שאלון שישי

A N I g M A

New member
../images/Emo213.gif שאלון שישי ../images/Emo213.gif

נלקח מפורום סקרים ושאלונים, באדיבות הגולש/ת Shame in you, עם שינויים קלים
שעת התחלה: שיר שמתנגן ברקע: ספר קצת על עצמך: מחשבה שעוברת בראש: מה עשית היום? מה תעשה מחר? מה המידה שלך בנעליים? באיזה פורום אפשר למצוא אותך? איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? מה אתה הכי אוהב לאכול? מה אתה הכי שונא לאכול? מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? מה הצבע האהוב עלייך? מה הצבע השנוא עלייך? איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? עיר/ים אהובות: מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? איפה חגגת יומולדת אחרון? איך אתה הכי אוהב לבלות? מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? אתה נוהג לדבר עם חפצים? היית פעם אצל פסיכולוג? ואצל פסיכיאטר? מתי פעם אחרונה שבכית? מדוע? לקחת סמים מתישהו? אתה מעשן? מתי פעם אחרונה שהשתכרת? איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? ולחבק? ולנשק? ולספר לו משהו מהלב? יש לך חבר/ה? את מי היית לוקח לאי בודד? את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? שם מיוחד לבן? שם מיוחד לבת? בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? מה הספר האחרון שקראת? אהבת? מה הסרט האחרון שראית? אהבת? מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? על מה דיברת איתו? מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? על מי אתה יודע הכי הרבה? מה הדבר האחרון שקנית? כמה הוא עלה? ממי הsms האחרון שקיבלת? מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? יש לך עדשות/ משקפיים? עשית ישור שיניים? מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? יש לך שם שני? מהו? אתה קרוי על שם מישהו? מי? בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? כמה קומות יש לך בבית? הלכת פעם להפגנה? מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? מה הרגע המאושר ביותר בחייך? באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? מה עושה לך טוב? מה תמיד צריך להיות בכיס? איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? מה הפריט הכי יקר שיש לך? מה נמצא אצלך תמיד במקרר? תוכנית טלוויזיה? מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? איך את/ה מתגבר על באסה? מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? איזה עונה בשנה אהובה עליך? איזה חג אהוב עליך? האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? חיית מחמד? מאמינ/ה באהבה וירטואלית? הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? נפגשת איתו/ איתה? מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? מהי אהבה בשבילך? את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? מה את/ה אוהב/ת לעשות? את/ה אוהב/ת להיות בבית? את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? את/ה בחור/ה קנאי/ת? האם את/ה מאמינ/ה בה´? החיים טובים לדעתך? לבוש: איפור: שתייה אהובה: להקה אהובה: גלידה: מה תעשה כשתסיים את השאלון? שיר ברקע: שעת סיום:

hagarshtar

New member
עונהנהנה../images/Emo118.gif

שעת התחלה:17:28 שיר שמתנגן ברקע:ככה זה\דודו טסה-רדיו ספר קצת על עצמך:אני הגר [מספיק?] מחשבה שעוברת בראש:אם לסתפר שוב קטצוץ או שלא :p מה עשית היום?היה לי לילה גודודי עד 1 בצהיים כולול הלילה מה תעשה מחר?ישן מה המידה שלך בנעליים?8\37? באיזה פורום אפשר למצוא אותך?בית הבובות מוסנה סקס תמימים צופים תומר ממיה וכו' איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?בהולנדדדדדדדדדדדד
מה אתה הכי אוהב לאכול?אוכל איטלקי מה אתה הכי שונא לאכול?ירקות מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים?בטוח היה משהו כזה מה הצבע האהוב עלייך?טורקיז מה הצבע השנוא עלייך?אין איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?חרא,הזויה,מושלמת כל פעם היה אחד מהם עיר/ים אהובות:רעננה,ת"א,סלעית מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת?ואוו שאלה טובה איפה חגגת יומולדת אחרון?לא זוכרת איך אתה הכי אוהב לבלות?הופעות מתי אתה הולך לישון בדרך כלל?ואוו זה משתנה כל הזמן אתה נוהג לדבר עם חפצים?בטח! היית פעם אצל פסיכולוג?לא ואצל פסיכיאטר?לא מתי פעם אחרונה שבכית?היום מדוע?לא ענינכם לקחת סמים מתישהו?בטח! סתם נראה לכם אתה מעשן?לא [: מתי פעם אחרונה שהשתכרת?נבררררר אני בת 13 איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט?לא זוכרת למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים?אם אני אוהבת להקה אני קונה את הדיסק שלה עם אני אוהבת רק שיר אחד שלה אז אני ירודי אותו אם כבר יש לי את הדיסק אז מורידה מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו?אבא ולחבק?ניצן ולנשק?עדןן
ולספר לו משהו מהלב?מוריה יש לך חבר/ה?לא את מי היית לוקח לאי בודד?את מוקה את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו?גלעד אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין?כן עם מי?רוני כפיר שם מיוחד לבן?פיליפ עידו גלעד שם מיוחד לבת?נעמה בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש?אורןןןןןןןןן איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה?חזייה.. מה הספר האחרון שקראת?על בוב בארלי אני עדיין קוראת אהבת?בנתיים כן מה הסרט האחרון שראית?היה יותר מידי אהבת?נראה לי מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו?מישהו בחיפש את אמא על מה דיברת איתו?על אמא חחחח ריכלנוו מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה?אמא על מי אתה יודע הכי הרבה?יש כמה מה הדבר האחרון שקנית?דיסק כמה הוא עלה?50\60 ממי הsms האחרון שקיבלת? מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms?אממ...לא זווכרת מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? יש לך עדשות/ משקפיים?לא עשית ישור שיניים?כן מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים?ללפני כמה זמן מתי בפעם האחרונה היית בירושלים?ואווו מזמן מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה?סלעית יש לך שם שני?לא מהו? אתה קרוי על שם מישהו?אנשים שאמא שלי אהבה וקראו להם הגר בן כמה היית רוצה להיות עכשיו?5 מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות?כל מני דברים איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך?שטלתנות איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו')?קומדיה או דרמה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה?עם הראל איי כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול?4 מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש?שמיים כמה קומות יש לך בבית?2 הלכת פעם להפגנה?כן מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול?שאלה טובה מה הרגע המאושר ביותר בחייך?לא בטוח היה כזה באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? מה עושה לך טוב?שמישהו שומר עלי מה תמיד צריך להיות בכיס?מפתחות? איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך?שיררה ריקוד ציור מה לא? מה הפריט הכי יקר שיש לך?מבחנה כספית או רגשית? מה נמצא אצלך תמיד במקרר?רוטב אלפאיים אחותי מתה על זה תוכנית טלוויזיה?יש המון מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ?הרבה דברים [: איך את/ה מתגבר על באסה?שונעת או מנגנת מוסיקה טובה מה התכונה הכי ישראלית בעיניך?קמצנות צעקנות איזה עונה בשנה אהובה עליך?חורףףףףףףףף
גשםםם בואאאאא רדדד עלייייייייי איזה חג אהוב עליך?יש המון האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים?תולי על מי חיית מחמד?יש מאמינ/ה באהבה וירטואלית?לא הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט?כן נפגשת איתו/ איתה?כן מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון?כן מהי אהבה בשבילך? את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית?נראה לי מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת?מוסיקה אנשים טובים שבשממחים אותי מה את/ה אוהב/ת לעשות?לשמוע מוסיקה את/ה אוהב/ת להיות בבית?לפעמים את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית?עקשנית אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי?הא? את/ה בחור/ה קנאי/ת?לא האם את/ה מאמינ/ה בה´?זה מסבוך אצלי החיים טובים לדעתך?לא תמיד לבוש:מגבת [: יצאתי מהמקלחת איפור:לא שתייה אהובה:נסטיי להקה אהובה:יש המון גלידה:מקופלת מה תעשה כשתסיים את השאלון?אלך להתלבש שיר ברקע:רדיו שעת סיום: 17:50

itoosh2

New member
רק כי ממש ממש משעמם לי...

