נו ספרו כבררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif נו ספרו כבררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!

נוווו איך היה היום הראשון בבצפררררר ?!!???? ספרו, מה קרה שנכנסתם ? איזה מקוצועות יש לכם !?!?!? נוו ספרו כברר !!??!? לי יש רטרוקיה [WTF ?????] ופיזיקה ומורשת - מקצועות חדשים אנגלית, מתמטיקה, מדעים, לשון, תנ"ך, היסטוריה - מורות חדשות

ככה ככה

דברים טובים: -יש לי מחנכת נחמדה -יש לי כתה מגניבה -אני בקומה 3 [תיכף תבינו למה זה יתרון] דברים רעים: -כל השכבה על הגג בקומה 4 -אני לומד כל יום בממוצע 9 שעות [עד 16:00] -יש לי 3 מבחנים בשבוע -אני צריך כל שבוע להתנדב שעתיים -עכשיו יש לי את הבלאגן של לקנות ספרים,לקנות לוקר ואין לי עצבים לזה -יש לי 4 שעות ביולוגיה -יש לי מורים חדשים...

היה ממש נחמד היוםםם

יש לי כיתה ממש סבבה והמורה שלי פשוט חמודהה אני במתמטיקה מצטיניים זה אומר 7 שעות מתמטיקה!!! ואני מסיימת בגרות בכיתה י"א
הוסיפו לי מלא מלא מלא שעות למערכת שמו לי שעות 0 שאצלי זה שעה 8 אני לומדת הכי מאוחר עד 15:00 מ8 עד 15:00 זה יהיה סבל!!! סה"כ יש לי 39 שעות!!! יש לי פיזיקה,של"ח,ביולוגיה,יהדות ולשון שהם מקצועות חדשים אני מקווה שיהיה לי זמן לפורום
אני נרשמת למחול וזה המון שעות ארה"צ והיה ממש נחמד היוםםםםםםםם

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif מה כיתה י"א !!??? את כולה בכיתה ט' !!!

זה לא הגיוני שאת באותה כיתה שלי ודברים שונים כ"כ !!! מוזררר

בכיתה י"א אני עושה בגרות במתמטיקה

יש לי בית ספר רעעע
המון המון שעות אבל היה כיףף היום...

כן... הייתי בלהקה היצוגית של ת"א ופרשתי

השנה אני רוקדת בשכונה וזה 5,6 שעות בשבוע

ofer976

New member
אוקי...

היה נחמד, ומצחיק, נהדרת! כל זה בגדר חלום, מכיוון שיש לי חבר ממש טוב שבכיתה אחרת, ומשעמם לי בלעדיו, יבש, אני מרגש כמו גוזל בדיר חזירים בלעדיו. אווווווורייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
למה?!!?!?!?!!? גם כו הסער הקוף הזה, נדבק אלי, אתם לא מבינים....המחנכת שלנו היא רכזת השיכבה, אנחנו לומדים כל יום איזה 14 שעות. לפחות יש מזגן וגם בנות חמודות כאלו...מתוקות..אולי יצא לי משהו עם מישהי...נראה... אנחנו לומדים בגג....רחוק מאורי, אז שאני מגיע אליו נגמרת ההפסקה....ואני רוצה לחזור לכיתה ט' עכשיו!!!!!!!!!!!!!!

למעלה