הודעות/חדשות/כתבות

מצב
הנושא נעול.

stratomaximus

New member
מתחיל המאבק למהדרין ברק"ל בירושלים
בלוגרית חרדית על הדרישה לקרונות מופרדים ברק"ל בירושלים
בקצב הזה נתחיל לדרוש מהדרין מהחרדים
קרון רכבת קלה נטול חרדים. עם כל הכבוד, ה- "חרדה" מתחילה להביא אותם למחלת נפש. מה השלב הבא? לכלוא את הנשים בצינוק?

אורי404

New member
בקצב הזה נתחיל לדרוש מהדרין מהחרדים
קרון רכבת קלה נטול חרדים. עם כל הכבוד, ה- "חרדה" מתחילה להביא אותם למחלת נפש. מה השלב הבא? לכלוא את הנשים בצינוק?
העבודה משחררת ממחשבות שונות
כאשר חלק לא מבוטל מהם, יתחיל לעבוד באופן מסודר יותר, עשויים להגיע לפתרון דברים שונים, כמו אותן מחשבות שלהם וכך גם הנטל הכלכלי של אנשים אחרים, שמשרתים בצבא (סדיר ומילואים), עובדים מסודר ושלא תמיד מצליחים לסיים את החודש.

כאשר חלק לא מבוטל מהם, יתחיל לעבוד באופן מסודר יותר, עשויים להגיע לפתרון דברים שונים, כמו אותן מחשבות שלהם וכך גם הנטל הכלכלי של אנשים אחרים, שמשרתים בצבא (סדיר ומילואים), עובדים מסודר ושלא תמיד מצליחים לסיים את החודש.
לא הייתי משתמש בביטוי "העבודה משחררת"...

mister K

New member
עניין של גיל, אורי...
אל תרגיש עם זה רע. הדור שלך פחות גדל עם זה. אגב התפלאתי שדווקא רתם ואנדי הצעירים יחסית העירו לך...
גם הדור שלי חונך על זכר השואה...
עם כך מה שנוגע לכך. גם אצל רוב בני הדור שלי זו האסוציציה שמתעוררת להישמע המשפט הזה. לפחות אצל רוב האנשים שאני מכיר. חוץ מזה, מי שביקר שם וראה את השלט לא יכול לשכוח.

גם הדור שלי חונך על זכר השואה...
עם כך מה שנוגע לכך. גם אצל רוב בני הדור שלי זו האסוציציה שמתעוררת להישמע המשפט הזה. לפחות אצל רוב האנשים שאני מכיר. חוץ מזה, מי שביקר שם וראה את השלט לא יכול לשכוח.

אז הנה, תרמנו את חלקנו לשימור הזכרון...

אהבתי את הביטוי ! סחטיין ! אכן קיים צורך
להתנות את המשך מתן הקצבאות וההנחות בהתחייבות לעבוד עבור השוק ועבור עצמם. ובקשר לכל ההפרדות הללו, דעתי ידועה: אותם קיצוניים חרדים צריכים לשבת במעצר מנהלי עד גירושם ללבנון באוהלים בכלא קציעות ורק שם, ולעבור עאדד (ספירות התפקדות) חמש פעמים ביום. הקיצוניים שבהם הם רק קומץ מתוך כלל העדה החרדית. צריך להתחיל בטיפול אינטנסיבי בקיצוניים הללו. הללו שחלקם אנטי ציוניים הינם אוייבים שלנו ומקומם בלבנון. אפשר כמובן לאלץ אותם בכח פיזי לעבור ללבנון או פשוט לזרוק אותם מעבר לגבול ושהלבנונים ישברו את הראש מה לעשות בהם. זו תהיה צעדת הנכסה מהצד שלנו הפעם...

amit1270

New member
מתחיל המאבק למהדרין ברק"ל בירושלים
בלוגרית חרדית על הדרישה לקרונות מופרדים ברק"ל בירושלים
אני לא מבין למה מתרגשים
מכל פלוץ של פנאט משועמם ממאה שערים. הם יכולים לרצות עד מחרתיים. לא יהיה מהדרין ברק"ל.