שעת התחלה: לפי השעון של המחשב 18:46 שיר שמתנגן ברקע: incubus - wish you were here ספר קצת על עצמך: שונה ומשתנה מחשבה שעוברת בראש: האם אני אספיק לדבר עם נעמה (חברה שלי) לפני שנכנסת שבת (היא בגרמניה עכשיו) מה עשית היום? סיימתי את הקייטנה סוף סוף! מה תעשה מחר? אנוח מה המידה שלך בנעליים? 43 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? רד הוט צ'ילי פפרס ואביתר בנאי איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? אני מקווה מאוד שבעסקי המוזיקה... רוב הסיכויים שלא בפרונט מה אתה הכי אוהב לאכול? גיליתי אחרי שבוע של אכילת פיצה ש... פיצה! מה אתה הכי שונא לאכול? בצל מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? זה כל הזמן משתנה מה הצבע האהוב עלייך? סגול מה הצבע השנוא עלייך? ירוק איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? טובה, עם הרבה שינויים ומסובכת מאוד עיר/ים אהובות: חיפה, ת"א, ראשל"צ (אני גר ברעננה) מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? דובון עם חולצה של רד הוט צ'ילי פפרס איפה חגגת יומולדת אחרון? עשו לי מסיבת הפתעה מצוינת בבית
איך אתה הכי אוהב לבלות? עם חברה שלי... מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? כשיש ביצפר סביבות 11 וחצי... בחופש (שרק עכשיו מתחיל לי...) סביבות 1 אם אני לא יוצא.. אתה נוהג לדבר עם חפצים? כשיש לי מצב רוח היית פעם אצל פסיכולוג? לא, זה מסקרן אותי... ואצל פסיכיאטר? כנ"ל מתי פעם אחרונה שבכית? לא זוכר... אבל זה קורה לי לא מעט ואני לא ממש מתבייש בזה... מדוע? בפעם האחרונה שאני זוכר... כי חשבתי שאני וחברה שלי הולכים להיפרד לקחת סמים מתישהו? לא אתה מעשן? בעבר... מתי פעם אחרונה שהשתכרת? בשישי הקודם איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? כבר הרבה זמן לא הורדתי... למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אני קונה המון מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? חניכים מהקייטנה ולחבק? אני רוצה כל הזמן לחבק את חברה שלי... ולנשק? כנ"ל... אני מתגעגע... ולספר לו משהו מהלב? כנ"ל... יש לך חבר/ה? כן את מי היית לוקח לאי בודד? את חברה שלי... היא יודעת למלות לי שעות שנראות כמו דקות... את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? כנ"ל אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? כן, עם חן שטרן שם מיוחד לבן? חורש שם מיוחד לבת? יער בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? מורן איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? ג'ינסים מה הספר האחרון שקראת? דמי מפתח של יהלי סובול (מומלץ מאוד!) אהבת? מאוד מאוד! מה הסרט האחרון שראית? מעבר ליער... סרט אדיר! אהבת? כן... הוא היה ממש מצחיק מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? פנים אל פנים: אח שלי... בטלפון: חברה שלי על מה דיברת איתו? אח שלי: המכונת גילוח שלי... חברה שלי: איך בגרמניה ואיך בארץ... מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? חברה שלי... וחברה שלי לשעבר... על מי אתה יודע הכי הרבה? חברה שלי (זה חוזר פה הרבה...) מה הדבר האחרון שקנית? דיסקים כמה הוא עלה? בסביבות ה80 ממי הsms האחרון שקיבלת? אורנג'... חחחחח מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? חברה שלי מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? "ניגנתי" יש לך עדשות/ משקפיים? היו לי פעם משקפיים.. אבל אני לא צריך עשית ישור שיניים? כן... סיימתי עם זה! מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לפני שבוע מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? דווקא לפני הרבה זמן... מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? נתב"ג יש לך שם שני? מהו? לא אתה קרוי על שם מישהו? מי? אני קרוי על שם הבן של אהרון הכהן בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 16 (אני בן 15) מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? אני משנה את מה שאני רוצה לשנות... כבר שנה אני בתהליך... איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? שהוא עובד עליי בלי סוף איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') קומדיה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? ג'ון באטלר... הוא כל כך מדהים אותי באישיות שקורנת ממנו כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? אני רוצה 2-3 מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? אבק כמה קומות יש לך בבית? 2 ועוד מפלס הלכת פעם להפגנה? כן מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? אני מקווה שאני אעסוק במוזיקה... מה הרגע המאושר ביותר בחייך? רגע מאוד מיוחד עם חברה שלי בפארק רעננה באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? מגניב ביותר מה עושה לך טוב? דברים קטנים ומשמחים מה תמיד צריך להיות בכיס? פלאפון איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? שירה מה הפריט הכי יקר שיש לך? בכסף: מערכת תופים אני חושב... בערך: מכתבים מאנשים חשובים... מה נמצא אצלך תמיד במקרר? קולה תוכנית טלוויזיה? סימפסונס מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? "יש לך צחוק חמוד", "יש לך חיוך מושלם", "יש לך עיניים בצבע מדהים" ועוד כמה.. זה ממש אנשים נחמדים
איך את/ה מתגבר על באסה? מוזיקה... מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? לנסות להשיג הכל בחינם ולנסות להשיג כל מה שבחינם איזה עונה בשנה אהובה עליך? חורף איזה חג אהוב עליך? פורים האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? אני אוהב... אבל לא עושה את זה הרבה חיית מחמד? 3 חתולים מאמינ/ה באהבה וירטואלית? כן... כבר היו לי כמה הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן.. נפגשת איתו/ איתה? כן.. מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא ממבט ראשון... אבל מרגעים ראשונים... מהי אהבה בשבילך? התחושה שאתה לא יכול להתנתק מהשני ושהוא נכנס בך בצורה בלתי הפיכה את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? אני חושב שאני מורכב וככה קשה לפרק אותי... מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? אהבה... מה את/ה אוהב/ת לעשות? להכיר אנשים חדשים ולהיות איתם את/ה אוהב/ת להיות בבית? תלוי מתי... את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? עם המשפחה עקשן... עם חברים וותרן אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? תלוי איך שונה... ואני אוכל לנסות לעזור להשתנות אם אני חושב שזה הכרחי את/ה בחור/ה קנאי/ת? דיי האם את/ה מאמינ/ה בה´? כן החיים טובים לדעתך? יכולים להיות.. לבוש: ג'ינס וחולצה שחורה של להקה איפור: לא שתייה אהובה: קולה ובירה גיינס להקה אהובה: רד הוט צ'ילי פפרס, אביתר בנאי, לד זפלין וג'ון באטלר גלידה: רגילה מה תעשה כשתסיים את השאלון? אחפש משהו אחר שיר ברקע: אביתר בנאי - תחרות כלבים
שעת סיום: 19:20 (היו לי הרבה עיכובים באמצע...)

רק כי אני אוהבת לענות על שאלונים...

שעת התחלה: 7:15 שיר שמתנגן ברקע: שיר לא מזוהה של שון פול ספר קצת על עצמך: לינוי בת 12 וחצי מחליקה על הקרח (אומנותית) חולמת על גיטרה אקוסטית (כאילו שיש לי כסף לזה...) כותבת שירים (וסיפורים! אבל זה לא מעניין אף אחד...) מחשבה שעוברת בראש: התאבדות, איך אמא שלי מפילה את התינוק (הפלה.. לא מפילה..), השארות לבד בעולם, אהבה.. מה עשית היום?: קראתי ספר, ראיתי סרט, הלכתי לבריכה ואכלתי מה תעשה מחר?: משהו בלתי מזוהה.. ביינתים זה רק לקרוא מה המידה שלך בנעליים? 39 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? מוזיקאים צעירים איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? באירופה, בתור סופרת משועממת שהלכה למצוא קצת השראה ואולי גם אהבה.. מה אתה הכי אוהב לאכול? אמממ.. בואו נחשוב.הכל! מה אתה הכי שונא לאכול? אה חוץ מחצילים מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? אה.. כלום.. מה הצבע האהוב עלייך? שחור מה הצבע השנוא עלייך? ורוד איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? היא עברה מהר מידי, אין לי תגובה עיר/ים אהובות: ירושליים, תל-אביב מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? כסף!!! איפה חגגת יומולדת אחרון? במרכז קנדה על הקרח איך אתה הכי אוהב לבלות? בהחלקה על הקרח או בלקנות בגדים באיזשהו קניון (או לראות סרט אם יש משהו טוב) מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? 12... אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא. אני שפויה לגמרי היית פעם אצל פסיכולוג? יועצת בית ספר זה נחשב ? ואצל פסיכיאטר? לא הגעתי לרמות כאלה... מתי פעם אחרונה שבכית? אתמול מדוע? מסיבות אישיות ולא ברורות לקחת סמים מתישהו? לא! אתה מעשן? לא! מתי פעם אחרונה שהשתכרת? אף פעם.. (אני עדיין ילדה צעירה ותמימה..) איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? 'איתי' של קרן פלס למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? כי א. אין לי כסף ב. אין לי זמן ג. מה רע בלהוריד שירים מהאינטרנט ? מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? אמא שלי, אבל היא בהריון אז אני לא יכולה.. (להתחשב לינוי.. להתחשב..) ולחבק? חסוי ולנשק? חסוי בהחלט ולספר לו משהו מהלב? חסוי מאוד מאוד יש לך חבר/ה? לא את מי היית לוקח לאי בודד? את ------- את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? חסוי אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? לא מדברת שם מיוחד לבן? שחק-יאיר (אח שלי...) שם מיוחד לבת? לואיזיאנה (מיוחד לא?) בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? חסוי... איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? ג'ינס מסכן משנה שעברה מה הספר האחרון שקראת? משהו לרוץ איתו אהבת? מאוד! מה הסרט האחרון שראית? שודדי הקאריביים 2 (תיבה של איש מת) אהבת? מאוד!!!!!! מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אמ... אבא על מה דיברת איתו? על השאלון... מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? אני... על מי אתה יודע הכי הרבה? על אף אחד (אולי אמא ואבא שלי...) מה הדבר האחרון שקנית? שמפו ומרכך... כמה הוא עלה? מאיפה אני זוכרת ???????? ממי הsms האחרון שקיבלת? מבן דוד שלי מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? בן דוד שלי... מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? לא זוכרת.. יש לך עדשות/ משקפיים? לא עשית ישור שיניים? עדיין לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לפני חצי שנה מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? עכשיו אני בירושליים מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? ירושלים יש לך שם שני? מהו? לא אתה קרוי על שם מישהו? מי? לא בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? בת 16 מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? חיצוניות את כולי ופנימיות להשאיר איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? מדברת הרבה.. הרבה מאוד איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') : פעולה-קומדיה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? לא רוצה להתחלף.. בעצם לא חשבתי על זה... כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 1 מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? ביי ביי כמה קומות יש לך בבית? 1 הלכת פעם להפגנה? לא מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? סופרת/זמרת/משוררת מה הרגע המאושר ביותר בחייך? עדיין לא הגיע באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? 'אני צריכה..' מה עושה לך טוב? שום דבר מה תמיד צריך להיות בכיס? פלאפון/ספר איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? טקט מה הפריט הכי יקר שיש לך? אין לי מה נמצא אצלך תמיד במקרר? אוכל.. תוכנית טלוויזיה? מועדון לילה (כי גם אני אוהבת הומור מטומטם) מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? את מוכשרת (וכולי וכולי..) איך את/ה מתגבר על באסה? משחקת במחשב/ אוכלת שוקולד/ שומעת מוזיקה/ רואה MTV מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? עצבנות איזה עונה בשנה אהובה עליך? סתיו איזה חג אהוב עליך? לא סובלת חגים האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? מאוד חיית מחמד? אין מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? לא נפגשת איתו/ איתה? לא מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? כן מהי אהבה בשבילך? ביינתים זה בגדר חלום בלבד את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? לא מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? לדעת שאני יוצרת מוכשרת ושיום אחד אני אגיעה לגדולות מה את/ה אוהב/ת לעשות? לשתוק את/ה אוהב/ת להיות בבית? לא את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? עקשנית אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא את/ה בחור/ה קנאי/ת? כן האם את/ה מאמינ/ה בה´? כן החיים טובים לדעתך? לא לבוש: ג'ינס, חולצת טריקו שכתוב עליה born to dance, נעליי euro (משהו כמו פומה רק יותר זול...), שרשרת של עקרב ועגילים של עכביש. איפור: ליפגלוס מנצנץ וצללית בירוק בהיר שתייה אהובה: שוקו להקה אהובה: black eyde peas גלידה: וניל (אמריקאי, כמו במקדונלדס) מה תעשה כשתסיים את השאלון? אני אבדוק מה שלום הלהקה שלי (ב- myband ) שיר ברקע: bed day שעת סיום: 9:01 (עצרתי באמצע להליכה של שעה...)

