שאלון שישי

Drorrrrrr

New member
רוצה לקטוף לך את הירחחחחחחח

תתפלאאאאאאאאאאאאא פיצה או המבורגר
פיצה. אייס קפה או מילק שייק
מילקשייק. פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות
בולונז. אוכל- סיני או איטלקי
איטלקי. קולה או ספרייט
קולה. תה או קפה
אנלא יודעעעעעעעע, קפהההה או תה אני תוההההה. הממ קפה. אוכל תימני או מרוקאי
תימני. מסעדה חלבית או בשרית
בשרית. סופלה או סורבה
לא מבדיל. פטוצ'יני או רביולי
לא מבדיל. פלאפל או שווארמה
שווארמה, ברור. בורקס גבינה או תפו"א
גבינה. סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה
חביתה. טונה עם או בלי מיונז
איכס. קולה עם או בלי קרח
בלי!!! לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..)
לבן. מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף
עוף. שוקו או מוקה
שוקו. מסעדה או 'פאסט פוד'
פאסטפוד. מלצר או מלצרית
מלצרית. ארוחת ערב או בוקר
בוקר. קרטיב או ארטיק
קרטיב זה פלצני. סלט- יווני או טורקי
איכס? דונאטס או קרואסון
דואנט. עוגות או עוגיות
עוגיות. אורז, קוסקוס או פירה
גם פירה וגם קוסקוס. עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש
דבש
. מאכלים- מתוקים או מלוחים
מלוחים. שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה
איכס. קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל
רגיל! קוקה קולה או פפסי
קוקה קולה. פאנקייק או וואפל
לא משנה. גלידה בגביע או בכוס
בגביע. קוטג' או גבינה לבנה
לבנה. גבינה פרוסה או גבינה משולשת
פרוסה. חומוס או טחינה
איכס. סודה או מים
מים. גלידה- פיסטוק או מנטה
אלרגי לפיסטוק ומנטה זה מגעיל :$. ממרח שוקולד או חמאת בוטנים
שוקולד! ריבה או חמאה
ריבה. שניצל אמיתי או טבעול
אמיתי. צ'יפס או חטיף צ'יפס
צ'יפס, ברור? אבטיח או מלון
אבטיח. 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז'
לא אוכל שוקולד. בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז
האגן. קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה
שוקולד :(. סירופ מייפל או סירופ שוקולד
סירופ שוקולד. עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד
עוגת גבינה או בראוני'ז
גבינה. דג דני'ס או סול
איכס. אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים
אוכל של צבא
. לאכול במסעדה או להזמין הביתה
להזמין הביתה. אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים
משמין וטעים. קרמבו- המילוי או העוגיה
לא אוכל
. אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל
אייס קפה. אוכל או קינוחים
אוכל. שקדי מרק או קרוטונים
שקדים. סלט חצילים או סלט מיונז
איכס. אוכל של אמא או אוכל של מסעדה
אמא
. סופגניה או אוזן המן
אוזניהמן. מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים
תפוחים. צ'יריוס או כריות
שוגי. סלט פירות או סלט ירקות
פירות. פחית או בקבוק
בקבוק זכוכית, ואם לא אז פחית. אייס תה או אייס קפה
אייס תה. לסיום: התפריט המושלם בעיניך
צ'יפס עם גבינה וקולה ולסיום במבה
.

