יש משהוא יכול לתת הובלה בתשלום|

A N N 7

New member
../images/Emo206.gif../images/Emo92.gif יש משהוא יכול לתת הובלה בתשלום|

שואלת אם יש משהו.. שיכול להוביל תנור גז משולב. מנהריה לנצרת עלית - בתשלום כמובן אני קונה מאנשים בנהריה. מצאתי מציאה טובה. . המוכרים יכולים לשנע לי גם בתמורה לבנזין- אבל רק יום שישי. ויום שישי טוטו יום הכיפורים . אם יש אני מוכנה לשלם. עבור ההובלה שינוע.. חני ממתינה בקוצר -רוח. חני

A N N 7

New member
הופ הופ יש תנור-גז גם יפה ומצאה ו../images/Emo73.gifאלי

סו סוף גם יש הובלה וגם תנור אפיה משולב זאת מציאה מאתר של מכירות יד שניה יש גם תמונה.- ויש גם לאפות ליום הכיפור הבא עלינו לטובה. רק לבד אני לי .לא אם אין אני לי מי-לי אנילעצמי. עכשיו יש אפרות להכין משהו. מהידיים של השפית
כן אני כתבתי וביקשתי כאן עזרה לגבי הרכישה נכון לא היה מענה אבל יש אני לי.. וגם אשמח לחלק את שמחתי . למי שתבקש פעם ממני לכול אירוע הכנת מתוקים ועוד.. אשמח.. חני הכול בא על פטרון. ממש כך.גמר חתימה טובה כאן .
ממש חדש...

A N N 7

New member
ל-מרגו3 אשלך לך בקייף את שם האתר? תקבלי.

אם רוצה . החזירי לי תגובה. החלום שלי פעם זה תנור מיוחד אבל הכיס לא מרשה זאת אבל אמשיך לחלום עד שהוא יבוא ולגבי תנור זה הוא גם מהטובים. לי יש נסיון כי המטבח אהוב.. עלי. שמתאפשר. הכול לפי התקציב חני מאחלת לך גמר חתימה טובה

3מרגו

New member
האתר גם אצלי שימושי ביותר

אני לא קונה כלום חדש...ולא מפריע לי בכלל. אני לא מספיק טובה בתנורים,ראיתי שלחלק יש דלת אחת ולחלק שניים.כמו אצלי שאחד אפיה ואחד טורבו.אני לא יודעת אם לחפש ממש כמו שלי?ולהעדיף הכי זול או הכי טוב?בינתיים מצאתי תמונה יפה של תנור ברחובות,אבל צריך שינוע ולראות בעיניי ולא רק תמונה... חתינה טובה גם לך!

tamidb

New member
אני מוסרת תנור כזה עם שני תאים

תא אחד מקצר- צריך תיקון בצבע לבן פינוי מחר יום חמישי מחולון

3מרגו

New member
ראיתי...

מחר אני עסוקה בפגישות קשורות לחיפוש עבודה שזה הרבה יותר חשוב.וזה לא משהו שאפשר לבוא ולקחת... חשבתי גם לתקן מה שתינוקי שבר,ומסתבר שיותר כדאי לקנות יד שניה בלי תיקונים. תודה!

A N N 7

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo39.gif שני תאים זה פסה?

מה עשית סיפור הכול בהומור כאן אני כתבתי כמה פעמים אם יש למשהו למסור תנור גם בעד תשלום סביר. לא הייתה תגובה יש עוד לחשוב מקום יד שניה. וכך זה יכול גם לעזור לאחרים בתשלום קטן וגם תשלום הובלה. וזה גם תנור-גז-משולב. ושני תאים זה ישן ואם צריך לשלם לתכנאי אז מה נותר.. עזבי אני מאחלת לך הצלחה בחיפוש עבודה . חג שמח חני

3מרגו

New member
מה שבתמונה שלך

זה תא אפיה,גריל,טורבו או הכל ביחד?הבנתי שהיום אין שני תאים? איך משתמשים בתא הזה?

A N N 7

New member
מרגו3 עוד על התנורים. כן הוא משהוא.תא1

יש כך תנור היום בתח ראית במוצרי חשמל .. לי אמת כואב הלב.. לראות אבל גם זה חלק מהחיים- יש תנור הכי חדש היום זה שני דלתות כמו פעם והמחירים שם זה רק אם יש לך כרטיס זכיה במקום? הלווי עליך ועלי ועל רובינו. זה דגם של פעם אם ראית סרטים של הקאבוי? זה נכון טעם? של כפרי. אבל זה לכול בית גם מתאים. המחירים הם מי20 אלף עד 12 על הרגליים ממש חלום של תנור. ויש גם מי 3700 שח עד 8 אבל רק דלת אחת ממש דלת . ויחד זה משולבים כולם עם גז של 6 להבות . חג טוב לך וצום קל חתימה טובה חני. הכול כאן נאמר בהומור ועם תום לב.