Ellabll

New member
..

שעת התחלה: 10:34 שיר שמתנגן ברקע: The Psychedelic Furs - i wanna sleep with you מה עשית היום? כלום מה תעשה מחר? יומולדת לסבא מה המידה שלך בנעליים? 36-8 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? רדיוהד, מוזיקה אלטרנטיבית, פאנק איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? מנגנת מה אתה הכי אוהב לאכול? פירות מה אתה הכי שונא לאכול? אצות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#$%^#%^!!!!!!!!!!!!!!!111 מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? אכלתי אצה מה הצבע האהוב עלייך? אין מה הצבע השנוא עלייך? אין איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? קשה קשה עיר/ים אהובות: תל אביב מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? טיול לאנגליה + הופעה איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית איך אתה הכי אוהב לבלות? הופעות או סתם לשבת בחוץ עם חברים מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? 11 אתה נוהג לדבר עם חפצים? כן היית פעם אצל פסיכולוג? כן ואצל פסיכיאטר? בקרוב מתי פעם אחרונה שבכית? שלשום לקחת סמים מתישהו? כן אתה מעשן? לא מתי פעם אחרונה שהשתכרת? מזמןןןןןןן איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? שירים של OK GO למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? כי זה יקר, ואין לי כ"כ הרבה כסף לכל דיסק שאני רוצה...ומי כתב שאני לא קונה? מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? אמא ולחבק? אף אחד ולנשק? כנ"ל ולספר לו משהו מהלב? אף אחד יש לך חבר/ה? לא את מי היית לוקח לאי בודד? אף אחד את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? אף אחד אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? כן בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? אמממ אף אחד איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? גופיה של אמא שלי כשהיא הייתה בהריון מה הספר האחרון שקראת? 1984 אהבת? מאוד מה הסרט האחרון שראית? שיט!!! שכחתי שיש היום נפוליאון דנמיט. אהבת? לא יודעת מה הדבר האחרון שקנית? מיתר 3 כמה הוא עלה? 8 שח ממי הsms האחרון שקיבלת? "כן אני בדיוק יורדת עכשיו, את למטה?" מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? חיפשת יש לך עדשות/ משקפיים? לא עשית ישור שיניים? לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לפני חודשיים מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? לפני שלושה שבועות יש לך שם שני? מהו? לא אתה קרוי על שם מישהו? מי? אלוהים חחח בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 21 מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? הרבה איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? קומדיות, ודוקיומנטרים כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 0 כמה קומות יש לך בבית? 0 הלכת פעם להפגנה? כן מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? אנגן באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? סבבה מה עושה לך טוב? מוזיקה מה תמיד צריך להיות בכיס? מפרט ומסטיק איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? לשיר מה הפריט הכי יקר שיש לך? הבאס שלי...וזה עלוב כי היא לא ככ יקרה XD מה נמצא אצלך תמיד במקרר? תפוחים וחסב ופטרוזיליה.. תוכנית טלוויזיה? איש מפחה, טיצ'רז, שיימלס, קונאן אובריין, משפחה בהפרעה מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך? אמא אמרה לי שאני חייזר איך את/ה מתגבר על באסה? מוזיקה ואוכל מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? לחדוף את עצמם לכלכ מקום איזה עונה בשנה אהובה עליך? חורף איזה חג אהוב עליך? פסח האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? תלוי על מי חיית מחמד? לואי בלה ואליהו מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן נפגשת איתו/ איתה? לא מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא ממש מהי אהבה בשבילך? יותר מידי כימקלים ורצון להרבות את הגזע? את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? כן מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? מוזיקה ואוכל ואנשים טובים טושאנשים סביבי שמחים מה את/ה אוהב/ת לעשות? כלום את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? פרדה גאה אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא את/ה בחור/ה קנאי/ת? לא אולי כן האם את/ה מאמינ/ה בה´? לא החיים טובים לדעתך? תלוי לבוש: מה שהדודות מעבירות איפור: לא אוהבת זה מגרד ודביק שתייה אהובה: רעל - קולה, בירה, מים, תה נענע, קפה להקה אהובה: הרבה גלידה: פיסטוקקק מה תעשה כשתסיים את השאלון? אתלבש שיר ברקע: The Psychedelic Furs - i don't want to be yours היאיוניה
שעת סיום: 10:47

sok777

New member
שלי-

שעת התחלה: 23:44 שיר שמתנגן ברקע: ממ.. כלום כי הולכים לישון:\ לא שמעתי היום מוזיקה :-O ספר קצת על עצמך: אמ.. אני מנגן על גיטרה ופסנתר, מלחין כבר שנתיים [כמעט] וגם כותב אותו זמן.. אני מקליט את היצירות שלי ומעלה לבמה חדשה. יש לי די הרבה יצירות.. אני אוהב מוזיקה מאוד ומחשבים וכדורגל
מחשבה שעוברת בראש: "איזה שאלון מגניב.. זה ייקח הרבה?!" מה עשית היום? התעוררתי, אכלתי, הלכתי לבריכה, אזעקות, אכלתי, מחשב, גיטרה, טלוויזיה, אוכל, מחשב. מה תעשה מחר? ממ לא יודע. אולי אני אקליט שיר חדש. מה המידה שלך בנעליים? 42 וחצי נראה לי:\ בינתיים.. מוהאהאהא באיזה פורום אפשר למצוא אותך? אואזיס, קולדפליי, מנג'ר, מוזיקה אלטרנטיבית [אולי] איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? ממ.. נקווה שתוכלו לראות אותי מופיע באיזה קיסריה או אכזיב או משהו
מה אתה הכי אוהב לאכול? פיצה.. אוכל של אמא.. מה אתה הכי שונא לאכול? ממ.. לא יודע כי אני לא אוכל את זה:\ מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? אני לא איש של מעשים מטורפים.. והאמת שאין לי מושג מה! מה הצבע האהוב עלייך? אדום שחור.. הפועל חיפה! אממ.. אדום ושחור.. כן. מה הצבע השנוא עלייך? תכלת
איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? שנה חביבה
עיר/ים אהובות: לונדון. מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? גיטרה אקוסטית. Definitely איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית.. כמו תמיד [כמעט] איך אתה הכי אוהב לבלות? באולינג? סרט? חברים? יש הרבה.. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? בחופש? לרוב ב1 וחצי.. שתיים.. שתיים וחצי..
ביום-יום בעיקרון אני 'אמור' ב10 ואני אישית מצדי רוצה ללכת לישון ב7 אפילו אבל יש לי יותר מדי דברים שזה יוצא לרוב 22:30 ואני נרדם באיזה 23:00
[אני צריך להתעורר ב6:30] אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא.. ואת/ה? היית פעם אצל פסיכולוג? לא. ואצל פסיכיאטר? נופ. מתי פעם אחרונה שבכית? שאלו אותי לפני כמה זמן.. אין לי מושג! בטח לפני כמה זמן מאיזה מכה או משהו. מדוע? מכה או משהו
לקחת סמים מתישהו? כן. הרגע. סתם.. לא!! אתה מעשן? לא! מתי פעם אחרונה שהשתכרת? NEVER.. אני רק בן 15
איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? זה לא יפה לשאול את זה
למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? גם את זה
מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? את! סתם.. איזה ילד אחד.. שהרגיז אותי ממש!!! ולחבק? מישהי
ולנשק? מישהי
ולספר לו משהו מהלב? ממ ידידה אחת וחבר
יש לך חבר/ה? לא.. אני מקווה שיהיה בקרוב:) את מי היית לוקח לאי בודד? גיטרה.. או משפחה.. ואם לא אז איזה מישהי אחת..
את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? רק שאלת קודם.. איזה מישהי נו....
אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? לא.. לא הדקלתי את המסנג'ר. שם מיוחד לבן? סער
שם מיוחד לבת? ואו. לא יודע.. אממ לא יודע. משה?! בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? NO ONE. איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? חחח מה אני? אני בן.. אממ מה שיוצא?! מה הספר האחרון שקראת? "געגועי לקיסינג'ר" עוד לא סיימתי.. אהבת? מאוד. מה הסרט האחרון שראית? ואו.. לא ראיתי כבר מלא זמן!! אממ. בטח משהו ביס.. שכחתי:\ אהבת? שכחתי:\ מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אח שלי. על מה דיברת איתו? מתי אני משחק במחשב.. מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? אני לא הכי פתוח אז. אני מניח שחבר אחד. על מי אתה יודע הכי הרבה? משפחה ועל החבר ההוא. מה הדבר האחרון שקנית? שקניתי? ואו... קשה!! אמ.. לא זוכר.. מה.. שקניתי לעצמי?? חח אני לא זוכר מה.. כמה הוא עלה? לא יודע. ממי הsms האחרון שקיבלת? איזה ילדה אחת.. ידידה טובה. מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? אותה ידידה. מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? מחקתי את זה.. בטח "היי" יש לך עדשות/ משקפיים? לא ולא. עשית ישור שיניים? לא. מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לפני איזה שנה.. שיננית לפני איזה 3-2 חודשים. מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? לפני איזה חצי שנה.. או יותר נראה לי.. אחלה של עיר
מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? סכנין
יש לך שם שני? מהו? סחנין.
אתה קרוי על שם מישהו? מי? לא.. בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 22
מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? אולי להיות טיפה יותר גבוה אבל זה יגיע.. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? שהוא צועק..
ושהוא אוהב לדבר על מקומות שהוא היה.. קצת מתלהב. איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') קומדיה וגם פחות- דרמה ופעולה. עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? נואל גלאגר
כי בא לי לחוות את ההרגשה להיות כוכב רוק וכ"כ גאון על גיטרה ולהלחין שירים כ"כ יפים.. בא לי לעלות על במה מול 80,000 איש ולשיר שירים שהלחנתי!! כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? לא מתכנן את זה. מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? בית כמה קומות יש לך בבית? 2. הלכת פעם להפגנה? לא.. מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? מקווה להיות מוזיקאי.. אולי מאמן כדורגל:\ מה הרגע המאושר ביותר בחייך? ואו.. קשה.. לא יודע.. בטח כשקיבלתי גיטרה או משהו.. באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? שום ביטוי.. מה עושה לך טוב? להלחין שיר טוב ולקבל תגובות טובות ומחמאות.. מה תמיד צריך להיות בכיס? גיטרה
איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? לשיר יותר טוב ולכתוב ולהלחין [מה שאני מקווה שיש לי] מה הפריט הכי יקר שיש לך? גיטרה. מה נמצא אצלך תמיד במקרר? כרגע? הרבה מדי בשביל לפרט הכל.. גבינות, מעדנים, שוקו, קטשופ, סירופ שוקולד, ביצים, שוקולד [זה נדיר!!], ירקות, פירות, חומוס, שניצלים, עוף.. תוכנית טלוויזיה? משחק מכור, ארץ נהדרת.. מדי פעם גם YES STARS.. מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? לא אמרו לי משהו יפה או ממש מרגש אף פעם..:\ איך את/ה מתגבר על באסה? אני לא! מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? לעקוף בתור או לחשוב שאתה הכי מבין במשהו או בסגנון.. איזה עונה בשנה אהובה עליך? כשחורף, קיץ, כשקיץ, חורף.. האמת? חורף זה סבבה.. אבל בעצם לא, תחילת החורף לפני הטפטופים.. כשרק קריר. אררר. איזה חג אהוב עליך? ואו.. חג.. ליל הסדר, השאר סתם
.. חנוכה זה אחלה.. האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? על? לא ממש.. רק אם מגיע להם.. חיית מחמד? יש לי כלבה
מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא! הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן. נפגשת איתו/ איתה? כן. מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? מממ.. לא ממש.. אני חושב שאפשר להדלק ואח"כ כשמכירים להפוך את זה לאהבה תמידית.. מהי אהבה בשבילך? לחשוב על הבנאדם.. לרצות אותו איתך.. לרצות לחבק ולנשק אותו.. את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? באמצע. מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? לא היה את זה? אממ.. שאוהבים שירים שלי.. אנשים לא מהמשפחה שאני מעריך ואומרים לי שאני מוכשר או משהו כזה מה את/ה אוהב/ת לעשות? גיטרה, פסנתר, הלחנה, כתיבה, מחשב, כדורגל, טלוויזיה קצת.. לאכול! את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? מדי פעם ככה ומדי פעם ככה. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא. את/ה בחור/ה קנאי/ת? לא מאוד.. קצת לפעמים.. בקושי.
האם את/ה מאמינ/ה בה´? כן.. יחסית. החיים טובים לדעתך? נחמדים.. אין תלונות. לבוש: ג'ינס, חולצה קצרה, טי שירט.. איפור: אני גבר ואני לא אביב גפן. שתייה אהובה: קולה.. שתיה קלה.. קפה. להקה אהובה: אואזיס
גלידה: טעם? יש הרבה מה.. מה שמתחשק.. שוקולד זה הבסיסי שתמיד אני אוהב.. מה תעשה כשתסיים את השאלון? אשחק משהו או אגלוש עוד קצת.. שיר ברקע: שוב כלום כי ישנים פה ולא בא לי מוזיקה היום. שעת סיום: 00:06. תודה