eloshi

New member
אני

פיצה או המבורגר? פיצה אייס קפה או מילק שייק? מילק שייק פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? פסטה בולנוז אוכל- סיני או איטלקי? סיני קולה או ספרייט? ספרייט תה או קפה? תה אוכל תימני או מרוקאי? מרוקאי מסעדה חלבית או בשרית? חלבית סופלה או סורבה? סופלרה פטוצ'יני או רביולי? פטוצ'יני פלאפל או שווארמה? פלאפל בורקס גבינה או תפו"א? גבניה סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? טונה טונה עם או בלי מיונז? בלי קולה עם או בלי קרח? עם לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? כפרי מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עדשים שוקו או מוקה? מוקה מסעדה או 'פאסט פוד' ? מסעדה מלצר או מלצרית? מלצרית ארוחת ערב או בוקר? ערב קרטיב או ארטיק? ארטיק סלט- יווני או טורקי? יווני דונאטס או קרואסון? קוראסון עוגות או עוגיות? עוגיות אורז, קוסקוס או פירה? אורז עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? ברביקיו מאכלים- מתוקים או מלוחים? מלוחים שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? ונילה קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? רגיל קוקה קולה או פפסי? קוקה פאנקייק או וואפל? פאנקייק גלידה בגביע או בכוס? גביע קוטג' או גבינה לבנה? קוטג' גבינה פרוסה או גבינה משולשת? פרוסה חומוס או טחינה? חומוס סודה או מים? מים גלידה- פיסטוק או מנטה? פיסטוק ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? שוקלד ריבה או חמאה? חמאה שניצל אמיתי או טבעול? אמיתי צ'יפס או חטיף צ'יפס? צ'יפס אבטיח או מלון? אבטיח 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ? בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקלד סירופ מייפל או סירופ שוקולד? מייפל עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? מילוי עוגת גבינה או בראוני'ז? גבינהה דג דני'ס או סול? לא אוהב דגים אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? מטוס לאכול במסעדה או להזמין הביתה? מסעדה אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? משמין וטעים קרמבו- המילוי או העוגיה? עוגייה אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? אייס קפה אוכל או קינוחים? קינוחים שקדי מרק או קרוטונים? שקדי מרק סלט חצילים או סלט מיונז? שניהם לא אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? אמא! סופגניה או אוזן המן? סופגניה מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? ענבים צ'יריוס או כריות? כריות סלט פירות או סלט ירקות? ירקות פחית או בקבוק? בקבוק אייס תה או אייס קפה? אייס קפה לסיום: התפריט המושלם בעיניך? תפוחי אדמה קשורים אחד אחרי השני בחוט ברזל, בלהבות המדורה, לצד הגיטרה והחבר'ה

inbal287

New member
יאללה, אני

פיצה או המבורגר? פיצה. כי אני צמחונית וזה אייס קפה או מילק שייק? אייס קפה
פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? שמנת ופטריות, שוב בגלל הקטע של הצמחונות, אבל גם בגלל שזה באמת יאמי
אוכל- סיני או איטלקי? לא משנה קולה או ספרייט? פאנטה
תה או קפה? תה עם דבש אוכל תימני או מרוקאי? ליודעת מסעדה חלבית או בשרית? חלבית סופלה או סורבה? אממ סופלה, נראה לי, מה זה כל אחד מהם תזכירו לי? פטוצ'יני או רביולי? אה... פלאפל או שווארמה? פלאפל בורקס גבינה או תפו"א? גבינה סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? צהובה טונה עם או בלי מיונז? צמחונות! קולה עם או בלי קרח? עם לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? לבן מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? ירקות... שוקו או מוקה?
מסעדה או 'פאסט פוד' ? אוכל של סבתא
מלצר או מלצרית? לא משנה, העיקר שיהיו נחמדים ארוחת ערב או בוקר? בוקר קרטיב או ארטיק? וההבדל הוא? סלט- יווני או טורקי? יווני דונאטס או קרואסון? קרואסון עוגות או עוגיות? עוגיות אורז, קוסקוס או פירה? פירה עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש?
! מאכלים- מתוקים או מלוחים? מלוחים שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? שוויצרי |מתחברת לשורשרים|
קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? רגיל קוקה קולה או פפסי? קוקה קולה פאנקייק או וואפל? פאנקייק גלידה בגביע או בכוס? בגביע קוטג' או גבינה לבנה? קוטג' גבינה פרוסה או גבינה משולשת? פרוסה חומוס או טחינה? טחינה של סבתא
סודה או מים? מים גלידה- פיסטוק או מנטה? וניל עם עוגיות
ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? חמאת בוטנים וריבה
! ריבה או חמאה? חמאה שניצל אמיתי או טבעול? טבעול צ'יפס או חטיף צ'יפס? חטיף צ'יפס אבטיח או מלון? מלון 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ? קיסז בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? בן אנד ג'רי'ז קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקולד סירופ מייפל או סירופ שוקולד? שוקולד עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? שוקולד צ'יפס עוגת גבינה או בראוני'ז?
!!1 דג דני'ס או סול?
! אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? מוות ע"י התרסקות או בתאונת דרכים..? לאכול במסעדה או להזמין הביתה? להזמין הביתה, אני לא אוהבת לאכול בחוץ כ"כ אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? בריא ומשעמם... קרמבו- המילוי או העוגיה?
אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? קפה אוכל או קינוחים? אוכל שקדי מרק או קרוטונים? קרוטונים סלט חצילים או סלט מיונז? :$ אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? של סבתא סופגניה או אוזן המן? אף אחד מהם מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? מיץ פטל
צ'יריוס או כריות? כריות סלט פירות או סלט ירקות? שניהם פחית או בקבוק? פחית, זה הרבה יותר טעים בפחית, כל דבר. אייס תה או אייס קפה? תלוי במצברוח לסיום: התפריט המושלם בעיניך? נו, כל מה שבחרתי כאן
.

