הגבר המושלם

../images/Emo23.gifהגבר המושלם../images/Emo23.gif

בגלל שיייבש פה משהו אששש . לכל הבנות :) אם בנים רוצים אז סבבה.. גבוה? סגנון לבוש? צבע עיניים? שותה אלכוהול? מעשן? מרכיב משקפיים? עוסק בספורט? רקדן? סקייטר? מתקשר רק כדי להגיד היי? מחייך הרבה? גומות? מחמיא לך? מגלח רגליים? עם גשר? מסדר גבות ? פירסינגים? שיער פנים? שרירי? מחייך כשאת נכנסת לחדר? צבע שיער ? תלתלים? צבע עור? איפור? יכול להצחיק אותך בכל רגע? נאמן? תופים? שר? יודע שפות? רזה מאוד / דקיק ? מצייר יפה? צמחוני? אוהב חיות? שיער ארוך? ילדותי? ציני? מדבר על אקסיות? חכם? שומע מזרחית?

../images/Emo23.gifהגבר המושלם שלי../images/Emo23.gif

גבוה? שיהיה יותר גבוהה ממני סגנון לבוש? סטייליסט צבע עיניים? בהירות שותה אלכוהול? אם בא לו מעשן? כן ! זה הכי סקסי שיש מרכיב משקפיים? מעדיפה שלא עוסק בספורט? כן רקדן? היפהופ ?כן בלט לא ! סקייטר?לא אכפת לי מתקשר רק כדי להגיד היי ? רצוי שלא מחייך הרבה? כן ! גומות? אומיייגד כן מחמיא לך? ברור מגלח רגליים?לא ! ממש ממש ממש לא עם גשר? רצוי שלא מסדר גבות ? רק אם הוא ממש חייב . פירסינגים? לשון ופטמה ! שיער פנים? אפשר שרירי? כן מחייך כשאת נכנסת לחדר?אוויש כן ~! צבע שיער ? לא אכפת לי תלתלים? אפשר צבע עור? שזוף
איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? מוסכם נאמן? כן תופים? אממ לא אכפת לי ,כן . שר? זה יכול להיות סבבה יודע שפות? לא מפריע לי רזה מאוד / דקיק ? לא כי אני לא דקיקה זה לא יילך מצייר יפה? לא מפריע לי צמחוני? כן ! ת'אמת שאם נהיה ריאלים אז אני לא אמצא אחד כזה ,אבל בגדר פנטזיה זה יכול להיות אחלה של דבר! אוהב חיות? לא אכפת לי שלא יאהב חיות אבל שלא יתעלל בהם שיער ארוך? סקסססי :) ילדותי? לא ,שיהיה בוגר! ציני? כן מדבר על אקסיות? לא ,למה מה קרה חכם? לא חייב שומע מזרחית?לא אכפת לי

shesek17

New member
עונה

בגלל שיייבש פה משהו אששש . לכל הבנות :) אם בנים רוצים אז סבבה.. גבוה? אני רוצה שהוא יהיה יותר גבוה ממני וזה לא קשה סגנון לבוש? שידע להתלבש, שלא ילבש סחבות ויחשוב שזה יפה צבע עיניים? לא משנה שותה אלכוהול? כן אבל שלא יגזים מעשן? איכס לא מרכיב משקפיים? משקפיים זה דווקא סקסי עוסק בספורט? כן, שיהיה שרירי וחזק רקדן? אפשר סקייטר? לא מתקשר רק כדי להגיד היי? כן מחייך הרבה? כן גומות? גומות זה סקסי מחמיא לך? כן מגלח רגליים? לא עם גשר? לא מסדר גבות ? אם יש לו חד גבה אני אעריך את זה מאד אם הוא יוריד רק באמצע פירסינגים? רצוי שלא שיער פנים? למה לא שרירי? כןןן מחייך כשאת נכנסת לחדר? כן צבע שיער ? אני אוהבת חום אבל בגדול לא משנה לי תלתלים? לא מתה על זה צבע עור? שזוף איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? חשוב נאמן? ברור תופים? סקסי שר? גם סקסי יודע שפות? סבבה רזה מאוד / דקיק ? לא אוהבת שחיפים מצייר יפה? שיהיה צמחוני? לא פוסלת אוהב חיות? כן שיער ארוך? רצוי שלא ילדותי? במידה ציני? במידה מדבר על אקסיות? למה לא? חכם? כן שומע מזרחית? לא