orguy

New member
עונה נה נה!

שעת התחלה: עכשיו! שיר שמתנגן ברקע:"יצאתי לטייל לפנות ערב" גבסו ספר קצת על עצמך:משורר, מלחין, שר והכל בצנעה מחשבה שעוברת בראש:ווואי עוד מעט אני בצה"ל, מה אני אעשה שם אני עדיין לא יודע.... מה עשית היום?קמתי בבוקר, אכלתי, חזרתי מירושלים, רופאת שיניים, אחרי שלוש שעות אכלתי שבעתיים, הייתי בחייק המשפחה ותיכף מתכונן למעט מנוחה! מה תעשה מחר? לא יודע... חי את הרגע (לא חולה על הזמר ששר את זה אבל מתחבר רק לשלושת המילים האלה) מה המידה שלך בנעליים? 42 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? פורום מתנדבים לצה"ל, גלעד שגב ומוזיקאים צעירים. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? לא יודע... מה אתה הכי אוהב לאכול? אוכל של אמא מה אתה הכי שונא לאכול? פירות וירקות מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? רבתי באמצע הקניון עם ידידה האם ארתור הוא דוב נמלים ואני אמרתי עכבר! זה היה אתמול מה הצבע האהוב עלייך? כחול מה הצבע השנוא עלייך? ורוד איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? מים רבים וכל טיפה שונה טיפה עיר/ים אהובות: ירושלים!!! רמת גן!!! מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? הגיטרה האקוסטית שלי! אגב, אני לא רוצה להגיד ממי קיבלתי אותה ! איפה חגגת יומולדת אחרון? במייקס פלייס בתל אביב איך אתה הכי אוהב לבלות? בית קפה, בירה, חבר/ים טוב/ים ומצב סבבה! מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? בחצות אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא, רק כשאני עם אחיינית שלי והיא רוצה שאני אעניש שולחן או משהו כזה........ היית פעם אצל פסיכולוג? כן, מודה ואצל פסיכיאטר? לא, אני בסדר! מתי פעם אחרונה שבכית? כשחשבתי שיש למורה שלי תוכנית להרוס לי את החיים, היא הרסה אבל עברתי אותה וטוב לי עכשיו! מדוע? היא הכניסה ילדה אחת מפגרת לכל מיניי דברים שאני רציתי והילדה הזאת חשה את עצמה פרינססה ונתנו לה, שתלך לעזאזל! ושלא תצליח בכלום! אמן! ויש לי סיבות טובות להגיד את כל המילים האלה לקחת סמים מתישהו? לא, אני טהור! אתה מעשן? לא, אני נקי מתי פעם אחרונה שהשתכרת? כששתיתי כוס בירה מבקבוק התחלתי לדבר הרבה שטויות........ לפניי שבוע וחצי בערך איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? "מישהו לרוץ איתו" של דניאל סלמון (הסרט גם אחלה!!! מומלץ!!!) למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אני קונה הרבה דיסקים, השיר הזה במקרה הוא פסקול לסרט...... מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? הילדה המפגרת שקיבלה הרבה סולואים בטקס סיום, קיבלה את דבר הבוגרים גם בטקס וגם בספר מחזור, קיבלה הרבה הנחות מכל מי שעבד על הטקס ויצאה ....נה... ולא אני לא מקנא בה! כי כולם שנאו אותה, הייתה גם צבועה! ולחבק? ידידה טובה ששומרת נגיעה אז אסור לי....... ולנשק? די נסחפתם..... אין תגובה...... ולספר לו משהו מהלב? חבר... יש לך חבר/ה? אין לי חברה לצערי..... את מי היית לוקח לאי בודד? את המחשב עם השירים שלי........ אדם בבדידותו מחכים את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? מישהי שהיא כבר לא איתי.... אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? לא... שם מיוחד לבן? רן שם מיוחד לבת? ליריק בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? המורה לגיטרה שלי....... אבל הוא ניתק איתי יותר קשר אז חתכתי אני... שלא יהיה קשר צולע.... איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? דגמ"ח ירקרק כהה יפה! מה הספר האחרון שקראת? נתן יונתן, ספר שירים שכזה........ ממש שירים טובים! אהבת? מאוד! מה הסרט האחרון שראית? "מישהו לרוץ איתו" אהבת? יותר ממאוד! מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אבא על מה דיברת איתו? לא זוכר....... מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? חבר טוב שלי על מי אתה יודע הכי הרבה? על חבר טוב שלי......... כמו אח! מה הדבר האחרון שקנית? כרטיס לאוטובוס נחשב? כמה הוא עלה? שמונה וחצי.... ממי הsms האחרון שקיבלת? ידידה מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? חבר אח'ד מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? סלקום יש לך עדשות/ משקפיים? כן יש לי משקפיים! עשית ישור שיניים? לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? היום! מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? היום! מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? ירושלים! יש לך שם שני? מהו? לא אתה קרוי על שם מישהו? מי? לא בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? עשר! מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? את הפאק הקטן שכולם מסתכלים עליו.... איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? אהבת יתר עצמית איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') פתוח להכל! רק שיהיה מעניין! עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? עם הבן אדם הכי שווה בעולם, כדי להבין מה באמת עושה אותך שווה, מה יש בו שעושה אותו שווה, והאם בעזרת מה שיש בו אני אבין איך אני גם אהיה שווה כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? טרם הספיקותי להחליט! מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? אמת כמה קומות יש לך בבית? שתיים, אנחנו בקומה הראשונה..... הלכת פעם להפגנה? לא מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? לא יודע...... יש הרבה תוכניות ויש הרבה שאיפות אבל אני הולך עם הרוח! מה הרגע המאושר ביותר בחייך? שאנשים יקבלו אותי כפי שאני........ זה יהיה הרגע המאושר בחיי! ואני אלחם על הרגע הזה שיגיע! באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? אין כזה.......... מה עושה לך טוב? גיטרה, לישון, להוליד שירים...... מה תמיד צריך להיות בכיס? טלפון סלולארי, לא לאבד את הקשר...... איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? להיות מצחיק אני חושב..... מה הפריט הכי יקר שיש לך? הגיטרה שלי......... האקוסטית כן! מה נמצא אצלך תמיד במקרר? וופלים! תוכנית טלוויזיה? מועדון לילה, הסיפור שלי מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? שהמקום שלי תמיד שמור בקבוצה שאני שייך אליה, המקום שלי מובטח! ושמאמינים בי! איך את/ה מתגבר על באסה? מנגן........ מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? הידחפות בתורים....... איזה עונה בשנה אהובה עליך? זה משתנה...... איזה חג אהוב עליך? פסח! האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? בחברות! חיית מחמד? כלב! מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא! הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן נפגשת איתו/ איתה? כן מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא מהי אהבה בשבילך? אם שני הצדדים חשים משהו אחד כלפיי השנייה, אם יש משהו הדדי.... את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? כן, מאוד! מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? שאנשים מכירים אותי ברחוב ..... מה את/ה אוהב/ת לעשות? לנגן, לשיר, לדבר שחנ"ש, להיות תמיד עם עוד מישהו/י את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן, אני ילד ביתי את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? וותרן אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא, כל אחד מיוחד בפניי מה שהוא באמת! וזה כל היופי! את/ה בחור/ה קנאי/ת? לא..... האם את/ה מאמינ/ה בה´? ברור שכן! החיים טובים לדעתך? תמיד מאמין במחר! לבוש: משהו יפה ואלגנטי איפור: ----------- שתייה אהובה: בירה גולדסטאר להקה אהובה: מוניקה סקס גלידה: פררו רושה וכרמל......... יאמי! מה תעשה כשתסיים את השאלון? אלך לישון, עייפתם אותי......... שיר ברקע: אין, כבר כולם הלכו לישון...... שעת סיום: עכשיו!

גמאניגמאגניגמאני!