noam the ninja

New member
אני

פיצה או המבורגר? הממממ... בורגר! (הבנתם ת'בדיחה?) אייס קפה או מילק שייק? מילק שייק פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? בולונז! אוכל- סיני או איטלקי? סיני קולה או ספרייט? קולה! תה או קפה? תה אוכל תימני או מרוקאי? תימני?! מרוקאי מסעדה חלבית או בשרית? חלבית סופלה או סורבה? לא יודע מה זה... פטוצ'יני או רביולי? שוב, לא יודע מה זה... פלאפל או שווארמה? פלאפל בורקס גבינה או תפו"א? גבינה סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? חביתה טונה עם או בלי מיונז? לא אוהב טונה קולה עם או בלי קרח? בלי לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? לא יודע, רגיל כזה... מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עוף שוקו או מוקה? שוקו מסעדה או 'פאסט פוד' ? פאסט פוד! מלצר או מלצרית? מלצרית, עדיף ג'ינג'ית.... ררררר.... ארוחת ערב או בוקר? ארוחה קרטיב או ארטיק? ארטיק סלט- יווני או טורקי? סלט? דונאטס או קרואסון? קרואסון עוגות או עוגיות? בהחלט שאלה קשה... אורז, קוסקוס או פירה? אורז עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? וואללה לא יודע... מאכלים- מתוקים או מלוחים? גם וגם שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? ... קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? רגיל קוקה קולה או פפסי? קוקה פאנקייק או וואפל? פאנקייק גלידה בגביע או בכוס? בכוס קוטג' או גבינה לבנה? גבינה גבינה פרוסה או גבינה משולשת? פרוסה חומוס או טחינה? חומוס סודה או מים? לא זה ולא זה גלידה- פיסטוק או מנטה? שוקולד ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? שוקולד ריבה או חמאה? חמאה שניצל אמיתי או טבעול? אורגינל צ'יפס או חטיף צ'יפס? גם וגם אבטיח או מלון? גם וגם 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ? לא זה ולא זה בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? מה? קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקולד!! סירופ מייפל או סירופ שוקולד? שוקולד!!! מה אתם לא מבינים?! עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? צ'יפס עוגת גבינה או בראוני'ז? בראוני דג דני'ס או סול? מה שיותר טעים אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? בית משוגעים לאכול במסעדה או להזמין הביתה? מסעדה אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? משמין וטעים ביצ'ז! קרמבו- המילוי או העוגיה? הכל ביחד אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? אייס שוקו אוכל או קינוחים? אוכל ואחר כך קינוחים שקדי מרק או קרוטונים? בררר... סלט חצילים או סלט מיונז? עוד פעם... סלט? אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? לפעמים ככה ולפעמים ככה סופגניה או אוזן המן? סופגניה! פצצת קלוריות! מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? ענבים צ'יריוס או כריות? כריות וסמיכות סלט פירות או סלט ירקות? סלט?! טוב, סלט פירות פחית או בקבוק? לא משנה אייס תה או אייס קפה? אייס תה לסיום: התפריט המושלם בעיניך? אוכל

