סיכום העונה!

../images/Emo221.gif סיכום העונה!

יאללה, אנשים, להתעורר! מאמץ אחרון למען הסדרה האהובה עלינו! מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? והכי אהוב? מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? והכי שנוא? מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? מיהי דמות העונה שלכם? איזו דמות פחות אהבתם? האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): איך העונה הזו ביחס לקודמות?

(תגרמו לזה שאני לא אהיה היחיד ש) עונה

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? הפרק הקצר ביותר אי פעם, חדשות טובות, הומור, סודות של שתיקה, אושן. והכי אהוב? אושן, תסלחו לי אבל הפרק הזה הוא פשוט עילוי יוצא דופן. היסטרי לגמרי. "מהר לזינזאנה למה חנינו באדום לבן"
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? אילן בממלכת ההמבורגרים, הוא בא. מה?, מיתפוטר, פלאש, חסידות סבבה. פשוט פרקים משעממים וחסרי פואנטה. והכי שנוא? אילן בממלכת ההמבורגרים, שהוא גם הכי שנוא בכל העונות. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? ללא ספק ירדן הראל, כריזמטית ומשעשעת. מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? ככל הנראה- יהורם צוברבולר: "ומה בדבר הפיצויים?... הוא מוסר: או פיצויים, או נעליים" גרי: "אז פיצויים!" יהורם: "סליחה.. תיקון.. הוא מוסר: לא פיצויים, ולא נעליים!!!" גרי: "אז נעליים!!!!!! נעליים!!!!!!!!!!!!!" מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? קשה, גם השיר לפני האחרון וגם באחרון היה מאוד מרגש ומגניב. אולי לפני האחרון לוקח, מאוד אהבתי את הפזמון המיוחד (עם ה"אהההה"). הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? אני חושב שהמעלה הכי גדולה של העונה היא הפרקים המטורפים, עם הרעיונות ההזויים, שהם רגעים שבהם היא בהחלט התעלתה. מיהי דמות העונה שלכם? נתן! הוא היה פשוט פנטסטי העונה, מזמן לא רק בכיין. איזו דמות פחות אהבתם? יש שאלה בכלל? אם זה לא היה ברור- דנה. למרות שגם עודד מאכזב מאוד. האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? נתן וימית משתפרים עם כל עונה שעוברת. הסצנות שלהם ביחד מצויינות. האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? על גרי כבר דיברתי אלף פעם, אצל עודד זה אפילו יותר בולט לי. הוא נהיה שחקן לילדים בגן בלבד, הוא משחק בסדרה כמו שהוא משחק במערכונים של ערוץ הילדים וחבל. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8 איך העונה הזו ביחס לקודמות? עונה 1- 8 עונה 2- 9.5 עונה 3- 9 עונה 4- 10 עונה 5- 9.5 עונה 6- 7 עונה 7- 8

AviShai98

New member
מסכם...

