סיכום שבועי!!

tali44

New member
../images/Emo228.gifסיכום שבועי!!../images/Emo228.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
עונה...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עצם זה שהיה שבוע ממש נחמד!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: עקיצות.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יומולדת לחברה [ולשירן
] וכנראה לראות שוב את PE. התחדשות השבוע: - - סרט השבוע: "מלחמת הכלות" ספר השבוע: אממ, היום אני מתחילה את "לב של דיו".
אמן השבוע:מייקל ג'קסון, מדונה, בריטני וסלין דיון. שיר השבוע: ואוו, היו המון!! אבל בגדול- שירים של מייקל ג'קסון, כמה של מדונה מהאלבום COADF, של בריטני מבלקאווט, ITZ ו- BOMT ושל סלין דיון מהאלבום Taking Chances. המלצת השבוע: ציטוט השבוע: "מדפדפת בין הערוצים"
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): תמרחו לפני כל לילה משחה נגד יתושים.

adi dion

New member
../images/Emo228.gif../images/Emo230.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ראיתי הארי פוטר אתמול עם חברה שלי ואחרי זה היא באה לישון אצלי :) וביום ראשון ניצחנו את רוסיה 4-1
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: - משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מצ'עמם כרגיל סרט השבוע: הארי פוטררררר ספר השבוע: ניו מון אמן השבוע: הפסקול של סוויני שיר השבוע: כל הפסקול של סוויני
המלצת השבוע: לכו להארי! הלנה היא המלכה של הסרט הזה
ציטוט השבוע: כל מיני דברים מהסרט, לא רוצה להרוס
אתר השבוע: פייסבוק ותפוז תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

theEscapist

New member
הלנה כ"כ מלכה../images/Emo99.gif

אבל רק למען ההגינות, יש לציין שיש שם עוד כמה תותחים רציניים (אני והקראש שלי על אלן ריקמן...
)

adi dion

New member
כן, גם אלן- זה ברור ../images/Emo99.gif

וגם האגריד! חמוד שלי
וחייבים לציין שגם כל הצעירים עשו עבודה מעולה, דניאל ואמה ממש השתפרו ורופרט וטום נשארו תותחים כמו תמיד!

Oyster Girl

New member
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה ../images/Emo54.gif

אבל ממש הרגשתי שנאה כלפיה במהלך הסרט
דבר אחד זה להיות מושלמת ולהיות בת הזוג של טים אבל להרוג את גארי אולדמן זה דבר לגמרי אחר...

adi dion

New member
XD

אני שונאת את בלה בגלל שהיא הרגה לי את סיריוס
אבל אי אפשר לא לחבב אותה בגלל הלנה חחחח חוצמזה שזאת לא אשמתה של הלנה/בלטריקס, תאשימי את רולינג המעצבנת הזאת!!!!

theEscapist

New member
הארי פוטר 6 מעולה!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עבודה, ראיתי חברה שלא פגשתי איזה שנה, סרט טוב, לפטופ חדש
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היו לילות שישנתי ממש רע משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עוד עבודה, עוד מנוחה:) סרט השבוע: הארי פוטר 6. הלנה, למי שדאג, תותחית על (כנ"ל אלן ריקמן, ועוד כל מיני שחקנים בריטים מדהימים כמו מגי סמית') ספר השבוע: סיימתי את "הליצן המוזהב", עכשיו אני בספר השלישי של הטרילוגיה השלישית- "גורלו של ליצן". רובין הוב- מומלץ! אמן השבוע: ת'ריון שיר השבוע: An Arrow from the Sun - Therion המלצת השבוע: ת'ריון, תלכו לראות את הארי פוטר 6, ותקראו רובין הוב- כי שיר יודעת על מה היא מדברת
ציטוט השבוע: הממממ... לא זוכרת אתר השבוע: תפוז? תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): הלנה בונהם קרטר ממש אוהבת לשחק דמויות מרושעות. קצת מטריד, אני חייבת לציין

adi dion

New member
../images/Emo6.gif

ראית אתמול את הסרט? יש מצב שגם את היית בעזריאלי?
חחחח זה באמת מטריד שהיא אוהבת לשחק את הרעה, ועוד יותר מטריד שהיא עושה את זה מעולה XD

כבר סופ"ש... הימים התבלגנו לי לגמרי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ראיתי "אויבי הציבור" עם חברה שלא ראיתי המון זמן. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: - משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לראות קורליין (אהמ ענבר) בטח גם הארי פוטר ואממ נסיעה לחיפה. סרט השבוע: אויבי הציבור ספר השבוע: עימות המלכים, כן עדיין. אבל אני כבר בחלק השני אמן השבוע: - שיר השבוע: - המלצת השבוע: שיר של אש ושל קרח. מרטין גאון. ציטוט השבוע: מאיך לא, עימות המלכים: "ידו של רנלי החליקה לתוך גלימתו. סטאניס ראה זאת ומיד שלח את ידו לניצב חרבו, אך בטרם הצליח לשולפה, הוציא אחיו... אפרסק" רנלי
רנלי: "שירתת את רוברט, למה שלא תשרת אותי?" סטאניס: "רוברט היה אחי הבכור. אתה אחי הצעיר." רנלי: "צעיר יותר, נועז יותר, והרבה יותר יפה..." הוא פשוט טוב!
אתר השבוע:
תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): ג'ורג' מרטין גאון!

Oyster Girl

New member
עונה ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: אין דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אין משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: טיול, הופעות ויומולדת לחברה טובה סרט השבוע: הארי פוטר ספר השבוע: קניתי אתמול את החדש של ניקול קראוס אמן השבוע: אביתר בנאי שיר השבוע: יותר מדיי המלצת השבוע:הארי פוטר? ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): חמי מופיע ביומולדת שלי ואני אהיה בבסיס

למעלה