פלייליסט לתחילת הקיץ

yrutoo

New member
../images/Emo220.gifפלייליסט לתחילת הקיץ ../images/Emo42.gif

25 שירים שאני אוהבת, מכל הסוגים ומכל השנים:) Simply Red - Sunrise Lionel Richie - Hello Sheryl Crow - The First Cut Is The Deepest Anouk - Pictures On Your Skin Duran Duran – Someone Else Not Me Carrie Underwood - Starts With Goodbye Seal - Love's Divine Mutya Buena - Breakdown Model Madonna - Who's That Girl Annie Lenox - Why The Connels - 74', 75' David Jordan - Only Living Soul The Cure - Friday I'm In Love George Michael - Father Figure Mary J. Blige - Be Without You Prince - Diamonds And Pearls R.E.M - Orange Crush Morrissey - Every Day Is Like Sunday Scorpions - Still Loving You Norah Jones - Come Away With Me Tracy Chapman - Fast Car Lenny Kravitz - Believe In Me Jamiroquai - Feels Just Like It Should Michael Jackson Feat. Paul McCartney - Say Say Say Randy Jackson Feat. Keke Wyatt, Trisha Covington and Kiley Dean - What Am I So Afraid Of? ופירוט על חלק מהשירים: מתחילים עם הלהקה הבריטית הותיקה Simply Red. את רוב השירים שלהם אני לא כ"כ אוהבת, אבל השיר הזה מאלבומם "Home" פשוט מדהים. ממשיכים עם ליונל ריצ'י והלהיט הענק שלו שהגיע למקום ראשון כמעט בכל מצעד אפשרי. למי שמתחבר יותר לרוק, יכול לשמוע את הגרסה הרוקיסטית שעשה דייוויד קוק מאמריקן איידול לפני כמה שבועות. שריל קרואו עם חידוש לשיר שאני ממש ממש אוהבת, ממליצה גם על הגרסה שדאפי עשתה בתכנית של ג'ולס הולאנד. זה מתחיל מוזר אבל נמשך ממש יפה [בלינק למעלה]. קארי אנדרווד עם אחד השירים היפים שלה, רוק קל פשוט מושלם שלה :). השיר האהוב עליי של מוטיה מאלבום הסולו הראשון שלה, שמתי לב שלא דיברו עליו כמעט וחבל.. יש בו שירים ממש קליטים וטובים:). שיר יפהפה של דייוויד ג'ורדן מהאלבום שלו Set The Mood, מאוד מאוד אהבתי בפעם הראשונה ששמעתי, מומלץ! Be Without You של מארי ג'יי בלייג', שיר חדש יחסית אבל נחשב לשיר הR&B המצליח ביותר עד היום במצעדים. שיר מדהים של מוריסי שאני תמיד נהנית להיזכר בו :] אחרי זה נורה וג'ונס וטרייסי צ'פמן בשירים שדי מזכירים לי אחד את השני, וג'מירוקוואי עם השיר האהוב עליי שלהם [נכון לעכשיו, כמובן שזה תמי משתנה]. מייקל בשת"פ עם פול מקארטני בסינגל הזה שאני כ"כ אוהבת מ- 1983. סוגר את הפלייליסט שיר שאהבתי מאלבומו החדש של רנדי ג'קסון [השופט באמריקן איידול], השיר מתחיל כשיר אר'נ'בי שחור אך משתנה בפזמון לרוק. מגניב וקליט. [לא מצאתי לינק לחלק מהשירים החדשים, אבל למי שרוצה לשמוע עדיין שישלח לי מסר..] אשמח לתגובות!

למעלה