שרשור קטלוג

ruthiety

New member
איך מקטלגים כתבה ששודרה בטלביזיה

שלום לכולם אני משתמשת במידע ששודר בכתבה בטלביזיה לעבודה שאני מגישה כיצד מקטלגים, אם בכלל, כתבה בטלביזיה? למדתי קטלוג ממזמן ולא רק שאין לי את הספר אני ממש לא זוכרת מה כללי הקטלוג בעניין זה. או אם יש מישהו שמוכן לשאול את קדר. היא בוודאי יודעת את התשובה. אשמח לקבל תשובתכם בהקדם כדי שאוכל להכניס לרישום הביבליוגרפי. תודה

tirass

New member
שאלה בקיטלוג

האם כשמקטלגים צריך להתייחס לפרטים כמו טבלאות מפות ותרשימים בנפרד או שזה נחשב כלול ב"איורים"? תודה (-:

chayahd99

New member
כמה הצעות... ודילמה

אישית, אני לא כ"כ זוכרת איך מקטלגים. נקודה. לכן, היה לי קצת קשה לזהות מתוך התוצאות של Google מה רלוונטי ומה פחות, ובכ"ז הנה שני קישורים שאולי יסייעו: 1. CATALOGING PROCEDURE MANUAL--VOYAGER 2. Feature Film & Television Cataloging Guidelines הקישורים מתייחסים בעיקר לתוכניות טלוויזיה, אבל אולי ניתן למצוא בהם גם קצת מידע על כתבות. והנה הדילמה: איך מחפשים ב - Google הנחיות ל-"קטלוג" (עם חיריק מתחת ל-"ק") להבדיל מ-"קטלוג" (עם קמץ או פתח מתחת ל-"ק")

כרמל26

New member
לא בטוחה

את גם עושה את התרגיל המעצבן כל הרבה פרטים ודקויות אפשר להשתגע. אבל נראה לי שצריך לציין איורים,מפות,מה שלא יהיה....לפי סדר הא"ב השאלה נגיד אם יש רק מפות נגיד אם צריך לציין איורים לא יודעת?!

חייםלוי

Member
מנהל
אני לא יודע מה אתם לומדים אבל

כמקטלג ותיק אני מציין מפות, תרשימים וכד' עם פסיק ביניהם לפי סדר א"ב. כך: איורים, מפות, פורט", פקס", תרשימים. טבלאות נכללות באיורים או בתרשימים.

ruthiety

New member
אפשר להשתמש באופרטורים בוליאניים

היי ראשית תודה על הקישורים זה יותר מתאים לסרטים או סדרות אבל יש לי כיוון. ולגבי הדילמה...אפשר להשתמש באופרטורים בוליאנים בחיפוש המתקדם ולרשום קיטלוג (עם האות י' ) וגם קטלוג (ללא י') ספריה וגם ספריות ואז אין סיכוי לפספס משהו. כך אני הייתי מבצעת את החיפוש. ואם מצאת משהו יותר מתאים אשמח לקבל תודה

DGtal

New member
יש הבדל בין קיטלוג לכללי ציטוט

אם את רוצה לצטט את זה בעבודה, אז הבסיס שלך צריך להיות כללי הציטוט הנהוגים במחלקה לה את כותבת את העבודה. כללי הקיטלוג של AACR2 וכד' רלוונטיים לקיטלוג בספרייה/מרכז מידע וכד', אין להם קשר ממשי לציטוט ביבליוגרפי בעבודה (מלבד השדות הבסיסיים הקיימים בשניהם).

ruthiety

New member
זקוקה לכללי ציטוט לעבודה במחלקה

שלום רב אין לי צורך בכללי הקיטלוג של AACR2 אלא בכללי ציטוט לעבודה סמינריונית האם יש ברשותך את כללי הציטוט המתאימים לכתבה ששודרה בטלביזיה? תודה

ronitos

New member
אני ../images/Emo13.gif

שלוםלך אשמח אם תיצרי איתי קשר במערכת המסרים תודה

Casey1

New member
מכירת חוברת תרגילים בקטלוג

שלום, אני מוכרת חוברת תרגילים לקורס קעטלוג של רחל קדר. אנא צרו קשר אם אתם מעוניינים

למעלה