sok777

New member
אני../images/Emo13.gif

פיצה או המבורגר? פיצה. אייס קפה או מילק שייק? ממ... קשה.. אייס קפה
פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? בולונז. כמובן. אוכל- סיני או איטלקי? איטלקי. ואגרול ואורז
קולה או ספרייט? קולה! תה או קפה? קפההההה! אוכל תימני או מרוקאי? מרוקאי כי אני לא מכיר את שניהם טוב חח.. מסעדה חלבית או בשרית? בשרית
סופלה או סורבה? מה זה? סורבה נראה לי:S פטוצ'יני או רביולי? אני יודע רק מזה רביולי ואנ'לא אוהב.. פלאפל או שווארמה? שווארמה. בורקס גבינה או תפו"א? תפו"א
סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? ממ.. שניהם.. מה זה פה? ארומה? טונה עם או בלי מיונז? עם ובלי. הכל טעים. קולה עם או בלי קרח? עם ובלי..
זה מתקיל. לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? או שאמא מכינה או לבן. מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עוף וירקות. שוקו או מוקה? שוקו.. גם מוקה טוב אבל שוקו יותר. מסעדה או 'פאסט פוד' ? מסעדה. מלצר או מלצרית? מלצרית
ארוחת ערב או בוקר? צהריים
קרטיב או ארטיק? ארטיק = גלידה ? אם כן אז ארטיק. מגנום
סלט- יווני או טורקי? יווני דונאטס או קרואסון? קוראסון עוגות או עוגיות? עוגות
אורז, קוסקוס או פירה? ואו.. זה קשה! הכל במידה שווה. עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? שניהם.. נראה לי דבש יותר קצת. מאכלים- מתוקים או מלוחים? מתוקים ואז מלוחים.
אין יותר טעים. שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? שוויצרי I GUESS... קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? רגיל. השאר איכס. קוקה קולה או פפסי? נו באמת.. שאלת קיטבג.. קוקה קולה! פאנקייק או וואפל? פאנקייק.. אתם יודעים שאף פעם לא טעמתי וואפל??! גלידה בגביע או בכוס? ואו.. זה קשה.. ממ נראה לי גביע.. אבל הטעים הזה
קוטג' או גבינה לבנה? שניהם. קוטג' אני אוכל יותר. גבינה פרוסה או גבינה משולשת? מה זה השאלה הזאת..? חומוס או טחינה? שניהם.. אממ.. כן. סודה או מים? מים. סודה זה איכס. גלידה- פיסטוק או מנטה? פיסטוק! ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? שוקולד. ריבה או חמאה? גם וגם.. אממ.. תלוי מה בא לי. שניצל אמיתי או טבעול? אמיתי. צ'יפס או חטיף צ'יפס? צ'יפס.. אבטיח או מלון? אבטיח!! 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ? אמנמ'ז. בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? חחח ועכשיו לדברים שאני מכיר.. קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקולד. גם חמאה טוב אבל שוקולד יותר.
סירופ מייפל או סירופ שוקולד? ואו.. זה ממש קשה. ממ.. אני אלך על שוקולד. עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? שוקולד צ'יפס. [אבל אני אוהב גם אותך, מילוי!] עוגת גבינה או בראוני'ז? עוגת גבינה. דג דני'ס או סול? טונה. [זה אפילו לא דג.. כי אני אוכל את זה ואנ'לא אוכל דגים. אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? אההה... מטוס. לאכול במסעדה או להזמין הביתה? מסעדה. אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? טעים ובריא
וכן, יש כזה דבר! קרמבו- המילוי או העוגיה? עוגיה
אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? אייס קפה. אוכל או קינוחים? קודם אוכל ואז קינוח
.. ככה זה הולך. שקדי מרק או קרוטונים? שקדי מרק סלט חצילים או סלט מיונז? מיונז.. אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? אמא. למרות שגם מסעדה זה סבבה. סופגניה או אוזן המן? ואוווווווו זה הכי קשה עד עכשיו.. אממ. לא. אממ. לא. אני לא בוחר צד. מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? תפוחים או תפוזים טבעי. צ'יריוס או כריות? קשה.. ממ.. כריות. סלט פירות או סלט ירקות? גם וגם.. שניהם מעולים.. יותר פירות
בקצת. פחית או בקבוק? פחית! אייס תה או אייס קפה? אייס קפה.. לסיום: התפריט המושלם בעיניך? אממ.. פיצה של אמא [שילוב של אוכל טעים עם בריא!] ואז.. אממ.. גלידה של אמא
אמא שלי מכינה הכל..

