אירועים | סדנאות | הודעות

yaffatus

New member
המונודרמה 'אנא, פאיזה'

חברים, 'אנא, פאיזה' מתקיים שוב ב-30 למאי בשעה 20:30 בתיאטרון גבעתיים. מי שירצה כרטיסי הנחה מוזמן לפנות אליי. שיהיה סופשבוע נפלא וחג עצמאות שמח יפה

ililstudio

New member
סדנת ריקוד מצרי עם אילאיל

יום שישי הקרוב מעבירה סדנא בנושא מקצבים לא שגרתיים בריקוד המצרי. סדנא מעשירה ומעניינת. אפשר עדיין להירשם אילאיל 052-8710734

tlingit

New member
../images/Emo210.gif אירועים | סדנאות | הודעות ../images/Emo210.gif

bellysophie

New member
../images/Emo124.gifסדנת טורקי צועני - 3 מקומות אחרונים!!!

נותרו 3 מקומות אחרונים לסדנת מחול טורקי צועני ומקצב ה-9/8 בהנחיית אמן כלי ההקשה ינון מועלם ובהנחייתי! אז מי שרוצה להצטרף כדאי להזדרז!!! הסדנה תתקיים ביום שבת ה-21 במאי בין השעות 12:00 עד 14:30בסטודיו נעים בפלורנטין (סלמה 46, תל אביב) אני מצרפת את הפלייר וקישור לאיוונט בפייסבוק עם שאר הפרטים להרשמה ופרטים נוספים אפשר לפנות אלי בטלפון 0544811275, במייל [email protected] או במסר אישי בפייסבוק (Sophie Armoza) נתראה בעוד שבוע ויומיים! סופי

סדנת עבודת ידיים

לאור בקשות של תלמידות שפספסו את הסדנא הקודמת וגם של נשים שהשתתפו בסדנא הקודמת ורוצות שוב, אקיים שוב את הסדנא ביום שני, ה-30.5.11, בשעה 18:30-20:00. בסדנא נלמד כיצד להשתמש בזרועות ובידיים כדי ליצור מסגרות יפות לריקוד, נלמד על תנועת הזרועות במרחב וכיצד ניתן ליצור נוכחות באמצעות עבודת זרועות נכונה. הסדנא תתקיים במרכז לריקודי בטן בירושלים. מחיר: 80 ש"ח (50 ש"ח למשתתפות בסדנא בפעם השניה). אני מזמינה את המעוניינים/ות להצטרף ליצור קשר בהקדם היות ומספר המשתתפים/ות מוגבל. נתראה, סגית.

אילאיל - יש מצב לסדנא נוספת באותו נושא?

לצערי לא הצלחתי להגיע, ההודעה לגבי הסדנא היתה יחסית בהתראה קצרה מראש.... אשמח אם תוכלי לקיים שוב הסדנא באותו נושא או דומה. שבוע טוב לך סיגלית

yaelmoav

New member
נרשמים בערבסק -02-6511070

אני מאמינה שתמצאי טרמפ גם מראשון, מגיעות משתתפות מכל הארץ עוד אפשרות היא להגיע באוטובוס, השבת נכנסת מאוחר ויש אוטובסים לדעתי עד לפחות שעה 15:00 שווה לברר, זה אומנם לא אדיאלי אבל לפחות תוכלי להשתתף ברוב ההפנינג, הסדנאות יסתימו בשעה 15:30 ואז נמשיך עוד בכיף באוהל עם סאלח. אם נשמע על בנות המגיעות מרשלצ נעדכן אותך מקווה שתגיעי יעל

למעלה