עניתי על זה פעם, אבל שוב..../images/Emo131.gif

גבוה? כן סגנון לבוש? פשוט יחסית, כזה ג'ינס וטישרט.. צבע עיניים? עדיף בהיר שותה אלכוהול? לא יותר מדי מעשן? מאוד עדיף שלא מרכיב משקפיים? לא משנה עוסק בספורט? עדיף שכן רקדן? לא סקייטר? אפשר מתקשר רק כדי להגיד היי? אבל לא בהגזמה מחייך הרבה? כן גומות? אפשר מחמיא לך? כן
מגלח רגליים? לא עם גשר? לא מסדר גבות ? לא פירסינגים? כן^^ שיער פנים? רק זיפים.. שרירי? בלי הגזמה מחייך כשאת נכנסת לחדר? כן צבע שיער ? חום תלתלים? לא צבע עור? לא בהיר מדי, אבל גם לא כהה מדי איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? כן נאמן? כן תופים? כן שר? כן יודע שפות? כן רזה מאוד / דקיק ? לא יותר מדי מצייר יפה? כן צמחוני? כן
אוהב חיות? כן שיער ארוך? לא ארוך מאוד, אבל קצת ילדותי? לא יותר מדי ציני? כן מדבר על אקסיות? לא חכם? כן שומע מזרחית? לא

Jovencita linda

New member
עונה ../images/Emo25.gif

גבוה?
סגנון לבוש? ספורט אלגנט צבע עיניים? ירוק שותה אלכוהול?
מעשן?
מרכיב משקפיים?
ואם כן אז שיהיה עם עדשות
עוסק בספורט?
רקדן?
סקייטר?
מתקשר רק כדי להגיד היי?
מחייך הרבה?
גומות?
מחמיא לך?
מגלח רגליים?
עם גשר?
מסדר גבות ?
פירסינגים?
שיער פנים? תלוי למי שרירי?
אבל לא יותר מידי מחייך כשאת נכנסת לחדר?
צבע שיער ? חום תלתלים? אפשרי צבע עור? שחום איפור?
יכול להצחיק אותך בכל רגע?
נאמן?
תופים?
שר?
יודע שפות?
רזה מאוד / דקיק ?
מצייר יפה?
צמחוני?
אוהב חיות?
שיער ארוך?
ילדותי?
ציני?
מדבר על אקסיות?
חכם?
שומע מזרחית?

:]

גבוה? לא סגנון לבוש?בילבולג כזה:] צבע עיניים? ירוק אפור שותה אלכוהול? לא איכפת ליי מעשן? כנ"ל עדיף שלאא אבל מרכיב משקפיים? לא עוסק בספורט? לא רקדן? לא סקייטר? לא איכפת לי מתקשר רק כדי להגיד היי?לאאאאא מחייך הרבה? כן גומות? לא איכפת לי מחמיא לך? לא חח מגלח רגליים?לא עם גשר? לא מסדר גבות ?לא פירסינגים? עדיף שלא שיער פנים? לאא שרירי? לא מחייך כשאת נכנסת לחדר? סבבה חח צבע שיער ? רק בלונדיני תלתלים? לאאאאא צבע עור? לבןןן איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע?חח ככןן נאמן? כן תופים? לא שר? לא יודע שפות?לא רזה מאוד / דקיק ?לא כזהה מצייר יפה? לא משנה צמחוני? לאמשנה אוהב חיות?כן שיער ארוך? לא ארוך ארוך עם פוני כזה ילדותי? אפשריי ציני? חח מדי פעם שמבין עניין ;] מדבר על אקסיות? לא איכפת לי בכיףף אני זורמת חח חכם? לא מדיי חח שומע מזרחית? לא

|חזיר עוד אחד עוד אחד!

