סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo221.gif סיכום שבועי ../images/Emo221.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שיהיה סופ"ש מצוין!

We Never Close

New member
לאן כולם נעלמו??

תענו!
משהו טוב שקרה לך השבוע: די הרבה חופש, ובכללי הכל זורם בכיוון חיובי משהו רע שקרה לך השבוע: היו כמה דברים מעצבנים, אין לי כח לפרט שיר שלא הפסקת לשמוע: "ראש השנה" של עברי לידר התחדשות השבוע: 2 ספרים, חגורה ושמלה תוכנית השבוע: האוס
סרט השבוע: ספר השבוע: "ועד הים הגדול" מאכל השבוע: יציאת השבוע: ת"א אתמול משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ירושלים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לצאת כמה שיותר, ולנסות להדחיק את ראש השנה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חביב

trigotrigo

New member
יאבה דאבה דו

משהו טוב: טורניר פריסבי משהו רע: שוב כאבי ראש שיר שלא הפסקתי לשמוע: עכשיו טוב התחדשות השבוע: סיוע ממקור בלתי צפוי! יש תקוה תוכנית השבוע: לא ראיתי טלוויזיה
סרט השבוע: הנזירות בלוז ספר השבוע: אם יש גן עדן (קראתי שוב) מאכל השבוע: פסטה עם חתיכות חזה עוף שהכנתי לבד
יציאת השבוע: אין

bep2cell

New member
גם אני פה!

משהו טוב שקרה לך השבוע: ראיתי פרק קורע מצחוק של פיוצ'רמה, דבר קטן שעושה מצברוח טוב גם יומיים אחריי משהו רע שקרה לך השבוע: משתדל לשכוח שיר שלא הפסקת לשמוע: B52's- love shack התחדשות השבוע: זה עוד לא הגיע אליי, אבל הזמנתי רפליקה של סכין מהסדרה באפי. וגם קיבלתי מודם חדש ויש לי אינטרנט אחרי שבוע בלי תוכנית השבוע: חוץ מפיוצ'רמה, CSI כמובן, והאוס המלך סרט השבוע:אפקט הרעם! מישהו ראה? ספר השבוע:קצת עצוב אבל מגזין אוטו... מאכל השבוע:שוקולד מהדיוטי פרי יציאת השבוע: הלוך חזור לבסיס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ראש השנה כמובן, ויומולדת לי :p אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את זה שהסכין שלי אצלו! ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: מישהי שמופיעה בטקס פתאום מתעלפת, "מה קרה?? היא התחלקה??" -"לא לא, היא עדיין שלמה, היא רק התעלפה" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שילבתי קצת משבוע שעבר, הנוכחי התחיל טוב, מקווה שישתפר

אולי תתני תאריך שנחגוג לך!../images/Emo13.gif

חבל שאני לא יודעת את שאר התאריכים.

CSI לנצח

New member
קצת באיחור אבל ... עונה D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: ישלי גשר עד אחרי סוכוווווות , @! בלי לימודים ! [: יצאתי לחופש לפני כולם P; משהו רע שקרה לך השבוע: חולה , =\ שיר שלא הפסקת לשמוע: You belong with me- Taylor Swift
התחדשות השבוע: בגדים ?
תוכנית השבוע: CSI , (( : סרט השבוע: ההצעה ספר השבוע: נקודת ההונאה דן בראון. מאכל השבוע:
יציאת השבוע: ת"א עם חברות [[ : משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חווווופש D: , להבריא . XD אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע:
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לישון בעיקר , לצאת.. , [= ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה ! הפסדתי 5 שעות מתמטיקה , 4 שעות אנגלית ושעתיים היסטוריה P; לפעמים שוווה להיות חולים xDD שיהיה סופ"ש מצוין!

למעלה