limors2

Active member
סגירת הפורום../images/Emo7.gif

כי אין מנוס. אחרי כמעט 5 שנות פעילות, לצערי הרב הגיע הזמן שבו צריך לסגור את הפורום. בשנתיים האחרונות הפעילות בו היא לא מה שהיא הייתה פעם והיא במגמת ירידה תמידית. נכון שקמנו לתחיה שוב כל שנה במצעדים השנתיים, אבל הגענו לשלב שבו כבר אי אפשר להחזיק את הפורום פתוח רק בשביל המצעד הבא שיגיע בעוד חצי שנה. איך מסכמים תקופה של 5 שנים? התחלנו בתור קומונה שתפחה למימדים מפלצתיים בשלושת השבועות היחידים שבהם היא תפקדה כקומונה פעילה, ומהר מאד עברנו לפורום שתפח למימדים מפלצתיים עם שרשורי סינגלס באורך אימתני ושרשורי מצעדים באורך מפחיד עוד יותר. עברנו טרולים, מיליון שאלות זיהוי על אותם שירים, הצפנו יחד עם שדרנים ועורכים, חווינו המוני מפגשים וכמה ביקורים בתחנה ובדרך אפילו הספקנו לזכות במקום הראשון בקטגוריית רדיו בתחרות הפורומים הנבחרים של תפוז. ולא סתם, בשנת הפעילות הראשונה שלנו! הישג שהרשים את כולם
(ההוכחה עדיין נמצאת בראש עמוד הפורום במערכת הישנה) וכמובן שאסור לשכוח את השרשור היפה ביותר שנראה בתפוז אי פעם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1592&MessageId=101566146 אני עדיין מוחה דמעת אושר בכל פעם שאני רואה אותו. אבל ברצינות, עברנו המון ועשינו המון. וכל זה בזכותכם. הסיבה שהיה כ"כ כיף להכנס לפורום 40 (טוב, 20+) פעמים ביום הייתה הקהילה שבנינו פה. בין אם דיברנו על גלגלצ או בין אם חפרנו על היום שלנו, תמיד היה עם מי לדבר ועל מה לדבר ומה לקרוא וממה לצחוק. (לא סתם מספר ההודעות שלי בפורום בסטטיסטיקות של כל שנות הפעילות שלו עומד על 37,717!
) ההתדרדרות של הפורום הייתה עצובה בעיקר כי החיבור החברתי הזה אבד, ופחות בגלל אובדן התוכן הענייני. כי גלגלצ עדיין תישאר בסביבה, אבל הפורום כבר לא. אז תודה לכל אחד ואחת מכם שכתבו פה בשנות הפעילות של הפורום. הפכתם את הקהילה למקום שכיף להיות בה ואת הפורום בשבילי לאיך שפורומים צריכים להראות. לא היינו עושים את כל מה שעשינו (ועשינו, תסתכלו בהודעות הנבחרות!) בלעדיכם. אז הפורום אומנם לא יהיה פעיל אחרי יום חמישי הבא (17.3), אבל התוכן שנמצא בו תמיד ישאר בשביל הנוסטלגיה. והקומונה עדיין פתוחה. אם תתגעגעו
ליאורה

גלעד2211

New member
באמת שחבל

ועזבו את הדיעות שלי על התחנה עצמה אך הפורום הזה היה כל כך תוסס עם אנשים שנונים ומצחיקים והיה כיף להשתתף כאן אפילו שאיני מאזין לתחנה הזאת. לאט לאט אנשים נעלמו וזה נגמר. תשמרו על קשר בעיקר את ליאורה
ליאורה היית מנהלת מעולה תמיד שמרת על הסדר כאן כמו שצריך כל הכבוד לך הג'וב באמת התאים לך

בוהדנוס

New member
לנצח נזכור ../images/Emo16.gif

(כשפותחים את הפייסבוק לפני שיוצאים לעבודה, לא פלא שעתידים לאחר) חפשו אותי בפייסבוק
דרך ליאורה, מבטיחה לאשר! (בל''נ)

היי ../images/Emo9.gif

המון זמן לא הייתי כאן.. אז לפחות באתי להגיד מילות פרידה , להתראות וכאלה.. אתם יודעים.. יש פייסבוק זה לא סוף העולם. תמיד אפשר להשתלט להם על הפייג' במצעדים שנתיים... כנראה שניפגש שם :) תודה על חוויות וזמן שנשרף כאן בפורום
על מפגשים וסתם שרשורי סינגלס ומשחקי סוליטר
[ליאורה...|גבות| ] נשיקות חיבוקים

dcohn

New member
אין. לי. מילים.