גבוה? לא יותר מידי סגנון לבוש? למי איכפת? צבע עיניים? לא מפריע לי שותה אלכוהול? לא מעשן? אין דבר כזה מעשן קצת, נכון? בכל מקרה אני מעדיפה שלא. מרכיב משקפיים? לא מפריע לי. וואו, הרבה דברים לא מפריעים לי. עוסק בספורט? שיעסוק, שלא יעסיק אותי גם רקדן? לא סקייטר? לא מתקשר רק כדי להגיד היי? שישלח הודעה רק כדי להגיד היי, למה להתקשר? מחייך הרבה? לא ברמות שיגרמו לו להראות כמו מטומטם. גומות? בשמחה מחמיא לך? אם הוא ימצא למה, הוא יכול גם להיות רקדן מבחינתי
מגלח רגליים? אומג לא
עם גשר? למי איכפת? מסדר גבות ? לא
פירסינגים? זה מאוד תלוי איפה
שיער פנים? לא מפריע לי. וואי, אני ממש אדישה. שרירי? לא מחייך כשאת נכנסת לחדר?
בהחלט לא, זה יהיה מאוד טיפשי מצידו צבע שיער ? שלא יהיה בלונדיני, טוב? תלתלים? לא עפרה חזה, אבל קצת לא מפריעים לי צבע עור? שיעשה עם צבע העור שלו מה שמתחשק לו. למי איכפת איך הוא נראה לעזאזל? איפור? כן, תמיד. לא.
יכול להצחיק אותך בכל רגע? בוודאי
נאמן? מה הוא כלב?
תופים? יכול להיות מגניב
שר? לא. יודע שפות? למה זה טוב? רזה מאוד / דקיק ?
אוכל?
מצייר יפה? אם מתחשק לו צמחוני? לא אוהב חיות? שלא ישנא אותן |חושש| שיער ארוך? בהחלט בהחלט כן
ילדותי? כן
ציני? כן
מדבר על אקסיות? שידבר
חכם? הוא לא יהיה טיפש
שומע מזרחית? לא

mictut

New member
הגבר המושלם!

גבוה? בהחלט (1.80 זה מושלם!) סגנון לבוש? מה שבא לו בטוב, למעט פיג'מות וסגנון גיקי כזה צבע עיניים? הכל הולך, שחור פחות שותה אלכוהול? נדיר מעשן? לא מרכיב משקפיים? לא עוסק בספורט? בכיף רקדן? לא סקייטר? לא מתקשר רק כדי להגיד היי? לא חח מחייך הרבה? לא בהגזמות אבל כן:] גומות? כן מחמיא לך? ברור מגלח רגליים? לא עם גשר? לא מסדר גבות ? רק באמצע אם צריך פירסינגים? חוץ מגבה לא שיער פנים? זיפים! שרירי? לא סומו מחייך כשאת נכנסת לחדר? בהחלט צבע שיער ? שטני, אבל הכל סבבה תלתלים? לא לא ולא צבע עור? שחום:) איפור? לא לא לא לא לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? ממש כן נאמן? ברור תופים? לא שר? כה יודע שפות? אפשר רזה מאוד / דקיק ? לא מאוד, חטוב :) מצייר יפה? סבבה חח צמחוני? לא! אוהב חיות? כן שיער ארוך? עד הכתפיים גג! ילדותי? לא ציני? כןן מדבר על אקסיות? ממ לא חכם? כן! שומע מזרחית? בקטנה