שעת התחלה: 02:12
שיר שמתנגן ברקע: Run for your life-The betles ספר קצת על עצמך: כרגע-עייפה. מחשבה שעוברת בראש: אני שונאת מעשנים. פיכ. מה עשית היום? ספארי והופעה של הMMT מה תעשה מחר? שאלה טובה מה המידה שלך בנעליים? 38 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? פה, ובביטלס
איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? מתה לאחר שנחנקתי מנקניקיה? מה אתה הכי אוהב לאכול? דובדבנים!
מה אתה הכי שונא לאכול? דגים מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? לא עשיתי. מה הצבע האהוב עלייך? אין ממש צבע אהוב. ירוק זה סימפטי. מה הצבע השנוא עלייך? אין. איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? מדהימה. עיר/ים אהובות: לונדון מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? חליל צד
איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית איך אתה הכי אוהב לבלות? חברים :) מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? לא בשתיים בלילה אתה נוהג לדבר עם חפצים? אה? היית פעם אצל פסיכולוג? נייט ואצל פסיכיאטר? כנ"ל מתי פעם אחרונה שבכית? דמעות של "קר לי וני עייפה אז העיניים שלי דומעות כמו ממטרה" נחשבות? אם כן אז הבוקר. מדוע? כי היה לי קר והייתי עייפה! לקחת סמים מתישהו? לא אתה מעשן? לא מתי פעם אחרונה שהשתכרת? אממאמממאממ...
איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? End of the world למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אני כן קונה דיסקים!
מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? טיפוס בשם עומר
ולחבק? אמ. ולנשק? אמ. ולספר לו משהו מהלב? אמ. יש לך חבר/ה? לא את מי היית לוקח לאי בודד? אמ. את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? אמ. אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? כן. שם מיוחד לבן? אין לי כח לחשוב בשעה כזאת שם מיוחד לבת? כנ"ל בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? סיפור ארוך S: איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? חולצות להקות :X מה הספר האחרון שקראת? "תנין" אהבת? מאוד! מה הסרט האחרון שראית? מעבר ליער
אהבת? מאוד :X מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? נועה? על מה דיברת איתו? על מנורות :X מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? אמ. על מי אתה יודע הכי הרבה? אמ. מה הדבר האחרון שקנית? מסטיקים בטעם תפוח
כמה הוא עלה? 4 ש"ח ממי הsms האחרון שקיבלת? חברה
מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? אותה אחת
מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? "דרור" יש לך עדשות/ משקפיים? לא עשית ישור שיניים? כן :S מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? שלשום
מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? מזמן מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? ת"א יש לך שם שני? מהו? לא אתה קרוי על שם מישהו? מי? לא בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 14 וחצי מצוין לי. מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? אמ. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? דרמטיות ועודף חשיבות עצמית איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') הכל :) עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? טוב לי עכשיו כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? נחיה ונראה מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? מנורה כמה קומות יש לך בבית? 1 בבית של אמא, 3 בשל אבא :X הלכת פעם להפגנה? לא מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? נחיה ונראה מה הרגע המאושר ביותר בחייך? סיום יסודי באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? "פחחפפחפפחפח" מה עושה לך טוב? נגינה בעיקר מה תמיד צריך להיות בכיס? כסף וטישו
איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? ציור מה הפריט הכי יקר שיש לך? אמ. מה נמצא אצלך תמיד במקרר? קוטג' תוכנית טלוויזיה? שאלתיאל קוואק! מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך? שאני קולטת מהר
(כן, אני יודעת, זה לא מקסים במיוחד) איך את/ה מתגבר על באסה? מתעסקת בדברים שאני נהנית מהם מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? טמטום איזה עונה בשנה אהובה עליך? חורף! איזה חג אהוב עליך? פורים
האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? תלוי על מי חיית מחמד? כלבה+2 חתולים מאמינ/ה באהבה וירטואלית? אמ. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן נפגשת איתו/ איתה? כן מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא מהי אהבה בשבילך? אמ. את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? כן מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? אמ. מה את/ה אוהב/ת לעשות? הרבה דברים P: את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? תלוי מתי אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? תלוי באיזה אופן את/ה בחור/ה קנאי/ת? במידה (נורא משעשע שזה מה שמתנגן פה עכשיו
) האם את/ה מאמינ/ה בה´? לא החיים טובים לדעתך? כן לבוש: חולצה ובוקסר איפור: לא שתייה אהובה: לימונדה להקה אהובה: ביטלס גלידה: תות מה תעשה כשתסיים את השאלון? נראה. שיר ברקע: ג'לס גאי שעת סיום: 02:27

INNA121

New member
עונה

שעת התחלה: 21:23 שיר שמתנגן ברקע: deja vu של ביונסה ספר קצת על עצמך: אינה בת 14 וחצי מחשבה שעוברת בראש: שאלון ארוך.. מה עשית היום? בארך כלום מה תעשה מחר? אותו דבר מה המידה שלך בנעליים? 37-38 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? פה איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? אדריכלית באיטליה מה אתה הכי אוהב לאכול? פיצה מה אתה הכי שונא לאכול? ירקות מה הצבע האהוב עלייך? אדום, סגול, ורוד, תכלת.. הרבה מה הצבע השנוא עלייך? אין איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? שנה מוזרה איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית מתי אתה הולך לישון בדרך כלל?בסביבות 12 אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא היית פעם אצל פסיכולוג? לא ואצל פסיכיאטר? לא מתי פעם אחרונה שבכית? אתמול לקחת סמים מתישהו? לא אתה מעשן? לא מתי פעם אחרונה שהשתכרת? לא שותה איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? tell me baby של רק הוט צ'ילי פפרס למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אני קונה דיסקים, לפעמים. מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? היו כמה.. ולחבק? - ולנשק? - ולספר לו משהו מהלב? - יש לך חבר/ה? לא את מי היית לוקח לאי בודד? - את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? - אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? כן שם מיוחד לבן? יש כמה.. שם מיוחד לבת? כ"נל איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? גופיה שחורה מה הספר האחרון שקראת? שעות מתות אהבת? כן מה הסרט האחרון שראית? לא זוכרת.. מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? חברה על מה דיברת איתו? הרבה דברים מה הדבר האחרון שקנית? גומיות לשער כמה הוא עלה? 5 ממי הsms האחרון שקיבלת? חברה מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? חברה מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? למה יש לך עדשות/ משקפיים? משקפיים עשית ישור שיניים? לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לא זוכרת מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? מזמן יש לך שם שני? מהו? אין לי אתה קרוי על שם מישהו? מי? לא בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 14 וחצי זה בסדר.. מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? כלום.. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? שהיא מתעצבנת מהר איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') קומדיה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? לא יודעת כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 2 הלכת פעם להפגנה? לא מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? אדריכלית מה תמיד צריך להיות בכיס? פלפון איך את/ה מתגבר על באסה? מקשיבה למוזיקה או רואה טלוויזיה איזה עונה בשנה אהובה עליך? חורף איזה חג אהוב עליך? פסח (חופש...) חיית מחמד? חתולה מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? כן מהי אהבה בשבילך? רגש את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? אולי את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? לפעמים ולפעמים אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא את/ה בחור/ה קנאי/ת? לא.. האם את/ה מאמינ/ה בה´? כן החיים טובים לדעתך? בדר"כ לבוש: חולצה וג'ינס איפור: מסקרה שתייה אהובה: קולה גלידה: וניל עוגיות מה תעשה כשתסיים את השאלון? אלך לראות טלוויזיה שיר ברקע: אין.. שעת סיום: 21:36