עצוב
אתם אדירים, אוהבת
אחרון ודי- איחרתי, הא?

ShukyD

New member
הו תינוקי, יהיה בסדר

נתגעגע כך חלפה לה תהילת עולם והפייסבוק השתלט לנו על החיים איך נפלו גיבורים אין סוף לבושה אוווע

RJlake

New member
../images/Emo2.gifזהו?

אומנם כבר הרבה זמן שאני לא פה אבל לפחות מתחילת דרכו של הפורום ישארו לי המון זיכרונות. היה באמת כיף לבוא לפה כל פעם ולקשקש על כל דבר אפשרי בערך:)

meshugait

New member
../images/Emo4.gif

וואו איזה זכרונות
עבר כלכך הרבה זמן מאז שהייתי פה פעם אחרונה.. ממש מחזיר אותי אחורה לימי כיתה ח' העליזים בדיוק אתמול נזכרתי בביקור שלנו בתחנה והמחזיק מפתחות עדיין מחזיק לי את המפתחות! באמת היה פה כיף!

RC153

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

איזה חבל, נקווה שהקומונה תהיה פעילה מספיק כדי שהפורום יחזור מתישהו בעתיד... מהשהות הקצרצרה שהייתי כאן היה לי כיף ונחמד

בהלם!

נכון שכבר הפסקתי לכתוב כאן ממזמן אך חברי/ות הפורום תמיד היו ויהיו בליבי! אוהב המון המון כל אחד ואחת מכם ומכן, שניפגש רק בשמחות ובשורות טובות לכולנו..

tkuihehr

New member
ועכשיו ברצינות

ועכשיו ברצינות הייתי בפורום ובקומונה איזה שנתיים ממש ממש פעילות. התקופה שלי עם הפורום היתה יפה, לא רק בזכותו, אלא בכלל בחיים שלי, אני זוכר את השנים האלו כשנים יפות
.
בזכות הפורום הפכתי למעריץ גלגלצ, לאחד ששומע כל הזמן ומתעדכן במוזיקה תמיד.
בזכות הפורום הכרתי מלא אנשים מגוונים שכיף לדבר איתם והם מבינים עניין.
בזכות הפורום היה לי מה לעשות כל ערב ב8 (בתקופה שסינגלס עוד היה סינגלס).
ובזכות הפורום שעוד ישאר (כסגור) יהיו לי מלא זכרונות לחזור אליהם, לא רק לדברים שכתבתי בפורום שלא תמיד היו קשורים לגלגלצ (בעצם, לרוב לא קשורים לגלגלצ), אלא לתוכן של הדברים שכתבתי, שליוו איתם המון חוויות מתקופות אחרות.
אולי הערכה שלי לפורום היתה בגלל זה, ואולי פשוט כי הוא היה הפורום הכי טוב בתפוז. *תקופה שעל הודעות שאהבנו היינו מגיבים <תגיבו ותיפרדו!!> ולא רק שולחים לייק
. נ.ב. אז בעצם למה צריך את תפוז?

RenanaD

New member
היה כיף!

וחבל ש-"היה"... איפה הימים שהדר ואסף היו חופרים יחד אתנו? אחח, שרשורי פלצת!
וואו, כבר 5 שנים? אמנם מזמן לא כתבתי פה, אבל מדי פעם הייתי נכנסת לבדוק מה חדש. חבל שעכשיו הוא נסגר...

me123

New member
מהה??? זהו?! ../images/Emo7.gif

וואו - אין איך אפילו לסכם את השנים האלו!
היה מדהים!
בזכות הפורום העזתי בפעם הראשונה לעשות משהו שלא הייתי אפילו מעז לבקש לפני - לבקש להיפגש עם אנשים שפגשתי באינטרנט שנראים לי מאד נחמדים
בינינו - כמה אנשים כבר היו באולפני גלגלצ? לכמה אנשים יצא לדבר עם אסף צ'רנילס מדי שבוע? או עם הדר מרקס?(בעצם... הדר מרקס לא רלוונטית
) פשוט היה לי כיף איתכם - תעשו חיים משוגעים וניפגש בפייסבוק
המשך יום טוב לכולכם

me123

New member
בא לי לקבל אותו../images/Emo9.gif

תודה דורין!! את ממש חמודה
כמו הסמיילי :]

I מ י ר ב I

New member
חבל!

בתור סמויה,הייתי נכנסת לפה כמעט כל יום ומתעדכנת. תודה ליאורה על כל ההשקעה.

למעלה