על הניסים ועל הניפלאות

../images/Emo213.gifעל הניסים ועל הניפלאות../images/Emo57.gif

יש לכם סיפורי ניסים וניפלאות? חוויה בחיים שלכם שאתן מגדירות נס או משהו ניפלא? ספרו , שתפו ורגשו . שיהיה חג מלא אור לכולנו

../images/Emo57.gifנס שיתרחש

במפגש אימוני השבוע בחרנו ניסים שאנו מבקשים למגנט אלינו
בעצם- הכי טוב לנו לעסוק בעתיד לעומת העבר. אני מבקשת מהנס שלי למגנט אלי מתאמנים נוספים כדי שאוכל לסייע להם להגיע
לפריצת דרך בחיים
להשיג את המיטב שיש להם יכולת להשיג ולהיות מאושרים
מייחלת לנס
חג שמח.

תודה. זה מושג שלמדתי באימון.

ואניע משתדלת להשתמש בו בציפייה לתהליכים בחיי למגנט שפע למגנט מתאמנים מאחלת גם לך חג שמח!

תפו, זו הדרך גם אצלנו - למגנט

בנתיים כל מה שהזמנתי קיבלתי ! גם אם אלו דברים קטנים, צריך להודות ולהוקיר תודה.

נומלה

New member
תרשי לי לצטט את אהרון זאב

נס לא קרה לנו - פך שמן לא מצאנו. לעמק הלכנו ההרה עלינו מעיינות האורות הגנוזים גילינו. נס לא קרה לנו פך שמן לא מצאנו בסלע חצבנו עד דם - ויהי אור! כל בדברים הנפלאים שקרו ויקרו לי באים כשאני נותנת את דעתי אליהם ומכוונת.

mevav1

New member
היו לי שני ניסים בתקופה האחרונה ושניהם

קשורים בבתי הקטנה
הראשון הוא שהצלחתי להרות את בתי הקטנה אחרי 8 שנות ציפיה ולאחר שקיבלתי גלולות לנקות ולהסדיר את ההידבקויות והכאבים והמחזור המטורף והכואב ולא חשבתי שאצליח, אבל חמסההההה עובדה שהם קורים
הנס השני הינו שכשבתי הקטנה כאמור, נולדה והייתה בת 9 ימים, הייתה לה צהבת ברמה מאוד גבוהה(28.5בילירובין) ועשו לה החלפת דם בטיפול נמרץ בפגיה ו4 או 5 ימים היא הייתה בט.נמרץ ומאוד חששתי לשלומה. היה גם סיכון שהיא תהא חירשת חלילה עם בילי כזה גבוה וטפווו חמסהההה
היא יצאה מזה בנס. והנס היה בעיקר בזה שהפופיק שלה היה עדיין רטוב כך שיכלו להחליף ולהוציא דם מהטבור כי אילמלא היה רטוב עדיין, אני לא רוצה גם לדעת מה היה קורה. כך שהיה לנו מזל לאורך כל הדרך
סה"כ אהובתי שהתה בפגיה 10 ימים בהם לא עזבתי אותה לרגע ולא הפסקתי לבכות לרגע ועיניי היו נפוחות כאילו חטפתי בומבה...ותודה לאל...סוף טוב הכל טוב ותפילותיי נענו
שרק ניסים יהיו אם צריך ובריאות וחג שמח. מירב.

כמו בשיר המצוטט לעיל

בשביל שיקרו ניסים - צריך לעבוד קשה. אני מצטרפת לבקשת הנס של תפ ופוזה - שאוכל לאפשר ליותר ויותר אנשים לשפר את חייהם - להורים שרוצים לגדל ילדים כמו שחלמו - בכייף ובתוצאות נהדרות, להורים שמתקשים להתמודד עם ילדים עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז - תפקידם קשה ומגיעה להם עזרה ותמיכה. לעזור לאנשים שונים להגיע לניסים שלהם, להגשים את החלומות שלהם. לתת יד להגיע ל"נועם במעגלי החיים" - מעגל המשפחה, החברה והעבודה. מאחלת לכולם להגיע לכך, אך לא לשקוט על השמרים (מתאים לחנוכה) - אלא לזכור שתמיד יש מקום לשינוי ושיפור.

תותיער

New member
נס נפלא שלי

זו הפעם הראשונה שיש לי ילדה
שלשום היתה הפעם הראשונה ששמעתי ביחד איתה את שירי החנוכה עליהם אני גדלתי כשהייתי בגילה זו היתה הפעם הראשונה שהראיתי לה את התנועות של "באנו חושך לגרש"- אותן תנועות שלימדו אותי בגן הילדים שהייתי בו זו היתה פעם ראשונה שראיתי אותה עומדת, רוקעת ברגל ומנסה להבין איך לעזאזל לחקות אותי בתנועות האלו אתמול היתה הפעם הראשונה ששרנו לה את סביבון סובסובסוב, וסובבנו סביבון צבעוני, והיא היתה מרותקת היום היתה פעם ראשונה שהקטנה שלי- בת שנה ו3 חודשים- חזרה מהגן עם חנוכיה "מעשה ידיה" וברור לי שהצוות עשה את רוב (אם לא כל) העבודה, ועדיין כתוב עליה "תמר" והגננת אמרה שהיא דווקא כן צבעה קצת בגואש. וזו פעם ראשונה שקבלנו נר מנייר בריסטול כסוף, עם תמונה שלה עליו, ומתחת ברכת חג שמח והברכה שמברכים על הנרות. זו הפעם הראשונה שלי לחוות את חנוכה בעיניה, דרכה, וכל פעם שמתנגן שיר שאני מכירה מהילדות שלי, והיא לידי, מחכה לראות מה אעשה ואיזה תנועה "אמציא" לה אני עם דמעות של אושר שחונקות לי ת'גרון. רגעים ראשונים כאלה למרות שכבר עברה שנה שלמה ועוד קצת של אמהות. ואני תוהה- מתי "מתרגלים" ומפסיקים להתרגש? ואם זה לא פלא הבריאה, אני לא יודעת מה כן....

