חיפוש, מסירה ומכירה, כאן ורק כאן.

youngG

New member
zoo ארץ zoo

מחפשת בנרות.... ניתן להשאיר לי הודעה בפרטי

zenov

New member
מפורק 65 ש"ח

מפורק 65 ש"ח כולל משלוח התשלום בצ'ק אחרי קבלת הספר

fluff

New member
מחפשת: "פיפל","הצופן" ו- "שירות הדואר"

השניים הראשונים של ק. צטניק והשלישי של צ'רלס בוקובסקי למי שיש אותם (שלושתם או חלקם) במצב טוב ומעוניין למכור אנא שלחו לי הודעה תודה :)

דיגית

New member
ספרים למכירה ../images/Emo63.gif

נמצאת בירושלים, למעוניינים, אפשרי גם דרך משלוח

liorrrr9

New member
מוכר גליונות של מגזין הספורט-"שם המשחק"

הגליוניות מהשנים 2004-2005. למעוניינים,צרו קשר: [email protected] [איימיל\מסנג'ר]

yaakov41

New member
ספר בעברית-רוסית

אני מחפש ספר או ספרון שכתוב בעברית ובעמוד מול התרגום לרוסית עדיף שזה יהיה סיפור קל וידוע ,כדי ללמוד בדרך הזו את השפה הרוסית. מישהו יודע על מקום שבו נמצא ספר כזה? בתודה ,יעקב

נושי 11

New member
ספר עברי רוסי

יש לי להציע לך את הספר סליחות (שמשתמשים בבית הכנסת)חדש !!! דף עברית דף רוסית . אחפש עבורך ספרים נוספים.ניתן לשלוח לי מסרים

חיים157

New member
חיפוש ספר - חצות בסיצליה

שלום לכולם אני מחפש ספר יד שניה או אפילו חדש בשם חצות בסיציליה : על אמנות, אוכל, היסטוריה, נסיעות ועל הקוזה נוסטרה / פיטר רוב (תל אביב : זמורה-ביתן, תש"ס 2000) אבקש להודיע לי במידה ויש למשיהו . זה חשוב לי מאוד גם להשאלה במידה ויש חיים

just Orli

New member
מחפשת את הספר של הילגארד במבוא לפסיכו'

אני צריכה אותו באנגלית, מהדורה 14. למישהו יש והוא מעוניין למכור בפחות מה-200 ש"ח שמבקשים ממני בחנויות? [אני צריכה את זה כמה שיותר מוקדם, רצוי השבוע]. תודה!

