היי גלי ,אודה לתגובתך

navmi

New member
../images/Emo208.gifהיי גלי ,אודה לתגובתך

התגלגלתי לפורום , אני חדשה פה. קראתי קודם ואני בוחרת לפנות אלייך לקבל מס' תובנות לגבי: 1. עבודה - אני כרגע עובדת בעבודה שאני חשה שהיא שואבת ממני את כל האנרגיות ומסיטה אותי מהעיקר שלי היום שהוא תחום הליווי והתמיכה.היא העבודה הממנת שלי .אני פוחדת לעזוב עד שלא אתבסס בקריירה החדשה שלי שההתחלה בה בהחלט לא פשוטה. 2. זוגיות - אני בזוגיות ללא אהבה. קשה לי מאוד במקום הזה ואני כנראה פוחדת לעשות את הצעד שאני רוצה כי מאוד נוח לי. אך בשל זה אני מוותרת על השמחה שלי. 3. קריירה חדשה - נפגשתי עם מרכז גדול שבדק אותי במבחן גרפולוגי וקיבלתי תשובה חיובית שאני מתאימה. אני מעוניית לדעת האם אני יעמוד בציפיות שלהם ממני ואצליח להוביל את תחום הליווי וההנחיה במרכז. 4. לימודים - אני מעוניינת להתחיל למודי רפואה סינית בשנה הבאה האם נכון לי או שאולי כדאי שאלמד רק תחום אחד מתוכו על מנת ללמוד טוב יותר את גוף האדם ומבנהו. ת"ל: 23.12.1969 בתודה מראש, נעמי

תשובה

על מנת לקבל מענה פרטני ומדוייק ומפורט- עליך להגיע לפגישהאישית או טלפונית בתשלום שנקבע על ידך אענה בקצרה לשאלותיך: 1. המצפון שלך אינו נקי ואת סובלת נפשית מבפנים.את כבויה מבפנים וחבל..כי שמחת החיים שלך נעלמה- הפכת לרובוט- נכרצוי לעשות שינוי . 2. זוגיות - לא תהיה בקצב הזה. תתחילי לשנות תובנות בחיים..היא תגיע ב11/09. 3. אני צריכה שמות פרטים של מקומות אחרת התשובה הינה כללית. : כן 4. מומלץ: דיקור סיני רצוי להגיע לפגישה אישית , שלחי מייל באם תרצי גלי. מדיום

למעלה