mevav1

New member
תותיער-אינך יודעת כמה ריגשת אותי

ממש עד דמעות. כאילו אני היא זאת שכתבה מילים אלה. גם אני מרגישה ככה והרגשתי עם כל שיר חדש וראשון או ריקוד או חנוכיה שהכינו וכו'. אצלי למזלי בלי העין הרע, לא נעלם כל ההתרגשות. ההפך, אני יותר ויותר מתרגשת ככל שהיא גדלה ותאמיני או לא?גם עם ילדיי הגדולים אני מתרגשת. על הטיול הראשון שלו בחו"ל לבד עם חברתו, או שהתגייס לצבא השבוע..או כשסיים את הלימודים והתלבש יפה יפה לנשף הסיום..ובכורתי, על שהתגייסה דאז או סיימה את הצבא וגם כמו הבן, שסיימה לימודים או עלתה בדרגה. חסר לנו ממה להתרגש? נמשיך להתרגש לכשיתחתנו וילדו ילדים ועם השן הראשונה של הנכד/ה וכו' וכו' וכו'.. אני מאחלת לעצמי בכל אופן, לא להפסיק להתרגש
חג שמח ומלא התרגשויות ואהבה. מירב.

mevav1

New member
תודה../images/Emo9.gif../images/Emo24.gifואמן שלא ייגמר לעולם!!!!!!

b o t t e n

New member
זה לא נגמר לעולם.

ואצלי מקבל משנה תוקף עכשיו כשאנחנו בחו"ל וקריסטמס "מתחרה" לנו בחנוכה.

אנילה1

New member
תתרגשי עכשיו ממתיקות הקטנה, בעוד 13 שנה

תתרגשי מרוב דאגה. מייעצת לך רק להנות את ההווה.

רדבק

New member
שלושה ניסים יש לי בבית אבל לא עליהם אספר

לפני שנים גרתי בת"א ברחוב ז'אן ז'ורס בבניין באו האוס ישן ומקסים. שם חוויתי כמה ניסים, אספר על שניים. בוקר אחד בזמן שהתארגנתי למקלחת צלצל הטלפון ומשום מה חרגתי ממנהגי להתעלם ממנו אם אני עסוקה ויצאתי מהמקלחת על מנת לענות. ברגע שעשיתי צעד אחד מחוץ לדלת חדר האמבטייה נשמע מאחורי בום גדול ועלתה עננת אבק. חלק ניכר מהתקרה נחת על הרצפה במקום על ראשי... עד היום אין לי צל של מושג מי היה המטלפן המבורך. הנס השני קרה באותה הדירה. חזרתי הבייתה לאחר סבב של 48 שעות עבודה רצופות לכמה שעות מנוחה. שבועיים של עבודה בשעות מטורפות השאירו מקרר ריק והמזון היחידי שיכולתי לארגן היה ביצה קשה. שמתי על הגז והתיישבתי מול המחשב לחכות. הדבר הבא שזכור לי היה החתולה שלי שהציקה ביללותיה בחלום, עד שנאלצתי להתעורר ולגלות שהנודניקית אכן מייללת ומתחככת בי, ניסיתי לפטור אותה בליטוף אך לשווא. בסוף התייאשתי והלכתי אחריה. היא הובילה אותי למטבח שם מצאתי רסיסי ביצים קשות שהתפוצצו על כל המטבח וקלחת הפוכה שידית הפלסטיק שלה בדיוק החלה לבעור. ניסים גדולים קרו לי :)

../images/Emo79.gifנס לא קרה לנו

נס לא קרה לנו - פך שמן לא מצאנו. לעמק הלכנו ההרה עלינו מעיינות האורות הגנוזים גילינו. נס לא קרה לנו פך שמן לא מצאנו בסלע חצבנו עד דם - ויהי אור! (מתוך אנו נושאים לפידים/ מרדכי זעירא) גם וודי אלם משתוקק לראות נס: "אילו רק יכולתי לזכות לראות נס, רק נס אחד. אילו יכולתי לראות סנה בוער באש, או מי הים נחצים, או דוד סשה מקבל צ'ק..." חיים טופול מציאותי יותר: "בארצינו איננו מאמינים בניסים, אנחנו סומכים עליהם..." מהו נס? מזל טוב? אירוע לא טבעי?

מהו נס עבורך?

יש כאלו שזכיה בכסף רב היא נס ויש כאלו שהחלמה ממחלה קשה היא נס. יש כאלו שמרגישים שהילדים שלהם זה נס ויש כאלו שמרגישים שהחלצות מתאונת דרכים ללא פגע היא נס.

אלו לא נסים. נס הוא מאורע שמעבר לחוקי

הטבע. נס הוא מאורע מפתיע שברור לכל מי שעד לו כי הוא יכול היה להתקיים רק בשל התערבות של ישות אלוהית. וכל שהזכרת אנים בגדר נס. זכייה בכסף רב - הגרלה? חוקי הסטטיסיקה החלמה ממחלה - חיסון טבעי או רפואה. הילדים - דרך הטבע. היחלצות מתאונה - עיתוי טוב.

למעלה