אוהד11

New member
אני לא מבין למה מתרגשים
מכל פלוץ של פנאט משועמם ממאה שערים. הם יכולים לרצות עד מחרתיים. לא יהיה מהדרין ברק"ל.
אל תהיה כל כך נחרץ, גם על קווי מהדרין אמרו
שהם לא חוקיים ובג"ץ פסק בצורה אנמית ולמעשה הם שרירים וקיימים

down under

New member
אל תהיה כל כך נחרץ, גם על קווי מהדרין אמרו
שהם לא חוקיים ובג"ץ פסק בצורה אנמית ולמעשה הם שרירים וקיימים
קווי המהדרין התחילו כגחמה של אגד
חברה פרטית למחצה או פרטית ממש (לא מתמצא יותר מדי בהגדרה המשפטית של המצב של הפירמה דמתקראת אגד) שרצתה להרוויח ציבור נוסעים נרחב (מרבית החרדים הפאנטים ממאה שערים, גאולה וסנהדריה הם אנשים די עניים נטולי רכב פרטי). אתה רואה את עירית ירושלים (שהיא המפעילה של הרק"ל) נכנעת לחרדים ומפעילה שירות מהדרין? כי אני לא והראיה שלי היא בין טובה למעולה.

mister K

New member
קווי המהדרין התחילו כגחמה של אגד
חברה פרטית למחצה או פרטית ממש (לא מתמצא יותר מדי בהגדרה המשפטית של המצב של הפירמה דמתקראת אגד) שרצתה להרוויח ציבור נוסעים נרחב (מרבית החרדים הפאנטים ממאה שערים, גאולה וסנהדריה הם אנשים די עניים נטולי רכב פרטי). אתה רואה את עירית ירושלים (שהיא המפעילה של הרק"ל) נכנעת לחרדים ומפעילה שירות מהדרין? כי אני לא והראיה שלי היא בין טובה למעולה.
גחמה של משרד התחבורה בשיתוף עם אגד.
אין ספק שאגד הם המרוויחים העיקריים מכל הסיפור. אבל לאפלייה הבוטה במחירי הנסיעה לעומת קווים אחרים אחראי משרד התחבורה שנתן לכך גושפנקא חוקית.

down under

New member
גחמה של משרד התחבורה בשיתוף עם אגד.
אין ספק שאגד הם המרוויחים העיקריים מכל הסיפור. אבל לאפלייה הבוטה במחירי הנסיעה לעומת קווים אחרים אחראי משרד התחבורה שנתן לכך גושפנקא חוקית.
ולעניין ובמיוחד לנהי של המנהל יש לך התייחסות?
אתה מדמיין שהמדינה/עירית_ירושלים/הנהלת_הרק"ל יכנעו לחרדים ויפעילו שירות מהדרין?

mister K

New member
ולעניין ובמיוחד לנהי של המנהל יש לך התייחסות?
אתה מדמיין שהמדינה/עירית_ירושלים/הנהלת_הרק"ל יכנעו לחרדים ויפעילו שירות מהדרין?
אין סיכוי. העירייה וסיטיפס לא ייכנעו.
אבל ביבי כרגיל ימלא פיו מים, גם אם הסוגייה הזאת תעורר מהומות.

down under

New member
אין סיכוי. העירייה וסיטיפס לא ייכנעו.
אבל ביבי כרגיל ימלא פיו מים, גם אם הסוגייה הזאת תעורר מהומות.
מה הקשר לביבי, מה?
למה להכניס סתם קשקוש פוליטי הזוי ולא נכון? הרי לא הממשלה היא זו שתחליט, מה גם שבממשלה יש רוב סופר דופר מוחץ כנגד זה. הרי ש"ס עצמה לא בטוח שהיא בעד וחוץ מזה כל המפלגות בקואליציה הן נגד זה. לא הליכוד, לא המפלגה של ברק, לא ישראל ביתנו ולא הבית היהודי/הלאומי. אז למה לקשקש בקומקום שטויות כאלו בזויות/הזויות?!?!?

