לרביעי - חמישי

MaStuLa76

New member
למה? מי קבע ? [:

עד לפני שבוע ירדתן על הבנים , מה קרה התהפכתם ? לא לעניין עלאק.

שירלי XD

New member
../images/Emo83.gifאני קבעתי את זה !

מי בכלל מדבר על הבנים את קראת מה שהיא כתבה או שאת סתם רושמת בלי לחשוב היא באה והיא האשימה את איציק בתכלס מיכל את יכלת לשלוח לו הודעה פרטית והוא הגיב לך שם ... וזה שהם תוקפות זאת הבעיה שלהם אני לא יכולה להגיד להם מה לעשות

../images/Emo135.gifלמה איציק הוא קדוש ?

איך כולם באות לטובתו כאילו לא יודעת מה ... , חוץ מזה מה רשמתי עליו ? , קיללתי אותו ? , ירדתי עליו ? , מה אמרתי ??? ממממממממממממה ????? אמרתי שזה ממש לא יפה מה שהוא רצה לעשות ושבפורום הזה היו המון חוויות ושהוא לא היה צריך לבוא ולרצות למחוק את הפורום יחד עם החברויות שנוצרו . מה רע בזה אההההההההההה ???????? שאני יבין . לכי תקראי שוב ואולי תביני . S:

שירלי XD

New member
מה קשור קדוש נו באמת כבוד לבן אדם יותר מבוגר

לא ופה בכלל אי אפשר לכתוב כלום את כותבת משהו כל אחת דוחפת את האף שלה לתחת של הבן אדם השני יאללה דיי תמיד להצדיק את עצמכם עשו לי טובה ושירה אני שמה זין על כולם מעניין אותי בטח מי זה אותו בן אדם אבל למבוגרים ממני אני עושה כבוד מה לעשות ככה לימדו אותי

MaStuLa76

New member
חחחח מי ישמע הוא גדול ממני ב40 שנה

שירלי עשי טובה , סתמי . עלאק כבוד ליותר מבוגר. עשיתי ממנו קשיש בבית אבות ! תכף אני אפנה לו את המקום באוטובוס.

שירלי XD

New member
באונה שירה אל תגידי לי סתמי למה מה את חשה

מעפנה אחושרמוטה את אין לך ערכים תלמדי להיות בן אדם אח"כ דברי איתי ביי דברי איתי באוגוסט 2010

MaStuLa76

New member
חחח לא ,אני לא אדבר איתך בכלל D;

חזרי חזרי לרשמי שירלי לכי תלקקי לאיציק בדרך [: ביוש

נוופריי

New member
אווי שירלי מה תנוחי ..

אני ל-א רוצה להביא לאיציק כבוד הוא מפיל עליך שבגלללך הלהקה התפרקהה ואז הוא סותר את עצמו ואומר , שזה בגלל רוברטו , מת להחזיר את הלהקה אבל לא מבין , שלהקה שלא יודעת לעשות מוזיקה , לא תעשה גם אם יחזירו אותה הם בכושי שנתיים היו בייחד , כלההקה, אם אפשר ליקרוא להם ככה ,, ולא יצא מהם כלום חוץ מדיסק , וחוץ מלבבזבז לבנות את הכסף , וליגרום להרבה ליבכות . יש בנות שלא הפסיקו ליקנותלהם מתנות .. ויחס? נורמלי ? לא קיבלו , אז מה הוא אומר הכל בגללינו , שלא יודעים לעשות מוזיקה יוצאים בתוצאות ואם הייתי רשומה ברישמי ויודעת את הכינוי שלי .הייתי ממיזמן מגיבה לאיציק , שילדה באה ואומרת את דעתה הוא שולל אותה בבת אחת , שהיא "כלל לא מעריצה" הלווו , היא הייתה מעריצה כמו רוב הרישמי ,שהם כבר לא מעריצות .... אז למה הוא מדבר ככה? הוא בן אדם מבוגר , הוא רוצה שיתנו לו כבוד שידבר בכבוד וראית איך כולם יצאו עליה שם? מה סך הכל באה לטובתם וגם אם לא היא באה להגיד את הדעה שלה ואפחד שם שום פאקצה ושום אחד שניקרא איציק לא ישלול את דעתה . ואם זה ניקרא פורום , באמת כדי שתימחקו אותו [את הרישמי] באים לדבר על הלהקה , ועל דברים ואיציק , הגדול שהחבורה, בא ושולל את הדעהשלה ואמר שלא מגיע לה את היחס שלו כי היא כלל לא מעריצה? היא בן אדם . אין לך מה להגיד , אל תגיב ! כי בדוגרי כולן יודעותשהיא צודקת במאה אחוזים . והם נעלמים בדיוק כמו מה שהם שווים . הם לא יעשו שום מפגש פרידה, ושום הופעה, כי כסף לדיסק אין להם !,, וזה שהיה אמור להיות מפגש מעריצים , איפה הכסף של הבנות שנסעו מרחוק כדי לשלם ?!:SS, איפה הכל נעלם? \ = אולי מימנו רצו לעשות את הדיסק?:||| זהלא ניקרא להקה , ... אולי חבורת זמרשמנסים לעשות מוזיקה אז שינסו לעשות מוזיקה ואז יקימו להקה , ויראו שכן ילך להם ,ושיהיה להם קהל מעריצים נאמן ולא ילדות בנות 12 .. שלא יודעות מה זה מוזיקה ואיציק..? אתה מוזמן לישלול גם את הדעה שלי . הרי אני כלל לא מעריצה .

למעלה