חזרנו מהעולם ההוא...

ramoni

New member
../images/Emo222.gif חזרנו מהעולם ההוא...

אני חושב שקודם כל חשוב לציין. כדאי שכולנו נהיה ששותפים לחצית הגשר הזו, היא בשביל כולנו. הפורום הזה , הוא פורום חברתי כדלקמן, כמו שפורום יכול להיות. הפורום מת?!! דיוני אוף?! לא מתקבל על הדעת, הפורום גם ידע להיות מאוד מקצועי, אומנותי ואלקטוראלי שצריך. בשביל לשמור על הפורום ולהחזיר אותו למה שהיה, צריף פשוט לכתוב הודעות. לא חסר הרבה מה לכתוב, אם קשה לכתוב הודעה שקשורה למיוז, תמיד אפשר להסתכל על הדשא של השכן, שבמקרה הזה העדניות שמסביב לגינה. לא חושב שתהיה בעיה לדבר על נושאים מקבילים שיתאימו לאוירת הפורום. קולנוע, ספרים, חיי חברה, אלה דברים שהם נדבח חשוב במלל הלהקה ההתפקדות מצידי יכולה להיות כל יום, אך ורק כדי שיהיה כיף בפורום. הרי מעל הכל זה מה שחשוב לנו. כמובן שהכיף זה אמור להעשות בהתאם לחוקי הפורום אותם אתם כנראה יודעים
אין להציף בהודעות ,
אין לקלל או עשות חרם אוו להעליב משהו בפסים אישיים, או כל דבר החורג מנוהל התנהגות תקין ומקובל
אין לפרסם כאן הודעות עם לינקים לאתרים פיראטים, ובכלל אין לדבר על הורדות בפורום גם אם זה "יש לי את ההופעה, מי שרוצה במסר אישי" וכו... מותר לפרסם קטעים מאתר יוטיוב ודיילימושן
אין לפרסם מספר תעודת זהות או מספר טלפון
אין לעסוק בכל דרך שהיא בחדירה האקרית לפטרי משתמש אחר
ושוב פעם, על חוקי הפורום האלה נועדו שיהיה לנו קל ושמייח ונוחל לחזור לימים הטובים , אחרי הכל הניהול שלי(כלומר מד החיים של הפורום)יכנס לאופן רשמי רק אחרי תקופת סינון של חודש בו עלינו לעבור את סף ה200 הודעות, כך שכולנו שותפים להצלחתו. בהתאם לזאת, אני מתכנן בימים הקרובים לארגן פרויקט קטן שיעלה למאמרים. במסגרתו כל שיר של מיוז יחנוך את מיטב דעות הקהילה שלנו, כל שבסוף הפרויקט, יהיה לנו ילד" שכולנו נהיה גאים בו, ובכל פעם שנחזור אליו נגידכמה גדל, וכמה ילדותיים היינו, איך אהבנו אותו
, וכמובן יהיה רשום אך ורק על התוית "פורום מיוז" וכמובן תודה רבה רבה מלשתי המנהלות הפורשות, אורטל ולירון עשיתם הרבה, ואין לי איך לתאר זאת. אני מקוה שביום מן הימים תחזרו להגיד שלום או משהו, נשמח לראותכן.

Astro Sock

New member
כל הכבוד רם!

היה לי קשה לקלוט שפורום שמוקדש למיוז (!) נסגר. במשך הזמן הזה שהוא היה סגור, הייתה לי הרגשה מאוד לא נעימה בלב, וכבר חשבתי שהמצב הולך להשאר כמו שהוא, עד כמה שזה לא ראוי ללהקה מופלאה כמו מיוז. עכשיו שראיתי את המסר שלך במקרה, נפלט לי "יאי" מאושר ומוזר כזה חח. שמחה (ומודה לך) שלקחת יוזמה!

Rock Bottom

New member
תבורך, בנאדם ../images/Emo45.gif

שלחתי לתפוז מיד בסגירה שלו טופס בקשה לניהול, למרות שממש אין לי עכשיו את הזמן או הרצון לנהל פורום, העיקר שיהיה פתוח (כי לפחות ארבעה אנשים במקביל שלחו לי הודעה בו זמנית ורמזו לי שאני צריך להיכנס לניהול
). למזלי, או לא, כשראיתי שתפוז לא חזרו אליי במהלך "עשרת ימי העבודה" האלה שהם מבטיחים מרגע שליחת הטופס החופר והנוראי הזה, שלחתי להם הודעה זועמת בפורום משוב והם ענו לי שהטופס לא הגיע אליהם משום מה או שקר כלשהו אחר למרות שלי נרשם שהוא נשלח בהצלחה. בכל אופן, אתה בהחלט תוכל לתרום הרבה יותר ממה שאני הייתי מצליח לתרום כרגע בוודאות. שא ברכות ותן בראש. שיהיה בהצלחה!

ramoni

New member
אורונצ'יק !!

שכנראה לא קבלת את הזימון מן הסתם כי הם קבלו את זימוני לפניך או שפשוט שכחת לבדוק את המייל שלך במדור הספאם כך איכשהו גילתי דרך פורום משוב. אך תאמין לי שהשאלה הראשונה שהעלתי בזימון היא האם אפרי לזמן עוד מנהל, וקבלתי תשובה שלילית ההנהלה מחויבת קודם כל לראות שהפורום יעומד על טילו, ורק אחרי זה היא תאפשר לזמן עוד מנהל(במידה וניהלת בעבר פורום בתפוז אין צורך להגיע לפגישת הנהלה). שמח על החיזוק שלך ושל כולם. אבל אין צורך להודות.

אתה שפיץ עולם...!

כל הכבוד על שהרמת את הכפפה והחזרת את הפורום הזה לחיים. אשכרה בזמן הסגירה מתוך הרגל הייתי נכנס לפורום ופשוט בוהה ורואה שרשום "סגור"...

Djerry

New member
../images/Emo24.gif

כל הכבוד על היוזמה! היה עצוב לראות את הפורום סגור. אני אשתדל לכתוב פה ברגע שאני אוכל למרות שאני לא נמצאת בבית הרבה. בכל מקרה, תודה לך

new born1

New member
כל הכבודד.

אסור לתת לפורום להיסגר שוב. ובאמת כל הכבוד על היוזמה :]]!!!!

למעלה