נמנמ חדשה..

../images/Emo220.gifנמנמ חדשה..

אז ת'אמת שאני לא בטוחה למה אני בכלל רוצה להצטרף.. דברתי עם המורה שלי לפני חופשת פסח על נירוונה שיחה לא ברורה שכזאת. היא אמרה שנירוונה זה פשוט בושה לעולם, כל האומנים האלה שמתאבדים זאת בושה לעולם. בעיקר נירוונה. היא טוענת שקורט קוביין התאבד בשיא ושהוא גרם להרבה ללכת אחריו. היא אמרה שבתור אחת שהעריצה את נירוונה שנה או שנתיים היא מתביישת בו. אני לאומתה ואולי לאומת רבים אחרים טוענת שקורט לא התאבד שהוא נרצח.. למרות שעם השנים שעוברות אני מתחילה להאמין שהוא התאבד.. לא שזה משנה משהו.. אבל היא אמרה שזה עצוב שנירוונה הפכו לסוג של אגדה בקרב אנשים. שהם אנשים להעריץ שקורט הוא "מודל לחיקוי".. היא אמרה שזה "בזיון" שבכלל מוכרים דיסקים שלהם עדין. שצריך להפסיק את זה ולמחוק אותם כאילו לא נברעו. אני די סקלתי אותה בזה כי נירוונה זאת להקה שאני מאוד אוהבת. אבל היא אמרה שלילדים שלה היא בחיים לא תתן לשמוע נירוונה. די התבאסתי לשמוע את זה אבל ... היא חוסכת מהילדים שלה מוזיקה איכותית! בכל מקרה, אני דורין, 16 מחור בדרום..אפשר לומר..

Pickle Weasle

New member
ברוכה הבאה :)

אני אליאור, 15, מראשון. לגבי המורה שלך [מורה למה אגב? גיטרה?]- אני חושב שמה שהיא אומרת נורא... דפוק, מצטער. עזבי את התאוריה שהוא נרצח, בואי נגיד שהוא התאבד בטוח סבבה? המוזיקה היא לא כל החיים שלו. יש לבן אדם חיים משל עצמו, יש לו כאבים, יש לו עצב, יש לו צער- איך אפשר לבוא בטענות אל בן אדם שהתאבד? היא מדברת על זה כאילו זה סצינה בסרט. מילא, היה מפרק את הלהקה. כאן זה היה מוצדק. אבל בנאדם שהתאבד? היא מכירה אותו ואת החיים שלו כדי להבין מה גרם לו להתאבד? היא יודעת אילו רגשות, מחשבות, כאבים עברו בו כשהחליט להתאבד? אי אפשר לשפוט אף אחד. זה שהיו לזה השלכות של מעריצים שהתאבדו אחריו ומיליוני מעריצים בוכים- זה לא משהו שהוא חשב עליו ושקל אותו. אם כבר- אז איך הוא השאיר אישה אלמה וילדה יתומה. זאת השאלה שצריך לשאול, אבל גם כאן אין מה לשפוט.

../images/Emo220.gifתודה[:

אני מסכימה איתך. זאת מורה לחשבו'.. בכל מקרה, היא מורה מעצבנת שהדעה שלה על אומנים שנפטרו בדרך טבעית או לא היא מזעזעת. אני מסכימה איתך ממש[:

new born1

New member
יאייי חדשים! איזה כיף!

אממ קודם אני מקווה שבאמת תהיי חלק מהפורום כי אנחנו צריכים פה אנשים. דבר שני היי אני תומר,בן 15 מנתניה. דבר שלישי לגביי המורה שלך.. אני לא מסכים בכלללללל לגביי מה שהיא אמרה. אם היא מונעת מהילדים שלה לשמוע נירוונה,אז כמו שאמרת היא מונעת מהם מוזיקה איכותית. ודבר שני, אני יכול לתת את עצמי כדוגמא,מאז שהתחלתי לשמוע נירוונה הצורת חשיבה לגביי החיים, ובכלל לגביי כל דבר נהייתה אחרת מאז.. ואני ממש אוהב את זה. כי זה משפיע עליי ואני רואה דברים בצורה אחרת וכיף לי עם זה. נירוונה תרמו לי המון, הם נתנו לי להבין דברים שאף פעם לא הבנתי. אז ממש חבל שהמורה שלך מונעת מהילדים שלה דברים כאלה. אולי זה משפיע רק עליי ויכול להיות שאצל אחרים הם יחשבו אחרת. אבל כל עוד לי זה עוזר.. אז.. זה הכל. אממ אז השתלבות נעימה, ותהיי חלק מהפורום!:]

