להתאהב ממבט
יש דבר כזה
|?

א../images/Emo99.gifה../images/Emo99.gifב../images/Emo99.gifה../images/Emo99.gif

בטח בטח ועוד פעם, בטח!!! ההאהבה האחרונה שלי היתה אהבה ממבט ראשון, נמשכה חצי שנה, עד כמעט נישואין, אבל אהבה זו כבר לא לידי...

עמדנו להתחתן ולאור נורות אדומות

שנדלקו לי, קמתי והלכתי... מאוד מאוד מאוד מאוד אהבתי אותו, אבל עם כל הכאב שבדבר (והיה הרבה), ידעתי שהצעד שעשיתי הוא רק לטובתי... יום טוב!

מהיא אהבה?

היתחברתי לקטע זה הוא הכי מתאים לזוגות כמוני שתמיד צריך להביא עוד עצים וחדש , אך ללא האש שבוערת בפנים אין עוד צורך ורצון להישאר יחדיו. אינטואיציה זה נחמד אך תמיד אפשר להתאהב, כשמתעוררים ורואים את מי בחרנו אני לא הייתי מסתמכת על שאבחר נכון באהבה אין נכון או נבון יש התאמה אם קיימת הם ישארו , הזמן הוא המורה ...

ובכל זאת? כאילו../images/Emo12.gif

האם את מרשה לעצמך להתאהב ממבט ראשון? להיסחף עם הרגש הנפלא הזה מבלי לחשוב יותר מידי על התוצאות שלו, או שמא כפי שכתבת "כשמתעוררים ורואים את מי שבחרנו..." למה להתעורר בכלל
ומה זה "הזמן הוא מורה"
איך יודעים מה מתאים לנו
ימבה שאלות הא?
ילדה רעה שכמוני

יש לי חלום אחר ../images/Emo23.gif

היו לי אהבות ממבט ראשון, היום אני רוצה משהו אחר. לא אהבה מטלטלת, לא בבום, אלא כזו שתתגנב לי בעדינות אל הלב, תכבוש שם חלקים יחד עם אינטרקציה נפלאה, חיוך וחיבה ותהבהב לי משם כמו בועות מתפוצצות מלאות במתיקות, לא זיקוקי דינור ולא אש משתוללת, משהו הרבה יותר יציב וחם, חיבה עמוקה שתתפתח לאהבה.

../images/Emo50.gifלך נשמותק../images/Emo6.gif

את יודעת, נוכחתי לפני שנה וקצת שצריך רק לבקש, בחיי
בזמן שחיי הפכו כאוס מוחלט, בכיתי אל הכרית
דיברתי בשעת לילה מאוחרת עם אלוהים שלי אז, וביקשתי ממנו לעזור לי לפנות מקום לאהבה הזו שידעתי כי היא ממתינה לי מעבר לפינה. ראיתי את השיער שלו, ראיתי את הג'ינס, החיוך, המבט ראית חלקי הלוגרמה ולא יכולתי לחבר את הכל לדמות אחת, והנה בבוקר, לאחר אותו לילה ארוך וריחני
פגשתי "במקרה" את אהבת חיי, מישהו שהיינו יחד לפני שש עשרה שנים ארוכות, נפרדנו, נותרנו שכנים ולא התראינו במשך 16 שנה
והנה נפגשנו שוב, באהבה שכמותה מעולם לא חוויתי. אני מודה לאלוהים שלי בכל דקה של היום, ומודה לעצמי על שהייתי אמיצה מספיק לפנות מקום, לרצות באמת, לתת ולקבל,
לאהוב
ו
לך נשממותק
גילגילגיל

להתאהב ממבט יש דבר כזה

לאהוב ממבט (ראשון) - אין דבר כזה, אבל להיכנס להריון ממבט - יש דבר כזה... אגב, גילי, העיפי מבט במסרים, (לא באהבה מדובר ...
) אוהבותך, פרי מגדים

פרי יקר ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

קיבלתי את המסר באהבה, ומבטיחה לעצמי ולך "לטפל" בזה עד מחר. אוהבתותך המונים, כבר אמרתי?
גילי

בני33

New member
אפרופו אהבה,,,,

ערב טוב. אי אפשר לבחור את מי אוהבים, רק את מי שאת אהבתו אפשר לקבל.

מה דעתכם על "מבחן לאה"?

