פשוט כל כך

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
../images/Emo220.gif פשוט כל כך ../images/Emo124.gif

כל שבוע נעלה לכאן שרשור על אלבום אחר של קורין. אז בואו נתחיל דווקא מהסוף, מ"פשוט כל כך".
אילו שירים אתם הכי אוהבים, אילו פחות ולמה? עד כמה אתם מתחברים אליו מבין כל האלבומים של קורין? ועד כמה הוא טוב לדעתכם ביחס לכל השאר? אילו שירים ממנו הכי הייתם רוצים לשמוע בהופעה? ואילו כבר שמעתם?

"תביט בציפור הכחולה...אל תמהר להתבגר.."

אילו שירים אתם הכי אוהבים, אילו פחות ולמה?בעיני זה אחד האלבומים הכי מדהימים ששמעתי...יש בו צדדים מאוד מעניינים השיר שהכי אהבתי הוא דוגית שטה....לא יודעת פשוט השיר דיבר אלי הא וגם השיר ליונתן
עד כמה אתם מתחברים אליו מבין כל האלבומים של קורין?אני מתחברת אליו......אבל אני יותר מתחברת לאלבום כשזה עמוק ואל תהרגו אותי! ועד כמה הוא טוב לדעתכם ביחס לכל השאר?הוא טוב
אילו שירים ממנו הכי הייתם רוצים לשמוע בהופעה?הייתי רוצה לשמוע את כל השירים ואילו כבר שמעתם?הממ שיר ליונתן ואת עד סוף אפריל ואת פשוט כל כך ואני רוצה עוד הופעה מדהימה כמו זאת שהייתה בזאפה!!

m757

New member
../images/Emo98.gif

השרים שאני הכי הכי אוהבת הם פרשדונה, השקט וקורים דברים, שלושה שירים מדהימים !
אני מאוד מתחברת לאלבום הזה, האמת שלא נראה לי שקשה להתחבר אליו, הוא בסך הכל מאוד נעים ורגוע, כזה שאתה תמיד מחייך כשאתה שומע שירים ממנו. לדעתי הוא מאוד טוב ביחס לכל השאר, הוא ללא ספק אחד מהכי אהובים עלי של קורין.
הכי הייתה רוצה לשמוע בהופעה את השקט, תרנגול ודוגית. השירים שכבר שמעתי הם עד סוף אפריל, פשוט כל כך, שיר ליונתן, קורים דברים, פרשדונה ועל שפת המזרקה.

למעלה