A N N 7

New member
מרגו3לא חדש זה מקום ליד שניה..גב'.

אבל בעזרת השם יבוא יום וגם החדש ביותר יהיה לך ולי את לא הבנת הוא לא היה בשמיש הרבה? זה הסיפור. חני צום קל חתימה טובה חני

3מרגו

New member
אם את מומחית...

שווה לקחת ב-1200 מה שעלה 3300 ובן שנה?כאילו יש 1200... אצלי היום לא יגיע כי אני חד הורית עם שני ילדים בלי מזונות.

A N N 7

New member
לא מתוקה את צודקת.מרגו3

רק 500 לעה לי והובלה אחרי החג אמשיך לשלם הכול בקייך והוא עלה לבעלים ב3100 שח כמעט? חדש. הם עבור דירה ושם לא מתאים נכון כמעט וחשבתי? ב1200 לקנות אבל חסר לי עוד מני. ועכשיו גם יש לי לקנות מוצרים. לחג ממש כך שאלי את יובל2 הכול עם מזל. לי חשוב התנור בבית. לכול מטרה. . גם למי שלא אוכל הרבה שמן? שוב הנימוק טוב. חני לך מאחלת שנה טובה בריאות וצום הכי קל לך ולבני ביתך.

3מרגו

New member
אם הבנתי נכון-לא כדאי

אפילו שזה פחות מחצי מחיר ובן שנה?

A N N 7

New member
שלום מיכליתשלהצאט. הכול למען הפורום?

גם וגם מה זה מפריע לך יש אנשים כאן שהם רוצים גם לחשוב ואיך לתת עצה לגבי כול רכישה ביד שניה וגם זו עזרה למי שאין אפשרות לקנות חדש הכול עניין של מצב . אני לך כתבתי הרשונה לפני כשבועיים אם יש לך אנשים תורמים גם במחיר סביר. ואת לא רק שלא הגבת אלה גם פגעת בי. אבל לא נורא אני סולחת כי זה המקום גם להגביב על מעשה טוב ועזרה לנזקק וגם לתורם בדבר. את אדם טוב כך הבנתי ואני ממשיכה להבין זאת. . חתימה טובה לך לבני ביתך. ויש גם כאן מנהלים בפורום אם לא ראו בזה כעזרה ושמחה יחד איתי היו מוחקים מיד. ואני אסירת תודה על כך.?חני צום קל מכול הלב רק בריאות הכי חשובה .

שני דברים

א. לא קיבלתי ממך מסר לגבי תנור. ב. לא פגעתי בך. דבר נוסף, הפורום נועד לתרומות וכל הודעות כאלה דוחקות אחרות אחורה וחבל. זו בקשה לגיטימית מבלי רצון לפגוע. מקוה שאת מבינה. (אם את מעוניינת ללמוד איך להגיב למסרים, אעזור לך).

A N N 7

New member
../images/Emo39.gifממני תקבלי רק ברכה. מיכליתשלהצאט..

אני כן כתבתי לך גם צריכה תנור גז משולב- וכסה למחשב-וכלי מטבח וארונית קטנה למטבח. וזה יום אחרי שגב' X פגעה והיום שנתנו לי הרגשה של החרמה. לא רק את לא הגבת לבקשתי הכול ראו זאת יש ארחיון כן. טוב את גם אז ביום השבת השחור כתבת מזה השרשור הזה תריף להעיף אותו מיד. ועוד אני איתךגב'X אז מה זה לא פגיעה . הכול רשום.. ומתחת לבקשה שלי על הפריטים שחסר לי בבית כתבתי אני אתן לך לכם פיצוי לאפות לכם מתוקים. זה קיים בארחיון. ומיד רק יובל2 ענתה והגיבה אני יכולה לחשוב עליך חני לגבי הכסה למחש שזה גם היה עוזר לי למטבח? וגם מנסה היא לחשוב על ארונית אך לא מצאה. מה עוד חמודה ומסרים זה גם עניין של פרטיות? אם את מבקשת לשלוח לך אז שולחים כך סתם לא מקובל. ואני כן יודעת לשלוח מסרים אני כמעת גם יודעת לפרמט מחשב? זו שוקולתה החמודה חושבת כך וכותבת כך ?עלי.. מה אגיד לך אישה מקסימה את גם כאן שלחו אותי ליד שניה... רק טוב רוצה אני לך חג שמח הרבה בריאות לך לכולם לבני היקר לי חתימה טובה מיכל העוזרת לכולם כאן. ולי לא בכוונה. חני מבקשת סליחה אם כך. לא הייתה הבנה.

חני כתבת בפורום ולא לי אישית

ומאחר ולא היה לי מה לתרום אז לא הגבתי. וכשכתבתי שלדעתי למחוק את השרשור, זה כדי למנוע פגיעות הדדיות בינך לבין הגולשת השניה, שאין צורך כרגע לנקוב בשמות. לא נורא, שתהיה שנה טובה וגמר חתימה טובה. לילה טוב.

למעלה