בכל זוגיות אפילו ההרמונית ביותר קיימים מגוון רגשות. ולכל זוג יש את מבחני החיים שלו, שמזמנים לו את האפשרות להתבגר ולהתפתח... כך שעל מנת לפתח אהבה בוגרת, זה לא מספיק להתאהב ממבט ראשון (למרות שזה יכול להיות נפלא זה לא הכרחי שהמסע בדרך האהבה יתחיל ממבט ראשון). במסע הזה צריך לא פעם להיאבק (אולי זאת הכווונה בביטוי הספרותי המדבר על: "המאבק בין המינים"), לבלוע, לוותר, להתגבר, להסתגל וללמוד לאהוב. זה מה שאפשר לקרוא לו "מבחן לאה". מבחן לאה : *********** כל אהבה אמיתית צריכה להתחשל בתהליך ארוך ומתפתח. כאשר ההקרבה והייסורים שבדרך מצרפת את האוהב\ת ומכינה אותו לאהבה. כי מבחניה של האהבה הוא "מבחן לאה"... זאת השנואה, המכוערת, שעיניה רכות... כי מבחניה של האהבה הוא ביכולת לאהוב גם את הילד הלא מוצלח שלך... מהותה של האהבה היא לקבל את האחר, עם כל אחרותו. וממהותה של אהבה היא לתת לאדם האחר את החופש שלא למלא אחר ציפיותיו של האדם האוהב אותו... מהותה של האהבה היא לאהוב. לאהוב לא על תנאי שיאהבו אותך ושתקבל בחזרה. כאשר מן הצד השני, באהבה יודעים גם לקבל מבלי להרגיש מחוייבים לתת בחזרה. לדעת לקבל אהבה, לדעת לקבל באושר, לקבל בצורה הכי משוחררת, ליהנות מכל קבלה. כאשר ההשלמה של הקבלה היא ההודייה (בראש ובראשונה הודייה פנימית). הודייה מלאה, הודייה מכל ישותך. (הודייה שאין לה שום קשר עם איזה הרגשה של מחוייבות לתת בחזרה...). משל רחל ולאה: *********** הנשואים ללאה הלא-אהובה, נכפו על יעקב, לפני נישואיו לרחל האהובה, כתנאי לרע ולטוב. שבע שנים, יעקב עבד, למען לאה, ועוד שבע שנים, יעקב עבד, למען רחל. *** למען אהבה גדולה, צריך להקריב. הקרבה גדולה - מביאה אהבה גדולה. *** עזה כמוות אהבה ! עזה אך שבירה למוות רחל - שחייה חיים קצרים. רכה וסתגלנית לחיים לאה - שחייה חיים ארוכים. ככל שארוכים יותר החיים עם לאה, הולך יעקב יותר לקראתה ושב, וככל שהוא מקבל יותר את לאה, חייו פוריים יותר וזרעו רב. *** למען יצירה גדולה- צריך להקריב, הקרבה גדולה - יוצרת יצירה גדולה . *** החיים בזמן: - - - - - - - - כאשר החיים "בזמן לאה" מכילים רק את רחל- הם מפסידים לבסוף גם את "זמן רחל" וגם את "זמן לאה". אך כאשר החיים "בזמן לאה" מוקדשים רק ללאה- הם מרוויחים את ילדי לאה באיכות של "זמן רחל". *** כדי למצוא משמעות- צריך לקבל, קבלה אמיתית - מגלה משמעות אמיתית. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - "מבחן לאה" הוא כמובן איננו רק מבחן של גברים, באותה המידה הוא גם של מבחן של נשים, אם העיקרון לא מספיק ברור ורוצים את השם, אז אפשר לקרוא לו "מבחן לְאֵה" (צירה מתחת ל-א') ... מאד אשמח לשמוע את דעתכם על "מבחן לאה". פרי מגדים

קרנונה10

New member
../images/Emo99.gifבטח שיש דבר כזה

גילו'ש נשומה שלי... התגעגעתי אז באתי.. לגבי אהבה ממבט ראשון, בטח שזה קיים... להפגש, להרגיש משיכה, עניין כימיה והתרגשות גואה... ולרצות שהרגע הזה יקפא וישאר לעולם.. ואז מגיעה ההבנה שבשביל שהרגע הזה ישאר ולא יעלם... צריך להפוך להיות פעם קטר, פעם סירה... ופעם נאון....ובשבילך גם פעם חתולה (מיאו מיצי, סליחה שוש...) ובכל מקרה את כל כך צודקת בלי העצים במדורה שמוסיפים כל פעם לאט האהבה פשוט מתמוגגת.... אוהבתותך בובה המשך יום נפלא קרן

אהלנים קרנצ'ו../images/Emo108.gif../images/Emo54.gif../images/Emo107.gif

לכי תסבירי עכשיו מה זה... קטר... מה זה ניאון.. סירה... חתול...
צוחקתתתתתת
גמני
אוהבתותך

למעלה