שרשור הכרות :]

../images/Emo210.gif ../images/Emo41.gifשרשור הכרות :]../images/Emo41.gif

סורי שעכשיו אני רק שמה את זה פשוט אני ממש שכחתי מזה S =
שם:
עיסוקים:
תמונה[שלך]:
אייסי :
מסנג'ר:
בויז אהוב:

../images/Emo210.gif עונה :]

שם: אוראל גיל : 13 עיסוקים: לימודים ומחשב . אייסי : --- מסנג'ר: -- בויז אהוב: את שרון , אבל לא ממש DD ; ,

../images/Emo187.gif נעים להכיר ( =

שם : הדר גיל : בדרך ל 13 תאריך ליידה: 5.12.1994 עיסוקים: התבטלות :] תמונה[שלך]: http://www.siz.co.il/my.php?file=yhtzmzctnyhv.jpg בויז אהוב: הוא

נוופריי

New member
עונה:]

שם:נופר. גיל :15 וחודשים :] תאריך ליידה:26.8 עיסוקים:יוחידו D: תמונה[שלך]: > , עם הכובע חעעחעח אייסי :לאא רוצה ולא רוצה מסנג'ר:ללללללללא לא תקבלוD: בויז אהוב:חח אלעדי :]

נעים להכיר או לא נעים בכלל.

שם: חן בוזגלו גיל : 15 :] תאריך ליידה: 9.8.92 [: תאריך ליגה עיסוקים: לעבוד על אנשים בעיניים D: תמונה[שלך]: לתת?טוב.נוו אייסי : לא תקבלו.מי שצריך לקבל ייבקש יפה.ואז נחשוב. מסנג'ר: כנ"ל. בויז אהוב: ליאור מייארה :)

עונה =]

שם: נטע גיל : 14 ושלושה שבעות וחצי תאריך ליידה: 3.10.1993 עיסוקים: מחשב? לא יודעת תמונה[שלך]: היא לא עולה אף פעם אייסי :340389223 מסנג'ר:אני מורידה חדש אז איהיה. בויז אהוב: מי עם לא אדם.!

../images/Emo15.gif עונה :)

שם: בת-אל גיל : 13 וחצי תאריך ליידה: 22.2.94 עיסוקים: תמונה[שלך]: אין לי כח לעלות P: אייסי : -- מסנג'ר: -- בויז אהוב: דניאל בן חיים

שירלי XD

New member
../images/Emo83.gif שלום נעים מאוד שמי הוא...(?)

שם: שירלי גיל : 14 וחצי+ תאריך ליידה: 8.12.92 עיסוקים: תלמידה
תמונה[שלך]:
אייסי : 215389917 מסנג'ר:[email protected] בויז אהוב: מישהו

../images/Emo135.gifשלום , אני מיכל. נעים מאוד . [;

שם: מיכל . גיל : 15 . תאריך ליידה: 12.9 . עיסוקים: מחשב , מחשב וטלוויזיה . [: תמונה[שלך]: - אייסי : אינלי כוח לשים , אם אתם רוציםפ תבקשו ממישהי בפורום . D; מסנג'ר: - בויז אהוב: הראל סקעת .

../images/Emo108.gifעונה...

שם:מריה גיל :14 תאריך ליידה:7.9.93 עיסוקים:לימודים,מחשב... תמונה[שלך]:--- אייסי :--- מסנג'ר:אין לי. בויז אהוב:שררוןןןן..3>

MaStuLa76

New member
/m\

שם:שירה גיל :16 + תאריך ליידה:7.6 עיסוקים:חח לא עניינכם תמונה[שלך]:

פקה פקה

שם:רותם גיל :15 והרבה חודשים תאריך ליידה:25.2 עיסוקים:לימודים וריקוד<; תמונה[שלך]:חחD: אייסי :אין מסנג'ר:אין בויז אהוב:יוני. :)

../images/Emo97.gif=]

שם:טולי=] גיל : 12 וחצי תאריך ליידה: 25/7 עיסוקים: אאמ ש"ב,שירים תמונה[שלך]: אין עוד מעט היה...
אייסי : 288109661 מסנג'ר: [email protected] בויז אהוב: שרוןןןן

../images/Emo105.gifעונה.

שם: דילב. גיל : 16. תאריך ליידה: 14.9 עיסוקים: לקרוא , להיות במחשב , לעשות ציפורניים. תמונה[שלך]: >> אייסי : במסר מסנג'ר: במסר בויז אהוב: אף אחד , תודה לאל.

MAY104

New member
אוייי אני מיצטערת שלא היתי בפורום../images/Emo10.gifלא יכולתי

אני מזה מיצטערת שלא יכולתי להיכנס פשוט עבר עלי חודש איום ומזה נורא אני לא ממש יכולה לפרט אבל מזה סוריי שלא יכולתי להיכנס אני מזה שוב מיצטערת טוב אז בבייי ושבוע טוב לכולם

למעלה