לאן נעלמה לטיפה

../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

סבבה רק שאלתי שאלה ופה יש מלא דיונים על כוכב נולד אבל זה היה ברור שיתנפלו עלי

לדעתי לטיפה קטיפה עטיפה חטיפה מטיפה נטיפה

עם מייקל ונטלי ביחד בבית מחכים לערב לאכול ארוחת שבת

מיק101

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שבת שלום, אהובים ואהובות!!!

שמחה מאוווווווווווווווווווווווווד לראות שהתגעגעתם אליי! גם אני אליכם. חזרתי מהמאבק על מחירי הדירות בת"א, עשיתי קמפינג, על האש, והשתוללות מטורפת! וזה אחרי שהייתי בשליחות סודית בסוריה...,
הגעתי לפנות בוקר, עשיתי ניקיונות לשבת,בישולים, מעמולים, שחי שפם ומשפעות, והנני כאן עושה קאמבק! איך אני מתרגשת לקראת יום ראשון וכולי תקווה שרוחמה המהממת תיקח מקום ראשון, אבל גם אם לא- עשתה את שלה המוווווותק! לא הספקתי אפילו לראות את החזרות כל כך בימים האחרונים... מה צפוי בשידורים בסופ"ש? יש משהו או רק שידורים חוזרים? שתהיה שבת שלום!

אווו,תראו-תראו מי הגיעה../images/Emo6.gif

בארור שאני מסמסמת לרוחי,היא 5,נכון?!
היו לך הרבה הספקים,אבל מה פתאום על האש בחום הזה ולמה לא זרקת
?

קוררררררררעת אותך אם את מסמסת מס' אחר מ- 4!!!

את יודעת איפה ללחוץ כדי להדליק אותי! עברו כמה ימים בלי שראיתי את הפרצוף שלו, ואני הרבה יותר נינוחה ורגועה, לא שמים לב?!
פעם הבאה עושה לך טייק אווי של סנדויץ' טוניסאי ומרמומה כמו שאילנה ה"צרפתיה" אוהבת!

*מרמורה.לטיפה מלכת השבת?!../images/Emo12.gif

אופו כולם,כואב לי הגרון+הראש ואני לא מוצאת ת'צמי(שוב מח' אבידות). צריכה שיבואו לבדר כאן קצת,אמרת יש בעיר מסיבה

יש כאלה שקוראים לזה גם מרדומה

(נדמה לי הטריפוליטאים) כל עדה והשם שלה. כל עדה חייבת לעשות שינויים אין כזה דבר שם אחד. למה שם אחד אם אפשר לסבך את כל העולם?

../images/Emo153.gif../images/Emo256.gif../images/Emo121.gif../images/Emo156.gifאיזו שקרנית אני מתה

מה פיתום את מסמסת לרוחית עכשיו? פיתום את רוצה שהיא תנצח? איזו לא יציבה את! בתגובות אחרות שלך כותבת אלבז וטולדנו וכך אומרת רוחי. ילקק

קוקית,תסתכלי על מס' הסימוס ונכנסת ל..

בדיחית פנימית ביני ובין קווינה,מוזמנת להצטרף רק תרגיעי עם הברכות המיותרות.

למעלה