noam273

New member
עונה [ בפעם השלישית בערך, זה כל ה

זמן נמחק לי] שעת התחלה: 21:34 שיר שמתנגן ברקע: כלום. ספר קצת על עצמך: נעם-14-קרית אונו-קן קרית אונו- בס- מחשבה שעוברת בראש: ארר, המאוורר כל כך רחוק. מה עשית היום? צבעתי את החדררר! מה תעשה מחר? אדריך בקייטנה מה המידה שלך בנעליים? 43- אני ממש ג'אברית. באיזה פורום אפשר למצוא אותך? רד הוט צ'ילי פפרסס! איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? חוגגת 29..! מה אתה הכי אוהב לאכול?ריבת חלב [ במיוחד עם פופקורן] מה אתה הכי שונא לאכול? בשר [ צימחונית] מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? אני לא כל כך מטורפתתת...ארררר מה הצבע האהוב עלייך? שחורררר אני פריקית קשוחה ואפלההה!![ סתם, כתום] מה הצבע השנוא עלייך? לבןן. אררר אני כל כך שונאת. איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? חרא, אבל נחמד =] עיר/ים אהובות: לונדוןןןןן מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? כסףףףף, וכרטיסים לרוג' ווטרס. איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית- מסיבות פיג'מות RULLZZZ איך אתה הכי אוהב לבלות? בשינה. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? כל היום. אתה נוהג לדבר עם חפצים? כה, אבל הפסקתי לפני כמה זמן, הטוסטר נהיה ממש מנאייק. היית פעם אצל פסיכולוג? אמא שלי זה נקרא? ואצל פסיכיאטר? עוד נראה..=] מתי פעם אחרונה שבכית?אני כל יום בוכההה- החיים שלי שחורים ואפלים. [ חחח לפני חודש ככה] מדוע? כי ידיד שלי התמנייק. אוי מילה מגניבה. לקחת סמים מתישהו? לא! אתה מעשן? נואה! מתי פעם אחרונה שהשתכרת? לא השתכרי אף פעםם , אני תמימע איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? אני לא מורידה שירים מאינטרנטטט למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים?האהא הפתעתי אותך!! מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו?נסראללה- אמא שלו השתרללה! ולחבק? מישהו כזה, שיש לו אף, ופה,ועיינים. ולנשק? מישהו שיש לו פה. ארר אולי אני לא כל כך תמימע =] ולספר לו משהו מהלב?לדפנע-חברתי. יש לך חבר/ה? לא, אבל אני תמיד מחפשת =] את מי היית לוקח לאי בודד? את אנתוני קידיס-ארר מה הייתי עושה לו. את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? את אנתוני קידיס. אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? לאא. שם מיוחד לבן? אמיתי שם מיוחד לבת? לוטם בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? חברה שלי מגיל 3...עצובבב איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? תחתוניםם. מה הספר האחרון שקראת? צופן דה וינצ'י בפעם השלישית. אהבת? נחש. מה הסרט האחרון שראית? לא זוכרת, איזה עצוב. אהבת? עצוב הא? מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? האמא הפריקית שלי. על מה דיברת איתו?על הצבע בחדר שלי =] מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? חברתי הטובע. על מי אתה יודע הכי הרבה? על ידיד שלי =] נראה לי... מה הדבר האחרון שקנית? פסטעעעע [ יואו ממש כיף לכתוב כל דבר שנגמר בה', בע'] כמה הוא עלה? לא יודעתתתחח ממי הsms האחרון שקיבלת? כיבסתי את הפלאפון שלי מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms?כיבסתי את הפלאפון שלי מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון?כיבסתי את הפלאפון שלי יש לך עדשות/ משקפיים?לא, אבל אני רוצה. עשית ישור שיניים?לא.. מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים?חח לפני איזה שנתיים- עצובב מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? וואו באמת שאני לא זוכרת. מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? לייק דע הייתי בהרצליה פיתוחח. יש לך שם שני? מהו? מיקהה! אתה קרוי על שם מישהו? מי?לא.. בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? בת ארבע- גיל התמימות מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות?ממ תאמת שכלום- זה לא שאני חושבת שאני מושלמת, אני פשוט בסדר עם עצמי..חח איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? שלא מביעים רגשות.... איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') אימהההה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? עם סנופקין. כי הוא סנופקין. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? מממ1000, סתם בטח 3 מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? יסעור. כמה קומות יש לך בבית?3...האהא אני לא מליינית. הלכת פעם להפגנה? לא.. אבל אני רוצה מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול?אני יהיה בסיסטית!! סתם אני בטח אתחתן עם מישהו עשיר ואתגרש ממנו, ואז אני ירוויח מלא כסף, אין אין זה התוכנית הכי טובה. מה הרגע המאושר ביותר בחייך? ההופעה של רוג'ר.. באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? איזה קטעע! מה עושה לך טוב? שירים טובים [ האמ של רד הוט] מה תמיד צריך להיות בכיס? וזלין! האהא אני מכורה. איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? ציור, תמיד רציתי להיות מוכשרת בציור, ואף פעם זה לא קרה. מה הפריט הכי יקר שיש לך?חחח פעם הייתה לי טבעת זהב מסבתאשלי, ואיבדתי אותה. מה נמצא אצלך תמיד במקרר? שוקו בשקית-אנחנו מכורים- תוכנית טלוויזיה? אבודים,מכורה. מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ?שתמיד כיף לצחוק איתי, אבל אפשר גם לדבר איתי על דברים חשובים- זה ממש יפה. איך את/ה מתגבר על באסה? רוקדתת! חחח מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? הקנאות. איזה עונה בשנה אהובה עליך? אביב- מומלדתת איזה חג אהוב עליך? פורים, הכי מגניב האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים?כה, זה כל החיים שלי1! חיית מחמד? בלה החתולע. מאמינ/ה באהבה וירטואלית? ממש לא... זה סתם זיוף. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כה, אבל לא לעומק ממש. נפגשת איתו/ איתה? לא. מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא, מאמינה בהדלקות ממבט ראשון. מהי אהבה בשבילך? אוי מה זה הקיצ'יות הזאת? את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית?כה מאוד. מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת?חברים שאוהבים אותי. מה את/ה אוהב/ת לעשות? לרקוד-להרביץ לבנים: כי הם לא מחזירים. את/ה אוהב/ת להיות בבית? לא ממש, יותר כיף להתנחל אצל מישהו. את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? עקשנית מאודדדד. אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא,אני פשוט אתרגל =] את/ה בחור/ה קנאי/ת? תלוי באיזה מקרה.. האם את/ה מאמינ/ה בה´? לא, אני לא חושבת שיש באמת משהו כזה. החיים טובים לדעתך? כהה לבוש:מכנסיים וחולצה? איפור: לא מאמינה בזה. שתייה אהובה: קולהההההה להקה אהובה: רד הוט [ זה לא כבר מובן?] גלידה: ריבת חלבב מה תעשה כשתסיים את השאלון? אראה לראות את הצבע בחדר! שיר ברקע: חדשות. שעת סיום: 21:51 ממ זה לא היה כזה הרבה. =] נעמיקה

eloshi

New member
עונה

שעת התחלה: 21.53 שיר שמתנגן ברקע: ילד השדא ספר קצת על עצמך: אממ.. מחשבה שעוברת בראש: מה אני יספר על עצמי? מה עשית היום? כלום. מה תעשה מחר? יעבוד. מה המידה שלך בנעליים? 43 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? אי אפשר.. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? מקווה שבעז"ה באולפנים בתור תסריטאי/במאי או שאני יהיה מוזיקאי.. מה אתה הכי אוהב לאכול? פסטה מה אתה הכי שונא לאכול? אני לא אוכל מה שאני שונא מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? לא יודע.. מה הצבע האהוב עלייך? כתום מה הצבע השנוא עלייך? אין. איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? די טובה עיר/ים אהובות: ירושלים מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? לא זוכר..מקווה שהשנה אני יקבל אותה.. איפה חגגת יומולדת אחרון? במסעדה איך אתה הכי אוהב לבלות? לטייל מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? בחופש 12-1 בלימודים 10-11 אתה נוהג לדבר עם חפצים? שאלה מיותרת, ברור היית פעם אצל פסיכולוג? לא ואצל פסיכיאטר? לא מתי פעם אחרונה שבכית? בהתנתקות מדוע? נחשו. לקחת סמים מתישהו? למה נראה לכם?! אתה מעשן? לא. מתי פעם אחרונה שהשתכרת? לא השתכרתי. איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? "אם אלה החיים"- קרן פלס. למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? גם אני שואל את עצמי, אם היה לי כסף לקנות דיסק שלם בשביל שיר אחד הייתי קונה.. מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? מי שכתב ת'שאלות האלו.. ולחבק? את מי שהיה מקצר את זה.. ולנשק? את אחיניות שלי! ולספר לו משהו מהלב? אממ.. לא יודע.. יש לך חבר/ה? לא את מי היית לוקח לאי בודד? את כל המשפחה והחברים.. את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? נו, את אחיניות שלי אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? לא מדבר.. שם מיוחד לבן? גלעד שם מיוחד לבת? לא עולה לי בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? -- איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? לא יודע.. מה הספר האחרון שקראת? לטרון אהבת? כן מה הסרט האחרון שראית? 16 רחובות אהבת? כן מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אמא על מה דיברת איתו? על הפסטה שהיא מכינה לי מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? יש המון.. על מי אתה יודע הכי הרבה? יש המון.. מה הדבר האחרון שקנית? בגדים לחתונה של בן דוד שלי.. כמה הוא עלה? לא בודק, ההורים משלמים.. ממי הsms האחרון שקיבלת? מישהי.. מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? מישהי.. מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? אוף למי יש כוח לבדוק?! יש לך עדשות/ משקפיים? לא עשית ישור שיניים? לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לא הייתי ב"ה, בלי עין רעה טפו טפו טפו מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? ביום ירושלים מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? חיפה יש לך שם שני? מהו? אלושי אתה קרוי על שם מישהו? מי? לא בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? כמו שאני מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? לא הייתי רוצה איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? התנשאות.. איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') מי שיש עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? עם אורי גרוס, הייתי נהנה לשלוט על הדמויות בשיר שלנו
כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? נראה.. מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? כאפה כמה קומות יש לך בבית? 2 הלכת פעם להפגנה? כן, המון מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? כאמור, תסריטאי/במאי/מוזיקאי/מדריחך טיולים מה הרגע המאושר ביותר בחייך? לא יודע.. באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? לא שמתי לב. מה עושה לך טוב? כשאני מצליח במשהו. מה תמיד צריך להיות בכיס? תהילים. איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? שירה מה הפריט הכי יקר שיש לך? מבחינת כסף? מיקסר ומחשב מה נמצא אצלך תמיד במקרר? חלב תוכנית טלוויזיה? החדשות, השיר שלנו מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? לא יודע.. איך את/ה מתגבר על באסה? נזכר שהכל לטובה
מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? כלמיני.. איזה עונה בשנה אהובה עליך? קיץ איזה חג אהוב עליך? פורים, לגב"ע האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? לצערי כן. חיית מחמד? מתה
מאמינ/ה באהבה וירטואלית? אולי.. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן. נפגשת איתו/ איתה? לא מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? אולי.. מהי אהבה בשבילך? לא חשבתי על זה את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? לא מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? אוףף לא יודע מה את/ה אוהב/ת לעשות? לדבר, לטייל, לכתוב, לנגן.. את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? שניהם אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? את/ה בחור/ה קנאי/ת? לפעמים האם את/ה מאמינ/ה בה´? בוודאי. החיים טובים לדעתך? כן. לבוש:מה? איפור:מה? שתייה אהובה: כלמיני.. להקה אהובה: הנח"ל גלידה: ררר הכל מה תעשה כשתסיים את השאלון? יילך לאכול את הפסטה.. שיר ברקע: אין. שעת סיום: 22.14. אוכככ זה היה קשה!

