מסלול טכנולוגיות ווב

chayahd99

New member
../images/Emo220.gifמסלול טכנולוגיות ווב../images/Emo220.gif

היו כאן בעבר הרבה שאלות על המסלול הנ"ל ואף אחד מאיתנו לא ידע לתת תשובות ממש מדויקות. נשמח אם הסטודנטים הלומדים במסלול זה בשנה א' יוכלו לשרשר להודעה זו מעט פידבקים על הלימודים עד כה. חג אורים
שמח

ltz

New member
שלום

אני בשנה א' לא איכפת לי לענות לשאלות אך אשמח מקביל לשמוע תשובות לשאלות שיש לי מישהו כאן לקח בעבר קורסים אצל מילר או אצל בוכניק? מה הם עושים במבחנים? קשים? איפה אפשר לראות מבחנים לדוגמא? בקיצור אשמח לשמוע עוד פרטים ממי שכבר מכיר

rcp4life

New member
דו חוגי

שלום, אני אתחיל בשאלה (אולי זה יקדם את השרשור) מה האופציות ללמוד מסלול זה בשילוב דו חוגי - עם כלכלה משני למשל?

ltz

New member
דו-חוגי

אז ככה. בבר-אילן בגדול (בכלל המקצועות) יש את האופציות הבאות: ראשי-משני דו-ראשי (מובנה ולא מובנה) ראשי-מרוחב שלוש משניים.(אולי יש עוד אבל אני לא זוכרת) ללימודי מידענות (תואר ראשון) יש שני מסלולים: מידענות, ואינטרנט מידענות רגיל - אפשר כמדומני לשלב בכל האופנים לעיל אינטרנט - יכול להופיע רק כראשי (לא מורחב). א"א ללמוד אותו בדו-ראשי. רק ברמה של : ראשי-משני. המקצוע המשני יכול להיות כל מקצוע שנלמד באוניברסיטה

rcp4life

New member
תודה

בגלל שאת שנה ראשונה אני אשמח אם תוכלי לתת איזה סיכום עד כאן כזה של איך הלימודים ביניתיים והאם מומלץ להגיע ליום הפתוח?

למעלה