עונעעעע

גבוה? כע אבל לא יותר מידי רק שיהיה יותר גבוה ממני סגנון לבוש? ספורטיבי .. או דברים שמתאימים לו ולא חייב מותגים! צבע עיניים? לא משנה לי שותה אלכוהול? עדיף שלא אולי רק במסיבות מעשן? לא מרכיב משקפיים? לא משנה לי אבל עדיף שלא עוסק בספורט? כע אבל לא יותר מידי רקדן? אממ לא אבל שיודע לרקוד קצת סקייטר? מזה מתקשר רק כדי להגיד היי? כעעע מחייך הרבה? כע גומות? כע מחמיא לך? כע מגלח רגליים? לאא עם גשר? לא מסדר גבות ? תלוי אם זה ממש צורך סידור חח פירסינגים? לא שיער פנים? עדיף שלא למרות שלפעמים יפה איזה זקנקן או זיפים שרירי? כעע אבל לא כ"כ מחייך כשאת נכנסת לחדר? נו בטח מה שיהיה עצוב?! צבע שיער ? שחור תלתלים? לא צבע עור? חום איפור? מההה לאא יכול להצחיק אותך בכל רגע? כע נאמן? ברור תופים? וואט? שר? יש מצב חח יהיה נחמד רק שלא יזייף יודע שפות? כע אבל לא כזה משנה רזה מאוד / דקיק ? ממש לא מצייר יפה? חח לא משנה לי צמחוני? לא אוהב חיות? כע שיער ארוך? לא ילדותי? לא אבל שיהיה לו קטעים ילדותיים קצת איתי ציני? לפעים מדבר על אקסיות? לא חכם? כע שומע מזרחית? עדיף שלא חח אבל לא כזה משנה

my evalin night

New member
מושלם:)

גבוה? יאפ סגנון לבוש? אמ, ספורטיבי אני מניחה צבע עיניים? ממ..אפור שותה אלכוהול? למה לא,
מעשן? לבריאותו האישית מקווה שלא מרכיב משקפיים? אם יפה לו עוסק בספורט? כן^^ רקדן? למה לא סקייטר? אולי מתקשר רק כדי להגיד היי? זה נחמד מדי פעם:) מחייך הרבה? לא יותר מדי.. גומות? חמוד מחמיא לך? אכן מגלח רגליים? אמ..לא עם גשר? שיהיה מסדר גבות ? לא יותר מדי פירסינגים? בכיף שיער פנים? קצת שרירי? יאפ:) מחייך כשאת נכנסת לחדר? נגיד חח צבע שיער ? שחור תלתלים? בכיף צבע עור? שזוף איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? נחמד^^ נאמן? כן תופים? יאפ שר? בכיף יודע שפות? ברור^^ רזה מאוד / דקיק ? לא בהגזמה מצייר יפה? בטח:) צמחוני? למה לא אוהב חיות? כן שיער ארוך? אולי ילדותי? לא ציני? קצת מדבר על אקסיות? תלוי איך מדבר עליהן חכם? כן שומע מזרחית? ממ....לא מולי?

Flaming Pie

New member
העיקר האופי, אבל אם כבר.. ../images/Emo205.gif

כמובן שאם הגבר שלי לא יענה לדברים האלה, ואני אוהב אותו, הוא יתקבל בברכה. :) גבוה? כן. סגנון לבוש? שיתלבש איך שבא לו, אני אוהבת גברים עם חולצות גולף/חולצות מכופתרות/חולצות עם צווארון או שסתם טישרטים.. צבע עיניים? חום/ירוק/כחול.. הכל הולך. שותה אלכוהול? עם הח'ברה במידה. מעשן? עדיף שלא אבל לא כל כך אכפת לי. מרכיב משקפיים? גם לא אכפת לי, זה סקסי. :) עוסק בספורט? שיהיה לו בכיף לא משנה. רקדן? כן. :) סקייטר? לא יודעת, לא נראה לי. מתקשר רק כדי להגיד היי? כן. מחייך הרבה? אממ כן? גומות? כןןן. מחמיא לך? כן. מגלח רגליים? לא! עם גשר? לא אכפת לי חח בסופו של דבר זה יורד.. מסדר גבות ? לא. פירסינגים? כן. שיער פנים? כן! שרירי? במידה וגם לא ממש.. מחייך כשאת נכנסת לחדר? כן חח. :) צבע שיער ? שחור/חום/שטני/בלונדיני, הכל הולך חח. אני אוהבת שיער יותר כהה. תלתלים? לא. צבע עור? לבן נוטה לשחום. איפור? לא. יכול להצחיק אותך בכל רגע? כן. נאמן? כן. תופים? אממ טוב? שר? למה לא. יודע שפות? למה לא. רזה מאוד / דקיק ? לא. מצייר יפה? שיהיה לו בכיף. צמחוני? לא אכפת לי אבל לא נראה לי. אוהב חיות? כן. שיער ארוך? אפשר מעדיפה שלא. ילדותי? לא. ציני? במידה, לא כל הזמן. מדבר על אקסיות? לא. חכם? כן, עדיף. D: שומע מזרחית? שישמע מה שבא לו אבל עדיף שלא חח.