mister K

New member
מה הקשר לביבי, מה?
למה להכניס סתם קשקוש פוליטי הזוי ולא נכון? הרי לא הממשלה היא זו שתחליט, מה גם שבממשלה יש רוב סופר דופר מוחץ כנגד זה. הרי ש"ס עצמה לא בטוח שהיא בעד וחוץ מזה כל המפלגות בקואליציה הן נגד זה. לא הליכוד, לא המפלגה של ברק, לא ישראל ביתנו ולא הבית היהודי/הלאומי. אז למה לקשקש בקומקום שטויות כאלו בזויות/הזויות?!?!?
שום הזוי ושום בזוי. יש קשר ועוד איך!
שאלת האם לדעתי המדינה, העירייה והרכבת הקלה ייכנעו. ביבי יושב כרגע בראש המדינה ובסופו של דבר המילה הסופית היא שלו, גם בנושאי דת. בכל מאבקי הדת בירושלים, הממשלה בראשותו ביבי מתמידה בשתיקתה ונשמע רק קולה של העירייה. כל הקואליציה נגד ההפרדה? כן, כמו שכל הקואליציה הייתה נגד העתקת המיון באשקלון. אהממ... אופס! בעצם הממשלה קבעה שאפשר להעתיק אותו לטובת כישוף העצמות הפגאניות (
). כזכור הצביעו אז בעד ההעתקה גם שרים חילוניים, כולל שר התחבורה, וגם ראש הממשלה בכבודו ובעצמו שנכנע לבסוף רק בשל הביקורת הקשה שספג באופן אישי. אפרופו שר התחבורה, להזכירך הוא גם תמך בגלוי בקווי ההפרדה וניסה למסד אותם עד שבג"צ התערב. ראש הממשלה הפחדן לא מעיז לפצות את פיו בכל מה שקשור לנושאי דת. כך גם שר התחבורה כ"ץ. לכן אין סיכוי שההתנגדות להפרדה תבוא מהם. גם אין פה קטע של ימין ושמאל, מבחינתי כל פוליטיקאי שנכנע לעסקני דת או שמעדיף לשתוק כשמדובר בסוגיות כגון אלו, הוא פוליטיקאי בזוי. לא משנה לאיזה צד של הקשת הפוליטית הוא משתייך.

amit1270

New member
שום הזוי ושום בזוי. יש קשר ועוד איך!
שאלת האם לדעתי המדינה, העירייה והרכבת הקלה ייכנעו. ביבי יושב כרגע בראש המדינה ובסופו של דבר המילה הסופית היא שלו, גם בנושאי דת. בכל מאבקי הדת בירושלים, הממשלה בראשותו ביבי מתמידה בשתיקתה ונשמע רק קולה של העירייה. כל הקואליציה נגד ההפרדה? כן, כמו שכל הקואליציה הייתה נגד העתקת המיון באשקלון. אהממ... אופס! בעצם הממשלה קבעה שאפשר להעתיק אותו לטובת כישוף העצמות הפגאניות (
). כזכור הצביעו אז בעד ההעתקה גם שרים חילוניים, כולל שר התחבורה, וגם ראש הממשלה בכבודו ובעצמו שנכנע לבסוף רק בשל הביקורת הקשה שספג באופן אישי. אפרופו שר התחבורה, להזכירך הוא גם תמך בגלוי בקווי ההפרדה וניסה למסד אותם עד שבג"צ התערב. ראש הממשלה הפחדן לא מעיז לפצות את פיו בכל מה שקשור לנושאי דת. כך גם שר התחבורה כ"ץ. לכן אין סיכוי שההתנגדות להפרדה תבוא מהם. גם אין פה קטע של ימין ושמאל, מבחינתי כל פוליטיקאי שנכנע לעסקני דת או שמעדיף לשתוק כשמדובר בסוגיות כגון אלו, הוא פוליטיקאי בזוי. לא משנה לאיזה צד של הקשת הפוליטית הוא משתייך.
לצערי אתה צודק

מצב
הנושא נעול.
למעלה