נושי 11

New member
מה שם הספר באנגלית

נא צייני את שם הספר והמחבר באנגלית ואחפש עבורך לתשובתך במסר

talso

New member
מחפשת ספר

שלום לפורום, אני מחפשת את הספר תחרה רומנית של עדנה אורבך אפשר לחזור במסר תודה

ספרים.... רבותי ספרים

שם הספר: נישואים בהקיץ שם המחבר: ענבר רשף מחיר: 40 ש"ח שם הספר: החידה השישית שם המחבר: יאיר לפיד מחיר: 35 ש"ח שם הספר: המוח שם המחבר: יצחק דרורי מחיר: 40 ש"ח שם הספר: נערות שם המחבר: ג'. מ קוסזי מחיר: 15 ש"ח שם הספר: חצאית וכינור שם המחבר: טריסטו אגולף מחיר: 20 ש"ח שם הספר: חומר טוב שם המחבר: יהונתן גפן מחיר: 35 ש"ח שם הספר: עלומים שם המחבר: ג'. מ מחיר: 15 ש"ח שם הספר: גמר טוב שם המחבר: יוכי ברנדס מחיר: 35 ש"ח שם הספר: אקסטרה סמול שם המחבר: ליעד שוהם מחיר: 35 ש"ח שם הספר: הצוענים של יפו שם המחבר: ניסים אלוני מחיר: 10 ש"ח שם הספר: הלוך חוזר שם המחבר: בני ברבש מחיר: 35 ש"ח שם הספר: ככה זה קרה שם המחבר: נטליה גינצבורג מחיר: 35 ש"ח שם הספר: מוסיקה ללפידים שם המחבר: א"מ הומס מחיר: 10 ש"ח שם הספר: אחרון המאהבים החכמים שם המחבר: אמנון ז'קונט מחיר: 20 ש"ח שם הספר: גרעינים לבנים שם המחבר: יוכי ברנדס מחיר: 35 ש"ח שם הספר: אנחנו שאוהבות כל כך שם המחבר: מרסלה סראנו מחיר: 10 ש"ח שם הספר: מלאך או שטןן שם המחבר: שרה אנג'ל מחיר: 35 ש"ח שם הספר: זיכרונותיה של גיישה שם המחבר: ארתור גולדן מחיר: 40 ש"ח שם הספר: יום הולדת שמח נוח שם המחבר: נועם זיו מחיר: 35 ש"ח שם הספר: האור השחור שם המחבר: אייל מגד מחיר: 35 ש"ח שם הספר: שלושה דברים לאי בודד שם המחבר: יואב אבני מחיר: 35 ש"ח שם הספר: שקיעה במוסקבה שם המחבר: יאיר לפיד מחיר: 35 ש"ח

קים101

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif../images/Emo188.gifמחפשת דחוף ../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif

ספרים משומשים במצב טוב : האמת הפשוטה - דיויד בלדצי החדר החשוך - מינט וולטרס

odedm1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ../images/Emo63.gif../images/Emo63.gif ספרים למכירה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

למכירה הספרים הבאים: ליצירת קשר דרך המסרים , מיקום פ"ת . ספרים במחיר 25 ₪ ליחידה: כתם לידה – סמדר שיר הגבירה והחד קרן – טרייסי שבלייה זיכרונותיה של גיישה – ארתור גולדן משוואה עם נעלם – אורי אדלמן ספרים במחיר 20 ₪ ליחידה: הבתולה בכחול – טרייסי שבלייה מגדלורים של יבשה – יהודית קציר בחזרה לחיים – לאנס ארמסטרונג קונצ'רטו למרגל ותזמורת – אורי אדלמן בתו של שומר הזיכרון – קית אדוארדס אלוהי הדברים הקטנים – ארונדהטי רוי ספרים במחיר 15 ₪ ליחידה: על האופניים – חנוך מרמרי האוכל עושה את האדם – ד"ר ג'יליאן מקית' המנון לשמחה – שפרה הורן החתונות שלנו – דורית רביניאן נערה בכחול יקינטון – סוזן פרידלנד חמשת רבעי התפוז – ג'ואן האריס אמנדה – קיי הופ נסיכה – ג'ין ששון ספרים במחיר 10 ₪ ליחידה: כלה למכירה – בובי סמית החדר הנסתר – גו'נתן וילסון המדריך הירוק – קק"ל אלוהים יודע – ג'וזף הלר בתו – יורם קניוק עודד

odedm1

New member
../images/Emo208.gif ../images/Emo208.gif מקפיץ ../images/Emo208.gif ../images/Emo45.gif

ספרים רבותי ספרים , מי קונה ? מי רוצה ? מקפיץ :) :) לללללללללללללללללללללללללללללללללללל

דיגית

New member
מעלה רשימה מעודכנת של ספרים למכירה

ירושלמית, ויש אפשרות למשלוח <מחירים גמישים
>

micha08

New member
האיש הקדוש סוזן טרוט

מחפשים את הספר "האיש הקדוש" מאת סוזן טרוט תודה רבה

ארומהלי

New member
למכירה בת הרב ממאה שערים של מנשה דרש

ספר חדש לגמרי. 50 ש"ח יכולה לשלוח בדואר.

למעלה