שאלון נחמד

פריסול

New member
../images/Emo221.gifשאלון נחמד../images/Emo221.gif

צבע שיער צבע החולצה מה אתה עשה בזמנך הפנוי? מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1) 2) 3) 4) 5) מה אכלת ? צבע המקלדת שלך: הצבע של המכונית של השכן שלכם מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה מהו התכשיט האהוב עלייך עברת ניתוח כלשהו האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה... קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? מה מתוכנן למחר? מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו? האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי? שתית וודקה עם מיץ תפוחים? לבשת בגדים של אמא/אבא? עישנת? עישנת נרגילה? לקחת סמים? היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה? נרדמת בשיעור?

מה נחמד בו ????

צבע שיער - חום צבע החולצה - לבן עם כיתוב כתום
מה אתה עשה בזמנך הפנוי? סודוקו מה אתה יותר אוהב- הליכה 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1) שירותים 2) שותה קפה 3) מחליפה חיתולים 4) מתלבשת 5) מצחצת שיניים מה אכלת ? ברנפלקס צבע המקלדת שלך: לבן הצבע של המכונית של השכן שלכם בורדו מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה צומי מהו התכשיט האהוב עלייך טבעת נישואים עברת ניתוח כלשהו ניתוח חניכיים האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? כן, היה מלחיץ קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? את קניון עזריאלי -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? עט מה מתוכנן למחר? אני עם הבנות בבית. על תקן גננת, מטפלת, ליצנית, זמרת, ומרפא בעיסוק
מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו? ללכת הביתה האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי?
שתית וודקה עם מיץ תפוחים?
לבשת בגדים של אמא/אבא?
עישנת?
עישנת נרגילה?
לקחת סמים?
היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה?
נרדמת בשיעור?

פריסול

New member
אני עונה../images/Emo210.gif

צבע שיער
חום שחור. צבע החולצה
ירוק. מה אתה עשה בזמנך הפנוי
מסטלבטת.. מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה
ריצה. 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)
קמה
2)
מצחצחת שיניים 3)
מעשנת
4)
מתארגנת לעבודה
5)
יוצאת לעבודה. מה אכלת
תפוח עץ ירוק. צבע המקלדת שלך:
שחורה. הצבע של המכונית של השכן שלכם
שתיי מכוניות לבנות
מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה
המתנה
מהו התכשיט האהוב עלייך
שרשרת עם לב
עברת ניתוח כלשהו
כמה.. האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה...
זוכרת
בעעעע
קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה?
כביש ראשי. -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?
מדפסת. מה מתוכנן למחר?
טיול לקניון עזריאלי
מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו
לעוף מפה
האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי
כן. שתית וודקה עם מיץ תפוחים
כן. לבשת בגדים של אמא/אבא
כן. עישנת
כן
עישנת נרגילה
כן
לקחת סמים
כן
היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה
כן. נרדמת בשיעור
חופשי

לי לו ש

New member
עונה...

צבע שיער
שחור צבע החולצה
שקוף..<בלי חולצה
> מה אתה עשה בזמנך הפנוי?
יש לי הרבה ממנו אז כל פעם עושה משהו אחר מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה
הליכה 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)שוטפת פנים 2)מצחצחת שיניים 3)מתרחצת 4)מתלבשת 5)מסדרת ת'בלאגן בחדר מה אכלת ?
מנה שווארמה הכי לא טעימה שיצא לי לאכול אי פעם צבע המקלדת שלך:
לבןוכחול כהה הצבע של המכונית של השכן שלכם
אין לו מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה
מתנה
מהו התכשיט האהוב עלייך
טבעת האירוסים שלי עברת ניתוח כלשהו
לא
האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה...
ככה ככה קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה?
בתים -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?
בקבוק שתיב בטעם אקזוטי מה מתוכנן למחר?
בנתיים כלום.. נראה מחר מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו?
ללכת לישון ולא ללכת לעבודה האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי?
לבשת בגדים של אמא/אבא?
עישנת?
עישנת נרגילה?
לקחת סמים?
נרדמת בשיעור?

../images/Emo178.gifואיי איזה שאלון ארוך..

