שאלה בנוגע לשימוש בפרמייר

../images/Emo23.gifשאלה בנוגע לשימוש בפרמייר../images/Emo23.gif

קניתי אתמול פרמייר של פולק ארט כדי לצבוע קופסא של סימילאק. לפני שאני ניגשת לעבודה כמה שאלות: האם הפרמייר הוא חומר שדומה ללכה, כלומר האם יש לנקות את המכחולים עם טמפרטין או חומר מדלל אחר? האם הוא דורש עבודה באזור מאוורר? כמה זמן צריך לחכות לייבוש מלא? על האריזה כתוב שבועיים, זה נשמע לי קצת מוגזם... האם יש צורך בשתי שכבות או אחת מספיקה? בקיצור, אשמח לקבל טיפים. תודה!

ד ל י ה 34

New member
חנשוקית

לי יש את הפריימר 123, שקניתי מהום סנטר,לכן כל מה שאני עונה לך אני עונה לפי החברה הזו, לא מכירה של פולק ארט.. אני ניקתי את המכחול עם מים חמים וסבון טוב טוב, ובין שכבה אחת לשניה הנחתי את המברשת בקערת מים,וכל פעם לפני השימוש ניגבתי את המברשת מהמים ועבדתי רגיל.. רצוי מאוד לעבוד עם חלונות פתוחים שיכנס אוויר לחדר שבו את עובדת, הריח קצת חזק (לדעתי) לא חיכתי שבועיים לייבוש בין שכבה לשכבה, מאחר וצבעתי כמות של קופסאות, אז זה היה בסבב, שסיימתי את הכול שכבה ראשונה התחלתי שוב, את השכבה השניה, עד לשכבה שלישית בגלל שרציתי איטום מלא של הכיתוב..יש כאלו שמספיק להן 2 שכבות, אבל כל אחת ושיקולה...

דליה - המון תודה../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

בסופו של תהליך מספיק לשטוף את המכחול במים חמים וסבון?

ד ל י ה 34

New member
פריימר

אין על מה ..בכיף
אני עושה זאת עם הפריימר שלי..שוטפת טוב טוב במים חמים וסבון/שמפו.. ולא קורה כלום למברשת..ומבחינתי אני עשיתי את המברשת הזו שתהייה מיועדת רק לפריימר..וגם היא נוחה לי כי היא רחבה.. אני חוזרת ואומרת לא מכירה את הסוג שלך של הפריימר, אולי יש מישהי שמכירה...מקסימום תנסי עם מברשת שהיא לא הכי טובה ואם תיהרס לא יהיה נורא במיוחד..עדיף לנסות..

למעלה