חיפוש, מסירה ומכירה, רק כאן.

• פותח הנושא LRa
  • פורסם בתאריך

YugiBoy

New member
../images/Emo41.gifסינגלים (נוספו חדשים לרשימה)../images/Emo41.gif

סינגלים ישראליים: קרן פלס - מבול גילת הלל - שוב נינט טייב - בסוף העולם (סינגל + קליפ) הראל סקעת - כל הציפורים הראל סקעת - משהו ממני הראל סקעת - אם הוא ילך היהודים - אין לך מקום דיימונדז - שיהיה לי את הכח (סינגל חתום ע"י הדיימונדז) הראל מויאל - כמו אוהבים דניאל זילברשטיין - זמן ( + זמן 'חבל על הזמן' + קליפ) יהודה סעדו - מצחיק מידי שי גבסו - יום ועוד יומיים סינגלים באנגלית: Avril Lavigne - Im With You Chris Brown - Yo (Excuse Me Miss) Christina aguilera - Genie In A bottle PART 1 חלק 1, כולל 2 רמיקסים ואת השיר: Blessed Christina aguilera - Genie In A bottle PART 2 מהדורה מוגבלת הכוללת 2 רמיקסים ואת הקליפ (וגם את מילות השיר), להפעלה באמצעות המחשב. דיסק: NOW 12 שיצא בשנה שעברה. למידע נוסף ומחירים - שלחו מסר לפרטי

מחפש לקנות את האלבום של קילר הלוהטת.

למי שיש והוא מעוניין למכור שיפנה אליי בפרטי.

Boone

New member
../images/Emo28.gif משחקים לכאן

קחו למשל: משחק מחשב, PS, PS2, PSP, נינטנדו, גיים-בוי ואטארי נפלא זו הנאה שלא נגמרת. גם משחקי קופסה ואפילו משחקי קלפים בכל סגנון, כל סוג, כל מה שרק תרצו תוכלו לבקש כאן. וגם לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לא לצרוב, ולהיות נחמדים אל הזולת. את בקשותכם ואת מרכולותיכם אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה הזו (הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק)

Boone

New member
אקשן פיגרס או דמויות פעולה

מי שיש לו דמויות פעולה מסרטים, קומיקס, סדרות טלויזיה, אישים או כל דבר אחר, אני מאוד מעוניין לשמוע, אלה בדיוק מה שאני מחפש. תודה מראש

שלום108

New member
ספרי פסיכולוגיה למכירה

פסיכולגיה: מדריך לחשיבה יוצרת, דרכים חדשות לפתרון בעיות, אדוארד דה בונו, כנרת, קשה, כחדש. 25 שוויון: האתגר \ ד"ר רודולף דרייקורס קשה, טוב, 30 ש"ח יישוב קונפליקטים \ קורט לוין קשה, טוב 40 המדע, הפסיאודו-מדע וערכים מוסריים \ גילה גת-טילמן, קשה, כחדש 35 the divided self \ R.D. Laing רכה, טוב, ש"ח 20 גן החיות האנושי שם המחבר: דסמונד מוריס, רכה, טוב 20ש"ח איך לשפר את מצב הרוח? \ מאמורו איטו טוב, 20 ש"ח ספרי פרוזה שקשורים לנושא: ציפורי (בירדי) \ וויליאם ווארטון, קשה, טוב 20 המחברות של יוחנן שלאכט \ אברהם הפנר, קשה, טוב 30 ציפור הנפש \ מיכל סנונית, קשה, טוב 15 אשמח גם להחליף ספרים. פניות במסרים בבקשה.

ליאורה39

New member
מחפשץ את ספרי הלימוד הבאים לכיתה ב':

חלון אל בראשית - רונית בן ארי הספר והחוברת על קצה הלשון /דליה קורח שגב מה מסתתר בסיפור ועוד/חיה דוידזון חלק א' חברי /הוכברג נלכה אותיות הכתב שלי/ קוראים כותבים בכתב יד של מט"ח מדע וטכנולוגיה לכיתה ב'- של רמות פשוט חשבון הוצאת כנרת - 3 חוברות + מארז אביזרים DIZZY FROM A TO Z

תקליטים נדירים למכירה!

הי אני יש לי אוסף פרטי של דסקים מנדירים כ- 450 תקליטים במחירים שונים לפי התקליט אז רבותי ליצור קשר אשמח להענות לכולם המשך יום מוסיקלי מרים

מחפשת ספריק קריאה בערבית!

למען חברי לעבודה, פליטי דרפור. אם למישהו יש או יודע היכן ניתן להשיג ורצוי כתרומה. תודה מראש.

קוליפון

New member
EP של אילנה רובינא למכירה ../images/Emo70.gif

למכירה EP של אילנה רובינא שרה בצרפתית ! הסינגל מכיל שני קטעים: tu n'as jamais les filles est-ce que tu sais לפרטים והצעות, נא לפנות דרך המייל או במסרים.

mwsm30x

New member
מכירת ספרים

למכירה 2 ספרים במצב מעולה של רוברט קיוסאקי: אבא עשיר אבא עני 30 ש"ח המדריך להשקעות של אבא עשיר אבא עני 49 ש"ח למעונינים לפנות [email protected]

מחפשת דיסקים של אביתר בנאי/קובי אפללו

אביתר בנאי - אביתר בנאי אביתר בנאי - שיר טיול אביתר בנאי - עומד על נייר קובי אפללו - בא מן השתיקה יש מישהו?

למעלה