0OמומיןO0

New member
בשביל הכיף למרות שזה לא חייב להיות נכון

בגלל שיייבש פה משהו אששש . לכל הבנות :) אם בנים רוצים אז סבבה.. גבוה? כן סגנון לבוש? פשוט צבע עיניים? חום שותה אלכוהול? בקטנה מעשן? לא מרכיב משקפיים?לא עוסק בספורט? לא רקדן? לא סקייטר? לא מתקשר רק כדי להגיד היי?לא מחייך הרבה? לא גומות? אולי מחמיא לך?פעם ב...... מגלח רגליים?לא עם גשר? לא מסדר גבות ?לא פירסינגים? לא שיער פנים? לא שרירי? לא מחייך כשאת נכנסת לחדר?כן צבע שיער ? חום או שחור תלתלים? אולי צבע עור? שחום איפור? לאא יכול להצחיק אותך בכל רגע?כן נאמן? כן תופים? לא שר? אולי יודע שפות?לא רזה מאוד / דקיק ?כן מצייר יפה? כן צמחוני? לא אוהב חיות?כן שיער ארוך? אולי ילדותי? כן ציני? לא מדבר על אקסיות?לא חכם? כן שומע מזרחית?קצת

ליליט3

New member
עונההה ^^

גבוה? יותר גבוה ממני, כן.. סגנון לבוש? לא ממש משנה, העיקר לא פריקי או משהו יוצא דופן במידה לא מועטה.. צבע עיניים? לא חשובבבבב שותה אלכוהול? רצוי שלא, אפשר מדי פעם.. מעשן? לא אכפת לי.. מרכיב משקפיים? לא אכפת לי.. עוסק בספורט? כנ"ל רקדן? כנ"ל סקייטר? סליחה על חוסר ההשכלה אבל.. מה זה? מתקשר רק כדי להגיד היי? חחח רצוי בהחלט!! מחייך הרבה? רצויייי גומות? חחח מחמיא לך? רצוי מאוד מגלח רגליים? חחח ^^ עם גשר? ^^ מסדר גבות ? זה בן או בת??? פירסינגים? רצוי שלא.. שיער פנים? כל זה נראה נורמלי חחח שרירי? וואו, רצוי! מחייך כשאת נכנסת לחדר? חסר לו שלאאאא צבע שיער ? לא אכפת לי.. תלתלים? ^_^ צבע עור? לא משנה לי כל כך.. איפור? איפור?!?! שוב, זה גבר או אישה? יכול להצחיק אותך בכל רגע? רצוי מאוד!! אוהבת מאוד לצחוקקק נאמן? חשוב ביותרררר, אולי הכי חשוב תופים? לא משנה.. שר? כנ"ל יודע שפות? כנ"ל רזה מאוד / דקיק ? הייתי מעדיפה שלא.. מצייר יפה? בכיףףף צמחוני? הייתי מעדיפה שלא, אבל אם כן זה לא מה שיפריע ליחסים ביננו.. אוהב חיות? רצוייי שיער ארוך? ^^ תלוי.. ילדותי? רצוי שלא.. ציני? לא איתייי מדבר על אקסיות? לאאאאאאא חכם? כןן שומע מזרחית? לא משנה לי..