tirasc15

New member
עונהה

שעת התחלה:22:22 (מישהו חושב עליי) שיר שמתנגן ברקע: a lotta nerve - allister ספר קצת על עצמך:סיפור על עצמי... לא בא לי מחשבה שעוברת בראש: בא לי לקנות משהו מה עשית היום?הייתי באירוע משפחתי אצל דודים מה תעשה מחר? כרגיל... לישון עד הצהריים. גיטרה. טלויזיה. מחשב. אולי אני יפגש עם חברה... מה המידה שלך בנעליים?37 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? בפורום הזה איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? בבית חולים (בתור הרופאה) אולי.... או על הבמה עם הלהקה שלי, אם תהיה כזאת מה אתה הכי אוהב לאכול? כל מיני דברים.... מה אתה הכי שונא לאכול? המון דברים!!!! הרשימה ארוכה. נבחר בינתיים בפטריות מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? אני לא חושבת כרגע על אחד... אבל היו כמה מוזרים מה הצבע האהוב עלייך? אדום מה הצבע השנוא עלייך? ורוד איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? pretty much קקי עיר/ים אהובות: לא יודעת..! מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? שום מתנה! כולםמביאים לי דברים מעפנים... איפה חגגת יומולדת אחרון?לא חגגתי את היומולדת הזה איך אתה הכי אוהב לבלות? סתם לצאת להסתובב... לפגוש אנשים.. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? 12 או 1 אתה נוהג לדבר עם חפצים?לא ממש... היית פעם אצל פסיכולוג? לא שידוע לי ואצל פסיכיאטר? גם לא מתי פעם אחרונה שבכית? לא מזמן מדוע? לא זוכרת לקחת סמים מתישהו? לא! אתה מעשן? ממש לא!!! מתי פעם אחרונה שהשתכרת? ל"ג בעומר שעבר איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט?משהו שחברה שלי הביאה לי. היא מורידה בשבילי למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? כי בדרך כלל אני לא אוהבת אלבום שלם אלא שיר אחד מסוייםשל אמן מסויים ולכן אין לי סיבה לקנות אלבום שלם של שירים שאני לא אוהבת. (למה חפרתי כ"כ הרבה?!?!) מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? הוווווו היו המון אנשים. עדיין יש. ולחבק? לא זוכרתתתתת! היום לא היה מישהו שרציתי לחבק. ולנשק? כנ"ל ולספר לו משהו מהלב? לאחותי יש לך חבר/ה?לא את מי היית לוקח לאי בודד? אני מניחה שאת החברה הכי טובה שלי.... את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? מישהו אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? לא כרגע שם מיוחד לבן? עזבו אני משמות... אני גרועה בזה שם מיוחד לבת?...... ^^ בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? חברה שהשתנתה לרעה. לחדש רק אם היא תשתנה בחזרה. איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? חולצה שחורה. מה הספר האחרון שקראת? אני קוראת עכשיו את פרנויה. לא זוכרת של מי. אהבת?אני עדיין קוראת... מה הסרט האחרון שראית? מחיר הבגידה. נראה לי שככה קראו לזה אהבת?מאוד! מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אחותי... היא לידי עכשיו על מה דיברת איתו? ניסיתי לשכנע אותה לא ללכת לישון כ"כ מוקדם מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? חברה הכי טובה שלי על מי אתה יודע הכי הרבה? עליה מה הדבר האחרון שקנית? שתי גופיות נחמדות כמה הוא עלה? 100 ביחד ממי הsms האחרון שקיבלת? אין לי כוח לבדוק מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? כנ"ל מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? אין לי מושג!! (וגם כנ"ל ^^) יש לך עדשות/ משקפיים?כן עשית ישור שיניים?לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? אף פעם. עכשיו תשאלו למה..? מתי בפעם האחרונה היית בירושלים?שבת שעברה מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה?ראשל"צ יש לך שם שני? מהו? לא אתה קרוי על שם מישהו? מי? על שם סבתא רבא בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 20, נראה לי מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? חיצוניות: אני לא אוהבת את העור שלי. פנימיות:את העובדה שקשה לי להיפתח לאנשים איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? שהיא לא מתעודדת כשהיא עצובה/בדיכאון. איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') מתח וקומדיה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? לא יודעת. אני צריכה לחשוב על זה. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 2-3 מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? חום כמה קומות יש לך בבית? 2 הלכת פעם להפגנה? לא מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? רופאה, אולי? מה הרגע המאושר ביותר בחייך? היו הרבה רגעים נחמדים... לא יודעת באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? פאקינג מה עושה לך טוב? כל מיני.... מה תמיד צריך להיות בכיס? כמה שקלים איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? את היכולת להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון. מה הפריט הכי יקר שיש לך? הגיטרה, אולי? היא אפילו לא כל כך יקרה... מה נמצא אצלך תמיד במקרר? אוכל תוכנית טלוויזיה? האוס מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? אמרו לי כל מיני דברים נחמדים איך את/ה מתגבר על באסה? שומרת בבטן. ככה זה תמיד היה מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? להידחף. ולזרוק דברים הכל מקום חוץ מבפח. איזה עונה בשנה אהובה עליך? סתיו איזה חג אהוב עליך? פסח. אני לא באמת אוהבת, זה פשוט חופש ארוך. האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? כשזה במקום אז כן חיית מחמד? אין מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן נפגשת איתו/ איתה? לא מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא מהי אהבה בשבילך? אי אפשר לתאר אהבה!!! את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? לא מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? השאלה הזאת כבר הייתה לא? מה את/ה אוהב/ת לעשות? לנגן את/ה אוהב/ת להיות בבית? אמ.. כן אני מניחה את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? תלוי בסיטואציה אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא. אני שונאת אנשים שחושבים שהם יכולים לשנות אנשים אחרים ולשחק איתם כמו בובות את/ה בחור/ה קנאי/ת? לפעמים האם את/ה מאמינ/ה בה´? לא החיים טובים לדעתך? לא לבוש: חולצה שחורה. ג'ינס. אולסטאר. איפור: צללית שחורה. עיפרון שחור. מעט צללית סגולה מסביב. שתייה אהובה: קולה להקה אהובה: ישיותר מידי גלידה: כרגע ריבת חלב מה תעשה כשתסיים את השאלון? לא יודעת שיר ברקע: זה כבר היה!! שעת סיום: 22:52. עם יותר מידי הפסקות באמצע! (רררר... אחותי הזאת)

במקום לישון, למה לא

שעת התחלה: 7:40 שיר שמתנגן ברקע: Arctic Monkeys - Mardy Bum ספר קצת על עצמך: יש לי ליפה. היא לא באמת מעופפת. מחשבה שעוברת בראש: למה אני תמיד חייב לדבר על הליפה שלי? אין לי עומק? אין לי רגשות?! מה עשית היום? שתי מסיבות מטורפות. אחת פחות מטורפת מהשנייה. האמת שרק השנייה הייתה באמת איכשהו מטורפת. מה תעשה מחר? משהו עם החברה, כנראה, לפני הגיוס. מה המידה שלך בנעליים? 45 וחצי, או יה. באיזה פורום אפשר למצוא אותך? סקס לנוער איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? משלים בגרויות? מה אתה הכי אוהב לאכול? EGGNOODLES מה אתה הכי שונא לאכול? FECES מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? הו, לא נראה לי מותר לי לרשום את זה כאן. מה הצבע האהוב עלייך? כחול כהה או אפור. ג'ינסי כזה, אולי. מה הצבע השנוא עלייך? כל דבר בוהק מדי. איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? אחת הטובות. עיר/ים אהובות: תל אביב, הרצליה, אזור המרכז. מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? מכונית וגיטרה אקוסטית מוגברת איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית עם החברה
איך אתה הכי אוהב לבלות? מסיבת אלכוהול שקטה בחוף או פארק, עם הרבה אנשים. בלי מוזיקת מועדונים. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? ראו שעת סיום. אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא. היית פעם אצל פסיכולוג? כן. ואצל פסיכיאטר? לא. מתי פעם אחרונה שבכית? לפני שנה כזה. מדוע? חבר שלי התאבד. לקחת סמים מתישהו? ניסיתי, כן. אתה מעשן? נופ. מתי פעם אחרונה שהשתכרת? לפני שבועיים בערך. קצת קשה עם הנסיעות. איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? אלבום של רוקי הורור. למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אין לי כח לצאת מהבית, וככה יותר פשוט לי להשיג את כל המוזיקה שאני רוצה בלי למשכן את האוטו. מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? חבר הכי טוב שלי ולחבק? חברה ולנשק? חברה ולספר לו משהו מהלב? לגברים אמיתיים אין לב. יש לך חבר/ה? יאפ את מי היית לוקח לאי בודד? וול, זה קשה, בעיקרון החברה, אבל דווקא איתה בטח יהיו הכי הרבה ריבים בסופו של דבר.
את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? אותה, דיי, זה כבר נשמע ממש גרוע אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? הלוואי עלי שמישהו היה מחובר כרגע שם מיוחד לבן? יואל זה מיוחד, לא? שם מיוחד לבת? פגשתי היום נקטר, זה די מיוחד, נראה לי. בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? לא במיוחד, לא איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? שחורה מכופתרת מה הספר האחרון שקראת? מלכוד 22 אהבת? מי לא? מה הסרט האחרון שראית? סופרמן חוזר אהבת? ציפיתי להרבה יותר מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אבא שלי על מה דיברת איתו? על זה שלא הבאתי את העיתון כי חזרתי הביתה טיפה מוקדם מדי. מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? אמא שלי או חברה הכי טובה שלי על מי אתה יודע הכי הרבה? חבר הכי טוב שלי. מה הדבר האחרון שקנית? דלק כמה הוא עלה? 200 שח ממי הsms האחרון שקיבלת? מעצמי מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? לעצמי מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? "אפשר" יש לך עדשות/ משקפיים? לא. עשית ישור שיניים? נופ, אבל הן בסדר, יו. מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? חודש וקצת. היה פוגו, פחדתי שהשן מתה. היא לא. מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? מזמן מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? הרצליה, עברתי שם בדרך חזרה מרעננה. יש לך שם שני? מהו? אלי אתה קרוי על שם מישהו? מי? בילי ג'ואל בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 21 אחרי צבא. מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? פצעי בגרות בגב, ברגע נדיר של פתיחות. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? ילדותיות איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') מתח, פעולה, קומדיה, מד"ב. אני מתרחק לרוב מדברים רציניים מדי - זה סרט, מי רוצה מציאות? עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? וול, אף אחד, האמת. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? אפס. מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? אפס, אמרתי אותה לפני שנייה כמה קומות יש לך בבית? 5 כולל חצאי קומות בעלות חדרים, 3 בלי. הלכת פעם להפגנה? כן מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? מקווה לעסוק בגרפיקה או מוסיקה. מה הרגע המאושר ביותר בחייך? לא זוכר כרגע באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? "איי גס" מה עושה לך טוב? מרמור מה תמיד צריך להיות בכיס? מגבת. איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? שאני אוכל ללמוד בצורה יעילה מה הפריט הכי יקר שיש לך? מכונית. מה נמצא אצלך תמיד במקרר? נסטי וחלב בננה. תוכנית טלוויזיה? אבודים, נמלטים, השרדות, מגרש ביתי, או. סי, איך פגשתי את אמא, האנטומיה של גריי, סקראבס, עקרות בית נואשות, קוראים לי ארל, פאמילי גאי, הסימפסונס, משפחה בהפרעה, אקואה-טין-האנגר-פורס, סמולוויל, על טבעי... הסיכויים שיש עוד כל כך הרבה, אבל אין לי כח לחשוב על זה. אין לי חיים. מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? לבלוע? איך את/ה מתגבר על באסה? http://stage.co.il/Stories/395992 מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? בוטות איזה עונה בשנה אהובה עליך? עונות ביניים, אביב או סתיו. איזה חג אהוב עליך? חג המולד האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? מאוד חיית מחמד? כלב מושלם בשם גריזמו מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן. נפגשת איתו/ איתה? כן. מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? ....אה, לא. מהי אהבה בשבילך? הרגשה. זאת לא גישה בלתי רומנטית, פשוט אין דרך ממש לתאר. את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? כן. מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? החברים שלי מה את/ה אוהב/ת לעשות? לנגן, להיות באינטרנט, לראות את אלפי הסדרות שלי. את/ה אוהב/ת להיות בבית? הו, כן. רוב זמני מושקע כאן. את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? תלוי באיזו סיטואציה אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא, אבל אזלזל בך עד מאוד
את/ה בחור/ה קנאי/ת? בכלל לא האם את/ה מאמינ/ה בה´? אני אגנוסטיקן - Look it up. החיים טובים לדעתך? מאוד. לבוש: כרגע, בוקסר וג'ינס איפור: לעולם לא! גם מעדיף נשים עם כמה שפחות. שתייה אהובה: חלב בננה להקה אהובה: Barenaked Ladies גלידה: קנטוצ'י. טוב, אז לא וניל - sue me. מה תעשה כשתסיים את השאלון? אלך לישון שיר ברקע: Eric Clapton - Layla (unplugged שעת סיום: 8:00, אלוהים לקח לי זמן. אני לעולם לא אעשה שאלון כזה שוב אלא אם כן מישהו באמת קורא את החרא הזה.

dreamerman

New member
זה כל כך ארוך...

