סתם שאלון נחמד

../images/Emo19.gif:

ושמי שיש לו בעייה עם זה שאני עונה לסקרים- שיזדיין: באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אפורה עם הדפסי פרחים בורוד ודצות של פו הדב מה צבע התחתונים שלכם? תכלת מה הסרט האחרון שראיתם? חתונת הרפאים מה הדבר האחרון שאכלתם? ארוחת צהריים מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? על סוף היום האם אתם מאוהבים במישהו כרגע? לא מאוהבת אבל דלוקה מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? סקס מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? ביום שישי שעבר כשראיתי ארץ נהדרת מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? זה קורה כל יום- ככה זה בעבודות מול לקוחות ישראליים האם אתם חושבים באתם בוגרים יחסית לגילכם? בטגרת, אבל לא מספיק מה צבע העיניים שלכם? חומות-ירוקות יש לך אהבה? לא אם לא, היית רוצה? כן מה היא אשת החלומות בשבילך/גבר החלומות בשבילך? כשאני אכיר אותו אני אדע ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? הראשונה ממתי? מאז שיש לי פלאפון? מי זוכר בכלל מה הצבע של הנעליים שלך? חום ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג? כן, וכולכם מוזמנים להכנס אליו נישקת מישהו מאותו מין? לא, אבל לא הייתי מתנגדת לנסות פעם תן תיאור אידיאלי לאיך שאתה רוצה לראות את עצמך בעוד 15 שנים מהיום:עם קריירה מצליחה, משפחה וילדים איך העברת ככה את הכמה ימים האחרונים(בקצרה)? בעבודה יש לך משקפים/עדשות? לא, אבל היו פעם ואינם עוד מה העיר אותך? השעון המעורר היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הייתי בטיול מחוף לחוף בארה"ב, אני לא זוכרת מה המדינה האחרונה שם בה ביקרנו הלכת מכות? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? תלוי מה אתם מגדירים כ"שטויות" צרחת מפחד? לא היית 'צומי' במודע? זה בטוח קרה, אני רק לא זוכרת מתי הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? זה קורה לי בכל יום בעבודה הזאת- שוב הלקוחות הישראליים שלא יודעים אפילו לעשות את המינימום ולהגיד תודה כדי להביע קצת אנושיות על מה שאני עושה בשבילם בכית בגלל מישהו? כשנפרדתי מחבר שלי לשעבר בכית בגלל מישהי? לא הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא זוכרת היית על במה? בטקס היום של התיכון היית מחוייב למישהו? לחבר לשעבר התעלמת ממישהו בכוונה? זה קורה לי די הרבה למען האמת... סיננת מישהו בטלפון? אתמול ניתקת למישהו בפרצוף? לא זוכרת רצית לצרוח ולא עשית את זה? קרה מלאנת'לפים פעם נשבר לך הלב? פעם אחת שברת לב? אף פעם יש לכם כתב יפה? כן מתי בכית בפעם האחרונה? לא היה את השאלה הזאת כבר? כשנפרדתי מחבר שלי לשעבר

עונה ../images/Emo13.gif

באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? תכלת מה צבע התחתונים שלכם?אדום מה הסרט האחרון שראיתם?לא זוכרת . מה הדבר האחרון שאכלתם?שקית במבה מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אני עייפההההההה האם אתם מאוהבים במישהו כרגע? לא מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? נט נט ועוד נט ,להיות עם חברות ו ...לטייל
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?אתמול,התווכחתי עם השותפה לדירה על הפינוי של המאחז. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב?אתמול
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?אתמול,אותה שותפה
האם אתם חושבים באתם בוגרים יחסית לגילכם?כן,מאוד
מה צבע העיניים שלכם?חומות יש לך אהבה?לא אם לא, היית רוצה?ברור, מי לא היה רוצה ?
מה היא אשת החלומות בשבילך/גבר החלומות בשבילך? מה ? במשפט אחד ? אחד שאהיה עבורו אשת החלומות
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?בעיקרון,ההודעות מועברות לתבניות אבל ההודעה הראשונה בדואר נכנס היא : "אחותי שיהיה המון בהצלחה ובלי לחץ! אוהבת אותך:) " גמני אוהבת אותך !
מה הצבע של הנעליים שלך?שחורות ביום כיפור האחרון- איפה היית?וואי אני ממש ממש לא זוכרת .. יש לך בלוג?יאפ נישקת מישהו מאותו מין? לא תן תיאור אידיאלי לאיך שאתה רוצה לראות את עצמך בעוד 15 שנים מהיום:בעלת זוגיות מדהימה ,נשואה+3 ילדים,בעלת תואר שני,דירה במושב או עם קרקע,בריאה ו .... מאושרת
. איך העברת ככה את הכמה ימים האחרונים(בקצרה)?בלימודים. יש לך משקפים/עדשות?כן,עדשות מגע.
מה העיר אותך?השותפה.
14. היית בחו"ל?כן,בגיל 10
15. מה המדינה האחרונה שביקרת בה?טורקיה ?!!!
הלכת מכות? ברור..... ותמיד ניצחתי
הוצאת מלא כסף על שטויות? כן,יותר מידי פעמים.
צרחת מפחד? לא שזכור לי
היית 'צומי' במודע? אממממ כן , לפני ספר ימים
הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? לא בתקופה האחרונה
בכית בגלל מישהו?כן,אתמול
בכית בגלל מישהי? כן,לפני חודש כשאני וחברה שלי שמענו שיר שמסמל עבורה תקופה קשה והיו לה דמעות בעיניים ...
הופעת בציבור בפיג'מה? לא חח
בכית בסרט? נראה לי שבאבא גנוב
היית על במה? במסיבת סיום
היית מחוייב למישהו? כל קשר בין 2 אנשים הוא מחוייבות מסויימת.
התעלמת ממישהו בכוונה? כן,היום .. כשיצאתי מהבחינה וראיתי את אחת הבחורות מהקורס. אין לי כוח להשוות תשובות אחרי בחינה
סיננת מישהו בטלפון? לא בתקופה האחרונה
ניתקת למישהו בפרצוף? האמת שאני לא עושה את זה אבל ... אתמול עשיתי ואני ממש מצטערת על זה . התנצלתי בפניה.
רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן .
נשבר לך הלב?כן אבל לא ברמה ממש ממש רצינית..
שברת לב?לא חשובת. אולי
יש לכם כתב יפה? תלוי מתי. בעיקרון ,יש לי כתב יפה אבל כשאני צריכה לכתוב מהר והכל הוא הופך לכתב סודי
מתי בכית בפעם האחרונה? אתמול בלילה

למעלה