קראתי שלידיה רצתה שהתאומות

../images/Emo221.gif../images/Emo221.gifקראתי שלידיה רצתה שהתאומות

יהיו אלה שישירו אז מי שינה את ההחלטה של לידיה ? פרידה שינתה את ההחלטה של לידיה או שההפקה שינתה את ההחלטה של לידיה ? שאלה נוספת : הדיירים כבר הצביעו להדחה ?

יובל רן

New member
בוקר טוב גם לך

אבל תתכונן לעריכה היום של עיגול קצוות. כביכול לידיה וההפקה ביחד.

abigl

New member
התהומות נראות כמו בטטות קצרות ועגולות ולא יפה

לראות אותן על המסך. מבחינת קול - הן מוצלחות יותר. אבל השיר הזה נראה טוב יותר עם בנות יותר גבוהות ומרשימות. חוץ מזה, שירן מקלקלת הרבה לרינת. רינת היתה יכולה לשרוד הרבה זמן בבית, אבל שירן עם הפיוז הקצר שיש בה גם טיפשות ולא מבינה איפה היא נמצאת, ממש הורסת הכל. חבל שזה ככה. בשלב מוקדם הן תצטרכנה להפרד אחת מהשניה. השבוע אחת לבשה מכנס ארוך וחולצה נורמלית והיא נראתה הרבה יותר זה וחמודה. מי שאיפשר להן להכנס לבית בלי לעבור אצל מלבישה נורמלית ואלה שנתנו להן להביא את הביגוד הזה וללבוש את אוסף הסמרטוטים שלהן - ממש גרמו להן נזק בלתי הפיך. יש ימים שפשוט לא ניתן לצפות בהן בגלל שנראות נורא.

המדאוס

New member
עדיף להיות מלאה מאשר ערסית או שכבנית../images/Emo13.gif

האופי עושה את האדם אצלך הבגד עדיף אדם בבגדים קרועים ואופי טוב וחם מאדם בחליפה שהוא מתנהג רע ומנצל אחרים

נוקי 100

New member
כולן עדיפות בעיני על שתי החרגוליות

דנה ובת-חסותה, העלה הנידף סיוון

המדאוס

New member
לידיה היא הגקי של האח הגדול ספרד

לידיה ידעה שהתאומות יותר יתאימו-אבל ההפקה החליטה משיקולים זרים להחליף ולתת לנופר וליהיא לידיה ידעה גם מי אהב אותה הכי הרבה בבית והחזירה אהבה בחזרה לשירן ורינת

Siti102e

New member
אולי בתוך הבית, בפורומים שלהם דווקא מצאתי

תגובות אחרות, שמזכירות יותר את סיון - עציץ, אגרטל, רהיט וכדומה!

המדאוס

New member
היא עשירית בבית אוהבים אותה בחוץ

מעניין איך עציץ הגיע כל כך רחוק בספרד כאשר יש בחירה של 3 דיירים להדחה כמה שקרים אתה יכול לומר בשם המתמודד שלך

Siti102e

New member
תגיד המדאוס אתה דפוק? איזה מתמודד שלי?

על מה אתה מדבר? אין לי אף מתמודד מועדף בבית העונה הזאת! ג'קי מקסים, אבל אני לא אסמס לא עבורו ולא אף אחד אחר- ומה שכתבתי על לידיה, באמת קראתי בפורומים שלהם- אין לי מושג אם זו דעת הרוב או לא! וכמו שאתה יודע- אם אוהבים מישהו בבית זה לא אומר שאוהבים בחוץ.

המדאוס

New member
רק דפוק יחשוב שעציץ יגיע למקום העשירי

ואף אחד לא אוהב אותו ועוד משהו לא רציתי לפגוע אבל אתה מתחיל בזה אתה מתחיל להזכיר לי את התומכים של גקי -מי שלא איתי אויב שלי אני רואה איך הם פתאום מזלזלים באהבה שאלירז מקבל בחוץ המפלצת הזאת מתחילה לגדול ועוד מאט אף אחד לא יוכל להוריד אותה ומי שינסה כל הטוקבקיסתים יתנפלו עליו סתם חומר למחשבה--אין לי כלום נגד גקי ---אני נגד חוק העדר כבסים שהופך לעדר שוורים שרומס הכל בדרך

Siti102e

New member
אני אישה ולא גבר- המדאוס - ופשוט תודה בזה-

טיפסת על עץ גבוה מדי- זה הכל- נכנסת בי לחינם. תתנצל ותמשיך הלאה. איזה תומכים של ג'קי, מה כל השטויות שבירברת שם קשורות? אין לי מושג איזה מקום היא וגם מעניין לי את התxxx איזה מקום היא או מי יקח את המיליון כאן או בספרד! כולה אמרתי שמהמעט ספרדית שאני יודעת זה מה שקראתי כמה פורומים שלהם- זה הכל! ובפעם האלף- ג'דקי חמוד בעיני, אבל לא יותר מזה, מצדי הדג יכול לזכות במיליון! כיך לי בפעם הראשונה לראות עונה של האח- כשאני לא מעורבת רגשית, כשאין לי מועדפים, כשאני יכולה לשנות כל שני וחמישי את הדעה שלי על כל מועמד/ת! סתם כיסחת אותי שלא לצורך!

המדאוס

New member
רק בגלל התשובה

מגיע לך התנצלות ולא בגלל שתיפסתי על עץ גבוה--בגלל התשובה הכנה שלך

שירי111

New member
הגבתי לך בתשובה אליו.

את מדברת על משהו אחד והוא עונה לך על דברים אחרים, בלי קשר..

למעלה