קודם כל, ממש מצטער שלא הייתי פה כמעט מתחילת העונה, ועוד עשיתי מאמצים לפתוח את הפורום ובסוף כמעט לא כתבתי הודעות בו. היו לי מלא בעיות עם המחשב ולא יצא לי כמעט לכתוב בפורום. שמחתי לקרוא את ההודעות שלכם ויובל, כל הכבוד שהחזקת את הפורום ואתה הסיבה שצריך שהפורום עוד ישאר! חח.. צפיתי בכל הפרקים של העונה ויש לי הרבה מה להגיד עליהם אבל אני לא אכתוב עכשיו סיכום על כל פרק ומה אהבתי בו, את זה הייתי צריך לעשות בזמן. מעכשיו אני אנסה להיות עוד יותר בפורום, גם אחרי העונות יש הרבה מה לדבר, סיכומים, הפעלות, משחקים... לסיכום! מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? חדשות טובות, אושן, סודות של שתיקה, הומור וז'רגון. והכי אהוב? מתלבט בין חדשות טובות לאושן. אכן שתי פרקים שיש בהם רמות מוטרפות של הומור וממש השקיעו בהם ולא חשבו עליהם מעט זמן. "אושן" עם כל התפתחות העלילה שנתן לבסוף זה מר לטין, החלום על גוגל (אני לא כל כך בטוח מה אני אמור לעשות בפנטזיה הזאת!
) והיו עוד מלא בדיחות טובות שחלק יובל הזכיר. ב"חדשות טובות" לא היו חסרות גם בדיחות, הבדיחה עם הפיצויים והנעליים, "גברת קופרובסקי, שד בא לקחת אותי!", גרי "שלא יזמברו אתכם" מנדלבאום, "איטס אה פרי קאנטרי- צקצקי כאוות נפשך
", כל הפרק פשוט נקרעתי מהניסיונות שלהם להקים מהדורת חדשות. גם השיר בסוף היה טוב. אני חושב שלבסוף אבחר ב"אושן"- פרק בין הטובים בכל העונות ועם רעיון ממש יפה, יובל סגל פשוט תותח עם הפרקים שלו! מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? הוא בא. מה?, 3333, חסידות סבבה, פלאש והחלום ושברו. והכי שנוא? אני חושב שחסידות סבבה, פרק שאפילו אילן מכריז עליו כפרק רגיל, אבל הוא רגיל מדי ולא כל כך מצחיק ודי משעמם. לא אוהב את הפרקים האלו עם הסאטירה על המגזר הדתי. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? היה נחמד לראות את צ'ינצ'ילה וגם ירדן הראל שחקנית מצוינת. מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? אני מנסה להיזכר בבדיחה מוצלחת אבל היו כל כך הרבה מוצלחות כמעט בכל פרק אז אני אעתיק מיובל את הבדיחה עם הפיצויים והנעליים שממש הצחיקה אותי. מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? השיר של צוברבולר ב"חדשות טובות" היה מעולה. הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? פרקים הרבה יותר קיצוניים ומוטרפים, די הרגישו שזו עונת סיום מיוחדת. מיהי דמות העונה שלכם? שמעתי פה דעות שגרי הוא כבר די "אובר-אקטינג" אבל אתם פשוט טועים- האיש הזה הוא דמות העונה שלי וגם בכל הסדרה- המוטרפות שלו וההגזמה זה מה שעושה את הדמות שלו כל כך מצחיקה! גם נתן וימית הפתיעו אותי לטובה העונה כמו תמיד. איזו דמות פחות אהבתם? אני איאלץ לבחור בדנה, אבל מרגישים בשיפור במשחק שלה. היא כבר לא מיותרת בהרבה פרקים וטוב שיש 2 בנות בסדרה. האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? יובל סגל וימית, המשחק שלהם מצוין ובאמת יש להם סצנות ממש טובות ביחד החל מהעונה הרביעית. האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? אני דווקא לא כל כך הרגשתי בשינוי הדמויות ובמיוחד לא בעודד, עודד מצליח להצחיק אותי באותה מידה שהוא הצחיק אותי בעונות הקודמות. אני לא מרגיש שינוי במשחק שלו אם זה כלפי מבוגרים או ילדים. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8.5 איך העונה הזו ביחס לקודמות? יש המון פרקים מהעונה הזאת שתמיד אזכור ותמיד אחזור ואחרוש עליהם וכעונת סיום היא עונה טובה מאוד. רק חבל שאין גיוון רב בתסריטאים- זה רק רובי, אלי דראי או יובל סגל. העונה הזאת הבליחו מדי פעם גם קובי פרג' ואלעד קוריש, דנה, ימית ויניב וזהו. בעונות הקודמות היה יותר גיוון בתסריטאים. מאוד ניהנתי מ-2 העונות האחרונות, לא חושב שהם היו צריכים להפסיק בעונה 5.