The Evil Kabab

New member
אני.. (חדש ד"א)

פיצה או המבורגר? פיצה אייס קפה או מילק שייק? מילק שייק פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? שמנת פטריות אוכל- סיני או איטלקי? שניהם
קולה או ספרייט? קולה תה או קפה? תה אוכל תימני או מרוקאי? תימני מסעדה חלבית או בשרית? בשרית סופלה או סורבה? סופלה פטוצ'יני או רביולי? מה זה פטוצ'יני..? פלאפל או שווארמה? שווארמה בורקס גבינה או תפו"א? גבינה סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? חביתה טונה עם או בלי מיונז? אפשר גם וגם קולה עם או בלי קרח? כל עוד היא קרה בלי לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? לבן מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עוף שוקו או מוקה? שוקו מסעדה או 'פאסט פוד' ? מסעדה מלצר או מלצרית? מלצרית ארוחת ערב או בוקר? ערב קרטיב או ארטיק? קרטיב סלט- יווני או טורקי? יווני דונאטס או קרואסון? קרואסון עוגות או עוגיות? גם וגם אורז, קוסקוס או פירה? קוסקוס ופירה עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? ברביקיו מאכלים- מתוקים או מלוחים? מלוחים שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? שוקו שוויצרי קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? רגיל קוקה קולה או פפסי?קוקה קולה פאנקייק או וואפל? פאנקייק גלידה בגביע או בכוס? גביע קוטג' או גבינה לבנה? גבינה גבינה פרוסה או גבינה משולשת? אה? חומוס או טחינה?שניהם סודה או מים? מים גלידה- פיסטוק או מנטה?
ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? שוקולד ריבה או חמאה? חמאה שניצל אמיתי או טבעול? אמיתי צ'יפס או חטיף צ'יפס? צ'יפס אבטיח או מלון? אבטיח 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ? אמנמ'ז בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? מה זה משנה, העיקר יש גלידה קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקולד סירופ מייפל או סירופ שוקולד? שוקולד עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? שוקולד צ'יפס עוגת גבינה או בראוני'ז? עוגת גבינה דג דני'ס או סול? דניס אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? מטוס לאכול במסעדה או להזמין הביתה? תלוי במצב רוח אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? משמין וטעים קרמבו- המילוי או העוגיה? גם וגם אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל?אייס שוקו אוכל או קינוחים? אוכל שקדי מרק או קרוטונים? תלוי לאיזה מרק סלט חצילים או סלט מיונז? אף אחד אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? תלוי במצב רוח סופגניה או אוזן המן ? אוזן המן מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? תפוחים צ'יריוס או כריות? כריות סלט פירות או סלט ירקות? ירקות פחית או בקבוק? פחית אייס תה או אייס קפה? תה התפריט המושלם בעיני... ממ נראה לי איזה סטייק טוב עם פירה ליד

tirasc15

New member
food!!!

פיצה או המבורגר? פיצה אייס קפה או מילק שייק? אייס קפה פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? בולונז.. נראה לי אוכל- סיני או איטלקי? סיני קולה או ספרייט? קולה! תה או קפה? קפה אוכל תימני או מרוקאי? אמ.. לא יודעת
מסעדה חלבית או בשרית? בשרית סופלה או סורבה? מה זה הדברים האלה?! פטוצ'יני או רביולי? רביולי פלאפל או שווארמה? פלאפל בורקס גבינה או תפו"א? תלוי במצב רוח סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? חביתה!! בעע-טונה טונה עם או בלי מיונז? בלי טונה בכלל קולה עם או בלי קרח? בלי. אחרי שהוא נמס הוא עושה לקולה טעם מוזר לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? מה אכפת לי??? מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עוף שוקו או מוקה? מוקה מסעדה או 'פאסט פוד' ? תלוי מה בא לי מלצר או מלצרית? מלצר ארוחת ערב או בוקר? ערב קרטיב או ארטיק? נראה לי קרטיב.. מה ההבדל? סלט- יווני או טורקי? לא יודעת דונאטס או קרואסון? קרואסון עוגות או עוגיות? עוגיות אורז, קוסקוס או פירה? פירה עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? לא משנה מאכלים- מתוקים או מלוחים? מלוחים שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? שוקו שויצרי קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? רגיל קוקה קולה או פפסי? קוקה קולה פאנקייק או וואפל? וואפל גלידה בגביע או בכוס? גביע קוטג' או גבינה לבנה? אף אחד מהם! גבינה פרוסה או גבינה משולשת? כנ"ל חומוס או טחינה? חומוס סודה או מים? מים גלידה- פיסטוק או מנטה? בעעע ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? שוקולד ריבה או חמאה? ריבה שניצל אמיתי או טבעול? שניהם צ'יפס או חטיף צ'יפס? צ'יפס אבטיח או מלון? אבטיח 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ?m&m בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? לא משנה איזה קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקולד! כמובן.. סירופ מייפל או סירופ שוקולד? שוקולד! הכל עם שוקולד! עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? שניהם עוגת גבינה או בראוני'ז? בראוניז דג דני'ס או סול? דניס. אני חושבת... אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? מטוס לאכול במסעדה או להזמין הביתה? להזמין הבייתה אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? משמין וטעים!!! קרמבו- המילוי או העוגיה? העוגיה אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? אייס קפה אוכל או קינוחים? גם וגם. שקדי מרק או קרוטונים? שקדי מרק... אבל בלי המרק, רק השקדי מרק סלט חצילים או סלט מיונז? אממ.. חצילים? אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? של אמא, כמובן!! סופגניה או אוזן המן? סופגניה מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? תפוחים צ'יריוס או כריות? כריות סלט פירות או סלט ירקות? סלט ירקות פחית או בקבוק? בקבוק אייס תה או אייס קפה? לא שאלו את זה כבר??? בפעם האלף - אייס קפה. לסיום: התפריט המושלם בעיניך? מה שתכינו לי. בתנאי שזה משהו שאני אוהבת.

