לרביעי - חמישי

../images/Emo135.gifאני מכבדת את מי שמכבד אותי . :)

חוץ מזה לא קיללתי אותו ולא כלוווום !! מה אמרתי , מה ? |:

../images/Emo135.gifבמה האשמתי את איציק ??? ../images/Emo12.gif

בזה שהוא רצה למחוק את הפורום הזה ? , זה נקרא להאשים ? , זה לא נקרא להאשים !! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא באמת רצה למחוק את הפורום הזה , תשאלי את דילב את הנהלת תפוז ואותו . ><

../images/Emo135.gifאז במה האשמתי אותו ? , תני הסבר !!

"היא באה והיא האשימה את איציק " כוסעעעעעעעמק במה ??? תני לי ציתות שלי ממה שרשמתי שהאשמתי אותו . |: את בכלל לא יודעת מה את אומרת , לכי תלמדי לשון והבעה . :)

MaStuLa76

New member
ניראה לי את רושמת בלי לחשוב [:

היא רשמה את דעתה , מה הקשר הודעה פרטית ?!? כל אחת שם פותחת אלף אשכולות ביום , אז מה , בגלל שהיא לא כותבת קבועה בפורום שם זה אומר שכולם צריכות לעלות עליה ? ושאין מי שייגן עליה ? לא כי ככה זה , יש בנות שאתן יודעות שיש מי שייגן עליהן ואתם שותקות ועונות יפה, אבל אני מגיבה למי שאני רוצה [: ולא אכפת לי מה יגידו !

lililulu

New member
דוגרי.

בנות ששם כל החיים שלהם אז יש להם כבר חברות וגם אם הם יגידו "אמא שלך דפוקה" כולן יגידו "צודקת צודקת"

../images/Emo210.gif אחמ . XD

14:10 - זהו צהריים אני אזכר בתזכור שהדר כתבה לי : 3:00 - 5:00 : לפנות בוקר 6:00 - 11:00 : בוקר 12:00 - 15:00 : צהריים 16:00 - 18:00 : אחר הצהריים 19:00 - 20:30 : ערב 21:00 - 00:00 - לילה וכו' . DD =

../images/Emo168.gifכה שמעתייי=\\\

יהי זכרו ברוך!!!מסכן=\.. אמאלה כמה נפטרים החודש הזה שמעתי על אולי 10 אנשים ה' ישמור ויציל!!!

למעלה