dana136

New member
עונה

גבוה? כה סגנון לבוש? רגיל? צבע עיניים? לא איכפת שותה אלכוהול? לא בהגזמה... מעשן? עדיף שלא.. מרכיב משקפיים? לא עוסק בספורט? למה לא רקדן? לא סקייטר? פנאן חח מתקשר רק כדי להגיד היי? כה מחייך הרבה? כה גומות? כה מחמיא לך? כה מגלח רגליים?לא עם גשר? לא מסדר גבות ? רק אם ממשמממש ממשצריך פירסינגים? לא איכפת לי שיער פנים? תלוי שרירי? כה מחייך כשאת נכנסת לחדר? כה צבע שיער ? רק לא ג'ינגי חח תלתלים? לא צבע עור? רגיל חח איפור? לאאא יכול להצחיק אותך בכל רגע? כה נאמן? כה תופים? כה שר? כה יודע שפות?כה רזה מאוד / דקיק ? לא בהגזמההה מצייר יפה? כה צמחוני? כה אוהב חיות?כה שיער ארוך? לא קוקו ילדותי? קצת ציני? אמממ מדבר על אקסיות? רק שאני שואלת חח חכם? כה שומע מזרחית?לא איכפת..

SnowPrincess

New member
עונה, משעמם לי..

גבוה? ברור P: ככל שיותר גובה יותר טוב. סגנון לבוש? לא איכפת, העיקר לא ערסי. צבע עיניים? לא איכפת. שותה אלכוהול? במידה סבירה. מעשן? לא. מרכיב משקפיים? לא איכפת.. עוסק בספורט? כנ"ל. רקדן? לא >< סקייטר? אפשרי. מתקשר רק כדי להגיד היי? לא.. מציק מחייך הרבה? לא חשוב לי גומות? לא איכפת מחמיא לך? לגמרי לא. מגלח רגליים? לא! עם גשר? לא. מסדר גבות ? גם לא. פירסינגים? לא איכפת, אפילו עדיף P: שיער פנים? לא. שרירי? לא איכפת מחייך כשאת נכנסת לחדר? כן P: צבע שיער ? לא בהיר מדי.. תלתלים? לא. צבע עור? לבן P: סורי חחח איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? לא בהכרח נאמן? כן תופים? לא.. שר? אפשר P: יודע שפות? כנ"ל רזה מאוד / דקיק ? לא מאוד.. מצייר יפה? כן D: צמחוני? לא. אוהב חיות? כן.. שיער ארוך? הממ, תלוי אם הוא יפה. ילדותי? אפשר ^^ ציני? קצת, כן. מדבר על אקסיות? לא. חכם? לא בהכרח.. שומע מזרחית? חלילה!

talbebchuk

New member
יאללה

גבוה? לא, אבל לא נמוך מדי. סגנון לבוש? ג'ינסים/מכנסי גלישה וטי שירט. צבע עיניים? ירוק שותה אלכוהול? לא בכמויות מטורפות. שלא ישתכר ויעשה מעצמו צחוק. מעשן? ל-א! מרכיב משקפיים? לא. עוסק בספורט? כן רקדן? לא סקייטר? יש מצב מתקשר רק כדי להגיד היי? כן כן :) אבל תלוי בטיימינג מחייך הרבה? ברורררר גומות? כן :) רצוי אפילו! מחמיא לך? חסר לו שלא ;) מגלח רגליים? לאאא עם גשר? לאא מסדר גבות ? לא צורה וכאלה.. פירסינגים? אפשר. ממש ממש קצת. לא אוהבת הרבה. שיער פנים? טיפונת זקן שרירי? כן מחייך כשאת נכנסת לחדר? :)) צבע שיער ? שטני תלתלים? לא צבע עור? שזוף איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? כן נאמן? הכי הכי חשוב! תופים? יש מצב שר? כן יודע שפות? אנגלית ועברית מספק אותי רזה מאוד / דקיק ? לאאאא מצייר יפה? לא צמחוני? לא! אוהב חיות? כן שיער ארוך? לא. אפילו ממש לא. ילדותי? לא ציני? כן מדבר על אקסיות? לאא חכם? כן! שומע מזרחית? לא

