אהבה וירטואלית

חן (*_*)

New member
../images/Emo23.gifאהבה וירטואלית../images/Emo23.gif

(אקדים ואומר- השיר נכתב בעקבות שיחה עם חברה על....אהבה וירטואלית) אלפי תחושות ורגשות, רחשים צבעים וקולות מתעוררים לחיים. מתלבטת......... מתחבטת....... משוחחת איתו, ועם ...עצמה? האם זו היא, או זרה? כאילו לשתיים התחלקה האחת- מוחמאת וחשה מחוזרת, נהנית מכתיבתו הציורית והשוצפת המגלה את מכמני ליבו הצפונים, מ"מפגשי" אהבים וירטואליים השנייה- "ילדה טובה" וחוששת, אל עולמות לא מוכרים... נסחפת. שפה שונה.......... נורמות התנהגות שונות................ עולם זר ולא מוכר- מציצה בו מבעד לחור המנעול, האם להיכנס, להמשיך או לחדול??? מכבה את המחשב גלגלי מוחה סובבים ללא הרף, מוצאת עצמה כותבת לו באישון לילה מכתבי אהבה שאלות תהייה האם רוח מסתורית סחפה אותה מ"שיגרת חייה? האם לערער את שלוותה ? להסתכן בהאשמה ב"בגידה" או, לגלות שוב את האהבה? תוהה........... מה הוא חש באמת? כשידיו, מלטפות, לא אותה, כי אם, את המיקלדת.

12אניהיא

New member
WOW חני

איזה מילים.... זה ניראה כל כך נכון לחשוב על אצבעותיו מלטפות את המיקלדת.

טאKילה

New member
חן..כתיבה יפה..../images/Emo24.gif

יש באהבה הזו המון מילוי במשבצת ריקה, יש בה גם כמיהה,ודמעות,אכן בתכלס' נשארת המקלדת. או מימוש,שזה כבר מעבר לדבר האמיתי, ולא כל אחד\ת בשל לזה.

מולוקו

New member
יפה חן, זה רעיון מוצלח לכתוב שירים

ועוד יותר לשורר אותם וירטואלית.

זיכרונות מאותה אהבה רחוקה...

תמיד מול הים נזכרים על כל הדברים- שהיו ואינם... כי הם לשם עברו לארץ הזיכרונות הלילות כה קרים והפכו להיות ממש ריקים תמיד מרגישים אותם כמו ים של פחדים... הסתכלתי על הים רציתי שתאהב אותי ברגעים הנותרים שנשארו לאותה אהבה שהייתה כמו סרנדה שלי ושלך... הים כאדוות מלטפות נוטע בי ים של תקוות כך או כך בד בבד סופו של סיפור אהבה שכזה להיגמר... פרי אסור טעמנו אני ואתה, וכל שנותר ארץ הזיכרונות שלי ושלך.. ואני נוגה, אך בלבי תמיד תישאר אותה תקווה וכמיהה רק לך !...

למעלה