שעת התחלה: 11:23 שיר שמתנגן ברקע: דבר פתוח- דודו טסה ספר קצת על עצמך: חן, בן 17, מנגן בגיטרה, שומע METAL... מחשבה שעוברת בראש: להלחין זה כל כך כיף.... מה עשית היום? קמתי,ניגנתי,אכלתי,ניגנתי,הייתי במחשב,ניגנתי,שיחקתי סנוקר,שיחקתי כדורסל,התקלחתי,אכלתי ועכשיו אני פה! מה תעשה מחר? אלך לעבוד בבוקר עד 4,אסע לבאר שבע, אקנה ארנק, אלך לאכול, אסע לחבר ומשם אלוהים גדול.. מה המידה שלך בנעליים? 39.. באיזה פורום אפשר למצוא אותך? מוזיקאים צעירים... חחח איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? כנראה יישן עם סיגריה, חבילת בירות וגיטרה לידי... מה אתה הכי אוהב לאכול? שניצל של אמא....
מה אתה הכי שונא לאכול? חצילים של אמא...
מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? שתיתי 9 הקפצות טקילה+3 ליטר בירה ועישנתי 2 חסיפות סיגריות??? מטורף? אני לא יודע... אני בחור דיי סולידי.. מה הצבע האהוב עלייך? ורוד מה הצבע השנוא עלייך? שחור איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? סטלה בטלה! עיר/ים אהובות: ת"א מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? הגיטרה הקלאסית הראשונה שלי... החברים קנו לי.. איפה חגגת יומולדת אחרון? מי זוכר... איך אתה הכי אוהב לבלות? כמה שאני לא הכי מתחבר למוסיקה אלקטרונית אני אוהב לצאת למסיבות ולמועדונים.. זה גורם לי להתפרק. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? 2-3 אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא! מי חשב על השאלה הזאת? היית פעם אצל פסיכולוג? לא. ואצל פסיכיאטר? לא. מתי פעם אחרונה שבכית? נראה לי אכלתי יותר מדי זיתים... אני פשוט לא זוכר מדוע? נא לקרוא שורה למעלה... לקחת סמים מתישהו? לא אתה מעשן? כן מתי פעם אחרונה שהשתכרת? לפני 3 ימים איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? והיא עולה לגג- הג'ירפות.. למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? מי אמר שאני לא קונה?? אני דווקא קניתי הרבה מהמוסיקה שיש לי על המחשב... מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? לא יפה להגיד את השם.. ולחבק? כנ"ל ולנשק? כנ"ל ולספר לו משהו מהלב? כנ"ל יש לך חבר/ה? לא את מי היית לוקח לאי בודד? את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? אוהד, אבירם, הילה, עידן... :) שם מיוחד לבן? ניתי. שם מיוחד לבת? לא יודע.. בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? חחח נועם סרוגו... איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? אני לא שם לב למה שאני לובש... מה הספר האחרון שקראת? התפסן בשדה השיפון אהבת? מאוד! מה הסרט האחרון שראית? רוק בבית הספר אהבת? מאוד מאוד מאוד! מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אבירם ינקוביץ' על מה דיברת איתו? על מפגש שיש אצלו ביום שישי.. מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? יונתן שילר על מי אתה יודע הכי הרבה? אוהד אזולאי מה הדבר האחרון שקנית? סיגריות כמה הוא עלה? 16 ממי הsms האחרון שקיבלת? ארז בן סעיד מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? אור מרציאנו מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? הייתם יש לך עדשות/ משקפיים? לא עשית ישור שיניים? לא מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? מי זוכר מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? מי זוכר מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? באר שבע יש לך שם שני? מהו? חנניה אתה קרוי על שם מישהו? מי? סבי זכרונו לברכה בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 22 מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות? לא מאמין שמישהו צריך להשתנות ממה שהוא עכשיו... איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? התנשאות! בן זונה! איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') קומדיה עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה? דן חלוץ, לפתוח לחיזבאללה את הצורה.. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 3 מקסימום מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? אוכל כמה קומות יש לך בבית? 2 הלכת פעם להפגנה? כן מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול? לא הייתה ת'שאלה הזאת כבר או משו? מה הרגע המאושר ביותר בחייך? וואו זה קשה... באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? חרבנה מה עושה לך טוב? להלחין! מה תמיד צריך להיות בכיס? סיגריה איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? שירה מה הפריט הכי יקר שיש לך? הפלאפון? מה נמצא אצלך תמיד במקרר? בירה חח תוכנית טלוויזיה? yes dear מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? כשאמרו לי שאני מהמם.. איך את/ה מתגבר על באסה? מנגן מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? תחמנות איזה עונה בשנה אהובה עליך? חורף איזה חג אהוב עליך? חנוכה.. נולדתי בחנוכה.. האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים? לפעמים, תלוי במצרוח חיית מחמד? אין מאמינ/ה באהבה וירטואלית? ממש לא!!!!!! הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? לא נפגשת איתו/ איתה? מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? כן מהי אהבה בשבילך? השלמה אחד של השנייה. את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? לא מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? לראות את אהובתי מחייכת מה את/ה אוהב/ת לעשות? למה אני מרגיש שהשאלות חוזרות על עצמן? לנגן... את/ה אוהב/ת להיות בבית? להסתלבט, כן. את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? אני וותרן אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא בכוח. את/ה בחור/ה קנאי/ת? לא נראה לי. האם את/ה מאמינ/ה בה´? לא החיים טובים לדעתך? כרגע כן לבוש: זרוק, מי שם לב... איפור: לא!!! WTF שתייה אהובה: בירה להקה אהובה: DREAM THEATER גלידה: וניל עוגיות מה תעשה כשתסיים את השאלון? אלך לאכול סוף סוף!!!! שיר ברקע: mas que nada-black eyed peas שעת סיום: 00:20 אלוהים זה היה ארוך...

Drorrrrrr

New member
הואא אוהב אותה בדרך שלו

שעת התחלה
21:50. שיר שמתנגן ברקע
עד מחר- יוני רכטר. מחשבה שעוברת בראש
"אני צריך לנצל את הרגילה שלי". מה עשית היום
כלום. מה תעשה מחר
צבא. מה המידה שלך בנעליים
47. באיזה פורום אפשר למצוא אותך
אי אפשר. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה
לא נראה. מה אתה הכי אוהב לאכול
צ'יפס. מה אתה הכי שונא לאכול
בצל. מה הצבע האהוב עלייך
טורקיז. מה הצבע השנוא עלייך
ורוד. איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך
מיוחדת. עיר/ים אהובו
עירים?
. מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת
לא יודע. איפה חגגת יומולדת אחרון
לא זוכר. איך אתה הכי אוהב לבלות
בשינה. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל
מוקדם. אתה נוהג לדבר עם חפצים
לא. היית פעם אצל פסיכולוג
לא. ואצל פסיכיאטר
לא. מתי פעם אחרונה שבכית
כמה חודשים. לקחת סמים מתישהו
לא. אתה מעשן
לא. איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט
"כשאת איתי" של רן דנקר. למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים
אני קונה דיסקים. מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו
יוני. ולחבק
לא יודע. ולנשק
^^ ולספר לו משהו מהלב
שרון. יש לך חבר/ה
לא. את מי היית לוקח לאי בודד
יגאל שילון. את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו
סיוון. אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין
לא. שם מיוחד לבן
אוֹרי. שם מיוחד לבת
תפילה. בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש
לא יודע, הרבה. איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה
הג'ינס הקצר. מה הספר האחרון שקראת
"בסימן ונוס" של אדלמן. אהבת
כן. מה הסרט האחרון שראית
"מיליון דולר בייבי", אני חושב. אהבת
סביר. מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו
אמא. על מה דיברת איתו
על זה שהמים קרים[?]. מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה
לא יודע. על מי אתה יודע הכי הרבה
לא יודע. מה הדבר האחרון שקנית
בורקס ומיץ תפוחים בשקם. כמה הוא עלה
9.5 ביחד. ממי הsms האחרון שקיבלת
"שמעתי את ההודעה, תודה רבה :):)". מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms
עמית. מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון
|"יש". יש לך עדשות/ משקפיים
כן. עשית ישור שיניים
בקטנה. מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים
חנוכה שעבר שעבר. מתי בפעם האחרונה היית בירושלים
ביום י-ם. מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה
ת"א. בן כמה היית רוצה להיות עכשיו
32. מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות/פנימיות
את הטמטום שלי. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך
לא יודע. איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו')
שמעבירים תקופה כלשהיא. עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע ולמה
יהודה לוי, כי יש לו את נינט
. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול
3. מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש
זנות. כמה קומות יש לך בבית
1. הלכת פעם להפגנה
לא. מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול
ילדים. מה הרגע המאושר ביותר בחייך
אני מניח שהרגע שקיבלתי רישיון. באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי
"בנזונה". מה עושה לך טוב
לא יודע, מזמן לא מצאתי משהו שעושה לי טוב. מה תמיד צריך להיות בכיס
פלאפון, ארנק ומשאף [ותחבושת אישית וחוגר