סגירת הפורום

../images/Emo219.gifסגירת הפורום

היי חברה.. בצער רב אני מודיעה לכם כי הפורום ייסגר מחר בשעות הצהריים, אנחנו כבר לא פורום כל כך פעיל, האמתי שדיי שומם פה וזאת באמת הייתה שאלה של זמן. רציתי להגיד תודה לכולכם!!! מי שעוד כותב פה ומי שכבר ממזמן לא כותב כאן על 4 שנים של כיף, השגנו הרבה ביחד (הלהקה הייתה בארץ.דה.) הגשמנו חלומות (כמעט כולנו פגשנו אותם.דה.) ויותר חשוב מזה יצרנו חברויות שאני מקווה שימשכו להרבה מאוד זמן - מצאתי כאן חברים לכל החיים שאני יכולה לדבר איתם ולהזדהות איתם ללא קשר להבדלי דת,גזע,מין,צבע, מצב רוח וכו'
התחלנו מקומונה קטנטנה והיינו פורום דיי גדול שהשיג הרבה, כנראה שזה הזמן להגיד שלום, אני סמוכה ובטוחה שאשמור על קשר עם כל האנשים הנפלאים שהכרתי כאן, ואני בטוחה שנפגש בעוד הופעות של 30, תודה אחרונה - לענבלירון המנהלת הקודמת של הפורום הנפלא הזה, לכל האדומות בפורום ששמרו עליו מכל משמר כשאני לא יכולתי, לצוות תפוז הנפלא
במיוחד ליוני שתמיד ניסה להשיג בשבילנו הכל, ושוב לכולכם - כי אתם עשיתם את הפורום הזה אל תשכחו שזה שהפורום נסגר, למרבה הצער, לא אומר שהפסקנו להתקיים כמועדון מעריצים יש לכם את הפייסבוק http://www.facebook.com/30SecondsToMarsIsrael את המייספייס myspace.com/30stm_israel ואת הטוויטר echelon_israel וכמובן אם איי פעם תרצו לשאול אותי שאלות באופן אישי - אני תמיד פנוייה במסרים, ותמיד אשמח לעזור ולכו תדעו, אולי עוד נפתח שוב קומונה קטנה ונתחיל מחדש
אני מקווה שהיה לכם כיף, ובאמת שוב תודה
אוהבת אתכם בכל הלב
שני

Pooola

New member
באמת שהיה לי מדהים פה

הייתי פה פחות משנה. סה"כ מהתקופה שלפני ההופעה... אבל נהנתי מכל רגע הכרתי אחלה אנשים! סוף סוף הכרתי את מארס ומי שמאחורי הלהקה ולמדתי עליהם המון דברים חדשים ונו היה כיף
אני אתגעגע אליך פורום יקר

RenanaD

New member
../images/Emo7.gif

היסטוריה... עצוב שהפורום דעך לאיטו בחודשים האחרונים... היתה ממש "נפילת סוכר" אחרי ההופעה. אבל אין מה לעשות... היה טוב וטוב שהיה! והקומונה של פעם עדיין קיימת, תמיד אפשר להחיות אותה מחדש
היה לי כיף פה בפורום, גם בתור משתתפת פעילה וגם בתור קוראת סמויה (המווון זמן
). ובדיוק כמו שאת אומרת - הכרתי פה אנשים מדהימים, שהקשר איתם נמשך ויימשך הרבה מעבר לגבולות האינטרנט.
לילה טוב פורום...

למעלה