pijamot2

New member
מגיב

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? אחות שלה, היצ'קוק, חדשות טובות, הומור, אושן והכי אהוב? אני הולך עם הזרם- אושן. אני מסוגל להסתכל על הפרק הזה מאות פעמים ועדיין להתפקע מצחוק. אפילו דנה הייתה טובה בפרק, עם הקטע של הרעל והנוגדן XD מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? הפרק הקצר ביותר, פספוסים מפוספסים, חסידות סבבה, צמחוני- אלה הם חייך, 3333 והכי שנוא? אני כנראה אלך עם פספוסים מפוספסים. הפספוסים עצמם היו קורעים, פשוט שהפרק עצמו לא היה טוב. העונה הזאת מלאה בקטעים שלא דורשים עלילה ובחזרות על דברים קודמים, כמו הפספוסים, פרק מצולם, צמחוני- אלה הם חייך והפרק הקצר ביותר (שרק רואים קטעים לא הגיוניים) מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? יש את ההומלס בפרק ז'רגון שאני לא יודע איך קוראים לו, אבל הוא שיחק מושלם בתור הומלס והוא אפילו הצליח להשפיע על גרי! מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? אני חייב ללכת על נתן- "יש! אני מנכ"ל גוגל! אני בגוגל! אני גוגל! אני.. אני לא יודע מה אני אמור לעשות בפנטזיה הזאת" :) מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? הזה מחדשות טובות- "צאי, צאי, ממסך הLSD של אחותי" הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? אם.. כמו הקודמים, הפרקים האלה נהיו די הזויים וWeird is good מיהי דמות העונה שלכם? נתן! הוא פשוט מפריח את השממה, ואם הוא היה בעונה החמישית לדעתי היא הייתה הרבה יותר טובה. נתן טוב יותר ממה שהוא היה קודם (אם זה אפשרי בכלל), והפרק אושן כולו על נתן וזה אחד הפרקים הטובים בסדרה איזו דמות פחות אהבתם? כמו כולם- דנה. זה לא אישי נגדה, פשוט במשחק היא לא טובה. נכון שגם לה היו כמה קטעים מצחיקים העונה, אבל צריך את האיכות הכי טובה לתכנית המופלאה הזאת האם הייתה דמות שהשתנתה ואהבתם את השינוי שלה? הדמויות לא ממש השתנו העונה, אבל אם חייבים לבחור אז את נתן. בדיוק שחושבים שהוא לא יכול להשתפר הוא משתפר האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? כמו שאמרתי- לא היו ממש שינויי דמויות העונה, אבל מה שכן זה שדמויות כמו מר לטין וברכה כמעט לא השתתפו העונה. וגם שישקיעו קצת באלונה, היא ליוותה את הפיג'מות 3 עונות אז שתופיע לפחות בסיום התוכנית! ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): אם.. אני אלך על 8 וחצי, הייתי אומר 10 אבל ההתלהבות שלי קצת תרד עוד כמה שנים איך העונה הזו ביחס לקודמות? אי אפשר לנצח את העונות הקלאסיקות, אבל בכללי- עונה סבבה כזאת

B R A Y E R

New member
מנהל
זה עוד לא נגמר!!!!!!!!!!!!!111111111

יש לי להשלים את ה6 פרקים האחרונים לסוכות

B R A Y E R

New member
מנהל
ברור../images/Emo9.gif

יאללה אני מצפה לזה כבר, אני מורח את זה הרבה זמן

טווול

New member
סיכום!!!

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? החלום ושברו, הומור,אחות שלה אושן 3333 (גם מיתפוטר ושפיות רגעית היו מעולים) והכי אהוב? קשה להגיד אבל אני חושבת שאושן הוא היה פרק מגניב ומצחיק שבאמת היה מושקע החזיר אותי טיפה לעונה 4 שבאמת הייתה ה-עונה של הפיג'מות פרק מעולה ובאמת שנתן הפציץ בעונה הזאת !!!!! אין ספק שהוא היה אחד הפרקים הכי אהובים העונה מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו?הוא בא,מה? יאללה הפקות תפקיד חדשות טובות חסידות הסבבה והכי שנוא? תפקיד לא יודעת זה היה פרק חסר תועלת לא ממש התחברתי אליו אין הרבה מה לכתוב עליוווו סתם פרק מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה?ירדן הראל הייתה מצוייייייינת והיה אדיר לראות את עדי הימלבלוי למרות שהייתי נותנת לה תפקיד יותר משמעותי מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? היו מלא בדיחות מצויינות אבל באמת שכלום לא עולה לי יחיחיח אז גם אני יגנוב באלגנטיות את בדיחת הפיצויים והנעליים שהרגה אותי מצחוקXD מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? השיר האחרון שיר הסיום שגרם לי באמת לבכות רצח ובאותו זמן לצחוק ;) הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות?בלי שום ספק הפרקים המיוחדים זה מה שעשה תעונה לא היה לנו פרק אחת רגיל ושגרתי וזה היה מהנה ומצחיקD: מיהי דמות העונה שלכם?נתן עשה תעונה הזאת למדהימה ואילן שהוא אהובי ואין עליו איזו דמות פחות אהבתם?מה לעשות אפילו אחרי 3 עונות אני חייבת להגיד שדנה וגגם עודד טיפה איכזב..... וזה נורא קשה להגיד את זה האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? לא עולה לי כלום.... האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? לעודד הייתה תפנית מוזרה העונה הזאת הוא באמת התחיל לכוונן את עצמו לילדים קטנים יותר וחבל .... ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 7 וחצי -8 איך העונה הזו ביחס לקודמות? לא הבנתי כל כך איך לענות על השאלה הזאת אז תסלחו לי חיחיחיחיחיחחיחי בס"כ היה עונה טובה ואני לא מצטערת על שנייה ממנה היו פרקים מעולים שאני אוהבת מאוד לראות ואני לא חושבת בכלל שהייתה פה נפילה ביחס לעונות הקודמות רק חבל לי שאם כל עונה הסידרה התרחקה יותר ויותר מהלהקה אבל בסופו של דבר

