seaגל

New member
../images/Emo221.gif

מאוכזבת מעצמי שככה מרגיש לי שככה הראש שלי זה פשוט הורס אותי סליחה אמא.

../images/Emo201.gifסיגל......

לפעמים אני העצמי שלי כל כך קשה שאני פוגע באחרים. לפעמים אני לא מוצא את העצמי שלי ואז רע לי בחיים. אני מחפש להכיר את העצמי שלי אבל אין לי כלים. אני מרגיש שככה הראש שלי במקומות אחרים אני מרגיש שהראש שלי מחפש כיוונים. אני מאוכזב מעצמי מרגיש כל כך רע אני מחפש לי כיוון מחפש מטרה. אנסה לחפש את החיובי שבי אנסה לשנות אחפש תחומים בהם טוב לי אשלוט במחשבות. אקח אחריות למעשיי אתחיל לחיות. את מבקשת סליחה היא מבינה אבל את צריכה לשנות יש בך את הכוח והרצון את מרגישה הרוסה קורסת. אבל בחיים יש נפילות. ואת רק את יכולה להרים את עצמך לקחת הכל בשליטתך ולי נשאר רק לומר ולאחל ליום שבו תהיי מרוצה מעצמך.

seaגל

New member
תודה

אני לא מרוצה מהמחשבות והרגשות שלי כלפיה וקשה לי עם זה מאוד הלוואי ויכולתי להסביר אבל יש דברים ש......... תודה על חיבוק ומילים מחזקות מקווה גם שיבוא יום ואני אסלח גם לעצמי על הקושי שלי מולה הלוואי ויכולתי להעלים את מה שאני מרגישה פעם הייתי עושה את זה היום זה קשה יותר......

קא לה

New member
../images/Emo23.gif

רציתי לשים לך לב בכותרת, שזה יהיה הדבר הראשון שתראי. אני קוראת פה דיי הרבה, ככה בשקט, לפעמים מגיבה, ומהמילים שלך תמיד השתקף לי לב כזה, גם בפעמים הכי כואבות ובמילים הכי צורבות. לא יודעת, זה רק הראה לי יותר, משומה, עד כמה הדרך שאת עוברת מגבשת אותך למשהו שדורש הרבה אומץ לצעוד בו. ורציתי שתזכרי, שלפחות דרך העיניים שלי, דרך המילים שלך פה, גם ברגעים הפחות טובים שאת לב גדול. וזהו.

seaגל

New member
ממממממממ

וואו תודה רבה על המראה ששמת לי מול העיניים דווקא ברגעים שהכל כל כך מטושטש והלב מרגיש הכי מכווץ בעולם... "ורציתי שתזכרי, שלפחות דרך העיניים שלי, דרך המילים שלך פה, גם ברגעים הפחות טובים שאת לב גדול. וזהו." זה חיבוק מקסים ברגע של כאב תודה לך

seaגל

New member
.........

לא יודעת למה אבל אני אכולת רגשות אשם אל מול מה שמתחולל בתוכי כאילו מישהו לימד אותי שלהרגיש כמו שאני מרגישה המשמעות היא שאני אדם רע ולא ראוי.... קשה לי הכי בעולם לא לרצות את קרבתך כי הרי חיים שלמים רציתי רק אותך... לקח לי הרבה זמן ללמוד לשחרר את המקום הזה שלך כקורבן קורבן של אלימות קשה היה לי הרבה יותר קל לקבל אותך כקורבן כי אז את לא אשמה לא אשמה שלא היית שם בשבילי אף פעם כי פשוט לא יכולת מאז אותה פגישה משולשת שלנו ששמעתי באזניי והפנמתי עם הלב שאת בוחרת לא להיות הכל נעשה כואב יותר.... פעם חשבתי שאותך אני ארצה הכי הכי שתיהיה איתי במקום הכי חשוב לי הכי אנטימי שלי אבל מצאתי אותי מחפשת אחרים רק לא אותך וזה קורע אותי זה מרגיש לי כמו חטא על פני האדמה לא לאהוב אותך לא לרצות אותך לצידי.... את תהיי שם כמו שאת יודעת אבל מבחינתי כרגע במקום שאני נמצאת מהמקום שאני זקוקה לו זה לא מספיק כי מה שאני באמת זקוקה לו זה חיבוק עוטף חיבוק של דוב חזק כזה שיאפשר לי לכמה רגעים להתפרק את בחיים לא חיבקת אותי לא ברגעים שמחים לא ברגעים קשים ואת גם לא תחבקי אותי מחר ואני כל מה שאני רוצה זה חיבוק...

ה מוזה

New member
../images/Emo38.gif

יש בך אהבה לאבא למרות ועל אף חמלה והבנה למרות ועל אף ויש בך מקום שסולח לאבא יש בך אהבה לאמא למרות ועל אף חמלה והבנה למרות ועל אף ומקום שסולח לאמא קחי את כל החמלה,ההבנה,הסליחה,האהבה והעניקי אותם ~ לך ~ על מה את מבקשת סליחה מאמא? על הרגש שלך?על הכאב שלך?על האכזבה שבך? סלחי לך,שאת אנושית וכמו כל ילדה רוצה את אמא מחבקת ברגעים בהם יותר מכל את זקוקה לחיבוק סלחי לך,שאת אנושית וכמו כל ילדה רוצה את אמא שבחיקה אפשר להתכרבל קצת עד שחוזרת הנשימה סלחי לך,שאת רוצה את מה שאמא לא תדע לעולם להעניק לך ........ חיבוק מהלב שעוטף ומכרבל "זה מרגיש לי כמו חטא על פני האדמה לא לאהוב אותך לא לרצות אותך לצידי...." לפעמים קרוב זה הכי כואב כשהוא הכי רחוק שיש וכשאת רוצה את אמא קרוב והיא מרחק נגיעה אך כה רחוקה זה מכאיב הרבה יותר ... וכשלא רוצים שיכאב מעדיפים רחוק כי אז זה פחות יכאב להרגיש כמעט....היא שם,קרובה,כמעט נגיעה וכה רחוקה ... מרחק של נגיעה,מרחק של חיבוק,של כמעט..... כשאוהבים כ"כ,כשרוצים כ"כ רק אז כואבים כ"כ את אותו הקרוב-רחוק ומעדיפים רחוק והרחק הוא פחות כואב אין לך על מה לבקש מאמא סליחה הן זו היא שבחרה במרחק ואם תקראי את התגובה הזו כשאת פוקחת עיניים בבוקר אני רוצה שתקחי איתך את החיבוק הזה {{{{{{{
}}}}}}

seaגל

New member
../images/Emo23.gif

שמחתי להתעורר לתוך חיבוק לוקחת איתי את החיבוק המדהים שלך תודה לגבי מה שכתבת אני אגיב מאוחר יותר..

למעלה