יאמיאמ!!

פיצה או המבורגר? המבורגר |
אייס קפה או מילק שייק? אייס קפה |
פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? פסטה שמנת ופוריות |
אוכל- סיני או איטלקי? סיני
קולה או ספרייט? ספרייט
תה או קפה? תה
אוכל תימני או מרוקאי? האמת שנימאס לי מתימני.. אבל מעולם לא טעמתי אוכל מרוקאי..
מסעדה חלבית או בשרית? בשרית!!
סופלה או סורבה? לא זה ולא זה
פטוצ'יני או רביולי? פ..פטוצ'יני? (אי אפשר גם וגם?!)
פלאפל או שווארמה? שווארמה
בורקס גבינה או תפו"א? תלוי במצברוח
סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? טונה
טונה עם או בלי מיונז? עם
קולה עם או בלי קרח? עם
לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? כפרי!
מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עוף
שוקו או מוקה? מוקה
מסעדה או 'פאסט פוד' ? פאסט פוד!!
מלצר או מלצרית? מלצרית
ארוחת ערב או בוקר? ערב!..לא! בוקר!.. לא! צום!
קרטיב או ארטיק? קרטיב..
סלט- יווני או טורקי? אווהה...שנייהם!!
דונאטס או קרואסון? דונאט!
עוגות או עוגיות? נאמ. זה שמתחיל ב-ע'
אורז, קוסקוס או פירה? פירה!
עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? תלוי
מאכלים- מתוקים או מלוחים? ועד איך תלוי!
שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? פרנץ' ונילה כמובןןןן........
קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? קולה לימון..
קוקה קולה או פפסי? קוקה-קולה!
פאנקייק או וואפל? וואפל..
גלידה בגביע או בכוס? בגביע
קוטג' או גבינה לבנה? גבינה לבנה
גבינה פרוסה או גבינה משולשת? משולשת..יותר סטייליסטי..
חומוס או טחינה? ביחד!
סודה או מים? מים
גלידה- פיסטוק או מנטה? אוי אוי אוי לא זה ולא זה..בעצם..פיסטוק
ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? ביחד..שוקולד
ריבה או חמאה? שניהם!
שניצל אמיתי או טבעול? אמיתי!
צ'יפס או חטיף צ'יפס? צ'יפס
אבטיח או מלון? אבטיח
קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? חמאה
סירופ מייפל או סירופ שוקולד? שוקולד
עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? שוקו-צ'יפס
עוגת גבינה או בראוני'ז? עוגת גבינה
דג דני'ס או סול? דני'ס
אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? מטוס
לאכול במסעדה או להזמין הביתה? במסעדה
אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? משמין וטעים!
קרמבו- המילוי או העוגיה? העוגייה
אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? אייס קפה
אוכל או קינוחים? אוכל!
שקדי מרק או קרוטונים? קרוטונים
סלט חצילים או סלט מיונז? מיונז
אוכל של אמא או אוכל של מסעדה?עם האוכל של אמא שלי..מסעדה. של סבתא שלי זה כבר עיניין אחר..
סופגניה או אוזן המן? סופגניה
מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים?תפוחים
צ'יריוס או כריות? צ'ריוס
סלט פירות או סלט ירקות? ירקות
פחית או בקבוק? פחית
אייס תה או אייס קפה? אייס קפה
לסיום: התפריט המושלם בעייניך?
לאכול זה רק אחד מתחביביי..

