התרבות שהשבוע היה שם המופע של קלפטר אולארצ'יק ושמיר)

למעלה