איך מרגישים שסוף העולם מתקרב?

../images/Emo222.gifאיך מרגישים שסוף העולם מתקרב?

אז 36 % סוף העולם מתקרב אבל אם פתאום העולם מתחיל להתפוצץ,מה עלינו להרגיש?רעידת אדמה?אש?הפסקת חשמל? ועוד דבר,מה התיכנונים שלכם ליום רביעי?משהו מיוחד?לקיים יחסי מין בפעם האחרונה?להזכר בנוסטלגיה?סיאנס? מההה???מההההההההההההההה?דברווו כבר!!!!!!! -סליחה על ההודעה המפגרת,אתם יכולים לא להגיב,אתם מקבלים רשות מכדור הארץ

Yggdrasil19

New member
דווקא יום רביעי?

היו שמועות על כל מיני ימי דין וארמגדון ברחבי ההיסטוריה, כולל אחד שיתרחש בעוד כארבע שנים, אבל בעוד יומיים... על סמך מה אתה מבסס את זה?

על סמך

החדשות,הכתבות, תקרא באינטרנט,תוכל למצוא כתבה אחת בוואלה, ואל תגיד "איזה בולשיט.." כי כל מה שכתוב שם נכון..על החור השחור כל הבולשיט הזה

Yggdrasil19

New member
לא נשכח אותך

מה קורה? זוכרת את ההבטחה שלך להיכנס למעגל הפנימי של מעריצי הישרדות? אז הפרק הראשון בעונה 17 מתחיל בעוד 13 ימים (הספירה לאחור החלה).

kiksky

New member
סוף העולם עוד רחוק, תהיה רגוע ../images/Emo13.gif

גם אם האנושות תיכחד (ולא בגלל הניסוי הזה, זה בטוח!) כדור הארץ ימשיך להסתובב

Yggdrasil19

New member
אני אומר

שתוך משהו כמו 60 שנה אנחנו נהרוג את עצמנו בגלל זיהום כדור הארץ. אבל בתקווה גדולה, עד אז נוכל לגור על הירח.

kiksky

New member
אצלי יום רביעי זה שכירות ../images/Emo13.gif

גם משכורת כמובן. מעניין מה יבוא קודם?
דרך אגב, קראתי תגובה מצחיקה לגבי הניסוי - שהניסוי הזה כבר היה וכך נוצר המפץ הגדול
ועכשיו לשיר,,,
'אוהו,, איך שגלגל מסתובב לו,, (מסתובב לו,,,)'

חחח המדענים שעושים את הניסוי הזה

צריכים להיות בפורום הזה... הם שרוטים לגמרי! בשביל מה לשחזר את המפץ הגדול? זה ממש מפגר...

Yggdrasil19

New member
הספירה לאחור התחילה

לילה טוב... לפחות לא נרגיש את המוות... תנו לשינה הגדולה מכל להשתלט עליכם ועל כל כדור הארץ. ותחזור הארץ לתוהו ובוהו וחושך על פני תהום.

Sparrrow

New member
הם היו חייבים לשים את זה

יום לפני ה11/09?? מחפשים צרות... קיצר יום חמישי יש לי מבחן ענק (בגלל זה לא שמעתם ממני
), אז אם ביום רביעי העולם מושמד זה בא לי בטוב.

איזה טוב , בשביל זה ארבעה חודשים אני מתאמצת

להחלים מאנורקסיה ואוכלת כמו בנאדם? יאללה , למה לא אמרו לי קודם ,לפחות הייתי מתה במשקל 18 קילו.........:-
(לא , רציני , ארבעה חודשים אני נאבקת במליון ואחד נזקי אנורקסיה למיניהם , ובסוף הם מחריבים לי את העולם. פשוט בושה.)

Sparrrow

New member
ממש חוצפה

תתנחמי בזה שסביר להניח שגם הם יושמדו יחד איתנו
ו
על ההחלמה

דידיZ

New member
אז עכשיו נצטרך באמת לגור על הירח??

צריך כבר לקנות חלקות אדמה, אבל בטח ע
כשיו המחירים בשמיים!!

למעלה