מבצע מכל ה
......

../images/Emo23.gifמבצע מכל ה../images/Emo23.gif......../images/Emo43.gif../images/Emo104.gif

מבצע חד פעמי (סתתתם...) מיועד למי ש"פספס" את הדרכות ההחייאה ובכ"ז רוצה לרכוש קצת ידע וגם לאלה שהיו בהדרכה ורוצים להטמיע... מי שיישלח לי למסר אימייל...יקבל בדואר חוזר את מצגת ההחייאה בעלות של 0 ש"ח בלבד...מי שיקר לו יכול לחלק ל 3 תשלומים של 0 ש"ח ללא ריבית...

../images/Emo32.gif לאמנון -בנושא פרסומות

עם כל הכבוד לנושא החשוב, נהוג, מהנימוס, לבקש רשות של מנהל הפורום לפרסום בו. מינימום, יש לסמן את ההודעה כ- off topic כמו כאן בכותרת. לתשומת
.

לעופרה בנושא פרסומות../images/Emo43.gif../images/Emo104.gif

הגדרת פרסומת: הפצת הודעה למכירת מוצר.....אני לא מוכר כלום !!! כשנפתח פורום בנושא "התנהגות בריאותית" חשבתי לתומי שלדעת לבצע החייאה, תמרון היימליך וטיפול במצבי חירום זאת בהחלט התנהגות בריאותית ולכן זה בטח לא OFF TOPIC . אני מכבד את החלטתך שנושאים כאלה לא מענינים את חברי הפורום הזה ופורש מפורומכם....שיהיו לכם חיים מענינים ובריאים...

עכשיו עדכנו אותי

שאתה בעצם מתנדב במד"א, ומה שאתה מפרסם זה בעצם קורס החייאה של מד"א. פשוט שמעתי לאחרונה על חברה מסחרית שמעבירה קורסי החייאה, וחשבתי שהמצגת החינמית הזאת היא ה"פרומו" שלה. הסליחה איתך, אמנון. אשמח אם תשים פה את המצגת. החייאה, תמרון היימליך והתנהגות במצבי חירום אלו אכן נושאים חשובים, ואף קריטיים! עפרה

אוסיף אתכם בשמחה../images/Emo43.gif../images/Emo104.gif

לרשימת הפורומים שבהם אני מנסה קצת לקדם את ידע הגולשים בנושאי רפואה דחופה וכמובן בחינם וללא שום פרסומת גוליה ו/או סמויה.. אז...מי שרוצה את המצגת מוזמן לשלוח לי מסר עם כתובת אי מייל ויקבל אותה... בנוסף אני שמח להזמין את חברי הפורום להדרכות החייאה שאני עורך בהתנדבות ב 29 לינואר במודיעין וב 12 לפברואר בתל אביב . פרסום האירועים יהיה קרוב יותר למועד קיומם.

אחלה!

אני כבר שולחת לך אימייל. ונראה לי סביר לבוא להדרכה של 12 לפברואר בת"א. תזכיר לי באימייל
עפרה

למעלה