אירועים, הנחות ומבצעים

Theherod

New member
חמשוש יד שניה ואמנות בפלורנטין

בחמישי-שישי-שבת הקרוב יתרחש בבניין תעשייתי ענק בפלורנטין הפנינג של תערוכות ופתיחת סדנאות אמנים לקהל הרחב. באותו בניין ובאותן השעות אערוך מכירת בגדי יד שניה. ** מותגים בשקלים בודדים ** ** גם לגברים ** ** גם מידות גדולות ** ** המון בגדים המון סוגים מחירים זולים ** מלאי שהצטבר במשך דורות: בגדים מהארון של סבא האמן הססגוני וסבתא מעצבת האופנה שהביאה בגדים מעניינים במיוחד מכל העולם. בגדים של אבא הצעיר חובב חולצות הטי המשונות, ושמלות וינטאג' מנעוריה של אמא. בנוסף מבחר גדול של בגדים ואקססוריז מימינו אנו, אשר נאספו במיוחד למכירה. Nine West, ZARA, Yves saint Laurent, Benetton, lee cooper, Tommy Hilfiger, Lacoste... נעליים, תיקים, כובעים, עניבות, חגורות. ערמות של פריט בשקל! רמי לוי של מכירות היד השניה! יהיו תאי מדידה. זמנים: יום חמישי 17:00-23:00 יום שישי 11:00-18:00 יום שבת 11:00-22:00 כתובת: דרך קיבוץ גלויות 45 קומה 3, שכונת פלורנטין, תל אביב. בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=161067323917... --------------------------------------------------------------------------------- Art happening and big second hand clothes sale in Florentine, this Weekend. Thursday 17:00 to 23:00 Friday 11:00 to 18:00 Saturday 11:00 to 22:00 address: 45 Kibbutz Galuyot st. Third Floor

הייתי אתמול. לא מצאתי שם משהו מעניין. חשבתי

שזה יהיה עם פריטים מיוחדים יותר אבל זה נראה לי כמו ערמות הבגדים הזרוקות בשוק הפישפשים ושם, בשוק הפישפשים, כבר יש יותר מבחר. לא לטעמי. ד"א, במקביל יש שם מצגי אומנות למי שמעיניין אותו.

בדיוק היום דיברתי עם חברה מעצבת

היא סיפרה לי שלפני כמה זמן הציגה באחד הירידים האלה, כולם מכרו 3 ב-100 והיא הגיעה עם הדברים הרגילים שלה, וכמובן לא היה ביקוש. לקראת היום השני היא חזרה לסטודיו שלה, הביאה את כל השאריות והלא מוצלחים שלה ומכרה 3 ב-100 - את אלה היא מכרה בטירוף בשאר הימים של היריד.

Shy Guy

New member
../images/Emo219.gif../images/Emo100.gifאירועים, הנחות ומבצעים../images/Emo100.gif../images/Emo219.gif

Shy Guy

New member
ירידה הנעליים שופוני חוזר!

שופוני, יריד הנעליים הראשון בישראל, חוזר לקראת סוף החודש. היריד יכלול 30 מעצבי נעלים וותיקים וצעירים כשבנוסף לכך, יחשפו קולקציות החורף של המעצבים, כשלכבוד פתיחת עונת החורף יהיו הנחות של החל מ-20% על הקולקציה החדשה ועד 50% הנחה על דגמים מעונות קודמות. כתובת: מחסן 1, נמל יפו. עלות כניסה: 10 ש"ח. שעות פעילות: יום ה', 28/10 – 17:00-23:00 יום ו', 29/10 – 10:00-19:00 יום ש' 30/10 – 10:00-21:00 לפרטים נוספים, בדקו את דף האירוע ב-Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=165813690096570.

dafnalle

New member
למחזיקי כאל

עשיתי כרטיס חדש של כאל והאמת שהם ממש מפציצים כל חודש עם הנחות ממש מגניבות..... במיוחד של "יופי" שאני מתה על החנות הזאת!!!!

למעלה