הסיכום שלי

שימו לב - אין בכל מה שאני כותב הבעת דעה כל שהיא על העונה. זאת בגלל שמדובר בהתרשמות ראשונית מהפרקים. מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? צמחוני - אלה הם חייך, 20,000 דולר, פספוסים מפוספסים, החלום ושברו, פלאש. והכי אהוב? מתלבט בין פלאש לצמחוני. שניהם כל כך פשוטים אבל מאוד מצחיקים... מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? מאמץ אחרון, תפקיד, פרק מצולם, חדשות טובות, 3333. והכי שנוא? לא יודע. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? ניר רון. אף פעם לא נמאס לראות אותו. גם רבקה גור שחקנית מצויינת (אני מקווה לראות אותה בתיאטרון). מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? לא זוכר
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? שיר המסע של ווילי וונקה ב-"אילן בממלכת ההמבורגרי". הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? הפספוסים. לפעמים הם יותר מצחיקים מהפרק. מיהי דמות העונה שלכם? ימית. איזו דמות פחות אהבתם? דנה. זה לא בגלל משהו אישי, הפעם. האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? רוני התבגרה. האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? פיצולי האישיות של קובי לא זכו ליותר מדי תשומת לב. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8 איך העונה הזו ביחס לקודמות? לא רעה. אם לא הייתה הבטחה לעונה שישית ושביעית - אני חושב שבהחלט היה ניתן לאחד את שתיהן לעונה טובה יותר.

B R A Y E R

New member
מנהל
יאללה, הגיע הזמן לסכם עונה!

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? 1. חדשות טובות 2. הפרק הקצר ביותר אי פעם 3. אושן 4. החלום ושברו 5. הומור והכי אהוב? חדשות טובות
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? 1. יאללה הפקות 2. מי גנב ת'עוגיות 3. צמחוני - אלו הם חייך 4. 3333 5. פרק מצולם והכי שנוא? יאללה הפקות..... אה?!... שמתי לב שיש לי משהו נגד פרקים מספר 2 בפיג'מות
מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? בעונה יעני? אמממ.... לא היו הרבה העונה, אבל נורא נהנתי מ"אחות של ימית"
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? ללא ספק..
יהורם צוברבולר: ומה בדבר הפיצויים? אוקיי.... אני מבין.... הוא אומר - הוא פיצויים, או נעליים.. גרי: אז פיצויים!!!
יהורם צוברבולר: מצטער, חלה טעות, הוא מתכוון - לא פיצויים!!! ולא נעליים!!!!!! גרי: ........... אז... נעליים!!!!! נעליים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? שיר נהדר לחלטורותתתתתתתת
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? היה פרק ספיישל של פיספוסים
מעונה 3 לא היה לנו דבר כזה! מיהי דמות העונה שלכם? ימיתיייייייייי
איזו דמות פחות אהבתם? דנה....
האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? הדמות של נתן נהיית יותר מעניינת מעונה לעונה
לא סבלתי אותו בעונה 2! האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? יש לעודד פרקים שהוא פשוט דמות אחרת לגמרי מעודד שאנחנו מכירים
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 7
איך העונה הזו ביחס לקודמות? פחות טובה... אבל יותר מוצלחת מעונה 5 שפחות נהנתי ממנה

B R A Y E R

New member
מנהל
איך שכחתייייייייי

ה-שיר של העונה.... חדשות טובות
אני לא מפסיק לחרוש על השיר
אין אין... הפרק הזה פשוט עשוי בצורה מושלמת!!!!!

למעלה