אם אין לחם תאכלו עוגות

ש ק 1

New member
../images/Emo212.gifאם אין לחם תאכלו עוגות../images/Emo212.gif

|מזה שבועים אין לחם אחיד בחנויות אין חלות לשבת ועם ישראל כמנהגו נוהג דואג לבעלי חיים כלבים חתולים(ולרגע בל יחשוב מישהו כי הנושא אינו חשוב) אך משום מה לא שמעתי מישהו מתלונן על כך ואו מתארגן להפגנה ספונטנית בכיכר (ארגוני הנשים מפלגת העבודה שחרתה על דיגלה את הנושא החברתי * אני שייך למפלגה הזאת * שר הביטחן לשעבר מר עמיר פרץ שעכשיו דווקא פנוי מאד) אנה עם ישראל רדו לכדור הארץ יש מה לעשות

יש מה לעשות. דבר ראשון לאסוף

על ההורים מעוטי ההכנסות לאסוף את כל מכשירי הפלאפון מהילדים הזאטוטים שלהם ו/או לא לממן את השיחות... ישאר להם המון המון כסף ללחם....

חס וחלילה!!!!! אני טוענת נגד כל

"המקופחים" וסדר העדיפויות שלהם. כן על כך אני טוענת. אפשר לבדוק. אפשר לעמוד פעם ביציאה מיום לימודים ליד שער בית ספר י ס ו ד י (שלא לדבר על תיכון....) ולראות לכמה ילדים יש פלאפון - כאשר ההורים הם בפירוש קשיי יום. על זה בדיוק אני טוענת.

אז זהו, שאת משתמשת במנטרות

שביבי כל כך אהב. אין זה מתפקידינו להכתיב למי שאין לו/ה את סדר העדיפויות האישי שלו/ה, שלא היינו מעיזים להכתיב למי שיש לו/ה. חשוב שנדאג שיהיה קיום בכבוד.שיוכלו מלאפשר לעצמם הכל. זו חובתה של מדינה מתוקנת (ואנחנו לא מדינה מתוקנת). יש שכבות, כפי שאמרה לך בצדק הרב qrst1 - שהלחם הוא האוכל המרכזי שלהם. כפי שאמר בעל מכולת אחד - יש משפחות שקונות 8 לחמים לשבת! נקודת המבט של "אנחנו יודעים טוב יותר מהם" הוכיחה את עצמה כמלכודת קשה לכל אילו שירדו מנכסיהם במיתון האחרון. העולם עגול. כדאי שנזכור את זה.

qrst1 האחת

New member
מדובר בעניים אמיתיים, כאלה שרואים בבני ברק...

בפרדס כץ, בירוחם, אופקים,בירושלים ובעוד לא מעט מקומות...שם גם להורים אין פלאפונים... המאפיות החלו במאבק לא בגלל עניי רעננה...?! מדובר במשפחות ברוכות/מרובות ילדים ששם אוכלים לחם בכמויות - וזה החלק העיקרי בתפריט...(רק בשביל להקפיא את כמות הלחם שהם אוכלים צריך - מקרר נפרד...) ולאותם אנשים עליית מחירי הלחם משמעותית ביותר.. מציעה לך לבקר באחת השכונות הנ"ל...זה עולם אחר לגמרי... את יודעת איזה בזבוז משווע קיים במשרדי הממשלה לדוגמא...??? אני הייתי מציעה לקצץ שם למעלה...שם הבזבוז האמיתי... לא יכול להיות שהקיצוץ יהיה על חשבון מעוטי היכולת... צודק ש.ק. - אנו אזרחים אפאטיים- ( מודה, שאני בניהם...), מה שלא פוגע במקרר האישי שלנו - לא מעינייננו !!!

ימאנזה

New member
יש ישראל השניה האחרת והשלישית

זכיתי להכיר את כולן ואני חושבת שפלאפון זה קודם כל אמצעי חיוני בהווה מסוכן בו יש צורך בתקשורת בין הורים לילדים. אבל מה שחורה לי זה דווקא שרשויות מקומיות נידחות מקבלות תקציבי עתק שמתמסמסים בגלגלי הפוליטיקה והשחיתות. בפריפריה יש הרבה חוסר שקיפות שגובל במערב פרוע וזה על חשבון מי שאינו מקורב. אני חושבת שהלחם זה רק קצה הקרחון - סימפטום לתחלואים אחרים ....כולל ההידבקות לטענה של קיפוח ולציפייה שמישהו מלמעלה יפתור את כל הבעיות . מאידך כשהסוציאליזם נגמר, האוכלוסיה לא הוכנה לעידן של הפרטה. והמדינה התנערה בקלות יתר מדאגה למיעוטי יכולת.

למעלה