../images/Emo220.gif[:

לי אישית אם כבר משהו עזר לי ממש בכל הסיפור של נירוונה זה מה שקרה אחרי המוות של קורט. בשנה האחרונה זה גרם לי להבין מלא איך "לשרוד" במצב שלי כרגע בזאת שאר הלהקה ולאו דווקא קורט, בין היתר הוא קשור אבל סבכתי. תודה! ואנסה להיות חלק פעיל בפורום[:

you3590

New member
ברוכה הבאה :)

יולי, בת 13 מתל אביב. לגבי המורה שלך, אני חושבת שזה ממש חבל שהיא לא תתן לילדים שלה לשמוע את נירוונה כי הם עזרו לי להבין הרבה דברים ובכלל, המוזיקה שלהם מצוינת. לדעתי, אין לה שום זכות להעביר ביקורת על העובדה שקורט התאבד (לדעתי הוא נרצח אבל זאת לא הנקודה). בסופו של דבר הוא בן אדם כמו כולנו והוא עבר חיים לא קלים בנוסף לעובדה שהוא חלה במאניה דיפרסיה וזאת ההחלטה שלו מה לעשות עם החיים שלו.

../images/Emo220.gif:]

יאפ... את צודקת. לי אישית יש בעיה ענקית עם אנשים שאומרים דברים רעים על אנשים שמתאבדים. שצריך "למחוק" אותם מהחיים הנותרים. מקרה אישי אבל נירוונה ללא ספק היא להקה שאסור לחסוך מילדים.

shush63

New member
ברוכה הבאה ^^

שי, 13 תהני פה D: ניעע.. ממתי הורים מחליטים איזה מוזיקה הילדים שלהם ישמעו?

Daklak

New member
ברוכה הבאה :p

אני אור בן 17 מיבנה השתלבות נהימה!

Daklak

New member
גינסבורג האורן אבל....

גם הייתי באלון . עברתי בשביל מגמת מוזיקה P:

Soggy Dream

New member
ברוכה הבאה

השתלבות נעימה.. לדעתי המורה שלך לא מבינה הרבה דברים. 1. אלה חייו הפרטיים של אדם, הוא לא מייצג אף אחד, לא מטיף לאף אחד, ובכלל, אנשים קורט היה בין הסלבים שהסתייגו קצת מהערצה המפלצתית שקיבלו. התאבדות לא נחשבת לעברה פלילית בשום צורה, לפני שמבקרים אדם לא, לעולם לא ניתן לשפוט. מנסיון, אפילו פסיכולוגים ופסיכיארטים מבינים פחות מהחולים עצמם. 2. זה שאחרים התאבדו בעקבותיו זו בעיה שלהם. קורט מעולם לא עודד שום פולחן אישיות או הערצה עיוורת. הוא בכלל לא רצה מעריצים רבים כל כך. אלה שהיו כל כך ואבססיביים כלפיו, יש להם בעיות שדורשות טיפול. ודבר אחרון, זה פשוט חשיבה סגורה, מקובעת, ודי טיפשית. אני אישית מאבד את העשתונות כשאני נתקל באנשים עם דעות כאלה. ותכלס, היא לא מתנע מהילדים שלה שום דבר, אין דבר כזה למנוע מהם משו, מתבגרים תמיד ישיגו את מה שהם רוצים, ככה זה בדם שלהם. תגיד למישהו לא לסיגריות, הוא ילך על זה. לא לסמים, הוא ילך לע זה. לא לנירוונה.. והוא ישים את סמלס לייק טין ספיריט בפול ווליום.. אבל אני חושב שזה אחלה דיון. אנחנו ממש היינו צריכים אחד כזה.

../images/Emo220.gifתודה!

חח אני שמחה שזה בא בול! אני בספק אם אנשים התאבדו רק בגללו. כאילו אולי זה גם גורם ואולי זה הגורם העקרי אבל לא יודעת.. בספק עם זה רק זה..

xXYuvalXx

New member
אורן?!?! :O

אז ככה, דבר ראשון ישלך מורה סתומה. דבר שני, אני גם הייתי באורן!!!!!! חוג 1 :) קול ><"

למעלה