מצעד הקאנטרי של בילבורד - 16.7.2009

Colfax

New member
../images/Emo220.gifמצעד הקאנטרי של בילבורד - 16.7.2009

כמו שאמרתי שבוע שעבר, Lady Antebellum אכן הגיעו למקום הראשון עם הלהיט "I run to you". זה הפעם הראשונה שלהם במקום הראשון במצעד. במקום השני נמצא בילי קורינגטון עם "People are crazy", לאחר שעלה עוד שני מקומות, ומכיוון שלקורינגטון כבר יש שני להיטי מקום ראשון ואחד מקום שני, אז סביר להניח שהוא יגיע למקום הראשון בעוד שבועיים. Zac Brown Band במקום השלישי אכן מאבדים כוח ולמקום הראשון כבר לא יגיעו. דירקס בנטלי צנח היישר למקום הרביעי ובמקום החמישי נמצא הזמר השחור Darius Rucker. במקום העשירי נמצא מלך הקאנטרי ג'ורג' סטרייט, שהוא גם מחזיק בשיא להיטי המקום הראשון ובשיא אלבומי מקום ראשון, עם הלהיט החדש שלו "Living for the night". האם הוא יהיה להיט המקום הראשון ה- 45 של סטרייט? מקווה שכן. במצעד האלבומים של הקאנטרי אין כל שינוי משבוע שעבר ב- TOP 5 (ז"א בראד פייסלי ממשיך לשבוע שני במקום הראשון).

ליידי אנטבלום../images/Emo99.gif כל הכבוד להם, אני בטוחה

שהם נורא שמחים
תודה!

LeAnnDylan

Well-known member
תודה ../images/Emo140.gif

כל הכבוד להם, למרות שהם גרועים בבחירת סינגלים אני מחבבת אותם מאוד וזה באמת הסינגל הכי מוצלח שלהם מבין האחרים. כמובן שאם הם היו טורחים לשאול אותי הייתי משחררת את לונג גון או הום איז וור דה הארט איז

LeAnnDylan

Well-known member
CMT Top 20

יאללה סיקור קצר של מה שקורה במצעד- הטופ 5 נשאר זהה לשבוע שעבר- טיילור סוויפט במקום הראשון עם זאק בראון בנד, קני צ'זני קית' אורבן וקלי פיקלר במקומות 2-5 הפעם ג'ק אינגרהם נכנס למצעד במקום ה-20 עם הסנגל שלו ליחף ומשוגע. בומשל הן עשו עשו כניסה למצעד עם Fight Like A Girl השיר של דרורית. מרטינה , ליידי איי וגלוריאנה כולם עושים נפילה של מקום אחד שאר המצעד לא מענין במיוחד :)

LeAnnDylan

Well-known member
GAC Top 20

גם במצעד ה-GAC על אף שבדר"כ הוא הרבה יותר מענין מהשני אין יותר מידי שינויים. כל שבעת המקומות הראשונים של שבוע שעבר נותרו זהים מרטינה עשתה קפיצה של מקום אחד למקום ה-8 וממשיכה את מגמת העליה של בשלושת השבועות האחרונים. מיילי סיירוס מסיבה לא מזוהה אף היא ממשיכה לטפס במעלה המצעד ונמצאת השבוע במקום העשירי. קרי נופלת מקום אחד למקום 18 גלוריאנה נתנו ליפ של 2 מקומות למקום 12 דיירקס בנטלי נפל 3 מקומות למקום 13 לדירוג המלא ולהצבעה כנסו לכאן http://www.gactv.com/gac/pac_ctnt/text/0,,GAC_26058_47218,00.html שוב אני מזכירה לכם להצביע למרטינה :)

LeAnnDylan

Well-known member
מה יש לך לעשות חוץ מלשמוע רדיו עכשיו?

לא נגמרו לך המבחנים?

symptoms

New member
אם לחמישה מבחנים

בשבועיים הקרובים את קוראת נגמרו אז כן, אין לי יותר מבחנים רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אויש נו איזה עומואית ../images/Emo69.gif

תגמרי איתם כבר |הא|