משחק החוליה החלשה

../images/Emo228.gif משחק החוליה החלשה ../images/Emo228.gif

שלום ושוב אתם איתנו כאן במשחק ששינה את הגלובוס. אז איפה אתם הייתם שיוסיין בולט חצי את ה-100 מטרים ב.9.58 ושבר שיא עולם? כעת אנחנו ממשיכים בעלילות האיידולים שלנו, והפעם אנחנו בשבוע דיסקו. מקווה שתשתתפו ושתהנו באותה הזדמנות. שנתחיל? דיסקו
http://en.wikipedia.org/wiki/Alexis_Grace#Top_7_.28second_week.29_-_Disco חוקים:
- מאחר וכריס כבר מחוסן לשבוע הזה, תצטרכו לבחור מחוסן חדש. - חוק המנהלות עדיין תקף. - חוק שובר השיוויון גם תקף השבוע. סטטיסטיקה:
- פיינל 3 תחתון : אליסון, אנופ וליל. - מודחים אמיתיים לשבוע הזה : ליל ואנופ. פיינל 6 - מתחילים!
Kris Allen - "She Works Hard for the Money" Allison Iraheta - "Hot Stuff" Adam Lambert - "If I Can't Have You" Matt Giraud - "Stayin' Alive" Anoop Desai - "Dim All the Lights Megan Joy - "Can't Help Lovin' Dat Man" ביחרו את הביצוע המצטיין שלכם ואת הביצוע הלא מוצלח שלכם האדם שיקבל הכי הרבה
(מלבד כריס) יזכה בחסינות לשבוע הבא, והאדם שיקבל הכי הרבה
יודח. בהצלחה

t r e c o o l

New member
../images/Emo45.gifאדם ../images/Emo31.gifמיגן

מאוד אהבתי את כריס, אליסון ומאט.

always be me mc

New member
אדם../images/Emo45.gif מייגן../images/Emo31.gif../images/Emo232.gif

3 שירים שאדם שר בתוכנית אהבתי : Black Or White (יש לי באמ פי ) Slow Ride (יש לי באמ פי אבל זה פחות שווה מהלייב) If I Can't Have You (בהחלט יש לי באמ פי ואני נורא אוהבת את הביצוע הסטודיו של השיר הזה
) ולאנופ יש קול יציב וטוב יותר משל מייגן לטעמי
אז ביי ביי בירדי! הו ובאשר לאליסון.. אני לא רוצה לדבר על הערב הזה

LeAnnDylan

Well-known member
וטפ יא לוזרית../images/Emo46.gif

טוב שזה לא ה-ביצוע הכי טוב של אליסון העונה והביצוע הכי טוב העונות הזאת ובכל העונות של איידול א-ב-ר$#@%&^#%$##@&%$#!#@!# חסרת טעם שכמותך |הא| |חומה|

always be me mc

New member
דילן זה כבר ממש לא מצחיק../images/Emo232.gif

תרגעי. זה הביצוע היחיד שלה שלא אהבתי אז מה ? וזה בעיקר בגלל השיר

LeAnnDylan

Well-known member
לא רוצה להירגע ../images/Emo46.gif

לא איכפת לי שאת לא אוהבת אותו. את תסגרי את עצמך בחדר סגור עם השיר הזה בריפיט 24 שעות עד שתאהבי אותו
|הא| ואם לא תעשי את זה אני מבטיחה שיש לי שיטות לגרום לך לאהוב אותו

אדם../images/Emo45.gif מייגן../images/Emo31.gif

ישלי את כל השירים של אדם באייפוד, אני שומעת אותם כל הזמן, גם בלילה שאני הולכת לישון. אין עליו!
את מייגן אני כ"כ שונאת, היא שרה גרוע, משהו מוזר לי בה. S:

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo31.gif אדם ../images/Emo45.gif אליסון../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

חבל שדני עף לפני השבוע היחיד שאהבתי אותו. גם את מאט אהבתי מאוד מאוד כל השאר לא אהבתי בכלל ><"

MIDNIGHT SKY

New member
אדם ../images/Emo45.gif מייגן../images/Emo31.gif

קריס כבר מחסון,אליסון הייתה ממש טובה. אבל אדם גרם לי לבכות

SHTRUDIDI

New member
הפעם זה דווקא קל

אדם
זו אחת ההופעות האהובות עליי של אדם ושל העונה הזו בכלל. אהבתי באותו הערב גם את ההופעה של אנופ וגם של אליסון. הביצוע של מייגן גם היה טוב מאוד וגם קריס היה מעולה. אז מי נשאר- מאט
. מוזר שיוצא להצביע דווקא נגדו כי אהבתי אותו בעונה, אבל האמת שגם בתוכנית לא אהבתי את ההופעה הזאת.

למעלה