אז עדיף להשאר

../images/Emo214.gifאז עדיף להשאר../images/Emo99.gif

יום ראשון הגיע, יש למה לחכות? תתאמצו קצת
5 דברים טובים שצריכים לקרות לי השבוע:
4 משימות שיש לי השבוע:
3 אנשים שאני מחכה לפגוש השבוע:
2 דברים שהכי הייתי רוצה שיקרו השבוע:
ודבר אחד שגורם לי להתחיל את השבוע עם חיוך: שיהיה שבוע מאאאאאאאאטריף

LOLI152

New member
שלא נעוף ברוח..

5 דברים טובים שצריכים לקרות לי השבוע: -יומי הולדת לסבתא ול2 חברות טובות. -ימי עבודה בשבט- כיף כיף כיף -בילוי עם חברתי הטובה -לסדר נזקים של שבוע שעבר... -לסגור איזה בעיה שהייתה עם ידיד טוב. 4 משימות שיש לי השבוע: -לנקות את החדר טיפ טופ -לסדר משהו בצופים -משימות של בצפר -להכין מתנות לכולם! 3 אנשים שאני מחכה לפגוש השבוע: -חברתי הטובה -ידיד יקר מאוד -סבתא
2 דברים שהכי הייתי רוצה שיקרו השבוע: -שהכל יחזור לזרום כמו שצריך.. -שגלעד שליט יחזור הביתה..! ודבר אחד שגורם לי להתחיל את השבוע עם חיוך: זה שהחיים יפים! אז למה לא?! שבוע טוב שיהיה לכולם!!
וחודש חדש שמח!

כי סופות חזקות...

דברים טובים שצריכים לקרות לי השבוע: -משחק של חברים שלי.. -אין מבחנים!!! -לקבל ציון על הופעה בתיאטרון..(לא בטוח שזה יהיה השבוע..) -שתהיה שבת שלום.. -להמשיך לחיות.. 4 משימות שיש לי השבוע: לעודד את חברים שלי.. הופעה בתיאטרון... ללכת לבי"ס.. להמשיך לחיות.. 3 אנשים שאני מחכה לפגוש השבוע: חברים.. משפחה.. ואת (ה)חיים 2 דברים שהכי הייתי רוצה שיקרו השבוע: שמכבי חיפה ינמחו את מכבי תל-אביב בעז"ה!!! להמשיך לחיות.. ודבר אחד שגורם לי להתחיל את השבוע עם חיוך: שאני ממשיך לחיות..

שני חמו1

New member
תמיד עדיף להשאר..

אומנם כבר סופ"ש.. אבל אני חייבת להראות נוכחות! 5 דברים טובים שצריכים לקרות לי השבוע: קניות, קורס צילום, פרוייקט עתיד, שבת שכבה וזהווווו 4 משימות שיש לי השבוע: משימת צילום, להשתתף בשבת שכבה (להתעורר לתפילות..), לסיים עבודה בהיסטוריה וללמוד למבחן 3 אנשים שאני מחכה לפגוש השבוע: המורה שלי לצילום, דרור וחברה טובה שלי 2 דברים שהכי הייתי רוצה שיקרו השבוע: להצליח מחר במבחן ולקחת עוד יום חופש (זה רק רצון..) ודבר אחד שגורם לי להתחיל את השבוע עם חיוך: לראות את חברה שלי נופלת שוב ושוב ושוב ושוב...

למעלה