שבוע חדש - סיפור חדש

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif שבוע חדש - סיפור חדש../images/Emo70.gif ../images/Emo63.gif

- מי הגיעה בזמן היום? מי? מיייי? - די. אני ממילא במצב רוח חרא היום. - למה? מה קרה? - הופה. פתאום הטרול מגלה סימפטיה! - גם לי יש רגשות, את יודעת. - מסתבר. - את שוב סוטה מהנושא. - סתם, יום מעצבן. זה לא המקום או הזמן לדבר על זה. - פחדנית. - זה לא המקום לוויכוח הזה. - אני לא אתן לך להתחיל את הפינה עד שאת מספרת מה קרה. - נו, באמת... איאאאאאאאאן!@$!@#!@$@!#@!# - לאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!! זה ישתיק אותו לכמה זמן. אני אספר לו אחר כך. ב...כל מקרה! אתם לא המשכתם בכלל את הסיפור שבוע שעבר! מה קרה לכולם? :( *נעלבת* השבוע אני רוצה לפחות פרק אחד שלם!#!@#! בואו נעשה את זה! בקצרה, טום מצא את עצמו עם האישה שהופיעה בחלומותיו בחדר ישן שלא הכיר עם קירות לבנים ורהיטים המעוטרים בצבעי זהב וברונזה. הוא שאל את האישה איפה הוא. "היא לא ענתה. חיוכה רק התרחב לאיטו, עד שנשמע צחוק הפעמונים שלה. משהו קפץ בתוכי. זו הייתה הרגשה שאף פעם לא הכרתי... הרגשה כזו שאי אפשר לתאר במילים. היא הייתה כה קרובה אליי, שתלתליה השחורים ליטפו את פניי בעת שנעו כשצחקה והנידה את ראשה. היא קמה באיטיות וצעדה לעבר מכתבה מפוארת מעץ מהגוני, שבה הבחנתי רק הרגע, והתיישבה על כיסא גדול שהיה מולה." וכמובן, אסור לשכוח את...
החוקים:
אין להמשיך יותר מפרק אחד בכל תגובה.
אין לפרסם תוכן פוגע (כגון, העלבת מישהו \\ מישהי מהפורום).
אין להמשיך תגובה שהומשכה.
והכי חשוב - תיהנו!!! בהצלחה!

e t a

New member
../images/Emo118.gifהמשך שלי ^^

"טוב, הגיע הזמן לכמה תשובות", הכרזתי בקול תקיף. היא מיד החלה לצחקק בקול המוכר הזה, האהוב הזה. אני זוכר שגם בחלומות הצחוק הזה תמיד הצליח להרגיע אותי, עד כדי הפנוט. "אני מניחה שאתה די מבולבל עכשיו, הא?", אמרה, כאילו מרוצה מעצמה. "אל תיתן לי את המבט הזה... אתה יודע ששמחת לראות שאני אמיתית". "טוב...", הסמקתי מיד. "איך.. איך זה קרה? איך עשית את כל זה?". "טוב, זה תלוי למה את המתכוון", החזירה בשנינות. "עשיתי הרבה דברים בשבוע האחרון". הרמתי גבה אחת, והיישרתי אליה מבט. "אני רוצה תשובה רצינית. איך נכנסת לחלום שלי?" "טוב.. הסיפור שלי הוא לא עד כדי כך פשוט. הוא מתחיל לפני עשר שנים..." בהצלחה

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif נעלבתי.

למה אתם לא ממשיכים יותר?! (חוץ מדני. דני היחיד שמגניב פה. D: )

למעלה