צבע שיער - בלונדיני
צבע החולצה- שחור.. מה אתה עשה בזמנך הפנוי? בזמני הפנוי עושה קצת הליכות וגם משוטטת באינטרנט.. מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה- מכון כושר! 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)קמה עושה מתיחה 2)מצחצחת שיניים 3)שוטפת פנים 4)שותה שוקו 5)אוכלת ארוחת בוקר קלה.. מה אכלת ?מממ עכשיו אכלתי אורז עם רצועות עוף.. צבע המקלדת שלך: לבן הצבע של המכונית של השכן שלכם -כסף מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה - ברור המתנה! מהו התכשיט האהוב עלייך- שרשרת עברת ניתוח כלשהו- כן ניתוח קטן ביד הסירו לי נקודת חן האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה... - אוי אני זוכרת היטב.. אני באתי כולי מפוחדת עשו לנו טקס בבית ספר ואמרו לנו לשבת על המדרכה ואני לא הסכמתי אני שמתי את התיק והתיישבתי עליו:) בעוד ששאר הילדים התישבו על המדרכה והתלכלכו!! קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? עץ שקדיה סגול
-הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?גג של בית.. מה מתוכנן למחר? דואר, קניון , ועוד לא יודעת מה:) מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו?
האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי? איכס לא.. שתית וודקה עם מיץ תפוחים? לא אוהבת וודקה לבשת בגדים של אמא/אבא? ממש לא!! עישנת?לא! עישנת נרגילה?לא! לקחת סמים?ממש ממש לא!!! היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה? לא !! נרדמת בשיעור? לא נירדמתי אבל קרה שהתחלתי לחלום...

סמלת

New member
זה בא טוב אחרי האוכל../images/Emo3.gif

צבע שיער - שטני+פסים פרחיים
צבע החולצה - לבנה
מה אתה עשה בזמנך הפנוי? הולכת לראות את המופע של אלי ומריאנו במחשב... מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה - בחיים לא שניהם
5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)פותחת עין אחת 2)סוגרת אותה 3)מתעלמת מההשכמה של אבא 4)מתעלמת מההשכמה של הפלאפון 5)מסתובבת לצד השני
מה אכלת ? מאמאעוף
צבע המקלדת שלך:לבנה... הצבע של המכונית של השכן שלכם - אין לי, שניהם מתו משני הצדדים
מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה - תלוי ממי זה בא.... מהו התכשיט האהוב עלייך - עגילים
(איבדתי תוך חודש 4 זוגות
) עברת ניתוח כלשהו - כשנולדתי פתחו לי מחדש את הקיבה
האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה...עשו טקס של כל בית הספר במגרש כדורגל ודיברו כל הזמן על שלום כיתה א' וכל הבוגרים הסתכלו עלינו בזיזול
קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? עץ לימון
-הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? הפקק של האציטון... מה מתוכנן למחר? יום קלפי!!! מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו? לישון האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי? ברור1 שתית וודקה עם מיץ תפוחים?יאק בחיים לא מתקרבת למיץ תפוחים לבשת בגדים של אמא/אבא? עד גיל 11 עישנת?
עישנת נרגילה?
לקחת סמים?
היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה?בילדותי לצערי הרב נרדמת בשיעור?

E m i l i K o

New member
עונה ../images/Emo3.gif

צבע שיער- שחור צבע החולצה- כחולה מה אתה עשה בזמנך הפנוי?- שומע מוזיקה, יורד לים עם סיגריה מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה- ריצה 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)מכבה את השעון המעורר 2)חוזר לישון 3)שוב מכבה את השעון (הוא על נודניק) 4)נזכר שאני צריך ללמוד 5)נוסע כמו מטורף למכללה.. מה אכלת ? צהריים אכלתי קוסקוס של אמא
צבע המקלדת שלך: אפורה הצבע של המכונית של השכן שלכם- אדום מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה- אין על ברכות מקוריות! ועדיף מצחיקות מהו התכשיט האהוב עלייך-גורמט
, סתםםםםםם, האמת שבא לי לעשות עגיל בגבה!
עברת ניתוח כלשהו- כשנולדתי, נולדתי עם הרגליים הפוכות, אז עשו לי ניתוח לישר אותן האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה...- אני זוכר רק שעמדנו בחצר, מאחורי כסא, שהיו רשומים בו השמות של התלמידים באותה כיתה
קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? לבלוב של עץ
-הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?מעקה בכביש מה מתוכנן למחר? לעשות על האש עם חברים מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו? לקחת משכנתא ולקנות אופנוע כבד..... האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי? כןןןןןןןןןן
שתית וודקה עם מיץ תפוחים? לא, נשמע לי מגעיל מדי, השילוב האולטימטיבי הוא או תפוזים או Nestea אפרסק לבשת בגדים של אמא/אבא? של אבא עישנת? כרגע עם
עישנת נרגילה? חבר שלי מיפו,יש לו איזה 5 נרגילות בבית, השם חיבה שלו זה מלך הסולטן
לקחת סמים? למה השאלה היא בלשון עבר?
היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה? מתאר לעצמי שכן, לא זוכר סיטואציה מסוימת נרדמת בשיעור- היום