גם אני!!!

פיצה או המבורגר? המבורגר. אייס קפה או מילק שייק? מילק שייק פסטה בולונז או פסטה שמנת ופטריות? פסטה שמנת ופטריות. מממ... יאמי!!! אוכל- סיני או איטלקי? סיני. קולה או ספרייט? ספרייט. תה או קפה? קפה. אוכל תימני או מרוקאי? תימני מסעדה חלבית או בשרית? בשרית. סופלה או סורבה? סופלה פטוצ'יני או רביולי? מה זה? פלאפל או שווארמה? שווארמה. בורקס גבינה או תפו"א? תפו''א. סנדביץ' חביתה או סנדביץ' טונה? חביתה. טונה עם או בלי מיונז? בלי. קולה עם או בלי קרח? עם קרח. לחם- כפרי, לבן, סובין, (או סוג אחר..) ? לבן. מרק- עדשים, עגבניות, פטריות או עוף? עוף! שוקו או מוקה? מוקה. מסעדה או 'פאסט פוד' ? פאסט פוד. מלצר או מלצרית? מלצר.^^ ארוחת ערב או בוקר? ערב. קרטיב או ארטיק? ארטיק. סלט- יווני או טורקי? יווני. דונאטס או קרואסון? קרואסון. עוגות או עוגיות? עוגות. אורז, קוסקוס או פירה? קוסקוס. עוף עם ברביקיו או עוף עם דבש? עם ברביקיו. מאכלים- מתוקים או מלוחים? מתוקים. שוקו שויצרי או פרנץ' ונילה? פרנץ' ונילה. קולה- דיאט, דיאט לימון או רגיל? דיאט לימון. קוקה קולה או פפסי? קוקה קולה. פאנקייק או וואפל? פאנקייק. גלידה בגביע או בכוס? גביע. קוטג' או גבינה לבנה? קוטג'. גבינה פרוסה או גבינה משולשת? פרוסה. חומוס או טחינה? חומוס. סודה או מים? מים. גלידה- פיסטוק או מנטה? בעעע.... מה זה הטעמים האלה??? ממרח שוקולד או חמאת בוטנים? שוקולד. ריבה או חמאה? חמאה. שניצל אמיתי או טבעול? אמיתי. צ'יפס או חטיף צ'יפס? צ'יפס. אבטיח או מלון? מלון. 'אמנמ'ז' או 'הרשי קיס'ז' ? לא יודעת מה זה. בן אנד ג'רי'ז או האגן דאז ? מה? קרואסון שוקולד או קרואסון חמאה? שוקולד. סירופ מייפל או סירופ שוקולד? שוקולד. עוגיית שוקולד צ'יפס או מילוי שוקולד? שוקולד צ'יפס. עוגת גבינה או בראוני'ז? בראוניז דג דני'ס או סול? סול. אוכל של מטוס או אוכל של בית חולים? מטוס. לאכול במסעדה או להזמין הביתה? במסעדה. אוכל בריא ומשעמם או אוכל משמין וטעים? משמין וטעים. קרמבו- המילוי או העוגיה? שניהם. אייס קפה, אייס שוקו או אייס וניל? אייס קפה. אוכל או קינוחים? קינוחים. שקדי מרק או קרוטונים? שקדי מרק. סלט חצילים או סלט מיונז? שום דבר. אוכל של אמא או אוכל של מסעדה? אוכל של מסעדה. סופגניה או אוזן המן? סופגניה. מיץ ענבים, תפוחים או תפוזים? ענבים. צ'יריוס או כריות? כריות. סלט פירות או סלט ירקות? ירקות. פחית או בקבוק? בקבוק. אייס תה או אייס קפה? אייס קפה. לסיום: התפריט המושלם בעיניך? כל המתוקים שבעולם כולל כל הדברים עם הרבה שומן !!! {רק להקיא אחר כך/לרוץ שבוע בלי הפסקה/לחייך ולהרגיש שמן...}

למעלה