יש לי מין בעיה כזאת בשרת

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif יש לי מין בעיה כזאת בשרת

לפעמים אחרי שאני לוחץ על המשחק, זה נכנס לי למשחק זה עושה את ההטענה הזאת שלו ובמקום שיופיע לי המשחק זה סוגר ת'משחק ואומר לי: "מצטערים אך המשחק בוטל עקב ההתנתקות השרת." מה אני אמור לעשות ?

זיהוי2005

New member
אין יותר מדי מה לעשות

חוץ מללחוץ על ``שחק שנית``.בכל מקרה אתה לא מחויב בכסף שאפו או בכסף אמיתי אם קיבלת את השגיאה הזאת.

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif בסדר לא איכפת לי מהכסף .. כי גם אני לא

שם כסף אמיתי אבל אני רוצה לשחק !! הם צריכים לתקן את זה ! זה קורה בכל משחק ועכשיו אני באמת מנסה וזה לא עובד לי !!!

AG151

New member
מה קורה s u s h i m i ?

אני מחזק את דבריו של זיהוי 2005, ברגע שלא נכנסת למשחק עצמו, אינך מאבד כסף. לפעמים יש בעיה בשרת שמגבה אותך, הבעיה הזאת נובעת בדר"כ ממזג האויר. זה יכול לקרות בכל מקום . נקווה שיהיה בהיר יותר בהמשך... !

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif מה הקטע ?! =/ אתם לא יכולים לתקן את

הבעיות שלכם ? מה קשור לכסף ? מה איכפת לי בכלל ? אני לא שם כסף אמיתי !! אני פשוט רוצה לשחק אבל אני לא יכול בגלל בעיה בשרת שלכם .. מה הבעיה לתקן במקום לצחוק על מזג אוויר ושטויות אחרות ?!! =/

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif ודרך אגב ! אני כן מאבד כסף !!!

ז'תומרת "כסף שאפו" לפני שאני לוחץ על איזה שהוא משחק יש לי 13,226 נקודות אחרי שאני לוחץ וזה לא נכנס לי וזה רושם שיש בעיה בשרת זה רושם לי 13,172 נקודות ואחרכך שוב פעם ומופיע לי 13,134 נקודות ! יש לכם בעיה רצינית ואתם לא יכולים לפתור לי אותה ?

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif אני רק הוכחתי שאני כן מאבד ! בעיקרון

לא מעניין אותי ה"כסף" כל מה שאני רוצה זה פשוט לשחק, יש שם משחקים באמת כיפיים רק הבעיה שיש בעיות בשרת או משהו ובמקום לתקן את זה הם צוחקים על חשבוני על מזג אוויר וכאלה .. =///

oook10

New member
הם לא צוחקים על חשבונך...

הם צוחקים כי הם חסרי אונים והם לא באמת יודעים איך לתקן את הבאגים והבעיות במשחקים. אחרי הכל אלה לא אנשי תפוז שישבו ותיכנתו את המשחקים, הם פשוט לקחו אותם ממקורות שהם מצאו ולכן הם לא מסוגלים להוסיף שום פונקציות (כמו השתקת הקולות, או הוספת שעון זמן), או לתקן שום באגים. אם הם היו אומרים את האמת הם היו מקבלים קצת כבוד לפחות על זה, אבל במקום זה AG מתנהג פה כאילו הוא גאון וכולם תרנגולים סתומים, וחושב שכולם מאמינים לזה שהוא אומר "יטופל", "ייבדק" על כל באג שמדווח פה. בגלל זה כבר נמאס לשחק פה, בגלל אנשים כמוהו בהנהלה- אין טעם לשחק כשאין עם מי לדבר חוץ מקיר.

AG151

New member
חברה...

אני באמת רוצה לעזור ועושה כל שביכולתי שהדברים יפתרו, כמה שיותר מהר !!!!!!! לפעמים זה לוקח קצת זמן. לא צוחק על אף אחד, מבין את הבעיות שעולות ובסה"כ מנסה שתבינו שאנו עושים ה כ ל למענכם, שתמשיכו להנות משאפו ! מאמין שהבאגים והבעיות ייפתרו בימים הקרובים, אני רק רוצה את טובתכם. בברכה צוות שאפו

מהגרת

New member
אני משחקת בכסף אמיתי

כאשר אני מרויחה במשחק החשבון שלי (כסף אמיתי) אינו מתעדכן . מחייבים אותי בדמי ההשתתפות אולם לא מזכים את חשבוני בפרס שזכיתי .. שחקתי בסוליטר ובאותו טורניר זכיתי פעם אחר פעם ורק חייבו אותי .. כתבתי להם ואפילו לתגובה לא זכיתי .. נכון AG151 ???

למעלה