Mr K i n g

New member
מעניין אותך?? ../images/Emo152.gif

צבע שיער
שחור צבע החולצה
כרגע בלי
מה אתה עשה בזמנך הפנוי?
נכנס למחשב, משגע את נולי מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה
מכון
5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)
מצחצח שיניים 2)
שוטף פנים 3)
שירותים 4)
נס קפה 5)
מתלבש מה אכלת ?
הדבר האחרון שאכלתי - פלאפל צבע המקלדת שלך:
שחור - בלפטופ הצבע של המכונית של השכן שלכם
מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה
ברכה מהו התכשיט האהוב עלייך
שעון של דונה קארן עברת ניתוח כלשהו
(נולי שואלת:"גם פסיכולוגי???") האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה...
סטודנטית מציצה עליי מהבניין ממול (אולי זה הזמן להחזיר את החולצה...) -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?
חבילת ופלים בטעם עוגת גבינה
מה מתוכנן למחר?
ללמוד, ללמוד, ללמודדדדדדדדדדדד מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו?
להסתלבט בחוף הים! האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי?
לבשת בגדים של אמא/אבא?
עישנת?
עישנת נרגילה?
לקחת סמים?
נרדמת בשיעור?

נתי בת25

New member
סבבה שאלון

צבע שיער
חום כהה צבע החולצה
שחור מה אתה עשה בזמנך הפנוי?
יואת, ישנה, יושבת על המחשב, רואה טלביזיה.. מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה
מכון כושר 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע
1)מתלבשת 2)שוטפת פני 3)מצחצחת שיניים 4)מסדרת את השיער 5)שמה על עצמי תכשיטים, לוקחת ת'תיק ויורדת למטה מה אכלת ?
במיה קרה של הטורקים צבע המקלדת שלך:
שחור הצבע של המכונית של השכן שלכם
לבן מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה
ברכה מהו התכשיט האהוב עלייך
צמיד כסף שיש עלי מגיל 15 עברת ניתוח כלשהו
לא האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה...
הדבר היחידי שאני זוכרת שהפרידו ביני לבין חברה טובה שלי בגלל שפטפטנו
עץ
-הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?
אין שום דבר אדום בצד שמאל...סורי
מה מתוכנן למחר?
אללה כרים מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו?
בא לי מסאז האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי?
כן שתית וודקה עם מיץ תפוחים?
זה באמת לא לבשת בגדים של אמא/אבא?
יאפ עישנת?
לאאאאאאאאאאאאאאא
עישנת נרגילה?
לאאאאאאאאאאאאא
לקחת סמים?
לאאאאאאאאאאאא
כן בטיול
נרדמת בשיעור?
לא צחוקים איתכם, ת'שארו

boker tov

צבע שיער- shateni with highlights צבע החולצה blue says track and field מה אתה עשה בזמנך הפנוי? spend time with my girl... מה אתה יותר אוהב-מכון כושר או ריצה gym 5 דברים שאתה עושה על הבוקר באופן קבוע 1)close the window 2)brush my teeth 3)pee 4)wash my face 5)contacts מה אכלת ? 2 donuts and some milk צבע המקלדת שלך: black הצבע של המכונית של השכן שלכם blue
מה יותר חשוב לך ביום הולדת מתנה או הברכה both מהו התכשיט האהוב עלייך ring left hand 3 rocks all blue עברת ניתוח כלשהו 2 shoulder and knee האם אתה זוכר את היום הראשון בכיתה א' ? פרט קצת איך היה... קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? מה מתוכנן למחר? papers, work מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות עכשיו? sleep האם אי פעם... אכלת אוכל תאילנדי?yes שתית וודקה עם מיץ תפוחים?yes לבשת בגדים של אמא/אבא?yes עישנת?yes עישנת נרגילה?yes לקחת סמים?no היית עם אנשים כי לא הייתה ברירה? story of my life נרדמת בשיעור? no

למעלה