סיכום ש-ב-ו-ע-י

../images/Emo214.gif../images/Emo202.gifסיכום ש-ב-ו-ע-י ../images/Emo202.gif

שיר השבוע של סימה?
שיר השבוע בכללי?
הדבר הכי טוב שקרה השבוע?
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?
תכנית שראיתם השבוע?
מאכל השבוע?
בילוי השבוע?
החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע-
משהו שאתם מתכננים לעשות בשבוע הבא?
מאכל שבחיים לא תגעו בו?
אתם יודעים מה קורה ביום שלישי?

SSJILAN

New member
D-: ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? שיר השבוע בכללי? הדבר הכי טוב שקרה השבוע? הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? תכנית שראיתם השבוע? איש משפחה P: פשוט התכנית הכי חזקה בעולם מאכל השבוע? שניצל בבגט ליד גבול תל אביב גבעתיים :) בילוי השבוע? אתמול בכיכר רבין בשעה ללא חשמל והופעה של כנסיית השכל עם 40 נגנים P: החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע? שתפסו את בני סלע!!!!!!!! כבר לפני שנה... חח משהו שאתם מתכננים לעשות בשבוע הבא? אודישן ללהקת מג"ב, להסתפר, הופעה עם סימה!, טיול שנתי אחרון
מאכל שבחיים לא תגעו בו? המממ לדעתי בחיים כל עוד יש לי את חוש המישוש אני יכול להמשיך לגעת בכל מאכל... אחרי המוות אז כנראה שהטונה תאלץ לגעת בי ללא יכולת מצדי להתנגד >_< חח אתם יודעים מה קורה ביום שלישי? כן! 1 באפריל ועובדים על כולם! יגיעו ללבונטין 7 ונצוץ מהצד ונגיד למי שבא "עבדנו עליך! אין הופעה!!!" חח סתם סתם שלא יעלו פה רעיונות לא להגיע! מקווה שנראה שם את כל חברי הפורום
שיט יש לי בבוקר גם מבחן באזרחות... חח

SSJILAN

New member
אופסס חח.. ה4 הראשונים ששכחתי:

שיר השבוע של סימה? רוצה כמו פעם שיר השבוע בכללי? Andy Timmons - cry for you שיכול להיות שאמרתי כבר פעם... הדבר הכי טוב שקרה השבוע? עברתי שני שליש מהחצי הראשון של הבגרות בספורט
חח הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? שיקח שבועיים עד שיתקנו ת'גיטרה האהובה עליי :-\

../images/Emo214.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל אם אתם תצוצו מהצד, אז למה שלא תהיה הופעה...לא חבל על המאמצים להגיע ?

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? נשארת שיר השבוע בכללי? אל תאמיני- איה כורם הדבר הכי טוב שקרה השבוע? לא היה משהו ספציפי הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? כנ"ל. תכנית שראיתם השבוע? הישרדות. החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע- שחוזר הגשם!:) (נקווה לפחות
) משהו שאתם מתכננים לעשות בשבוע הבא? אין משהו מיוחד (כרגע. לפחות) אתם יודעים מה קורה ביום שלישי? הופעה?
שיהיה סופ"ש נעים ורגוע לכולנו:)

למעלה