YASMINR10

New member
חדשה ועונה

היי אני יסמין בת 16 מת"א ואני ממש אוהבת לענות על שאלונים כשמשעמם. P-: גבוה? כן סגנון לבוש? זרוק צבע עיניים? ירוק/כחול/אפור שותה אלכוהול? קצת מעשן? לא מרכיב משקפיים? לא משנה עוסק בספורט? אם בא לו רקדן? אם בא לו סקייטר? אם בא לו מתקשר רק כדי להגיד היי?כן מחייך הרבה? כן גומות? יהיה נחמד מחמיא לך? כן אבל לא מתחנף מגלח רגליים?לא! עם גשר? לא מסדר גבות ?לא פירסינגים? לא שיער פנים? כן שרירי? קצת מחייך כשאת נכנסת לחדר?כן צבע שיער ? חום/שטני תלתלים? אפשרי צבע עור? בהיר איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע?כן נאמן? כמובן! תופים? יכול להיות נחמד שר? לא יודע שפות?לא משנה רזה מאוד / דקיק ? לא אכפת לי כח עוד זה לא חולני מצייר יפה? לא משנה צמחוני? כן אוהב חיות?כן שיער ארוך? כן ילדותי? לא ציני? קצת מדבר על אקסיות?ממש ממש קצת חכם? כן שומע מזרחית?אם בא לו XD

Frankly

New member
ב

גבוה? חובה סגנון לבוש? קלאסי צבע עיניים? חום שותה אלכוהול? לפעמים מעשן? למה לא מרכיב משקפיים? לא עוסק בספורט? אפשר רקדן? לא סקייטר? לא מתקשר רק כדי להגיד היי? כה מחייך הרבה? כה גומות? לא נראה לי מחמיא לך? כה מגלח רגליים? לא עם גשר? לא מסדר גבות ? אם ממש צריך פירסינגים? תלוי שיער פנים? בטח שרירי? חובה מחייך כשאת נכנסת לחדר? כה צבע שיער ? חום שחור תלתלים? חלק גלי צבע עור? שחום איפור? לא יכול להצחיק אותך בכל רגע? למה לא? נאמן? בטח תופים? אפשר שר? נה יודע שפות?אולי רזה מאוד / דקיק ? לא מצייר יפה? אם בראש שלו צמחוני? לא אוהב חיות?כה שיער ארוך? לא ילדותי? לא ציני? לא מדבר על אקסיות? לא חכם? כה שומע מזרחית?כה

ורדונה2

New member
.....

גבוה? כן. סגנון לבוש? לא מוזנח ולא סטייליסטי מדי. משהו באמצע. צבע עיניים? ירוקות. שותה אלכוהול? למה לא מעשן? לא. מרכיב משקפיים? לא. עוסק בספורט? למה לא רקדן? לא. סקייטר? למה לא מתקשר רק כדי להגיד היי? כן. מחייך הרבה? כן, למרות שהנוכחי ממש לא כזה. גומות? למה לא. מחמיא לך? כן. מגלח רגליים? אוי ווי. עם גשר? לא. מסדר גבות ? לא! פירסינגים? בגבה זה יפה. שיער פנים? כן כן כן! שרירי? למה לא מחייך כשאת נכנסת לחדר? כן. צבע שיער ? שחור/שטני תלתלים? אני מעדיפה בנים עם שיער חלק או גלי. צבע עור? בהיר. אני אוהבת אשכנזים, למרות שלפעמים אני נמשכת גם לשחומים. איפור? אוי ווי. יכול להצחיק אותך בכל רגע? מאוד אוהבת כאלו. נאמן? כן. תופים? אוי, כן! שר? אוי, כן!!! יודע שפות? סבבה, לא קריטי רזה מאוד / דקיק ? לא יותר מדי, אבל אני כן אוהבת שהם רזים. מצייר יפה? לא חשוב. צמחוני? לא איכפת לי. אוהב חיות? כן! שיער ארוך? לא יותר מדי... קצת זה יפה. ילדותי? לא. ציני? לא. מדבר על אקסיות? לא! הייתי בסרט הזה עם קופיף מסוים. חכם? נורא חשוב! אני כ"כ נמשכת לאינטילגנציה... שומע מזרחית? לא!!!! אוי, זה הטרן אוף הכי גדול שלי.

למעלה